Oglądaj fuboTV online z dowolnego miejsca | Szybki, bezpieczny hak strumieniowy


Oferując to, co najlepsze w sporcie i rozrywce na żywo, fuboTV oferuje szeroki wybór treści przesyłanych strumieniowo z ponad 100 kanałów.

Jednak ograniczenia geograficzne oznaczają to fuboTV jest dostępny tylko dla widzów w USA. Frustrujące, tak, ale łatwa do obejścia dzięki wysokiej jakości VPN.

Wysokiej jakości VPN może przypisać ci amerykański adres IP musisz pokonać geobloki fuboTV i uzyskać dostęp do usługi przesyłania strumieniowego z dowolnego miejsca na świecie.

Czytaj dalej aby się dowiedzieć jak korzystać z VPN, aby odblokować FuboTV. Dowiesz się także o dodatkowych korzyściach korzystania z VPN. Następnie przeglądam moje rekomendacje najlepszych VPN dla dostępu do fuboTV.

Krótki przewodnik - Jak oglądać fuboTV z dowolnego miejsca

 1. Wybierz premium VPN. polecam NordVPN ze względu na duże prędkości, niezawodne funkcje bezpieczeństwa i duże sieci serwerów w USA.
 2. Pobierz i zainstaluj VPN na swoje urządzenia.
 3. Użyj sieci VPN, aby połączyć się z serwerem w USA.
 4. Udaj się do fuboTV, zaloguj się lub zarejestruj się i zacznij streamować.

Oglądaj teraz fuboTV!

Dlaczego potrzebujesz VPN, aby oglądać fuboTV

Z powodu problemów licencyjnych, fuboTV może przesyłać strumieniowo swoje treści tylko w USA. Dlatego w witrynie obowiązują ograniczenia geograficzne, które blokują dostęp, jeśli nie masz amerykańskiego adresu IP.

Aby odblokować FuboTV, musisz zamaskuj swój rzeczywisty adres IP i uzyskaj amerykański adres IP. Obie te rzeczy możesz zrobić za pomocą premium VPN.

ZA VPN szyfruje twoje dane, ukrywa twój adres IP i przypisuje ci amerykański adres IP po podłączeniu serwera amerykańskiego. Możesz teraz odblokować FuboTV z dowolnego miejsca.

Wybierz premium VPN z imponująca globalna sieć serwerów a otrzymasz dostęp do setek, jeśli nie tysięcy regularnie aktualizowanych adresów IP z wieloma opcjami odblokowania fuboTV.

Im więcej adresów IP ma VPN, tym bardziej prawdopodobne pokonać geobloki i oprogramowanie anty-VPN.

To nie wszystko, co VPN może zrobić

Możliwość odblokowania globalnej zawartości, aby oglądać fuboTV i inne usługi przesyłania strumieniowego z dowolnego miejsca na świecie, to duży plus korzystania z premium VPN. Ale poważna jest również jakość VPN zwiększa Twoje bezpieczeństwo w Internecie za każdym razem, gdy masz połączenie z Internetem.

Szyfrując ruch internetowy i wysyłając go przez bezpieczny, prywatny tunel, wysokiej jakości VPN zapewnia prywatność, anonimowość i bezpieczeństwo całej Twojej działalności online.

VPN chroni twoje wrażliwe dane z wścibskich oczu. To zapobiega dostawcy usług internetowych (ISP), reklamodawcom, marketerom i złośliwym hakerom od oglądania Twojej aktywności online i śledzenie ruchów online.

To jest szczególnie krytyczne, gdy korzystasz z publicznych sieci Wi-Fi, które są często niezabezpieczone i łatwe do ataku.

VPN z polityką braku logów jest droga. Ponieważ żadna z Twoich informacji przesyłanych przez sieć nie jest przechowywana, Twoje dane osobowe, wyszukiwania lub pliki do pobrania prawdopodobnie nie wpadną w niepowołane ręce lub być sprzedawane stronom trzecim.

5 najlepszych sieci VPN do oglądania fuboTV

Oto najlepsze VPN, które polecam do oglądania fuboTV z dowolnego miejsca na świecie.

