Pan Amerikan Oyunlarını 2019’da Her Yerden Nasıl İzleyebilirsiniz


Pan Amerikan Oyunlarından daha büyük olan tek spor etkinliği Olimpiyatlardır. Fakat Pan Amerikan Oyunlarını izleyemeyebilirsiniz eğer yurtdışındaysanız. Geoblocks, görmenizi engellemeye çalışacak bu yılın en büyük spor etkinliği.

Endişelenme, yardımcı olabiliriz. Size bu coğrafi kısıtlamaları nasıl aşacağınızı göstereceğiz ve nerede olursanız olun Pan Amerikan oyunlarını yayınlayın. Hızlı kılavuzumuzu ve istediğiniz tüm kapsamı görebilirsiniz.

Hızlı Kılavuz: Torneos y Competencias (TyC) Arjantin Yayınını İzleyin

TyC Sports Arjantin'de Pan Amerikan Oyunlarını yayınlıyor. TyC Sports'u yayınlamak için bir TV sağlayıcısına (örneğin, Cablevisión, DirecTV veya TeleCentro) ihtiyacınız var. TyC Sports'u izlemek için:

 1. Arjantin'de sunucuları olan yüksek hızlı bir VPN seçin (Pan Amerikan Oyunları için NordVPN'yi öneririz). Kaydolun ve uygulamayı yükleyin.
 2. Uygulamayı başlatın, giriş yapın ve Arjantin'de bir sunucu seçin.
 3. Www.tycsportsplay.com adresine gidin.
 4. Kablo operatörünüzden giriş yapın ve Oyunların tadını çıkarın!

Pan Amerikan Oyunlarını ŞİMDİ İzleyin!

Hızlı Kılavuz: SporTV'de Brezilya Yayınını İzleyin

SporTV Brezilya'daki Pan Amerikan Oyunlarını yayınlayacak. SporTV akışı için bir TV sağlayıcısına (örneğin, NET, Sky veya Vivo) ihtiyacınız var. Pan Amerikan Oyunlarını SporTV'de izlemek için:

 1. Brezilya'da yüksek hızlara ve sunuculara sahip bir VPN seçin (Pan Amerikan Oyunları için NordVPN'yi öneririz). Kaydolun ve uygulamayı indirin.
 2. Uygulamayı başlatın, giriş yapın ve Brezilya'da bir sunucu seçin.
 3. Sportv.globo.com adresine gidin ve bir giriş oluşturun.
 4. TV sağlayıcınız üzerinden giriş yapın ve keyfini çıkarın!

Pan Amerikan Oyunlarını ŞİMDİ İzleyin!

Hızlı Kılavuz: Pan American Games Sports Channel'da Kanada Yayınını İzleyin

Pan Amerikan Oyunları Spor Kanalı Kanada'da Oyun akışında. Pan Amerikan Oyunları Spor Kanalında Pan Amerikan Oyunlarını izlemek için:

 1. Kanada'da sunucuları olan yüksek hızlı bir VPN seçin (Pan Amerikan Oyunları için NordVPN'yi öneririz). Kaydolun ve uygulamayı yükleyin.
 2. Uygulamayı çalıştırın, giriş yapın ve Kanada'da bir sunucu seçin.
 3. Oyunlar başladığında, www.panamsportschannel.org/live.html adresine gidin ve keyfini çıkarın!

Pan Amerikan Oyunlarını ŞİMDİ İzleyin!

Hızlı Kılavuz: Caracol Televisión'da Kolombiya Yayınını İzleyin

Caracol Televizyonu Kolombiya'daki Pan Amerikan Oyunlarını yayınlıyor. Caracol Televisión'da Pan Amerikan Oyunlarını izlemek için:

 1.  Kolombiya'da sunucuları olan yüksek hızlı bir VPN seçin (NordVPNservice, Pan Amerikan Oyunları için en iyisidir). Kaydolun ve uygulamayı yükleyin.
 2. Uygulamayı başlatın, giriş yapın ve Kolombiya'da bir sunucu seçin.
 3. Www.caracoltv.com adresine gidin ve Oyunların tadını çıkarın!

Pan Amerikan Oyunlarını ŞİMDİ İzleyin!

