Sky Sports & Sky 2020’de Her Yerde Kolayca Nasıl İzlenir

F1 yarışından canlı Premier Lig aksiyonuna, birSky Sports, İngiliz ve İrlanda sporlarının ciddi bir hayranı için bir zorunluluktur kapsama. İngiltere ve İrlanda içinde, ağ kendi web sitesinde veya sözleşmesiz bir akış platformu olan NOW TV aracılığıyla görüntülenebilir.

İngiltere veya İrlanda'da yaşıyorsanız Sky Go uygulaması harika AB içinde yurt dışındayken Sky Sports'a erişmek istersiniz. Çoğu cihazda çalışır ve masaüstü platformlarında kanalları tam HD olarak gösterir.

ne yazık ki, Sky Sports akışlarını izlemeniz çok zor olacak:

 • İngiltere'de veya İrlanda'da yaşıyor ama AB dışına seyahat
 • AB içinde seyahat etmek ama uzun bir süredir İngiltere / İrlanda'dan uzakta
 • İngiltere ve İrlanda dışında yaşamak

Bir VPN, akış hizmetlerindeki coğrafi kısıtlamaları atlamanıza yardımcı olabilir, ancak Sky birçok VPN sağlayıcısını başarıyla engelledi, işe yarayan birini bulmak kolay değil.

İşte seçmek için bilmeniz gereken her şey blokları aşmak için en iyi VPN ve Sky Sports içeriğini her yerden izleme.

Sky Sports Canlı İzle: Hızlı Kılavuz

Zaten bir Sky Sports aboneliğinizin olup olmadığına bağlı olarak aşağıdaki basit kılavuzlardan birini izleyin:

Sky Sports Aboneliğiniz varsa:

 1. Bir VPN'e kaydolun. (Hangilerinin Sky Sports'a güvenilir bir şekilde eriştiğini görmek için test ettik. Aşağıdakiler de dahil olmak üzere aşağıdaki listemize bakın # 1 CyberGhostVPN.)
 2. VPN uygulamasını indirin ve giriş yapın.
 3. Sky yayınlarına erişmek için İngiltere'de bir sunucu seçin.
 4. Cihazınız için Sky Go uygulamasını indirin ve açın.
 5. Sky ID'nizi ve şifrenizi girin.
 6. Artık Sky Sports'daki herhangi bir canlı etkinliği herhangi bir konumdan izleyebilmeniz gerekir.!

Sky Sports Aboneliğiniz yoksa:

 1. Başlamak için bir VPN'e kaydolun. (Unutmayın, Sky Sports'a yalnızca sınırlı sayıda VPN erişebilir. # 1 dahil olmak üzere aşağıda en iyilerini listeledik. CyberGhostVPN.)
 2. VPN uygulamasını indirin ve giriş yapın.
 3. ŞİMDİ TV'ye erişmek için İngiltere'de bir sunucu seçin.
 4. NOW TV web sitesine gidin ve servise kaydolun.
 5. Sky Sports'daki herhangi bir etkinliği izlemek için günlük veya haftalık bir geçiş seçin.

İngiltere kredi kartınız yoksa, Amazon UK üzerinden geçiş kartı satın alabilirsiniz. Alternatif olarak, NOW TV ile önceden paketlenmiş olarak gelen bir VPN yönlendirici satın alın Liberty Shield'dan (aşağıya bakın).

Şimdi İzlemeye Başlayın

Sky Sports Live'ı İzlemek için Neden Bir VPN'e İhtiyacınız Var?

Ağdaki coğrafi bloklar nedeniyle, İngiltere ve İrlanda dışında yaşıyorsanız Sky Sports'a VPN olmadan erişemezsiniz ağın algılayamaması. Ancak bu ülkelerde yaşamak bile yurtdışına seyahat ederseniz erişiminizi garanti etmek için yeterli değildir.

Şubat 2018'den beri, İngiltere / İrlanda kullanıcıları AB içerisinde seyahat ederken Sky Sports uygulaması aracılığıyla Sky Sports'u yayınlayabilir. Ancak, evdeyken kayıtlı bir cihazdaki ağı düzenli olarak izleyerek İngiltere / İrlanda ikametinizi onaylamanız gerekir..

Bu bile İngiltere veya İrlanda'da ikamet ediyorsanız, Sky Sports'a AB dışından erişmek için iyi bir VPN'e ihtiyacınız olacak - veya uzun süre evden uzaktaysanız bile AB içinden.

Daha da kötüsü, Sky ağı VPN IP adreslerini binlerce erişimi kısıtlama ve uluslararası lisanslama anlaşmalarını uygulama çabasıyla. Sonuç olarak, birçok VPN sağlayıcısı Sky içeriğine erişim sağlamaktan vazgeçti. İngiltere ve İrlanda'da çok sayıda sunucuya sahip VPN'lerin çoğu bile çalışmaz.