1. NordVPN

Urządzenia NordVPN

NordVPN to mój najlepszy wybór VPN do streamowania fuboTV, dzięki jego szybkim serwerom, duża sieć amerykańskich serwerów i solidne zabezpieczenia. Z pewnością będziesz się dobrze bawić płynne, bezpieczne przesyłanie strumieniowe z tym dostawcą premium.

Z więcej niż 1500 serwerów w samych Stanach Zjednoczonych, możesz z łatwością pokonać ograniczenia geograficzne fuboTV i oprogramowanie anty-VPN. 

Technologia SmartPlay łączy Cię z najbardziej wydajnym serwerem w celu uzyskania niezawodnych prędkości, a także łatwego przełączania między usługami przesyłania strumieniowego bez ręcznej konfiguracji.

NordVPN osiąga wysokie wyniki, jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Szyfrowanie klasy wojskowej, które oferuje obsługę wielu platform dla OpenVPN, uniemożliwia hakerom lub innym stronom trzecim śledzenie Twojej aktywności online.

Dzięki do Podwójna funkcja VPN, otrzymujesz dwukrotność mocy szyfrowania, jak Twoja dane przechodzą przez dwa bezpieczne serwery. To stawia go poza zasięgiem wścibskich oczu i cyberprzestępców. 

Ponadto, na Automatyczny przełącznik zabijania zapobiega ujawnieniu danych w otwartej sieci, poprzez „zabicie” twojego połączenia internetowego, jeśli twoje połączenie z NordVPN nagle spadnie.

Baza macierzysta NordVPN znajduje się w Panamie dalekie od ścisłych przepisów dotyczących zatrzymywania danych i dlatego może działać polityka braku dzienników. Oznacza to, że to nie może przekazywać żadnych danych ani działań online rządowi ani innym agencjom, ponieważ żaden nie pozostaje na serwerze.

Zapewnia to funkcja CyberSec ochrona przed blokowaniem reklam i zapobiega złośliwemu oprogramowaniu od zainfekowania urządzeń.

Wykorzystać 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy bez zadawania pytań i masz wystarczająco dużo czasu, aby wypróbować premium VPN dla siebie. Przez pierwszy miesiąc i przy każdej subskrypcji otrzymasz sześć jednoczesnych połączeń.

Uzyskaj odpowiedzi na wszystkie pytania w dowolnym momencie dzięki NordVPN obsługa czatu na żywo, który jest dostępne 24/7.

Jeśli NordVPN jest dla Ciebie usługą, spójrz na najlepsze zniżki na subskrypcje.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji o NordVPN, nasz szczegółowa opinia eksperta dokładnie przygląda się jego funkcjom i wydajności.

NordVPN może odblokować:

 • fuboTV, Netflix, HBO GO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video i YouTube TV.

Obsługuje torrentowanie:

 • Tak. Dostępne są specjalne serwery P2P.

NordVPN działa na tych urządzeniach:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome, Firefox i routery.

Oglądaj fuboTV z NordVPN!

2. ExpressVPN

Urządzenia ExpressVPN

ExpressVPN oferuje błyskawiczne prędkości- w rzeczywistości najszybszy, jaki przetestowałem. Wraz z nieograniczoną przepustowością oczekuj płynnego przesyłania strumieniowego bez buforowania i opóźnień. 

Duża globalna sieć ponad 3000 serwerów, w tym wiele lokalizacji w USA, pozwala łatwo odblokuj FuboTV.

Przesyłanie strumieniowe na wszystkich urządzeniach jest proste dzięki ExpressVPN, dzięki MediaStreamer. Ta unikalna funkcja umożliwia przesyłanie strumieniowe na platformach, które nie obsługują sieci VPN, takie jak niektóre konsole do gier i telewizory smart.

Oszczędzaj przepustowość sieci VPN dzięki funkcja dzielonego tunelowania. Podział tunelowania pozwala wybierz ruch do zaszyfrowania (np. fuboTV) i do treści, do których dostęp będzie normalny bez VPN, takie jak lokalne strony internetowe.

Najważniejsze funkcje bezpieczeństwa ExpressVPN obejmują hermetyczność Szyfrowanie AES-256 bitów, automatyczny przełącznik „zabicia” oraz obsługa OpenVPN na wszystkich platformach. Plus, szczelne aplikacje zapobiegają utracie prywatności podczas przełączania interfejsów sieciowych.

