Oglądaj Starz Online z dowolnego miejsca w 2020 roku

Moc. Outlander. Amerykańscy bogowie. Wieżowiec. Starz ma tak wiele świetnych programów i oryginałów, ale wszystkie są ograniczone do USA!

Ograniczenia geograficzne Starz uniemożliwiają oglądanie usługi przesyłania strumieniowego spoza USA.

Nie martw się, mam rozwiązanie! Możesz użyj VPN, aby ominąć geobloki i ciesz się stale rosnącą biblioteką programów telewizyjnych i filmów Starz.

Przygotowałem ten prosty przewodnik, aby Ci pomóc użyj VPN do oglądać Starz z dowolnego miejsca na świecie. Ponadto dostarczyłem Ci listę najlepszych sieci VPN premium do tego zadania.

Krótki przewodnik - Jak oglądać Starz z dowolnego miejsca

 1. Wybierz zaufaną sieć VPN z szeroką gamą serwerów w Stanach Zjednoczonych. polecam NordVPN za szybką sieć.
 2. Pobierz i zainstaluj VPN.
 3. Użyj swojej sieci VPN, aby połączyć się z serwerem w USA.
 4. Udaj się do Starz, zaloguj się, usiądź i ciesz się godzinami rozrywki.

Obejrzyj teraz Starz!

Jak oglądać Starzplay

W 2019 roku Starz uruchomił aplikację bezpośrednią dla konsumentów Starzplay, która otworzył zawartość Starz w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Brazylii i Meksyku.

Aplikacja Starzplay jest dostępna do pobrania na urządzenia z Androidem i Apple oraz jest kompatybilna z większością telewizorów z Androidem i Google Chromecast. Możesz także przesyłaj strumieniowo zawartość Starzplay za pośrednictwem Virgin TV i Amazon Prime Video.

Krótki przewodnik - Jak oglądać Starzplay z dowolnego miejsca

 1. Wybierz solidną sieć VPN. NordVPN jest doskonałym wyborem dzięki dużej prędkości, niezawodnemu bezpieczeństwu i szerokiej globalnej sieci serwerów.
 2. Pobierz oprogramowanie VPN na swoje urządzenia i / lub router.
 3. Użyj sieci VPN, aby połączyć się z serwerem w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Meksyku lub Brazylii.
 4. Zarejestruj się lub zaloguj do Starzplay i zacznij streamować swoje ulubione programy!

Obejrzyj teraz Starzplay!

Dlaczego potrzebujesz VPN, aby oglądać Starz

Starz nakłada ograniczenia geograficzne na swoją zawartość, co oznacza usługa nie jest dostępna dla widzów spoza USA. Możesz ominąć te bloki geograficzne. Wystarczy wysokiej jakości VPN.

VPN łączy twoje urządzenie ze zdalnym serwerem w wybranej przez ciebie lokalizacji, maskowanie twojego adresu IP i sprawia, że ​​wygląda na to, że streamujesz z innego miejsca. Jeśli ty połącz się z serwerem w USA, możesz oglądać Starz z dowolnego miejsca.

Aby uzyskać maksymalną wydajność i szybki czas ładowania, polecam VPN, który oferuje wiele szybkich serwerów w USA z nieograniczoną przepustowością.

VPN, który wybierzesz, powinien regularnie odświeżaj adresy IP swoich serwerów, aby uniknąć wykrycia przez technologię anty-VPN Starz.

To nie wszystko, co VPN może zrobić

VPN odblokowuje dla ciebie Starz, tak, ale to dopiero początek! Sieci VPN oferują znacznie więcej, począwszy od zapewniając bezpieczeństwo i prywatność w Internecie.

Sieci VPN szyfrują Twoje dane osobowe aby upewnić się, że Twoja aktywność online pozostanie anonimowy i ukryty, nawet jeśli korzystasz z publicznego Wi-Fi. Sieci VPN klasy premium robią to dzięki niezawodnym funkcjom bezpieczeństwa, w tym 256-bitowe szyfrowanie, zasady braku dzienników i automatyczne przełączniki zabijania.

Te zabezpieczenia nie tylko blokują stronom trzecim monitorowanie lub śledzenie ciebie, ale nawet zapobiegają twojemu dostawca usług internetowych (ISP) od szpiegowania ciebie.

Trochę Dostawcy usług internetowych ograniczają przepustowość jeśli wykryją duże ilości danych, takie jak streaming. Dzięki VPN unikasz tej pułapki i korzystaj z prędkości połączenia, za które płacisz.