Hızlı Kılavuz: Claro Sports'ta Kosta Rika Yayınını İzleyin

Claro Sports Kosta Rika'da Pan Amerikan Oyunlarını yayınlıyor. Pan American Oyunlarını Claro Sports'ta izlemek için:

 1. Kosta Rika'da yüksek hızlara ve sunuculara sahip bir VPN seçin (Pan Amerikan Oyunlarını izlemek için NordVPN'i öneriyoruz). Kaydolun ve uygulamayı indirin.
 2. Uygulamayı başlatın, giriş yapın ve Kosta Rika'da bir sunucu seçin.
 3. Hazır olduğunuzda www.clarovideo.com/costarica/tv adresine gidin ve Claro Sports akışını başlatın!

Pan Amerikan Oyunlarını ŞİMDİ İzleyin!

Hızlı Kılavuz: Claro Sports Meksika Yayınını İzleyin

Claro Sports Meksika'da Pan Amerikan Oyunlarını yayınlıyor. Pan American Oyunlarını Claro Sports'ta izlemek için:

 1. Meksika'da yüksek hızlara ve sunuculara sahip bir VPN seçin (Pan Amerikan Oyunları için NordVPN'yi öneririz). Kaydolun ve uygulamayı yükleyin.
 2. Uygulamayı açın, giriş yapın ve Meksika'da bir sunucu seçin.
 3. Www.marca.com/claro-mx/streaming/2018/04/21/5adb4143e2704ee2638b468e.html adresine gidin ve oyunların tadını çıkarın!

Pan Amerikan Oyunlarını ŞİMDİ İzleyin!

Hızlı Kılavuz: Panama Onda Sports Panama Yayınını İzleyin

Cable Onda Sports Panama Pan Pan Amerikan Oyunları yayınlıyor. Cable Onda'ya kaydolmak için Panama kimlik kartı veya pasaport gereklidir. Cable Onda Sports'da Pan Amerikan Oyunlarını izlemek için:

 1. Panama'daki sunucularla yüksek hızlı bir VPN seçin (NordVPNservice, Pan Amerikan Oyunları için en iyisidir). Kaydolun ve uygulamayı indirin.
 2. Uygulamayı çalıştırın, giriş yapın ve Panama'da bir sunucu seçin.
 3. Www.cableondasports.com adresine gidin ve kaydolun.
 4. Cable Onda Sports'a gidin, oturum açın ve Oyunları yayınlayın!

Pan Amerikan Oyunlarını ŞİMDİ İzleyin!

Hızlı Kılavuz: Latina Televisión'da Peru Yayınını İzleyin

Latina Televizyon Peru'daki Pan Amerikan Oyunlarını yayınlıyor. Latina Televisión'da Pan Amerikan Oyunlarını izlemek için:

 1. Peru'daki sunucularla yüksek hızlı bir VPN seçin (NordVPNservice, Pan Amerikan Oyunları için en iyisidir). Kaydolun ve uygulamayı yükleyin.
 2. Uygulamayı başlatın, giriş yapın ve Peru'da bir sunucu seçin.
 3. Panamericana.pe/tvenvivo adresine gidin ve Oyunları yayınlayın!

Pan Amerikan Oyunlarını ŞİMDİ İzleyin!

Hızlı Kılavuz: Panam Spor Kanalı'nda Güney Amerika ve Orta Amerika Yayınlarını İzleyin

Pan Amerikan Oyunları Spor Kanalı Güney Amerika ve Orta Amerika'da Oyunlar akışında. Panam Sports Kanalında Pan Amerikan Oyunlarını izlemek için:

 1. Güney Amerika veya Orta Amerika'daki sunucuları olan yüksek hızlı bir VPN seçin (Pan Amerikan Oyunları için NordVPN'yi öneririz). Kaydolun ve uygulamayı yükleyin.
 2. Uygulamayı çalıştırın, giriş yapın ve Güney Amerika veya Orta Amerika'da bir sunucu seçin.
 3. Www.panamsportschannel.org/live.html adresine gidin ve keyfini çıkarın!

Pan Amerikan Oyunlarını ŞİMDİ İzleyin!

