Samsung Galaxy Tab için 2020’de En İyi 5 VPN | Akış ve Güvenlik

Artık Android uyumlu uygulamalar sunan çok sayıda VPN sayesinde, elde taşınır cihazlarınıza masaüstünüze veya dizüstü bilgisayarınıza yaptığınız kadar koruma vermemeniz için hiçbir neden yok.

Bugün, Samsung Galaxy Tab ile uyumlu en iyi VPN'lere bakıyoruz. Ayrıca, bir tablet için bir VPN'de neye ihtiyacınız olduğuna ve cihazınıza nasıl bir tane yükleyeceğinize bakacağız.

Samsung Galaxy Tab için En İyi VPN'ler: Hızlı Kılavuz

 1. NordVPN - Google Play'de en yüksek puan alan VPN uygulamalarından biri olan NordVPN, Samsung Galaxy Tab'ınızla kullanım için mükemmeldir.
 2. ExpressVPN - Mükemmel cihaz uyumluluğu ve en yüksek hızlara sahip ExpressVPN hızlı, güvenilir ve güvenlidir.
 3. CyberGhost - CyberGhost, kullanıcı dostu ve uygun fiyatlı olup Sekmenizi güvende tutacak birçok özelliğe sahiptir.
 4. Surfshark - Akıllı özelliklerle dolu Surfshark size paranızın karşılığını tam olarak verir.
 5. PrivateVPN - PrivateVPN basit ve güvenlik odaklı, karmaşık ayarlar olmadan kolay gizlilik arıyorsanız mükemmel.

Samsung Galaxy Tab'inizi Şimdi Koruyun

Samsung Galaxy Tab için bir VPN'de Neler Arar

Samsung Galaxy Tab'iniz için bir VPN'de ihtiyacınız olan özellikler Sekmenizi ne için kullandığınıza ve neden bir VPN istediğinize bağlı olacaktır..

İnsanların Sekmelerinde bir VPN istemelerinin ana nedenlerinden biri güvenli bir şekilde engeli kaldır bu, bölgelerinde bulunmayabilir. Telif hakkı yasaları veya zaman farklılıkları gibi çeşitli nedenlerden dolayı bazı ülkeler şovlara ve filmlere erken erişirken, diğer ülkeler hiçbir zaman erişemeyebilir.

En sevdiğiniz şovları veya filmleri yayınlamak için bir VPN kullanmak istiyorsanız, dört şeye ihtiyacınız olacak: hız, blokeyi kaldırma özellikleri, global sunucu ağı ve gizlilik.

Bir akış sitesinin belirli bir ülkede içerik göstermesine izin verilmezse, söz konusu içeriğin coğrafi engelini kaldırır. Bu, engellenmiş bir ülkeden IP adresiyle içeriği görüntülemeye çalışan herkesin engelleneceği anlamına gelir.

Bir VPN size yardımcı olabilir coğrafi kısıtlamalı şovların ve filmlerin engellemesini kaldırın IP adresinizi gizleyerek ve trafiğinizi engellenmemiş bir konumdaki kendi sunucularından biri üzerinden yönlendirmek. Akış sitesi konumunuzu değil, yalnızca VPN'nin konumunu görecektir - keyfini çıkarmak için içeriğin engelini kaldırma.

Ne yazık ki, büyük akış sitelerinin çoğu VPN kullanımının farkındadır ve güçlü anti-VPN yazılımı kullanmaktadır. IP adreslerini algıla ve kara listeye al VPN hizmetleriyle ilişkili.

Samsung Galaxy Tab'inizde güvenle akış yapmak için, bu anti-VPN yazılımını atlayabilen ve size erişmenizi sağlayan bir VPN'e ihtiyacınız olacak. doğru konumlardaki sunucular.

Dikkat edilmesi gereken iyi bir özellik büyük, global sunucu ağı. Bu, VPN'in yalnızca akış sitelerinin engellemesini kaldıracak kadar güçlü olmadığı, aynı zamanda söz konusu olduğunda seçebileceğiniz iyi bir konum aralığına sahip olacağınız anlamına gelir. bölgesel içeriğin engellemesini kaldırma.

Tabii ki, bir VPN size verecek kadar hızlı değilse mükemmel engelleme yetenekleri iyi değildir hızlı ve kararlı akış. İle bir VPN arayın yıldırım hızında hızlar sinir bozucu tamponlama sürelerini garanti etmemek.