Tüm bu engellemeleri aşmanın yanı sıra, Sky Sports için İdeal VPN bant genişliği veya bağlantı hızında sınır yok. Bu, canlı spor akışı için özellikle önemlidir - kesinlikle gecikme veya tamponlama istemezsiniz.

Daha iyi çevrimiçi gizlilik istiyorsanız bir VPN de yararlıdır. Kişisel verileriniz meraklı gözlerden uzak ve güvenli bir şekilde saklanacaktır..

Sky Sports Live izlemek için en iyi VPN'ler

1. CyberGhost

cyberghost çoklu cihazlar

CyberGhost, Sky Go ve NOW TV gibi engellemeyi kaldırma hizmetleri için mükemmeldir, ve normal hızları akış için yeterince hızlı. Ağ, İngiltere'de seçebileceğiniz 300'den fazla sunucu konumu ve 3.700
Dünya çapında. Tek bir hesapla aynı anda yedi cihazı kullanabilirsiniz ve diğer premium VPN hizmetlerine kıyasla ekonomiktir.

Sky Sports'u CyberGhost üzerinden izlemek, Engellemeyi kaldır Akış profilindeki Sky Go UK seçeneği. Alternatif olarak, ağa tüm tarayıcı pencerelerini kapatarak, CyberGhost'u başlatarak ve Akışın Engellemesini Kaldır'ı tıklatarak erişilebilir. Ardından BBC seçeneğinin altındaki play tuşuna basın ve Sky'ı arayın.

Güvenlik için CyberGhost, verilerinizi korumak için 256 bit AES şifreleme ve bir dizi protokol sunar, ayrıca otomatik öldürme anahtarı ve DNS ve IP sızıntı koruması. Sağlayıcının ayrıca size huzur vermek için katı bir kayıt tutmama politikası vardır. Sözlerini ne kadar iyi sağladığını gösteren yüzlerce CyberGhost kullanıcı yorumu topladık.

Para iade garantisi:

 • 45 günler

CyberGhost engelini kaldırabilir:

 • Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN ve diğerleri için optimize edilmiş sunucularla özel akış profili.

Torrent'i destekler:

 • Evet; özel profil ülkeleri ve kullanıcı sayısını gösterir.

CyberGhost şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux ve Chrome.

CyberGhost ile izleyin

2. ExpressVPN

ExpressVPN'in avantajları

ExpressVPN, ultra hızlı bağlantı hızları nedeniyle Sky Sports için mükemmeldir, piyasadaki en iyilerden bazıları. İngiltere'de seçim yapabileceğiniz birkaç sunucu konumu vardır ve kaydolduktan sonra başlamak kolaydır.

ExpressVPN ayrıca Netflix, YouTube TV ve Sling TV gibi diğer akış hizmetleriyle de çalışır, her türlü spor aksiyonunu izlemek için mükemmel bir seçenek.

Bu favori kullanıcı açıkça premium bir seçenektir ve bu nedenle birçok VPN'den daha pahalıya mal olur, ancak erişim, performans veya gizlilik söz konusu olduğunda sizi hayal kırıklığına uğratmaz. Sağlayıcı, kullanıcı verileri kaydı tutmaz ve tüm uygulamalar askeri sınıf AES-256 şifrelemesini içerir.

Para iade garantisi:

 • 30 gün

ExpressVPN engelini kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN ve BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

ExpressVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Ayrıca belirli yönlendiricilerle kullanım için bir uygulama sunar.

ExpressVPN ile izleyin

3. NordVPN

NordVPN İnfografik Avantajlar

NordVPN, İngiltere'de 545 yüksek hızlı sunucuyla bir başka değerli rakip. Çift VPN verilerinizi korur ve sunucular bant genişliği sınırı olmayan akış ve P2P de dahil olmak üzere çeşitli kullanımlar için optimize edilmiştir. Ağ, VPN bloklarını aşmak için gizli sunucular içerir.

Bu VPN, dünyanın her yerinden Sky Go ve Now TV ile çalışır. Başlamak için sadece dünya haritasından İngiltere'yi seçmeniz gerekiyor.

NordVPN ile aynı anda altı cihaza kadar bağlayabilirsiniz ve ayrıca ABD'deki çeşitli akış hizmetlerinin engelini kaldırır. Bu sağlayıcının fiyatları, Hız, erişim ve sağlam güvenliğin ideal karışımıyla birinci sınıf hizmet. Kullanıcıların büyük çoğunluğu değerlendirmemize katılıyor ve NordVPN'e tüm VPN'ler arasında en yüksek puanları veriyor.

