Oyun 2020 için En İyi 5 VPN – En Hızlı Hangisi?

Sanal saldırılar ve veri toplama her geçen gün artıyor, VPN'ler, çevrimiçi ortamda kendinizi korumak için çok önemlidir.

Hem ISS azaltma hem de DDoS, oyun deneyiminizi kolayca mahvedebilir. DDoS saldırıları o kadar yaygın ki ilgili oyuncular önleyici kurallar yayınladılar. Bu, her zaman bir VPN kullanmayı içerir.

Rütbelerimizdeki birçok oyuncu ile, güvenli, rahatsız edici olmayan bir oyun oturumu için VPN'lerin ne kadar önemli olabileceğini biliyoruz. VPN uzmanları olarak, her sağlayıcının aradığınız performansı sunmadığının farkındayız - bu nedenle size oyun için en iyi 5 seçimlerimizi sunmak için yüzlerce VPN'yi test ettik.

Hızlı Kılavuz: Oyun için en iyi 5 VPN

 1. NordVPNbizim en iyi seçim oyun oynarken bağlantınızı korumak için.
 2. ExpressVPNHız söz konusu olduğunda sürekli olarak en büyük ödülü alır, böylece oyununuz asla gecikmez.
 3. CyberGhostkullanıcı dostu arayüzü ve özelleştirilmiş sunucu profilleri ile oyunu kolaylaştırır.
 4. Surfshark tek bir VPN'ye çok sayıda cihazı bağlamak isteyenler için mükemmel bir seçimdir.
 5. Özel İnternet Erişimi (PIA) premium VPN hizmeti tarafından sunulan en iyi fiyatlardan bazılarına oyunculara ihtiyaç duydukları gizliliği sağlar.

Oyun İçin VPN Nasıl Kurulur

Şimdi nedenini görebilirsiniz güvenli oyun oynamak için bir VPN gereklidir. Bilmeniz gereken bir sonraki şey, tüm cihazlarınıza nasıl yükleneceğidir. Tüm oyun ve internet cihazlarınızı bir VPN ile güvenceye almadığınız sürece, çevrimiçi olarak% 100 güvenli olmayacaksınız. Burada işler biraz zorlaşıyor. Bir dizüstü bilgisayara, bilgisayara ve akıllı telefona VPN yüklemek çok kolay olsa da, birçok oyun konsolu VPN yazılımı ile doğrudan uyumlu değildir.

Size yardımcı olmak için Xbox, PlayStation, Switch ve diğer oyun konsollarınızı VPN'nize bağlamanın en kolay üç yolunu göstereceğiz. Bu hızlı adımları izleyin, hemen korunursunuz. 

Wi-fi Yönlendiricinize VPN Yükleme

Oyun konsolunuzda bir VPN kullanmak için en basit yöntem, bu Ayrıca olacak wi-fi ağınıza bağlı her cihazı aynı anda otomatik olarak korur. VPN'lerle çalışmaya adanmış özel bir yönlendirici satın alabilir veya VPN sağlayıcınız tarafından oluşturulan bir yönlendirici satın alabilirsiniz. Kurulumu kolay olsa da, bunlar pahalı seçeneklerdir ve tüm VPN sağlayıcıları kendi yönlendiricilerini satmaz.

alternatif olarak, VPN'inizi yönlendiricinize manuel olarak kurabilirsiniz, çevrimiçi talimatları izleyin. Adımlar yönlendirici markanıza ve VPN sağlayıcınıza bağlı olarak değişir, ancak hızlı bir Google aramasıyla adım adım kılavuzları bulmak kolaydır. 

MacOS'ta VPN Ayarlama

VPN'nizi kurmadan önce bir Mac ve bir Ethernet kablosuna sahip olduğunuzdan emin olun. Mac'inizde ayrıca bir Ethernet bağlantı noktası ve bir wi-fi adaptörü olup olmadığını ve konsolunuzla uyumlu olup olmadığını kontrol edin.

 1. Tercih ettiğiniz VPN'i indirin ve yükleyin.
 2. Ethernet kablosunu Mac'inizin ve konsolunuzun arkasına takın.
 3. Sistem Tercihlerine Git > Paylaşım. Sol taraftaki menüden İnternet Paylaşımı'nı tıklayın..
 4. "Bağlantınızı Şuradan Paylaşın" yazan açılır menüden kablosuz bağlantıyı seçin.
 5. "Kullanarak bilgisayarlara" listesinden Ethernet'i işaretleyin.
 6. Mac'iniz ve konsolunuz arasında wi-fi paylaşımını etkinleştirmek için İnternet Paylaşımı'nın sol tarafına bakın. Başarılı bir bağlantıyı gösteren yeşil simgeye dikkat edin.
 7. Mac'inize indirdiğiniz VPN yazılımını açın ve VPN’in kullanılabilir sunucular listesinden bir sunucuya bağlanın.
 8. Konsolunuzda ağ ayarlarını bulun, bir LAN kablosu seçeneği belirleyin ve Mac'inizin ağına bağlayın.
 9. “Proxy Sunucusu Kullanma” gibi bir seçenek seçmeniz gerekebilir.
 10. Adımlar her konsolda biraz farklılık gösterir, ancak her şey yolunda giderse, hiçbir zaman VPN üzerinden web'e bağlanırsınız.