Güvenlik ve gizlilik de önemli bir gereklilik olmalıdır. Coğrafi olarak engellenmiş içeriğin akışına teknik olarak izin verilmez, bu nedenle aşağıdakileri yapabilen bir VPN istersiniz trafiğini şifrele ve şu çevrimiçi davranışınızın kayıtlarını saklamaz.

Genel olarak Samsung Galaxy Tab'inizi korumak söz konusu olduğunda da bu çok önemlidir. Çok seyahat ediyorsanız veya Sekmenizi ücretsiz herkese açık kablosuz ağda kullanmaya eğilimliyseniz, bir VPN cihazınızı güvence altına alacak ve sizi bilgisayar korsanlarından, kötü amaçlı yazılımlardan, reklamlardan ve kimlik avından korur.

Samsung Galaxy Tab'e VPN Yükleme

Samsung Galaxy Tab'e bir VPN yüklemek iki farklı şekilde yapılabilir:

 1. Google Play Store üzerinden: Seçtiğiniz VPN hizmetiyle bir hesap oluşturun, ardından Google Play Store'a gidin ve ilgili VPN uygulamasını arayın. "Yükle" ye hafifçe vurun. Uygulama yüklendikten sonra açın ve giriş yapın.
 2. Samsung Galaxy Tab ayarlarınız aracılığıyla: Hesabınızı ayarladıktan sonra, ayarlarınıza gidin ve ‘Bağlantılar’a ve ardından‘ Daha Fazla Bağlantı Ayarları / Daha Fazla Ağ’a dokunun. "VPN" ve ardından "VPN ekle" ye hafifçe vurun ve seçtiğiniz hizmet için ilgili bilgileri girin.

Samsung Galaxy Tab için en iyi VPN'ler

1. NordVPN

Bulgaris için NordVPN

NordVPN sadece en yüksek puanlı VPN uygulamaları Play Store'da, kullanıcılarımıza göre en yüksek puanlı VPN'dir.

Mükemmel bir karışımı süper yüksek hızlar ve optimum güvenlik ile makul fiyatlandırma, NordVPN, Samsung Galaxy Tab ile kullanım için idealdir. Android uygulaması kurulumu kolay ve kullanıcı dostu bir masaüstü VPN'den beklediğiniz her şeyi verirken.

NordVPN'ler ile akış kolaydır SmartPlay teknolojisi. SmartPlay garantileri sorunsuz ve güvenilir akış ile Dinamik DNS ve otomatik bağlantı akış için optimize edilmiş sunucular. NordVPN ayrıca en büyük akış sitelerinin engellemesini kaldırabilir geniş bir küresel ağ ile 60 ülkede 5.200+ sunucu.

Bir seçim DoubleVPN veya VPN Üzerinden Soğan size maksimum gizlilik sağlar askeri sınıf şifreleme ve CyberSec yazılımı sizi ve verilerinizi güvende tutar. NordVPN'ler ile kendiniz deneyin 30-gün para iade garantisi.

NordVPN engellemeyi kaldırabilir:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ve Sling TV.

Torrentlemeyi Destekler:

 • Evet, P2P özel sunucuları mevcut.

NordVPN bu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Yönlendiricilerle de uyumludur.

Samsung Galaxy Tab'inizi NordVPN ile koruyun

2. ExpressVPNExpressVPN cihazları

Diğer VPN'lerden biraz daha pahalı olmasına rağmen, eğer ciddi iseniz ExpressVPN buna değer hız ve güvenlik.

Onun için yüksek puan aldı yıldırım hızında hızlar, ExpressVPN övünür 160 farklı yerde 3.000'den fazla sunucu.

Gizliliğe karar verin, ExpressVPN kullanıcılarını AES 256 bit şifreleme, güvenli protokoller, katı günlük politikası yok, ve Sızıntı korumalı Sıfır Bilgi DNS.

ExpressVPN, en iyi uygulama uyumluluğu, Android bir istisna değildir. Diğer faydalı özellikler bölünmüş tünel açma, Bu, trafiğinizin yalnızca bir kısmını VPN üzerinden yönlendirmenize olanak tanır, böylece hızdan ödün vermenize gerek kalmaz.

ExpressVPN’in rakipsiz hızlarına 30-gün para iade garantisi.

ExpressVPN engelini kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN ve BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

ExpressVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Ayrıca belirli yönlendiricilerle kullanım için bir uygulama sunar.

Samsung Galaxy Tab'ınızı ExpressVPN ile koruyun

3. CyberGhost

CyberGhost

Özelliklerden ödün vermeyen ancak rakiplerinden biraz daha az karmaşık bir VPN arıyorsanız, CyberGhost mükemmel bir seçimdir.