5 najlepszych sieci VPN do przesyłania strumieniowego Starz

1. NordVPN

Urządzenia NordVPN

Z więcej niż 5200 serwerów na całym świecie-w tym prawie 1600 w USA- i jedne z najszybszych prędkości na rynku, NordVPN jest doskonałym wyborem do oglądania Starz.

Funkcja SmartPlay łączy Cię najlepszy serwer dla Starz automatycznie, zapewniając płynność, nieprzerwane przesyłanie strumieniowe.

NordVPN zapewnia również wyjątkowe funkcje bezpieczeństwa. 

Stajesz się niezniszczalny 256-bitowe szyfrowanie AES, która oferuje obsługę OpenVPN na wszystkich głównych platformach. To uniemożliwia Twojemu dostawcy usług internetowych, hakerom lub innym stronom trzecim śledzenie cię w Internecie.

Z Podwójna sieć VPN, Serwis szyfruje twoje dane dwa razy, dzięki czemu Twoje wrażliwe dane są jeszcze dalej od zasięgu wścibskich oczu dwa bezpieczne serwery.

Twoja anonimowość w Internecie jest zapewniona w 100% dzięki szczelne aplikacje i automatyczny wyłącznik awaryjny. Te funkcje zapobiegają widoczności danych w otwartej sieci w przypadku utraty połączenia z NordVPN.

Ponadto działa NordVPN ścisła polityka braku logów. Żadne dzienniki przeglądania ani aktywności nie są przechowywane na serwerach.

Czuły 24/7 czat na żywo służy do rozwiązywania problemów i rozwiązywania wszelkich problemów.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji o dostawcy usług premium, nasz poinformowany przegląd NordVPN odpowiada na twoje pytania.

Ten niezawodny dostawca oferuje 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy i wstajesz do sześć połączeń urządzeń z twoją subskrypcją.

Jeśli podoba Ci się wysoka wydajność NordVPN, sprawdź nasze doskonałe oferty na plany.

NordVPN może odblokować:

 • Starz, Netflix, HBO GO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video, Sling TV, Sky TV i YouTube.

Obsługuje torrentowanie:

 • Dostępne są specjalne serwery P2P.

NordVPN działa na tych urządzeniach:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome, Firefox i niektóre routery.

Oglądaj Starz z NordVPN!

2. ExpressVPN

Urządzenia ExpressVPN

ExpressVPN to najszybszy VPN, który przetestowałem. Z jego 3000 serwerów w 160 lokalizacjach, w tym w USA, i nieograniczoną przepustowość, możesz przesyłać strumieniowo Starz z dowolnego miejsca. Bez opóźnień i buforowania.

Oglądaj Starz z dowolnego urządzenia za pomocą Funkcja MediaStreamer, co pozwala przesyłaj strumieniowo z urządzeń, które nie obsługują sieci VPN, jak niektóre modele inteligentnych telewizorów i konsol do gier.

Jest również wyposażony w wiele solidne funkcje bezpieczeństwa. Ściana z solidne szyfrowanie klasy wojskowej uniemożliwia hakerom, cyberprzestępcom lub innym wścibskim oczom śledzenie transmisji strumieniowej lub innych działań online.

Dzięki ExpressVPN doświadczasz bez utraty prywatności z zapytań DNS. Ochrona przed wyciekiem DNS jest do Twojej dyspozycji po zmianie interfejsów sieciowych.

Inne funkcje bezpieczeństwa premium obejmują obsługa OpenVPN na wszystkich urządzeniach, automatyczny przełącznik zabijania i ścisłe zasady zerowego logowania. Dzięki tak solidnym funkcjom bezpieczeństwa wiesz, że Twoje dane, prywatność i anonimowość są w bezpiecznych rękach dzięki ExpresssVPN.

ExpressVPN to usługa przyjazna dla użytkownika i łatwa w instalacji, ale masz 24/7 czat na żywo obsługa klienta gotowa na wszelkie zapytania.

Wypróbuj sam 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy. Jeśli ExpressVPN odpowiada Twoim potrzebom, zdobądź świetna okazja na abonament. Korzystaj z ExpressVPN na pięć urządzeń jednocześnie!

Chcesz wiedzieć więcej o ExpressVPN? Przeczytaj nasze kompleksowy przegląd.

ExpressVPN może odblokować:

 • Starz, Netflix, Hulu, HBO GO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, YouTube TV i BBC iPlayer.

Obsługuje torrentowanie:

 • Wszystkie serwery obsługują aktywność P2P.

ExpressVPN działa na tych urządzeniach:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome, Firefox i niektóre routery.