PC'nizde VPN Ayarlama

PC üzerinden bir VPN bağlamak neredeyse Mac üzerinden kurmakla aynıdır, sadece bu yöntem Mac’in Internet Paylaşımının Windows eşdeğerini kullanır.

 1. Seçtiğiniz VPN hizmetini PC'nize indirin ve yükleyin.
 2. Bilgisayarınızın ve konsolunuzun arkasına bir Ethernet kablosu takın.
 3. Denetim Masası'nı aç > Ağ ve Paylaşım Merkezi. Pencerede Bağdaştırıcı Ayarlarını Değiştir'i tıklayın..
 4. VPN'nizin simgesini sağ tıklayın ve Özellikler'i seçin.
 5. Paylaşım sekmesini açın ve other Diğer ağ kullanıcılarının bu bilgisayarın internet bağlantısı üzerinden bağlanmasına izin ver’i seçtiğinizden emin olun.
 6. Ev Ağı Bağlantısı'nı seçin ve daha sonra açılır menüden "ev İnternet bağlantısı" seçeneğini tıklayın.
 7. Konsolunuzda ağ ayarlarını bulun, bir LAN kablosu seçeneği belirleyin ve PC'nizin ağına bağlayın.
 8. “Proxy Sunucusu Kullanma” gibi bir seçenek seçmeniz gerekebilir.
 9. Adımlar her konsol için biraz farklılık gösterir, ancak şimdi çevrimiçi olmanız ve VPN üzerinden web'e bağlı olmanız gerekir. Oyunlar başlasın!

Şimdi geriye kalan tek şey oyun ihtiyaçlarınız için en iyi VPN'i seçmek.. Her VPN oyun oynamak için yeterince güçlü değildir, bu yüzden sizin için en iyi 5 mutfağı seçtik.

Oyun için Ücretsiz Bir VPN Denemelisiniz?

Ücretsiz bir VPN, bir oyuncu için çekici bir seçim gibi geliyor, ancak bir dizi ücretsiz VPN'lerin buna değmemesinin nedenleri. Yeni başlayanlar için, birçok ücretsiz VPN'ler gerçekten ücretsiz değildir. Bazıları size ödeme yapar verilerinizi toplama ve satma veya size çok sayıda reklam gösterme. Diğerleri bağlantı hızınızı yavaşlatın, oyun oynamayı zorlaştırır.

Gerçekten ücretsiz ve güvenli olan VPN'ler genellikle katı bant genişliği sınırları. Bunlar aylık 500 MB veri ile günde 500 MB arasında değişir. Seçtiğiniz oyunu oynamak için yeterli veriye sahip olmayacaksınız.

Bu yüzden bir premium VPN en iyi seçeneğinizdir. En iyi hizmetler veri sınırı yok, katı kayıt dışı politikalar uygulayın, bağlantı hızınızı azaltmaz, ve en önemlisi, yüksek seviyede şifreleme seni güvende tutmak için.

Oyun için En İyi VPN'ler

1. NordVPN

Oyun 2020 için En İyi 5 VPN - En Hızlı Hangisi?

 • Global sunucu ağı - sınırsız erişim için 5.000'den fazla sunucu
 • DDoS saldırıları hakkında endişelenmenize gerek kalmadan gelişmiş güvenlik özellikleri
 • Yüksek hızlı sunucular bağlantınızın bozulmamasını sağlar

NordVPN, VPN sağlayıcılarından aynı esnekliği bekleyen çok yönlü oyuncular için mükemmel bir seçimdir. 61 ülkede 3.500'den fazla sunucuyla, istediğiniz herhangi bir yere bağlanacaksınız.

Oyun için bir VPN'de aradığınız ilk şey hızdır ve NordVPN hayal kırıklığına uğratmaz. Son servis güncellemeleri, NordVPN’in bağlantı kalitesini önemli ölçüde geliştirdi ve onu en iyilerle buluşturdu. Bize inanmıyor musunuz? Bunlara göz atın kullanıcı yorumlar.

Gizliliğinize gelince, senaryo meraklıları veya tuzlu rakipler tarafından rahatsız edilmeyeceğinizden emin olabilirsiniz. NordVPN'de yerleşik DDoS karşıtı koruma ve sizi bu tür saldırılardan korumak için tasarlanmış özel sunucular bulunur - böylece can sıkıcı ve planlanmamış kesintileri unutabilirsiniz.