ExpressVPN'in beğenileri kadar hızlı olmasa da, CyberGhost hala size akış için iyi hızlar onların özel aracılığıyla akış için optimize edilmiş sunucular. Bu hızlar etkileyici bir ağa bağlı 90'dan fazla ülkede 6.000'den fazla sunucu, bu da CyberGhost'u büyük akış sitelerinin engellemesini kaldırabilir.

Yerleşik bir reklam ve kötü amaçlı yazılım engelleyici katılır askeri sınıf şifreleme, bir günlük politikası yok, ve DNS ve IP sızıntı koruması Samsung Galaxy Tab'inizi güvende tutmak için. Bir diğer kullanışlı özellik ise otomatik VPN bağlantısı CyberGhost, Tab'ınızın güvenli olmayan bir ağa katıldığını algıladığında.

Kullanıcılarımızın CyberGhost hakkındaki düşüncelerini okuyun veya 45 günlük para iade garantisi.

CyberGhost engelini kaldırabilir:

 • Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN ve diğerleri için optimize edilmiş sunucularla özel akış profili.

Torrent'i destekler:

 • Evet; özel profil ülkeleri ve kullanıcı sayısını gösterir.

CyberGhost şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux ve Chrome.

Samsung Galaxy Tab'ınızı CyberGhost ile koruyun

4. Surfshark

Peru için Surfshark

Eğer bir Bütçede VPN, Surfshark ile yanlış gidemezsin. Bu uygun fiyatlı seçenek, mükemmel değer ve akıllı özellikler.

kullanımı kolay ve sezgisel Android uygulaması birkaç farklı özellik ile güvenliğinizle ilgilenir. CleanWeb yazılımı kötü amaçlı yazılımları, izleyicileri ve reklamları engeller, her ikisi de MultiHop ve Kamuflaj Modu çevrimiçi taramayı tamamen gizli tutacak.

Surfshark'ın daha küçük bir ağı olmasına rağmen, her sunucu Özel DNS ile donatılmıştır. VPN'nin nispeten yeni durumu, aynı zamanda akış sitelerinin engellemesini kaldırma konusunda harika çünkü hala anti-VPN dedektörlerinin radarı altında uçabiliyor.

En iyisi, Surfshark bir eşzamanlı olarak sınırsız sayıda cihaz, böylece diğer tüm cihazlarınızı ve Samsung Galaxy Tab'inizi koruyabilirsiniz. Şimdi bir 30-gün para iade garantisi.

Surfshark engelini kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video ve diğerleri.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

Surfshark şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome ve Firefox.

Samsung Galaxy Tab'inizi Surfshark ile koruyun

5. PrivateVPN

Bulgaristan için PrivateVPN

PrivateVPN, gizlilik ana endişenizse ve bir Samsung Galaxy Tab cihazınızı korumanın ucuz yolu bilgisayar korsanlığına ve kötü amaçlı yazılımlara karşı.

Kullanıcılarımız PrivateVPN'i en basit ve kullanımı kolay Hizmetler. Askeri düzeyde 256 bit şifreleme, katı kayıt tutmama politikası, ve güvenli protokoller tüm profillerin varsayılanıdır, bu nedenle karmaşık kurulumlara gerek yoktur.

Çoğudan daha küçük bir ağa rağmen, PrivateVPN hala iyi hızlar ve en büyük akış sitelerinin engellemesini kaldırabilir. Kendinizle bir 7 günlük ücretsiz deneme ve 30-gün para iade garantisi.

PrivateVPN engellemeyi kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video ve BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler; uygulama aracılığıyla kullanılabilen P2P için optimize edilmiş sunucuların listesi.

PrivateVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android ve iOS.

Samsung Galaxy Tab'ınızı PrivateVPN ile koruyun

Özet ve İleri Okuma

Samsung Galaxy Tab cihazınızın güvenliğini sağlamak, doğru VPN ile hızlı ve kolay olmalıdır. Sizin için en iyi seçeneği belirledikten sonra, en iyi VPN fırsatlarımıza ve kupon kodlarımıza göz atın.

Samsung Galaxy Tab'inizde Netflix akışıyla ilgileniyor musunuz? Netflix ile hangi VPN'lerin gerçekten çalıştığını öğrendik.

Daha fazla cihazınızı korumak istiyorsanız, birden fazla cihaz için en iyi VPN'lerin özetini de okuyabilirsiniz.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me