Oglądaj ESPN na żywo, nawet jeśli jesteś poza USA w 2020 roku


Niezależnie od tego, czy jest to NBA, NFL, Wimbledon czy Puchar Świata, jeśli jesteś fanem sportu, wiemy, że zrobiłbyś wszystko, aby obejrzeć ESPN.

Ale co robisz, jeśli wolisz nie subskrybować sieci kablowej? Co jeśli chcesz oglądać w podróży lub podczas podróży zagranicznej?

Istnieje kilka sposobów uzyskania dostępu do wszystkich ESPN. jednak, Sam ESPN jest blokowany geograficznie, co czyni go dostępnym tylko w USA. Jeśli spróbujesz uzyskać dostęp do jego usług z dowolnego miejsca, pojawi się komunikat o błędzie. Tak denerwujące, prawda?

Oglądaj ESPN na żywo, nawet jeśli jesteś poza USA w 2020 roku

Nie chcemy, abyś tęsknił za tą grą, więc powiemy Ci, jak możesz oglądać ESPN w dowolnym momencie, bez względu na to, gdzie jesteś na świecie. Możesz nawet zacząć oglądać teraz, jeśli chcesz. Nie uwierzysz, jakie to łatwe.

Jak szybko oglądać ESPN

  1. Wybierz VPN, zarejestruj się i zainstaluj aplikację. Polecamy CyberGhost- szybka sieć VPN do przesyłania strumieniowego - i możesz wypróbować ją przez 30 dni, bez ryzyka.
  2. Połącz się z serwerem w Stanach Zjednoczonych.
  3. Idź do Witryna ESPN, załóż konto i zacznij oglądać.

Tak, to takie proste!

Zdobądź VPN dla ESPN

Dlaczego potrzebujesz VPN?

Jest więcej niż jeden sposób oglądania ESPN. jednak, jest dostępny tylko z USA, co oznacza, że ​​jeśli spróbujesz oglądać z dowolnego miejsca na świecie, pokaże, że twój adres IP pochodzi z innego kraju i zostanie zablokowany.

VPN pozwala połączyć się z serwerem w USA, ukrywanie prawdziwego adresu IP i zastępowanie go innym adresem IP w wybranym kraju. Innymi słowy, zmienia twoją wirtualną lokalizację z miejsca, w którym się znajdujesz, na lokalizację serwera, z którą jesteś połączony.

Po nawiązaniu połączenia z serwerem VPN w USA zostanie wykryty amerykański adres IP twojej sieci VPN i otrzymasz dostęp do dowolnej usługi blokowanej geograficznie.

Ta metoda działa w przypadku prawie każdej usługi online z ograniczeniami geograficznymi. Ponadto VPN szyfruje cały ruch online, aby chronić prywatność i bezpieczeństwo w Internecie. Nie tylko będziesz w stanie ominąć ograniczenia geograficzne, ale będziesz także bezpieczny i anonimowy online.

Najlepsze VPN do dostępu do ESPN

Chociaż obecnie na rynku jest niezliczona ilość VPN, nie wszystkie z nich są odpowiednie do uzyskiwania dostępu do usług w USA, takich jak ESPN. Potrzebujesz sieci VPN, która ma różne serwery w Stanach Zjednoczonych.

Pamiętaj, że większość sieci VPN chroni Twoje bezpieczeństwo online, prywatność i wolność kosztem szybkości. Transmisja na żywo wymaga szybkiego połączenia z Internetem; nie chcesz czekać na buforowanie podczas oglądania najważniejszej gry sezonu na ESPN! Potrzebujesz błyskawicznie szybkiej sieci VPN, która nie spowolni szybkości połączenia. Opóźnienia mogą się różnić w zależności od dostawcy.

Inne ważne funkcje, których będziesz potrzebować, to stabilne połączenie, wysoki poziom szyfrowania i możliwość obejścia środków anty-VPN podjętych przez niektóre strony internetowe.

