Oglądaj Mistrzostwa Świata w tenisie stołowym z dowolnego miejsca w 2019 roku


Cały świat tenisa stołowego przybywa na Węgry. W dniach 21-28 kwietnia w Budapeszcie gospodarze najlepszych tenisistów stołowych z całego świata w Mistrzostwa Świata w tenisie stołowym. Ale możesz nie być w stanie zobaczyć mistrzostw skąd jesteś.

Być może jesteś za granicą i nie możesz połączyć się ze swoim dostawcą telewizji. Być może strumień ITTF jest zablokowany tam, gdzie jesteś. Tak czy inaczej, potrzebujesz sposobu, aby przekonać usługę przesyłania strumieniowego, że jesteś w innym kraju.

Możesz użyj VPN, aby połączyć się z żądaną treścią z kraju, który chcesz. Dzięki routingowi ruchu sieciowego przez serwer w innym kraju usługi przesyłania strumieniowego myślą, że jesteś w tym innym kraju. To pozwala ominąć geobloki i bez przerwy oglądaj najlepszy tenis stołowy na świecie.

Krótki przewodnik: Obejrzyj Mistrzostwa Świata w tenisie stołowym w serwisie itTV

Międzynarodowa Federacja Tenisa Stołowego zapewnia transmisja na żywo ze wszystkiego, co dzieje się na Mistrzostwach Świata na kanale itTV. Aby wyświetlić transmisję na żywo:

  1. Wybierz dostawcę VPN z dużymi prędkościami i serwerami w wybranym kraju (zalecamy ExpressVPN do streamingu tenisa stołowego). Zarejestruj się i zainstaluj aplikację.
  2. Uruchom aplikację, zaloguj się i wybierz serwer w preferowanym kraju. *
  3. Wejdź na tv.ittf.com i zarejestruj się. Jest wolne!
  4. Gdy będziesz gotowy, zaloguj się i przesyłaj strumieniowo Mistrzostwa Świata w tenisie stołowym!

* Strumień itTV może być zablokowany w wybranym kraju. Jeśli jest zablokowany, połącz się z krajem, w którym nie ma transmisji dla tego wydarzenia. Na przykład Kanada lub Meksyk.

Oglądaj mistrzostwa świata w tenisie stołowym TERAZ!

Dlaczego potrzebujesz VPN, aby oglądać Mistrzostwa Świata w tenisie stołowym

ITTF zapewnia bardzo cenną usługę przez przesyłanie strumieniowe Mistrzostw Świata w tenisie stołowym na całym świecie. Jeśli jednak przebywasz za granicą, możesz obejrzeć transmisję z innego kraju. Dzięki VPN możesz połącz się z wybranym kanałem z wybranego kraju.

Może chcesz zarejestrować się, aby otrzymywać kanał itTV z innego kraju. Być może kanał itTV jest zablokowany tam, gdzie jesteś. VPN może ci pomóc tak czy inaczej.

Korzystając z VPN, możesz wybrać lokalizację serwera, z którego chcesz korzystać. A kiedy łączysz się z tym serwerem, twój ruch internetowy otrzymuje ten sam adres IP co ten serwer. Następnie po podłączeniu do usługi przesyłania strumieniowego, usługa przesyłania strumieniowego traktuje lokalizację adresu IP VPN jako swoją lokalizację.

Dzięki tej nowej wirtualnej lokalizacji możesz to zrobić odblokuj treści z ograniczeniami geograficznymi które nie jest dostępne z miejsca, w którym się aktualnie znajdujesz. To daje Ci szansę na oglądanie strumieni, których w innym wypadku byś przegapił. Możesz też oglądać strumień w preferowanym języku, a nie w bieżącej lokalizacji.

Dzięki VPN możesz zobaczyć, gdzie chcesz, gdzie jesteś. Cały świat treści jest dla Ciebie otwarty. Zarejestruj się teraz i sprawdź, dokąd cię zaprowadzi!

Najlepsze VPN do oglądania mistrzostw świata w tenisie stołowym

1. ExpressVPN

Korzyści ExpressVPN

Jednym z największych problemów napotykanych podczas transmisji tenisa stołowego jest nadążanie za grą. Jest to niezwykle szybki sport, który zależy od bardzo małej piłki. Potrzebujesz obrazu w wysokiej rozdzielczości z dużą prędkością aby móc zobaczyć, co się dzieje.

ExpressVPN to najszybsza sieć VPN w naszych testach. To daje mu przewagę podczas oglądania sportu, który wymaga tak dużej przepustowości w tenisie stołowym. Upuszczona ramka lub utrata przejrzystości oznacza, że ​​nie możesz nadążyć za akcją na stole.

Dzięki rozbudowanej sieci na całym świecie ExpressVPN zapewnia dostęp do sportu w dowolnym miejscu na świecie. Zapewniają mnóstwo serwerów w wielu krajach, są więc doskonałym wyborem, aby pomóc Ci przesłać strumieniowo Mistrzostwa Świata w tenisie stołowym.

Przeczytaj nasze opinie użytkowników i dowiedz się, dlaczego ExpressVPN jest dla Ciebie tak doskonałym wyborem!

