Reklamları ve organik sonuçları kontrol etmek için Google Reklam Önizleme Aracı’na daha iyi bir alternatif


Reklam Önizleme Aracını kullanmak, belirli bir terim ve yer için reklamları kontrol etmenin en iyi yolu olmayabilir. Aslında, Google’ın Reklam Önizleme Aracı'nın bazı sınırlamaları vardır:

  1. AdWords hesabınıza giriş yapmadan Reklam Önizleme'yi kullanamazsınız. Bu nedenle, isteseniz bile aramalarınızı Google'dan gizlemeniz mümkün değildir.
  2. Reklam Önizleme, rakiplerinizin açılış sayfalarını ziyaret etmenizi engelleyen reklamları tıklamanıza izin vermez. Kopyala yapıştır işlevini kullanarak da bu sınırlamayı atlayamazsınız, çünkü genellikle "Görünen URL" de sağlanan URL gerçekten çalışmaz.
  3. Aslında görebildiğiniz şeylerle sınırlısınız. İlk sayfa sonuçlarının ötesini göremezsiniz ve organik sonuçları tıklayarak organik sayfaları göremezsiniz.

reklam önizleme aracı-alternative_620

Reklamları ve organik sonuçları çeşitli yerlerde görüntülemenin en iyi yolu nedir??

Reklamları kontrol etmenin iyi bir yolu, çevrimiçi kimliğinizin getirdiği önyargıyı ortadan kaldırdığı için gizli modda göz atmaktır. Ancak, IP adresiniz ve konumunuz gizli değil.

VPN'ler, reklamların farklı yerlerde nasıl göründüğünü görüntülemek için en iyi çözümdür.

VPN'ler, kullanıcıların şifreleme kullanarak ayrıntılarını ve IP adreslerini gizlemelerine izin verdikleri için giderek daha popüler bir seçenektir. Artık farklı bir kurgusal yerden internete bağlanmalarını ve reklamların ve organik sonuçların gerçekten izleyicilere nasıl göründüğünü kontrol etmelerini sağladığından, SEO ve SEM'de çalışan birçok kişi tarafından kullanılıyor. VPN'lerin avantajlarından biri, ucuz olmaları ve genellikle ücretsiz olarak denenebilmeleridir.

Reklamları kontrol etmek için en iyi VPN'ler hangileri??

Çok sayıda sunucu konumuna sahip olmak, çeşitli Google alanlarını ve konumlarını kontrol etmek için bir avantajdır. Reklam önizleme açısından ihtiyaçlarınızı karşılamak zorunda kalmayacak kadar az sayıda sunucu konumu sağlayan VPN'ler vardır.

Düzenli olarak güncellenen aşağıdaki listeye SEO ve SEM'de çalışan kişiler için en iyi VPN'leri dahil ettik. VPN sağlayıcılarını derecelendirmek için, mobil uygulama sunuyorlarsa her birinin kaç sunucu konumu ve (çok önemli bir ölçüt) hızı dahil olmak üzere çeşitli ölçütler kullandık.

SEO ve SEM için en iyi VPN'ler

Şu anda Çin'de bu 5 VPN hizmetini kullanabilirsiniz:

Sıralama Sağlayıcı Puanımız Kullanıcı Puanı
Editörün Seçimi 5.0 / 5
İncelemeyi Oku
Daha fazlasını bul Başlamak >> Siteyi ziyaret et
2 4,9 / 5
İncelemeyi Oku
Daha fazlasını bul Başlamak >> Siteyi ziyaret et
3 4,8 / 5
İncelemeyi Oku
Daha fazlasını bul Başlamak >> Siteyi ziyaret et
4 4,8 / 5
İncelemeyi Oku
Daha fazlasını bul Başlamak >> Siteyi ziyaret et
5 4,7 / 5
İncelemeyi Oku
Daha fazlasını bul Başlamak >> Siteyi ziyaret et

Bu makaleyi paylaşarak, insanların Reklam Önizleme Aracı'nı kullanmadan reklamları ve organik sonuçları nasıl kontrol edeceklerini öğrenmelerine izin veriyorsunuz!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me