Możesz używać ExpressVPN bezpiecznie wiedząc, że usługa nie będzie udostępniać ani sprzedawać żadnych danych przeglądania, dzięki ścisła polityka braku logowania.

Wypróbuj wiele funkcji ExpressVPN z 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy i zrób to do pięć urządzeń. Nie wahaj się zadawać pytań. Wsparcie czatu na żywo 24/7 jest zawsze dostępne.

Jeśli ExpressVPN ma wszystkie potrzebne funkcje, pamiętaj, aby sprawdzić najnowsze rabaty subskrypcyjne.

Nasz kompleksowy przegląd ExpressVPN zapewnia bardziej szczegółowe spojrzenie na premium VPN.

ExpressVPN może odblokować:

 • fuboTV, Netflix, Hulu, HBO GO, Amazon Prime Video, Showtime, YouTube TV, Sling TV i ESPN.

Obsługuje torrentowanie:

 • Tak. Wszystkie serwery obsługują aktywność P2P i udostępnianie plików.

ExpressVPN działa na tych urządzeniach:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome, Firefox, konsole do gier i routery.

Oglądaj fuboTV z ExpressVPN!

3. CyberGhost

Urządzenia CyberGhost

Odblokuj fuboTV za pomocą CyberGhost, łącząc się z jednym z nich Ponad 1000 serwerów w USA. CyberGhost zapewnia duże prędkości, których potrzebujesz do płynnego przesyłania strumieniowego dzięki fuboTV, wspieranemu przez zoptymalizowane serwery strumieniowe i nieograniczona przepustowość.

CyberGhost's łatwy w obsłudze interfejs i prosta konfiguracja sprawiają, że jest to idealna sieć VPN dla początkujących użytkowników, którzy chcą odblokuj fuboTV. 

Dzięki CyberGhost zyskujesz ochronę przed wszystkimi, którzy próbują cię śledzić online, dzięki sile szyfrowanie wojskowe. 

Plus, automatyczny wyłącznik awaryjny i szczelne aplikacje chroń swoje dane przed otwartą siecią, dodając je bezpieczeństwo Twojej anonimowości w Internecie.

ZA zasady zero-logs oznacza, że ​​możesz streamuj i surfuj ile chcesz, znając CyberGhost nigdy nie przekazuje twoich transmisji strumieniowych lub dzienników aktywności, ponieważ nie daje żadnego.

Użyj hojny 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy i połącz się z siedem urządzeń eksperymentować z interfejsem i funkcjami CyberGhost. 

CyberGhost zapewnia responsywne obsługa czatu na żywo jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy.

Jeśli CyberGhost zaznaczy wszystkie właściwe pola, sprawdź najnowsze kupony na subskrypcje. Zapisz, kiedy się zarejestrujesz!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o CyberGhost, przeczytaj nasz pełna recenzja eksperta.

CyberGhost może odblokować:

 • fuboTV, Netflix, YouTube TV, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport i Disney+.

Obsługuje torrentowanie:

 • Tak. Dedykowany profil pokazuje kraje i liczbę użytkowników.

CyberGhost działa na tych urządzeniach:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire TV Stick, Android TV, Linux i routery.

Oglądaj fuboTV za pomocą CyberGhost!

4. Surfshark

Urządzenia Surfshark

Surfshark oferuje rzadki profit nieograniczonej liczby jednoczesnych połączeń, aby całe gospodarstwo domowe mogło przesyłać strumieniowo fuboTV chroń wszystkie swoje urządzenia solidnym zabezpieczeniem.

Chociaż stosunkowo nowa sieć VPN w porównaniu do innych, Surfshark's szybka sieć serwerów stale się rozwija. Oferuje ponad 1000 serwerów w ponad 60 krajach. Duża różnorodność serwerów w USA odblokowuje fuboTV dla bezproblemowy streaming bez dławienia i opóźnień.

Do kompletu ochrona Twojej anonimowości i prywatności w Internecie, otrzymujesz solidne funkcje bezpieczeństwa, które obejmują 256-bitowy AES podwójne szyfrowanie, ochrona przed zabijaniem przełączników i ścisłe zasady braku dzienników.