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 dni

Oglądaj Mistrzostwa Świata w tenisie stołowym na ExpressVPN TERAZ!

2. NordVPN

Korzyści NordVPN

Nasza ogólnie najwyżej oceniana sieć VPN, NordVPN, to świetny wybór, aby pomóc Ci połączyć się z dowolnego miejsca na świecie. Z ponad 5300 serwerów w 60 krajach, mają wiele opcji sieciowych. I mają całą prędkość, której potrzebujesz, aby dotrzymać Ci kroku.

Ich sieć jest bardzo niezawodna zaawansowane funkcje bezpieczeństwa które chronią Cię przed wszystkimi, którzy próbują wtargnąć do Internetu. I ich Technologia SmartPlay zapewnia, że ​​możesz uzyskać najlepsze połączenie ze swoim strumieniem.

Jeśli chcesz wiedzieć, co sprawia, że ​​NordVPN jest tak doskonałym wyborem, przeczytaj nasze recenzje użytkowników!

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 dni

Oglądaj Mistrzostwa Świata w tenisie stołowym na NordVPN TERAZ!

3. CyberGhost

CyberGhost VPN

Nasz najlepszy wybór dla użytkowników komputerów Mac, CyberGhost to świetny wybór do przesyłania strumieniowego Mistrzostw Świata w tenisie stołowym. I z Blokowanie reklam, blokowanie złośliwego oprogramowania i szyfrowanie na poziomie wojskowym, CyberGhost zapewnia bezpieczeństwo Tobie i Twoim urządzeniom.

Możesz użyć swojej licencji CyberGhost na maksymalnie 7 urządzeń jednocześnie, czy są to Windows, Mac, iOS, Android lub Amazon FireStick. A jeśli chcesz korzystać z Linuksa, zawierają one również instrukcje konfiguracji. To znaczy, że możesz pozostań w kontakcie bez względu na to, gdzie się wybierasz.

Chcesz dowiedzieć się więcej o CyberGhost? Przeczytaj recenzje użytkowników i przekonaj się, że mają do powiedzenia!

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 45 dni

Oglądaj Mistrzostwa Świata w tenisie stołowym na CyberGhost TERAZ!

4. Surfshark

Oglądaj Mistrzostwa Świata w tenisie stołowym z dowolnego miejsca w 2019 roku

Surfshark szybko zyskuje szacunek w świecie VPN. Założona w 2017 roku, specjalizują się w dostarczaniu treści przesyłanych strumieniowo. I mogą dostarczać Ci strumień itTV, gdziekolwiek jesteś.

Jako stosunkowo nowa usługa Surfshark chętnie sprawdzi się. Ich sieć serwerów stale się rozwija i oferują wiele usług, których nie mają bardziej znane nazwy. Na przykład oferują bloker reklam, białą listę i nieograniczoną liczbę jednoczesnych połączeń z ich standardowym pakietem.

Możesz dowiedzieć się więcej o Surfshark, czytając nasze recenzje użytkowników!

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 30 dni

Oglądaj Mistrzostwa Świata w tenisie stołowym na Surfshark TERAZ!

5. Tarcza Hotspot

urządzenia osłony hotspot

Chociaż Hotspot Shield nie jest tak duży jak niektóre inne usługi, są one znacznie bardziej skoncentrowane. Zamiast obejmować cały świat, skupiają się na zapewnianiu świetna obsługa w wybranym zestawie krajów.

Gdy potrzebujesz prędkości, Hotspot Shield zapewnia. Ich połączenia są stabilny, bezpieczny i spójny. Do przesyłania strumieniowego Mistrzostw Świata w tenisie stołowym dostarczają to, czego potrzebujesz. Możesz wypróbować ograniczoną bezpłatną wersję lub wypróbować wersję premium z gwarancją zwrotu pieniędzy.

Jeśli chcesz wiedzieć, co Hotspot Shield może dla Ciebie zrobić, zobacz, co mają do powiedzenia nasi użytkownicy!

Gwarancja zwrotu pieniędzy: 45 dni

Oglądaj Mistrzostwa Świata w tenisie stołowym na Hotspot Shield TERAZ!

streszczenie

Świat będzie oglądać, kiedy Mistrzostwa Świata w Tenisie Stołowym przyjeżdżają do Budapesztu na Węgrzech. Zarejestruj się w VPN już teraz! Jeśli nadal nie masz pewności, która usługa jest dla Ciebie odpowiednia, zalecamy ExpressVPN do streamingu tenisa stołowego.

Nadal nie jesteś pewien, czy VPN jest dla Ciebie? Skorzystaj z naszej oferty i kuponów, aby zaoszczędzić na nowej subskrypcji!

Dalsza lektura

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o sieciach VPN, zapoznaj się z następującymi artykułami:

  • ExpressVPN działa w Chinach, ale tylko jeśli to zrobisz
  • Najlepsze sieci VPN dla Japonii - dla bezpieczeństwa, przesyłania strumieniowego & Prędkości
  • Najlepsze sieci VPN dla Korei Południowej - dla bezpieczeństwa, przesyłania strumieniowego & Prędkości
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me