Pripravte sa na výstavu a konferenciu o bezpečnosti informácií o Perzskom zálive (GISEC) v januári 2020


Od svojho založenia sa spoločnosť GISEC, ktorú organizuje Svetové obchodné centrum v Dubaji (DWTC), vyvinula a pevne etablovala ako jediná skutočná konferencia a výstava o informačnej bezpečnosti v regióne. Šieste vydanie GISEC, ktoré sa koná od 1. do 3. mája v DWTC, spojí odborníkov na kybernetickú bezpečnosť z regionálnych a svetových vlád, národných agentúr a spoločností pod jednou strechou, aby diskutovali, diskutovali a zdieľali informácie o najnovších počítačových hrozbách a o tom, ako vysporiadať sa s nimi.

Aké sú kľúčové ciele a poslanie GISEC?

  • Zdôrazniť dôležitosť zdieľania vedomostí pri rastúcom výskyte kybernetických hrozieb a útokov na celom svete a poskytnúť fórum pre vedúcich predstaviteľov odvetvia demonštrovať najnovšie riešenia a osvedčené postupy na ochranu pred útokmi.
  • Poskytnúť regionálnemu a globálnemu sektoru informačnej bezpečnosti strategickú platformu zdieľania vedomostí peer-to-peer
  • Uľahčenie jedinečných príležitostí pre návštevníkov na stretnutie a nadviazanie kontaktov s poprednými bezpečnostnými spoločnosťami v oblasti IT a podobne zameranými profesionálmi v celom spektre odvetvových odvetví, ako je národná bezpečnosť, bankové a finančné služby, správa vecí verejných, ropa & plyn, IT a farmaceutiká.
  • Poskytnúť vystavovateľom prispôsobenú platformu na predstavenie ich najnovších inovácií a poskytnúť ľahšiu dostupnosť cieľovej skupine vrátane vývojárov, poskytovateľov bezpečnostných riešení a tvorcov rozhodnutí z celého regiónu, ako aj mimo neho..
  • Stanoviť v regióne referenčnú hodnotu pre vývoj bezpečnostných stratégií IT pre priemysel a odborníkov.
  • Potvrdiť povesť spoločnosti GISEC ako udalosť, ktorá sa musí zúčastniť každého, kto súvisí s informačnou bezpečnosťou a kybernetickou bezpečnosťou.

Kto by sa mal zúčastniť GISEC?

Ako najvýznamnejšia konferencia o kybernetickej bezpečnosti v Ázii, na Strednom východe av Afrike sa v trojdňovej výstave zúčastní viac ako 120 vystavovateľov z 80-tich krajín, so štyrmi dňami výučby a viac ako 40 konferenčných stretnutí vedených viac ako 60 priemyselnými odborníkmi..

GISEC 2018 poskytne návštevníkom bezkonkurenčný prístup k najnovším trendom a technológiám formujúcim kybernetickú bezpečnosť na celom svete. Prehliadka priláka viac ako 7 500 odborníkov z oblasti priemyslu na zdieľanie poznatkov a obchodovanie.

Prehliadka je určená všetkým, ktorí sú zapojení do odvetvia kybernetickej bezpečnosti a záujemcom o budúcnosť kybernetickej bezpečnosti. Aj keď ide prevažne o obchodnú udalosť, GISEC 2018 je otvorený pre verejnosť. Každý, kto chce rozšíriť svoje vedomosti o kybernetickej bezpečnosti a počúvať od svetových odborníkov v tejto oblasti, sa môže prihlásiť na výstavu pre AED100.

Aké zaujímavé rozhovory / aktivity môžeme očakávať na podujatí?

Trojdňové majstrovské kurzy pre udalosti a pre-show budú ponúkať rad pútavých aktivít, funkcií, kľúčových prejavov a diskusií, zdôrazňujúc svetové praktiky a riešenia na minimalizovanie dopadu počítačových útokov. GISEC 2018 osvetlí svetlo meniacimi sa inováciami a konceptmi hry, ktoré majú v tejto digitálnej ére zmeniť svet. Jednou z takýchto funkcií je nový jeden deň AI Talks - predstavovať inovátorov a technický guru zaoberajúcich sa vplyvom AI na podniky a spoločnosti pri zvyšujúcom sa prijímaní technológie predefinovania.

Deň Cyber ​​Focus BFSI, ďalší nový prírastok na podujatie upozorní na výzvy, ktorým čelí odvetvie bankovníctva, finančných služieb a poisťovníctva. V osobitnom náhľade na hlavnú udalosť 30. apríla uskutočnia bývalí CISO spoločnosti BP a Shell hĺbkové stretnutie a budú zdieľať osvedčené postupy na ochranu ropného a plynárenského priemyslu počas Masterclass pre ropu a plyn.

Medzitým, spolu s GISEC, je Internet of Things Expo (IoTX) 2018 trojdňový samit zameraný na inteligentné mestá, ktorý sa zaoberá otázkami, ako urobiť mesto skutočne inteligentným, efektívnym a efektívnym. Inšpirujte rozhovory poskytuje platformu pre novátorov z celého sveta na zdieľanie poznatkov a ich vynálezy meniace hry, ktoré menia spôsob, akým žijeme. Okrem toho sa sem môžu zúčastniť aj bezplatné schôdzky X-Labs upozorní na najnovší vývoj v oblasti AI, blockchainu a internetu vecí.

Medzi hlavných svetových rečníkov, ktorí sa na konferencii stretnú, patrí NG Hoo Ming, zástupca výkonného riaditeľa (prevádzka), Singapurská agentúra pre kybernetickú bezpečnosť; David Cass, CISO, Cloud & Saas, IBM; Jarrko Rautula, skupina CISO, skupina IKEA; Rudra Murthy, CISO, Amazon Pay; Alejandro Becerra Gonazalez, skupina CISO, Telfonica; Pierre Barreau, CEO, Aiva Technologies; Amer Sharaf, CEO - Compliance Support and Alliances, Dubai Electronic Security Center; Plukovník Saeed M. Al Hajri, riaditeľ oddelenia pre kybernetickú bezpečnosť, dubajská polícia.

Dátumy, miesta a kde získať lístky

Organizované spoločnosťou Dubai World Trade Center (DWTC), GISEC a IoTX sa spoja pod záštitou Future Tech Week 2018. Spoločne usporiadané podujatia spoja vedúcich svetových technologických spoločností, vládnych úradníkov a priemyselných kolegov z regiónu a z celého sveta..

Podujatie sa musí zúčastniť 1. - 3. mája 2018. Zainteresovaní návštevníci sa môžu zaregistrovať online. Návštevník, ktorý sa zúčastňuje na výstavných halách, si musí zakúpiť vstupenky na účasť na konferenciách.

Spoločne umiestnené predstavenia budú prístupné návštevníkom od 10.30 do 18:00 1. mája; 2. a 3. mája od 10:00 do 18:00.

Viac informácií nájdete na www.gisec.ae a www.iotx.ae

 

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me