Oglądaj krykieta Nowa Zelandia vs. Anglia krykieta z dowolnego miejsca w 2020 roku


Drużyna krykieta z Anglii podróżuje po Nowej Zelandii do początku grudnia 2019 r. W serii Twenty20 International (T20I) i meczach testowych. Nie chcesz przegapić ani chwili z tej serii, ale możesz to zrobić ze względu na swoją lokalizację i ograniczenia geograficzne.

Jeśli jesteś poza Wielką Brytanią lub Nową Zelandią, nie panikuj, pomoc jest tutaj. Z moim krótkim przewodnikiem i premium VPN możesz zobacz każdy mecz w Nowej Zelandii od listopada do grudnia.

Krótki przewodnik - obejrzyj transmisję brytyjską w telewizji NOW

Za pomocą NOW TV możesz przesyłać strumieniowo Sky Sports bez konta Sky. Musisz wpisać adres w Wielkiej Brytanii, aby korzystać z NOW TV. Aby obejrzeć serial krykietowy Nowa Zelandia vs. Anglia w telewizji NOW:

 1. Wybierz wysokiej jakości VPN, np NordVPN, który oferuje funkcję SmartPlay, która pozwala ominąć ograniczenia geograficzne i przesyłać strumieniowo mecze krykieta. Subskrybuj i zainstaluj aplikację.
 2. Otwórz aplikację, zaloguj się i wybierz serwer w Wielkiej Brytanii.
 3. Wejdź na nowtv.com i kup bilet jednodniowy lub miesięczny dla Sky Sports. Jeśli nie masz brytyjskiej karty kredytowej, kup kartę podarunkową NOW TV na currys.co.uk i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zrealizować kartę podarunkową.
 4. Zaloguj się do NOW TV i strumieniuj mecze!

Oglądaj teraz Nowa Zelandia vs. Anglia!

Krótki przewodnik - obejrzyj transmisję brytyjską w Sky Sports

Sky Sports transmituje serię krykieta Nowa Zelandia vs. Anglia w Wielkiej Brytanii. Aby streamować mecze w Sky Sports, musisz być klientem Sky TV. Aby obejrzeć te mecze krykieta w Sky Sports:

 1. Wybierz dostawcę VPN z serwerami w Wielkiej Brytanii. polecam NordVPN za jego zdolność do unikania geobloków i liczbę szybkich serwerów. Zarejestruj się i pobierz aplikację.
 2. Uruchom aplikację, zaloguj się i wybierz serwer w Wielkiej Brytanii.
 3. Wejdź na www.skysports.com i utwórz konto na stronie internetowej.
 4. Wejdź na www.sky.com i połącz swoje konto Sky z kontem witryny. Potrzebujesz numeru konta Sky.
 5. Gdy będziesz gotowy do streamowania akcji, zaloguj się do Sky Sports i ciesz się!

Oglądaj teraz Nowa Zelandia vs. Anglia!

Krótki przewodnik - obejrzyj transmisję nowozelandzką na platformie Sky

Sky pokazuje mecze krykieta Nowa Zelandia vs. Anglia w Nowej Zelandii. Potrzebujesz konta Sky, konta Vodafone lub numeru karty inteligentnej, aby przesyłać strumieniowo Sky. Aby obejrzeć serię krykieta Nowa Zelandia vs. Anglia na Sky:

 1. Wybierz premium VPN z serwerami w Nowej Zelandii. NordVPN to moja rekomendacja, dzięki szybkiej sieci.
 2. Zarejestruj się i zainstaluj aplikację, uruchom ją, a następnie zaloguj się i wybierz serwer w Nowej Zelandii.
 3. Wejdź na www.sky.co.nz i aktywuj swoje konto internetowe za pomocą numeru konta lub numeru karty inteligentnej.
 4. Zaloguj się i przesyłaj strumieniowo mecze!

Oglądaj teraz Nowa Zelandia vs. Anglia!

Dlaczego potrzebujesz VPN, aby oglądać mecze krykieta w Nowej Zelandii vs. Anglia

Drużyna krykieta w Anglii pokazała się w drodze (a raczej drogą powietrzną) do Nowej Zelandii. Obie drużyny rozegrają pięć meczów T20I i dwa mecze testowe przez 33 dni. Ale jeśli nie jesteś w Anglii ani w Nowej Zelandii, Geobloki nie pozwolą ci cieszyć się serią.

Witryny do przesyłania strumieniowego często nakładają ograniczenia geograficzne, które uniemożliwiają połączenia spoza kraju. VPN pomaga unikaj tych ograniczeń geograficznych sprawiając wrażenie, jakbyś był w tym samym kraju co nadawca.