Para iade garantisi:

 • 30 gün

NordVPN engellemeyi kaldırabilir:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ve Sling TV.

Torrent'i destekler:

 • Evet, P2P özel sunucuları mevcut.

NordVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Yönlendiricilerle de uyumludur.

NordVPN ile izleyin

4. LibertyShield

libertyshield-VPN cihazlar

İngiltere merkezli bu VPN, bölgedeki içeriğin engellemesini kaldırma konusunda uzmandır. Sky'a ek olarak, BBC iPlayer'a ve diğer İngiliz akışlarına erişmek için kullanılabilir ve sağlayıcı bunu yapar ŞİMDİ TV'ye erişmek özellikle kolay her yerden teklif ederek önceden yüklenmiş VPN yönlendiricileri uluslararası nakliye seçeneği ile.

LibertyShield ayrıca öncelikle video içeriği için kullanılan bir proxy hizmetine sahiptir. ancak, hesap başına yalnızca bir cihaza izin verir ve kısmi bağlantı günlüklerini tutar. Gerçek bant genişliği kullanımınızın veya göz atma etkinliğinizin sıfır günlüğe kaydedildiğinden emin olabilirsiniz..

LibertyShield birçok sınırlamaya sahip özel bir VPN hizmetidir, ancak memnun kullanıcıların incelemeleri, yapmayı vaat ettiklerini yaptığını gösterir..

Para iade garantisi: 24 saat

LibertyShield ile izleyin

5. PrivateVPN

privatevpn aygıtları

PrivateVPN'in Londra ve Manchester'da sunucu konumları var, İngiltere'den içerik akışı ile ilgileniyorsanız başka bir iyi seçimdir. Bağlantı hızları canlı sporları kaldırabilecek kadar hızlıdır ve üç aylık plan paranız için büyük bir değerdir.

Bu İsveç sağlayıcısı P2P paylaşımı için harika ve aynı anda altı taneye kadar cihaz bağlayabilirsiniz. Hizmet, IP sızıntı koruması, katı şifreleme ve bir kill switch dahil olmak üzere en iyi VPN hizmetinden bekleyebileceğiniz çeşitli güvenlik önlemleri ve ekstraları içerir. Uzaktan kurulum seçeneği özellikle yeni başlayan VPN kullanıcıları için çekici.

PrivateVPN diğer en iyi VPN'ler kadar gösterişli değildir, ancak bunu basit ve yetenekli bir hizmetle telafi eder.

Para iade garantisi: 30 gün

PrivateVPN ile izleyin

6. VyprVPN

Sky Sports & Sky 2020'de Her Yerde Kolayca Nasıl İzlenir

İsviçre merkezli, VyprVPN Londra ve Dublin'deki hızlı sunucular da dahil olmak üzere dünya çapında 700'den fazla sunucu konumu. Özellikle akış platformlarının çoğuna kolay erişim sağlamak için OpenVPN protokollerini gizleyen tescilli Chameleon teknolojisi nedeniyle yurt dışından Sky akışlarını izlemek harika bir şey.

VyprVPN ayrıca, hesap başına beş adede kadar eşzamanlı cihazda US Netflix gibi ek içeriğin engellemesini kaldırır. ancak, birkaç kusuru var, para iade garantisi ve ağı torrent için kullanıyorsanız hesabın askıya alınma olasılığı.

Bununla birlikte, sınırsız bant genişliği ve yüksek hızlar VyprVPN'i akış için uygun bir seçenek haline getirir ve müşterilerden gelen incelemeler genellikle olumludur.

Para iade garantisi: 3 gün

VyprVPN ile izleyin

özet

Gökyüzü, akışlarına yurt dışından erişmeyi zorlaştırmak için büyük çaba gösterdi. Mevcut abonelikleri olan müşterileri bile, AB'nin ötesine seyahat ederse veya çok uzun süre evden uzakta kalırlarsa kendilerini tüm blokların arkasında sıkışmış bulabilirler.

En iyi VPN'ler - ve yalnızca en iyi VPN'ler - sizi hem coğrafi kısıtlamaları hem de VPN bloklarını aşacak. Bu süreçte, çevrimiçi etkinliğinizi de koruyacak, sizi siber suç, İSS casusluğu, hükümet sansürü ve hatta istenmeyen reklamlardan koruyacaklar.

En iyi VPN'leri denemek için ücretsiz denemelerden ve para iade garantilerinden yararlanın ve Sky Sports'u sunan ve tüm çevrimiçi erişim ve gizlilik ihtiyaçlarınızı karşılayanı bulun. Seçtiğiniz hizmet hakkında en iyi teklifi almak için özel teklifler sayfamıza göz atın.!

Ücretsiz CyberGhost Denemenize Şimdi Başlayın

 

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me