Oglądaj Starz z ExpressVPN!

3. Surfshark

Surfshark

Z Ponad 1000 serwerów w 61 krajach, w tym w USA, Surfshark to kolejny silny wybór do przesyłania strumieniowego Starz, zwłaszcza, że ​​oferuje rzadki bonus nieograniczonej liczby jednoczesnych połączeń urządzeń.

Ten niezwykły profit jest bardzo istotny w przypadku Surfshark wysokie prędkości i niezawodne połączenia do przesyłania strumieniowego. Inne funkcje najwyższej półki to podzielone tunelowanie i wsparcie bezpieczeństwa premium.

Oferty Surfshark szyfrowanie wojskowe aby zachować swoje dane i ruch prywatne i bezpieczne od cyberprzestępców, reklamodawców, Twojego dostawcy usług internetowych lub agencji rządowych.

Twoje dane są chronione przed ujawnieniem w otwartym Internecie za pomocą automatyczny przełącznik zabijania i ścisłe zasady braku logowania. Te funkcje bezpieczeństwa nie dopuść, aby Twoje dane trafiły w niepowołane ręce.

Wbudowany Funkcja CleanWeb blokuje moduły śledzące i kierowane reklamy, a także chroni twoje urządzenia przed szkodliwym złośliwym oprogramowaniem i próbami phishingu.

Przetestuj bezpieczeństwo Surfshark za pomocą 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy bez ryzyka. Jeśli spełnia twoje standardy, zaczep się najlepsza oferta na Twój abonament. Zabierać się do dzieła Wsparcie czatu na żywo 24/7 kiedy tylko potrzebujesz.

Przeczytaj nasze szczegółowa recenzja Surfshark by dowiedzieć się więcej.

Surfshark może odblokować:

 • Starz, Netflix, Hulu, CBS All Access, ESPN, Sky TV i YouTube TV.

Obsługuje torrentowanie:

 • Wszystkie serwery Surfshark obsługują aktywność P2P.

Surfshark działa na tych urządzeniach:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire TV Stick, Linux, Chrome i Firefox.

Oglądaj Starz With Surfshark!

4. IPVanish

Oglądaj Starz Online z dowolnego miejsca w 2020 roku

Tak jak jedna z najszybszych sieci VPN, które przetestowałem, IPVanish jest idealny do przesyłania strumieniowego ze Starzem. Oferuje dostęp do Ponad 1300 serwerów w 75 lokalizacjach na całym świecie, w tym ponad 600 w Stanach Zjednoczonych, do odblokowania usługi przesyłania strumieniowego.

Niezawodna ochrona pochodzi z wielu funkcji bezpieczeństwa, w tym 256-bitowe szyfrowanie AES klasy wojskowej oraz obsługę różnych protokołów VPN, w tym standardowego w branży OpenVPN.

Dzięki IPVanish jesteś w pełni chroniony ochrona przed wyciekiem i automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa.

Przełącznik zabijania uruchamia się, odcinając dostęp do Internetu, jeśli połączenie z IPVanish spadnie. To jest konfiguracja ręczna. Zauważ to przełącznik zabijania jest standardem tylko w systemach Windows, Android i macOS.

Chociaż IPVanish znajduje się w Stanach Zjednoczonych i dlatego podlega wnioskom DMCA, nie musisz się martwić, że firma sprzedaje Twoje dane lub przekazuje je agencjom rządowym. To obsługuje zasady zerowego logowania.

Możesz wypróbować IPVanish na maksymalnie dziesięć urządzeń i przetestuj usługę za pomocą 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy. Jeśli podoba Ci się to, co widzisz, zdobądź doskonała oferta na abonament.

Kontakt obsługa czatu na żywo 24/7 i uzyskaj odpowiedź na wszystkie pytania.

Dowiedz się więcej o funkcjach IPVanish, przeglądając nasze dokładna recenzja eksperta.

IPVanish może odblokować:

 • Starz, HBO GO, Amazon Prime Video, Sling TV, YouTube i Kodi.

Obsługuje torrentowanie:

 • Wszystkie serwery obsługują aktywność P2P.

IPVanish działa na tych urządzeniach:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire TV Stick, Linux, Chrome i Firefox.

Oglądaj Starz z IPVanish!

5. PrivateVPN

Urządzenia PrivateVPN

PrivateVPN to przyjazny dla budżetu usługa, która dostarcza nieograniczona przepustowość i dostęp do ponad 150 serwerów w 60 krajach, w tym USA.