Gdy łączysz się z VPN, wybierasz lokalizację Twoje trasy ruchu przez. Następnie, gdy witryna do przesyłania strumieniowego sprawdza Twoją lokalizację, widzi wybrany serwer, a nie fizyczną lokalizację urządzenia. Odblokowuje Twój strumień i możesz zobaczyć zawartość!

Dzięki VPN Ty otworzyć cały świat treści z całego świata. To nie wszystko, co VPN może dla Ciebie zrobić.

VPN również zabezpiecz swoje dane. Gdy łączysz się z VPN, Twoje informacje są szyfrowane, zabezpieczając go przed wszystkimi, którzy próbują szpiegować twoją aktywność. W ten sposób każdy, kto przechwytuje Twój ruch sieciowy, jest nie możesz go przeczytać i zobaczyć, co robisz online.

Decydując się na VPN, koniecznie wybierz najwyższej jakości usługę VPN. Sieci VPN niskiej jakości nie są w stanie uniknąć geobloków i nie chronią również twoich danych. Usługa premium ma możliwość obejścia ograniczenia geograficzne i chroń swoje informacje.

Dzięki solidnej sieci VPN możesz to zrobić zachowaj bezpieczeństwo online podczas przesyłania strumieniowego wszystkich treści z dowolnego miejsca na świecie.

Zapoznaj się z moimi najlepszymi zaleceniami dotyczącymi sieci VPN, aby oglądać całą akcję Nowa Zelandia vs. Anglia.

3 najlepsze sieci VPN do oglądania meczów krykieta w Nowej Zelandii vs.

1. NordVPN

nordvpndevices_optimized

Mnóstwo funkcji w rozsądnej cenie uczyń NordVPN doskonałym wyborem na VPN.

Prędkości przesyłania strumieniowego są doskonałe w sieci NordVPN. SmartPlay poprawia to jeszcze bardziej. Ta funkcja pomaga ominąć geobloki i poprawić połączenie do Sky Sports, dzięki czemu możesz zobaczyć każdą minutę Nowa Zelandia vs. Anglia.

Łatwy w użyciu interfejs sprawia, że ​​NordVPN jest świetny do znalezienia preferowanej lokalizacji. Po prostu wybierz kraj, który chcesz na mapie i połącz.

256-bitowe szyfrowanie AES chroni twoje dane podczas podróży w sieci NordVPN. Dzięki tej wysokiej jakości sieci VPN zyskujesz dodatkową ochronę, korzystając z Podwójna sieć VPN funkcja, która dodaje kolejna warstwa szyfrowania danych.

Funkcja CyberSec chroni twoje urządzenie przed złośliwymi treściami. Blokuje złośliwe oprogramowanie i reklamy, zanim system uzyska do nich dostęp. To pomaga chroń swoje urządzenie ze szkodliwych treści.

W przypadku pojawienia się problemu NordVPN oferuje wsparcie przez e-mail lub czat na żywo przez całą dobę. Ty też dostajesz za pełny zwrot pieniędzy w ciągu 30 dni subskrybowania, co daje mnóstwo czasu na przetestowanie go samemu.

Z jednym kontem, możesz korzystać z sześciu urządzeń jednocześnie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o protokołach bezpieczeństwa NordVPN i dowiedzieć się, dlaczego jest on odpowiedni dla Ciebie? Spójrz na nasze dokładna recenzja eksperta.

Gwarancja zwrotu pieniędzy: W ciągu 30 dni od subskrypcji.

NordVPN może odblokować:
NOW TV, Sky Sports, BBC iPlayer, BT Sport, ESPN International, TVNZ i Amazon Prime Video.

Obsługuje torrentowanie:
Tak. Dostępne serwery specjalne P2P.

NordVPN działa na tych urządzeniach:
Chrome, Linux, Android, macOS, Firefox, Android TV, Windows, iOS i niektóre routery.

Oglądaj teraz Nowa Zelandia vs. Anglia dzięki NordVPN!

2. ExpressVPN

Urządzenia ExpressVPN

Sieć ExpressVPN jest zbudowana z myślą o szybkości. Ma trochę najszybsze prędkości połączeń na rynku, co czyni go doskonałym wyborem do streamowania meczów krykieta Nowa Zelandia vs. Anglia.

Doskonałe prędkości sieci ExpressVPN pomogą ci unikaj pomijania klatek i buforowania problemy podczas przesyłania strumieniowego krykieta. Kiedy korzystasz z ExpressVPN, ty połącz się i pozostań w kontakcie do strumieni HD w Sky.

Możesz zdecydować pozostań w kontakcie z lokalnymi stronami internetowymi podczas przesyłania strumieniowego z ExpressVPN. Ta funkcja dzielonego tunelowania pozwala udostępniać ruch internetowy między VPN a lokalnym połączeniem.