Hızlı Kılavuz: Sling TV Orange'da ABD Yayını'nı izleyin

Kullanabilirsiniz Sling TV Turuncu Pan Amerikan Oyunlarının ABD yayınını ESPN ağları. ABD yayınını izlemek için:

 1. Akış için yüksek hızlı ABD sunucuları olan bir VPN sağlayıcı seçin (NordVPNservice, Pan Amerikan Oyunları için en iyisidir). Kaydolun ve uygulamayı indirin.
 2. Uygulamayı açın, giriş yapın ve ABD'de bir sunucu konumu seçin.
 3. Sling TV'ye gidin ve Turuncu paket ESPN almak için (ABD merkezli bir ödeme yönteminiz yoksa, MyGiftCardSupply.com adresinden bir Sling TV hediye kartı satın alın ve kartı kullanmak ve Sling TV Orange'a abone olmak için talimatları izleyin).
 4. Sling TV'ye giriş yapın ve tüm eylemleri görün!

Pan Amerikan Oyunlarını ŞİMDİ İzleyin!

Pan Amerikan Oyunlarını İzlemek için Neden Bir VPN'e İhtiyacınız Var?

İstiyorsun dünyanın en iyi sporcularının yarıştığını görün yılın en büyük spor etkinliğinde. İki haftalık yarışma, Batı Yarımküredeki en iyilerin en iyilerini belirleyecek. Fakat coğrafi kısıtlamalar Pan Amerikan Oyunlarını görmenizi engelleyebilir.

Yayıncıların genellikle akışlarını engellemesi gerekir bölgelerinin veya ülkelerinin dışındaki herhangi birinden. Yurtdışındaysanız ve akışınızı izlemek istiyorsanız yardıma ihtiyacınız var. İhtiyacınız olan şey, yayıncıyla aynı ülkede gibisin.

Bir VPN, coğrafi engelleri aşmak için tam olarak ihtiyacınız olan şeydir. Bir VPN'ye bağlandığınızda, VPN sunucunuz için ülkeyi seçin. Tüm internet trafiğiniz bu sunucu üzerinden yönlendirilir. Ardından, yayıncı bu VPN sunucusunu konumunuz olarak gördüğünde, yayıncı akışını kaldıracak.

Bir VPN ile şunları yapabilirsiniz: Nerede olursanız olun istediğiniz içeriği, kimden istediğinizi görün. İnternet özgürlüğü bir VPN ile kullanılabilir. Ancak VPN'lerin sizin için yaptığı tek şey bu değil.

VPN'ler de çevrimiçi olduğunuzda verilerinizi koruyun. VPN sunucusuyla iletişiminiz şifrelenir ve bu verilerin kimsenin casusluk yapmasını önler. o sizi bilgisayar korsanlarından, İSS'lerden ve hükümetlerden korur Yaptığın her şeyi görmek isteyen.

Emin olun yüksek kaliteli bir VPN seçin bir hizmete karar verdiğinizde. Düşük kaliteli hizmetler genellikle yayıncılar tarafından tespit edilebilir ve engellenebilir. Yüksek kaliteli hizmetleri tanımak daha zordur, bu da bağlantı kurmanıza yardımcı olur.

VPN'ler birçok avantaj sağlar ne zaman çevrimiçi olursanız olun. Yani Bugün kayıt olun ve sizin için ne yapabileceklerini görün.

Pan Amerikan Oyunlarını İzlemek İçin En İyi VPN'ler

1. NordVPN

NordVPN'in Avantajları

Güvenlik, gizlilik ve engellemeyi kaldırma içeriğine odaklanarak, NordVPN veri korumada bir endüstri lideridir. Geniş ağı, birçok bağlantı seçeneği sunar. Ve ihtiyacınız olan tüm hıza sahip akışlarına ayak uydurmak.

NordVPN çevrimiçi deneyiminizi geliştirmek için birçok özellik sunar. SmartPlay akış bağlantınızı geliştirir, CyberSec reklamları ve kötü amaçlı yazılımları engeller ve Çift VPN gelişmiş güvenlik sağlar. Ve tüm bu özellikler bir çok uygun fiyat.

En fazla ağa bağlanmak için NordVPN hesabınızı kullanabilirsiniz Aynı anda 6 cihaz. Kesintisiz günlükleri politikası, oturumu kapattıktan sonra anonimliğinizi sağlar. Tüm bu özellikleri ile, hiç şüphe yok 1 numaralı genel VPN'imiz.

NordVPN'in sizin için neden harika bir VPN olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek için kullanıcı incelemelerimizi okuyun!