Duże prędkości, wyspecjalizowane serwery przesyłania strumieniowego i przyzwoite możliwości odblokowywania umożliwiają bezproblemowe przesyłanie strumieniowe wszystkich ulubionych treści Starz.

PrivateVPN ma silne bezpieczeństwo szyfrowanie wojskowe, Ochrona przed wyciekiem IPv6, obsługa OpenVPN i automatyczny przełącznik zabijania. Te zaawansowane funkcje utrzymują Twoje dane, anonimowość i prywatność za silną ścianą bezpieczeństwa.

PrivateVPN jest zarejestrowany w Szwecji, co oznacza, że ​​nie podlega problematycznym przepisom dotyczącym zatrzymywania danych i dlatego może, stosować ścisłą politykę braku logów. Żaden z dzienników przeglądania ani przesyłania strumieniowego nie pozostaje na serwerze.

Wypróbuj tego dostawcę budżetu premium 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy lub skorzystaj z 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Podczas jazdy próbnej lub z planem długoterminowym możesz użyć do sześć urządzeń jednocześnie.

Jeśli Twoje wrażenia są pozytywne, nie przegap najlepsza oferta na Twój abonament.

Nasz kompleksowy przegląd ma wszystko, co musisz wiedzieć o szybkości, bezpieczeństwie i wydajności PrivateVPN.

PrivateVPN może odblokować:

 • Starz, Netflix, Hulu, HBO GO, Amazon Prime Video, Showtime, BBC iPlayer, YouTube i Kodi.

Obsługuje torrentowanie:

 • Serwery PrivateVPN obsługują aktywność P2P.

Prywatne prace na tych urządzeniach:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Firefox i Chrome.

Oglądaj Starz z PrivateVPN!

FAQ

Jak mogę uzyskać dostęp do Starz na Amazon Prime za pomocą VPN??

Pobierz i połącz się z VPN na urządzeniu, którego używasz do oglądania Amazon Prime Video, wybierz serwer i zaloguj się do swojego konta Amazon Prime. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, zasubskrybuj Starz za pośrednictwem kanałów Amazon. Po zakupie subskrypcji otwórz Starz i rozpocznij transmisję strumieniową!

Polecam skorzystanie z usługi premium, takiej jak NordVPN, który oferuje nieograniczoną ilość danych, szybkość, przepustowość i dostęp do wszystkich ponad 5200 serwerów. W ten sposób nie będziesz musiał radzić sobie z ograniczeniami dotyczącymi buforowania lub cenzury.

Czy są dostępne bezpłatne VPN do odblokowania Starz?

Istnieje kilka darmowych VPN, które mogą bezpiecznie odblokować Starz, ale pamiętaj, że każdy ma pewne ograniczenia. Zazwyczaj bezpłatne VPN ograniczają dane, prędkość i przepustowość, które są ważne dla przesyłania strumieniowego. Jeszcze gorzej, wiele z nich ogranicza dostęp do ograniczonej puli serwerów, więc w godzinach szczytu mogą wystąpić wolniejsze czasy ładowania.

Teraz, gdy zrzeczenie się zostało usunięte, możesz przeczytać nasz post Top 9 naprawdę darmowych sieci VPN do przesyłania strumieniowego. Znajdziesz bezpieczne opcje przesyłania strumieniowego usług telewizyjnych i filmowych, takich jak StarzPlay, Netflix i YouTube.

Czy mogę uzyskać VPN dla mojego urządzenia mobilnego, aby móc oglądać Starz podczas podróży?

Tak. Większość VPN-ów premium oferuje aplikacje na wiele platform mobilnych, w tym iOS, Android i Windows. Wytężyliśmy dla Ciebie część zgadywania i stworzyliśmy blogi dla najlepszych aplikacji VPN dla Android, Windows, i iOS.

Podsumowanie i dalsze czytanie

ZA wysokowydajna sieć VPN jest najlepszym rozwiązaniem dla oglądając Starz z dowolnego miejsca na świecie. Moje polecane sieci VPN to najlepsze narzędzia do pracy i dają nieograniczony dostęp do biblioteki treści Starz.

Sugeruję, że dzięki wiodącym w branży prędkościom i niezawodnym funkcjom bezpieczeństwa NordVPN ominąć ograniczenia geograficzne i przesyłać strumieniowo wszystkie swoje ulubione seriale telewizyjne Starz.

Aby uzyskać więcej informacji na temat sieci VPN do przesyłania strumieniowego, zapoznaj się z naszą listą najlepsze sieci VPN do oglądania filmów.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me