Wojskowy 256-bitowe szyfrowanie AES chroni Twoje dane każda minuta, z którą jesteś połączony.

Ścisła polityka braku logów gwarantuje, że Twoja aktywność online pozostanie prywatna. Ochrona przed wyciekiem DNS i IPv6 to kolejny sposób zapewniany przez ExpressVPN jesteś bezpieczny i anonimowy online.

Jeśli napotkasz problem, ExpressVPN Wsparcie czatu na żywo 24/7 może pomóc w rozwiązywaniu problemów.

Skorzystaj z 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy jednocześnie używając pięć urządzeń z jedną subskrypcją.

Dowiedz się więcej informacji na temat bezpieczeństwa i możliwości przesyłania strumieniowego ExpressVPN za pośrednictwem naszego pełna recenzja eksperta.

Gwarancja zwrotu pieniędzy: W dowolnym czasie w ciągu 30 dni.

ExpressVPN może odblokować:
TERAZ TV, Sky Sports, Amazon Prime Video, BT Sport, TVNZ, ESPN International i BBC iPlayer.

Obsługuje torrentowanie:
Tak. Serwery obsługują aktywność P2P.

ExpressVPN działa na tych urządzeniach:
Linux, Chrome, Windows, iOS, Android TV, Firefox, Android, macOS i niektóre routery.

Oglądaj teraz Nowa Zelandia vs. Anglia dzięki ExpressVPN!

3. CyberGhost

Urządzenia CyberGhost

CyberGhost zapewnia serwery dedykowane do przesyłania strumieniowego, które pomagają uzyskać potrzebne połączenie od nadawcy, którego chcesz. Każdy serwer specjalizuje się w określonych witrynach do przesyłania strumieniowego, co pomaga uzyskać najlepsze wrażenia podczas oglądania z NOW TV i nie tylko.

Ta usługa jest optymalna, jeśli dopiero zaczynasz strumieniować w sieci VPN. Znajdź serwer skonfigurowany dla strumienia, który chcesz oglądać i połącz się z nim jednym kliknięciem.

CyberGhost przełamuje geobloki i daje ci zoptymalizowane połączenie ze strumieniem krykieta.

Oprócz serwerów przesyłania strumieniowego, CyberGhost oferuje również serwery specjalizujące się w torrentowaniu Zaprojektowany dla doskonałego doświadczenia P2P.

Znakomity 256-bitowe szyfrowanie AES chroni twoje dane w sieci CyberGhost. Zaawansowane zabezpieczenia obejmują serwery NoSpy przeznaczone do pomocy unikaj sojuszu 14 Eyes, aby zwiększyć bezpieczeństwo i prywatność w Internecie.

Możesz skorzystać z 45-dniowa polityka zwrotów. Posługiwać się siedem urządzeń z dowolną subskrypcją lub okres próbny.

Oferty CyberGhost opcja czatu na żywo dla każdego, kto potrzebuje pomocy z połączeniami.

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje o funkcjach CyberGhost, sprawdź nasze szczegółowa recenzja.

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 14 dni w przypadku krótkich planów i 45 dni w przypadku planów 6-miesięcznych lub dłuższych.

CyberGhost może odblokować:
Sky Sports, NOW TV, TVNZ, BBC iPlayer, Netflix UK, Eurosport i Amazon Prime Video.

Obsługuje torrentowanie:
Tak. Dedykowany profil pokazuje kraje i liczbę użytkowników.

CyberGhost działa na tych urządzeniach:
Chrome, macOS, iOS, Amazon Fire TV Stick, Android TV, Windows, Linux, Firefox, Android i niektóre routery.

Oglądaj Nowa Zelandia vs. Anglia z CyberGhost teraz!

streszczenie

Angielski krykiet podróżuje po Nowej Zelandii w serii meczów rozrzuconych po całym kraju. Możesz zobaczyć każdy mecz od meczów T20I do meczów testowych z premium VPN. Zarejestruj się już dziś i sprawdź, jak daleko może to zabrać!

Jeśli nie możesz zdecydować, która sieć VPN jest dla Ciebie odpowiednia, polecam NordVPN ze względu na duże prędkości przesyłania strumieniowego i liczbę serwerów dostępnych do oglądania krykieta.

Sprawdź nasze okazje i kupony aby zobaczyć, jak możesz zaoszczędzić na subskrypcji!

Dalsza lektura

Możesz dowiedzieć się więcej o opcjach przesyłania strumieniowego w Nowej Zelandii, czytając najlepsze VPN dla Nowej Zelandii.

Więcej informacji na temat najlepsze VPN BBC iPlayer VPN do oglądania za granicą online.

Jeśli chcesz się uczyć jak oglądać brytyjską telewizję za granicą, oferujemy również pomoc w tym zakresie.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me