Devasa sunucu çeşitliliği, hızlı bağlantılar ve A sınıfı güvenlik ile NordVPN, çevrimiçi saldırıya girerken mükemmel ortağınızdır. Bunun sizin için VPN olmadığına karar verirseniz, tam bir geri ödeme alabilmeniz için 30 günlük para iade garantisi vardır..

Uyumlu oyun cihazları: 

 • PC, Mac, Linux, Chromebook, akıllı telefonlar, kablosuz yönlendiriciler.

NordVPN engellemeyi kaldırabilir:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ve Sling TV.

Torrent'i destekler:

 • Evet, P2P özel sunucuları mevcut.

NordVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Yönlendiricilerle de uyumludur.

NordVPN ile Oynamaya Başlayın!

2.ExpressVPN

ExpressVPN'in avantajları

 • Piyasadaki en hızlı VPN - yüksek hızlara sahip üst raf korumasının tadını çıkarın
 • 90'dan fazla konumda 3.000'den fazla sunucu arasından seçim yapın
 • Bölünmüş tünelleme, trafiğinizin hangi bölümünün VPN tarafından korunacağını seçmenizi sağlar

ExpressVPN kesinlikle ismine kadar yaşıyor - Hız testlerimizde düzenli olarak ilk sırada yer alıyor. Daha düşük gecikme, bir zafer ve bir kayıp arasındaki fark olabilir ve ping söz konusu olduğunda, bu sağlayıcı sizi hiç VPN kullanmıyormuş gibi hissettirecek.

90'dan fazla konumda 3.000'den fazla sunucu, tescilli sıfır bilgili DNS sunucuları ve katı bir sıfır günlük kaydı politikası size hızlı, küresel ve güvenli erişim sağlar. Korumalı trafiğinizi elle seçmek istiyorsanız, bölünmüş tünelleme özelliği de kullanışlı olur. Bölünmüş tünel ayrıca gecikme konusunda endişeleriniz varsa, trafiğinizin geri kalanını güvende tutabileceğiniz ve normal şekilde oynayabileceğiniz anlamına gelir.

Ayrıca tek bir ExpressVPN aboneliği ile beş cihaza kadar koruma.

Ne arıyorsun gerçek müşteriler düşünür ExpressVPN. Veya 30 güne kadar deneyin. Beğenmediyseniz, geri ödeme alabilirsiniz. 

Uyumlu oyun cihazları: 

 • PC, Mac, Linux, Chromebook, akıllı telefonlar, kablosuz yönlendiriciler, Xbox One ve 360, PlayStation 3 ve 4.

ExpressVPN engelini kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN ve BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

ExpressVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Ayrıca belirli yönlendiricilerle kullanım için bir uygulama sunar.

ExpressVPN ile Oynamaya Başlayın!

3. CyberGhost

CyberGhost VPN

 • Büyük sunucu listesi - nerede olursanız olun optimize edilmiş performans için 6000+
 • Kullanışlı profiller size farklı etkinlikler için en iyi ayarları sunar
 • Basit, modern arayüz

6000'den fazla sunucuyla, ciddi şifreleme ve sıfır trafik veya bağlantı günlükleri depolanır, CyberGhost “sanal özel ağ” daki “özel” i yüreklendiren başka bir sağlayıcıdır.

Bu VPN'nin en iyi özelliklerinden biri, birkaç özel profil sayesinde arayüzüdür., CyberGhost'un ne için kullandığınızı bilmesini sağlayabilirsiniz ve ihtiyaçlarınız için en iyi performansı sağlayacaktır. 

Mükemmel gizliliğin yanı sıra, yüksek hızlar isteyeceksiniz. NordVPN veya ExpressVPN kadar hızlı olmasa da, CyberGhost hızlıdır ve internet hızlarınızı belirgin bir şekilde engellemez.

Tüm bu özellikler (IP / DNS sızıntı koruması ve 5 eşzamanlı bağlantı gibi diğerleri) CyberGhost'u mükemmel bir seçenek haline getirir. Dahası, 45 günlük para iade garantisinin üstünde iOS ve Android için bir haftalık ücretsiz deneme sürümüne sahip olursunuz, böylece bu VPN'yi deneyimleyebilir ve hiçbir şey ödemeyebilirsiniz.

CyberGhost'un sizin için uygun olup olmadığından hala emin değilseniz, bunlara göz atın kullanıcı yorumları.

Uyumlu oyun cihazları: 

 • PC, Mac, Linux, Chromebook, akıllı telefonlar, kablosuz yönlendiriciler.