Wybór odpowiedniej sieci VPN dla ESPN może być czasochłonnym procesem, ale bez obaw. Przeprowadziliśmy dla Ciebie wszystkie badania i opracowaliśmy listę najlepszych sieci VPN do przesyłania strumieniowego ESPN.

Ranga Dostawca Nasz wynik Ocena użytkownika
Wybór redaktorów 4,8 / 5
Przeczytaj recenzję
Dowiedz się więcej Zaczynaj >> Odwiedź stronę
2) 5,0 / 5
Przeczytaj recenzję
Dowiedz się więcej Zaczynaj >> Odwiedź stronę
3) 4,9 / 5
Przeczytaj recenzję
Dowiedz się więcej Zaczynaj >> Odwiedź stronę
4 4,8 / 5
Przeczytaj recenzję
Dowiedz się więcej Zaczynaj >> Odwiedź stronę
5 4,7 / 5
Przeczytaj recenzję
Dowiedz się więcej Zaczynaj >> Odwiedź stronę

Jak oglądać ESPN za pomocą CyberGhost VPN

W przeciwieństwie do innych VPN, CyberGhost ma bardzo unikalną funkcję stworzoną specjalnie do odblokowywania stron internetowych z blokowaniem geograficznym, takich jak ESPN. Ta funkcja znacznie upraszcza cały proces. Zobaczmy, jak to się robi

1. Zamknij przeglądarkę, jeśli jest otwarta, i otwórz aplikację CyberGhost.

Oglądaj ESPN na żywo, nawet jeśli jesteś poza USA w 2020 roku

2. Kliknij „Odblokuj przesyłanie strumieniowe” i wyszukaj ESPN w polu wyszukiwania powyżej

Oglądaj ESPN na żywo, nawet jeśli jesteś poza USA w 2020 roku

3. Kliknij okno ESPN

Oglądaj ESPN na żywo, nawet jeśli jesteś poza USA w 2020 rokuUwaga: W tym momencie, aplikacja CyberGhost automatycznie skonfiguruje ustawienia połączenia, aby móc połączyć się z najbardziej odpowiednim serwerem VPN w celu uzyskania dostępu do ESPN.

4. Poczekaj, aż CyberGhost ustanowi połączenie

Oglądaj ESPN na żywo, nawet jeśli jesteś poza USA w 2020 roku

5. Po ustanowieniu połączenia, aplikacja automatycznie otworzy stronę ESPN i będziesz miał pełny dostęp

Oglądaj ESPN na żywo, nawet jeśli jesteś poza USA w 2020 roku

Gratulacje! Oglądasz teraz ESPN.

Jak wspomniano wcześniej, CyberGhost pozwala po prostu wybrać usługę przesyłania strumieniowego, którą chcesz odblokować w aplikacji, a ona zrobi resztę. Po wybraniu usługi aplikacja automatycznie łączy się z najbardziej odpowiednim serwerem i otwiera stronę internetową.

Ta metoda jest bardzo przydatna dla użytkowników, którzy mają już subskrypcję ESPN lub mieć amerykańską kartę kredytową. Jeśli jednak nie spełniasz tych wymagań, nadal możesz oglądać ESPN, ale za pośrednictwem Sling TV, co pozwala utworzyć konto bez karty amerykańskiej. W tym artykule dowiesz się, jak to zrobić.

W dzisiejszym świecie sportu wiele się dzieje, ale teraz niczego nie umknie!

Martwisz się o wydawanie zbyt dużych pieniędzy na usługę VPN? Nie rób tego! Oszczędzaj czas i spójrz na najgorętsze oferty VPN i kupony.

Może ci się spodobać również:

  • Jak oglądać NBC Sports Live z dowolnego miejsca
  • Obejrzyj sezon NFL 2018-2019 TERAZ w 4 łatwych, sprawdzonych krokach
  • Najlepsze sieci VPN
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me