Para iade garantisi: 30 gün

NordVPN engelini kaldırabilir:
Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ve Sling TV.

Özel torrent profili:
Evet, P2P özel sunucuları mevcut.

NordVPN şu cihazlarda çalışır:
Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Yönlendiricilerle de uyumludur.

Pan Amerikan Oyunlarını NordVPN'de ŞİMDİ izleyin!

2. ExpressVPN

ExpressVPN'in avantajları

Bazıları ile VPN pazarındaki en iyi bağlantı hızları, ExpressVPN, canlı sporları izlemek için mükemmel bir seçimdir. İçeriğin engelini kaldırma özelliği ile canlı spor izlemek için mükemmel yurtdışından gelen.

ExpressVPN’ler Kuzey ve Güney Amerika ülkelerinin üstün kapsamı, Pan Amerikan Oyunları için mükemmel bir seçimdir. Panama, Ekvador veya Peru gibi bir yere bağlanmak istiyorsanız, dönmek için VPN.

Şuraya bağlanmak için ExpressVPN hesabınızı kullanabilirsiniz: Aynı anda 5 cihaz. Trafiğinizi yerel ağınız ve VPN arasında bile bölebilirsiniz. Ayrıca, bağlantınızla ilgili sorun yaşarsanız, 7/24 canlı sohbet desteği yardım etmek için orada olacak.

ExpressVPN hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Kullanıcı incelemelerimize göz atın!

Para iade garantisi: 30 gün

Ücretsiz deneme: İOS ve Android için 7 günlük deneme

ExpressVPN engelini kaldırabilir:
Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN ve BBC iPlayer.

Özel torrent profili:
Hayır, ancak tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

ExpressVPN şu cihazlarda çalışır:
Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Ayrıca belirli yönlendiricilerle kullanım için bir uygulama sunar.

Pan American Games'i ExpressVPN'de ŞİMDİ izleyin!

3. CyberGhost

CyberGhost Cihazları

Birini arayan herkes için basitleştirilmiş akış deneyimi VPN'de CyberGhost mükemmel bir seçimdir. Sunduğu akış için özel olarak yapılandırılmış sunucular, bağlantı kurmanıza ve bağlantıda kalmanıza yardımcı olur.

CyberGhost sunucu havuzu geniş ve derindir ve dünya çapında birçok seçenek sunar. Şuna kadar bağlanabilirsiniz: Aynı anda 7 cihaz, evde ve hareket halindeyken esneklik sağlar.

Askeri sınıf şifrelemenin üstüne, CyberGhost çevrimiçi izleyicileri, reklamları ve kötü amaçlı içerikleri engeller. CyberGhost sizi bağlı tutsa bile sizi güvende tutar.

CyberGhost'un VPN'niz için neden mükemmel bir seçim olduğunu bilmek istiyorsanız, kullanıcı incelemelerimizi okuyun!

Para iade garantisi: Kısa planlarda 30 gün; 6 aylık veya daha uzun planlarda 45 gün

Ücretsiz deneme: Mobil cihazlar için 7 günlük deneme; 1 günlük veya 3 günlük Windows deneme sürümü mevcut

CyberGhost engelini kaldırabilir:
Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN ve diğerleri için optimize edilmiş sunucularla özel akış profili.

Özel torrent profili:
Evet; ülkeleri ve kullanıcı sayısını gösterir.

CyberGhost şu cihazlarda çalışır:
Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux ve Chrome.

Pan American Games'i CyberGhost'ta ŞİMDİ izleyin!

özet

Pan Amerikan Oyunları sırasında yurtdışında olacaksanız, yılın en büyük spor etkinliğini kaçırabilirsiniz. Bugün bir VPN'e kaydolun ve sporun getirebileceği tüm heyecana hazır olun!

Hangi VPN'nin sizin için doğru olduğundan emin değilseniz, NordVPN'yi öneriyoruzPan Amerikan Oyunları için. Ayrıca, aboneliğinizden nasıl tasarruf edebileceğinizi görmek için fırsatlar ve kuponlar sayfamıza bakmayı unutmayın.!

Daha fazla okuma

 • En İyi (TEST EDİLMİŞ) Kayıt Dışı VPN'ler
 • Çin'de WhatsApp Nasıl Kullanılır
 • En İyi (ve En Kötü) Reklam Engelleyicileri
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me