CyberGhost engelini kaldırabilir:

 • Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN ve diğerleri için optimize edilmiş sunucularla özel akış profili.

Torrent'i destekler:

 • Evet; özel profil ülkeleri ve kullanıcı sayısını gösterir.

CyberGhost şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux ve Chrome.

CyberGhost ile Oynamaya Başlayın!

4. Surfshark

Oyun 2020 için En İyi 5 VPN - En Hızlı Hangisi?

 • 50 ülkede sunucu
 • Bütçe dostu abonelik seçenekleri
 • Kullanıcı dostu uygulamalar

Surfshark, oyun oynamak, akış yapmak ve gezinmek için güvenilir bir seçimdir.

Yüksek hızlı sunucular ve sınırsız bant genişliği tamponlamayı en aza indirir ve gecikme. Ve birlikte 50 ülkedeki sunucular, istediğiniz bölgede oynayabilirsiniz. Bu kullanışlı seyahat ediyorsanız ve siz evdeyken arkadaşlarınızla evden oynamak istiyorsanız.

Surfshark vardır en büyük platformlar için uygulamalar. Cihazınız yerleşik VPN desteği sunmuyorsa, bunun yerine uyumlu bir yönlendiriciye yükleyebilirsiniz. Aynı zamanda sınırsız eşzamanlı bağlantı yerel çok oyunculu oyun geceleri için.

Daha fazla bilgi için gerçek kullanıcı okuma yorumlar, veya kendiniz için test edin 30-gün para iade garantisi.

Uyumlu oyun cihazları: 

 • PC, Mac, Linux, Chromebook, akıllı telefonlar, kablosuz yönlendiriciler.

Surfshark engelini kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video ve diğerleri.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

Surfshark şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome ve Firefox.

Surfshark ile Oynamaya Başlayın!

5. Özel İnternet Erişimi (PIA)

Özel internet erişim cihazları

 • Muazzam sunucu çeşitliliği - 44 lokasyonda 3.000
 • Bütçede oyuncular için mükemmel
 • Kolay kurulum ve yapılandırma

AirVPN gibi, Özel İnternet Erişimi gizlilik yanlısı duruşu ve yüksek kaliteli, uygun fiyatlı hizmeti ile bir oyuncu tarafından seviliyor.

Özellikle, PIA 44 yerde 3.000'den fazla sunucu sunmaktadır. Bunlar, en pahalı VPN'ler için bile etkileyici sayılardır. PIA piyasadaki en ucuz sağlayıcılardan biridir. Büyük bir sunucu ağına, kanıtlanmış sıfır giriş politikasına ve cazip fiyat etiketine sahip bir VPN arayan oyuncular PIA'yı kesinlikle kontrol etmelidir.

Bunun da ötesinde, PIA tak ve kullan VPN'in bir özetidir - istemcisinin kullanımı inanılmaz derecede basittir ve yeni başlayanlar bile kendi istekleriyle bağlantıyı yapılandırmak için birkaç saniyeden fazla zaman harcamaz. Ayrıca buraya gerçek PIA kullanıcılarının VPN'yi nasıl deneyimlediği hakkında daha fazla bilgi edinin. Daha da iyisi, oyun hesaplarınızı da bağlarsanız Özel İnternet Erişimi iyi bir seçenektir. PayPal.

Bahsedilen, bazı sunucular hız departmanındaki diğerlerinden daha tutarlıdır, VPN süper yavaş olmasa da, takip eden bir şey varsa hızlı bir bağlantıysa daha iyi alternatifler vardır. Neyse ki, PIA'dan yeterince alamadığınızı düşünüyorsanız, geri ödeme almak için 7 günlük bir süreniz var.

Uyumlu oyun cihazları: PC, Mac, Linux, Chromebook, akıllı telefonlar, kablosuz yönlendiriciler.

PIA ile Oynamaya Başlayın!

Ding! Oyun Deneyiminizi Bir VPN ile Seviyelendirdiniz

Coğrafi olarak kısıtlanmış oyunların engellemesini kaldırmak, uzak sunuculara daha iyi bir bağlantı almak veya kısıtlama / DDoS saldırılarından kaçınmak istiyorsanız, bir VPN ekibinizde MVP olacaktır. İlk beş listemizle daha iyi bir seçim yapın.

Bunu faydalı buldunuz mu? Arkadaşlarına haber ver bu yayını paylaşarak oyun oturumlarını nasıl geliştirebilecekleri!

Torrent oyunlarını da sever misiniz? Güvenlik önce gelir - bu yüzden torrent için en iyi VPN'ler.

En iyi VPN tekliflerimiz ve kuponlarımızla özel tasarrufları kaçırmayın.

Daha fazla okumak ister misiniz? En iyi VPN'lerin özetimize göz atın!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me