Tryb kamuflażu zapobiega wykryciu przez dostawcę usług internetowych VPN. CleanWeb blokuje moduły śledzące i kierowane reklamy. Ta zaawansowana funkcja chroni również urządzenia przed atakami typu phishing i złośliwym oprogramowaniem.

Przetestuj Surfshark dla siebie z pomocą 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy. Jeśli nie możesz się oprzeć bonusowi nieograniczonej liczby jednoczesnych urządzeń, zdobądź świetna okazja na abonament.

Przeczytaj nasze szczegółowa recenzja eksperta aby dowiedzieć się więcej o różnych funkcjach Surfshark.

Surfshark może odblokować:

 • fuboTV, Netflix, Hulu, CBS All Access, ESPN, Amazon Prime Video, BBC iPlayer i YouTube TV.

Obsługuje torrentowanie:

 • Tak. Wszystkie serwery obsługują aktywność P2P.

Surfshark działa na tych urządzeniach:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick TV, Linux, Chrome, Firefox i routery.

Oglądaj fuboTV z Surfshark!

5. PrivateVPN

Urządzenia PrivateVPN

Świetna sieć VPN, jeśli masz ograniczony budżet, PrivateVPN ma dedykowane serwery strumieniowe- w tym lokalizacje w USA - które zapewniają szybkie i niezawodne połączenia z bez opóźnień i buforowania.

Ciesz się nieograniczonym dostępem do fuboTV i innych platform streamingowych Tryb ukrycia, który pokonuje zapory ogniowe i technologię anty-VPN.

Twoja prywatność jest chroniona Szyfrowanie AES-256 i obsługa wielu protokołów szyfrowania, w tym OpenVPN. 

Ochrona przed wyciekiem DNS i automatyczny przełącznik zabijania nie dopuść, aby Twoje dane były zawsze widoczne w otwartej sieci, dla pełnej ochrony Twojej prywatności w Internecie.

PrivateVPN jest zarejestrowany w Szwecji. To wielka zaleta, która oznacza, że ​​tak nie podlega przepisom dotyczącym zatrzymywania danych. Co to dla ciebie znaczy? Może działać za ścisłe zasady braku dzienników, więc twój historia przeglądania i przesyłania strumieniowego nigdy nie pozostaje na serwerze.

Wypróbuj PrivateVPN samemu 7-dniowy bezpłatny okres próbny lub skorzystaj z 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy. Wstajesz sześć połączeń, nieważne co. Masz również dostęp do Wsparcie czatu na żywo 24/7.

Jeśli podoba ci się to doświadczenie, spójrz na najnowsze oferty na subskrypcje.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o PrivateVPN, przeczytaj nasz recenzja eksperta.

PrivateVPN może odblokować:

 • fuboTV, Netflix, Hulu, HBO GO, Hotstar, Amazon Prime Video, BBC iPlayer, YouTube TV i ESPN.

Obsługuje torrentowanie:

 • Tak. Wszystkie serwery obsługują aktywność P2P. Lista zoptymalizowanych serwerów P2P jest dostępna za pośrednictwem aplikacji.

PrivateVPN działa na tych urządzeniach:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Linux, Chrome i routery.

Oglądaj fuboTV z PrivateVPN!

Podsumowanie i dalsze czytanie

Jeśli chcesz oglądać fuboTV poza USA, najłatwiej jest to zrobić premium VPN. VPN pozwala połączyć się z serwerem w USA, dając ci adres IP, którego potrzebujesz ominąć geobloki fuboTV.

NordVPN to moja najlepsza rekomendacja do streamingu fuboTV i całej twojej aktywności online. Ta usługa premium daje ci szeroki wybór adresów IP w USA do wyboru, oferuje najlepsze w zabezpieczeniach, i daje ci duże prędkości przesyłania strumieniowego.

VPN klasy premium chroni Twoją prywatność w Internecie, szyfrując dane więc hakerzy nie mogą go przechwycić. polecam cię korzystaj z VPN przy każdym połączeniu z Internetem dla spokoju ducha.

Przeczytaj nasz artykuł na temat uzyskanie adresu IP w USA i możesz bezproblemowo przesyłać strumieniowo bez względu na to, gdzie podróżujesz po świecie.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me