Sledujte sezónu 12 lovcov duchov – odkiaľkoľvek v roku 2020!


Pripravte sa na svoje prenasledovanie, pretože na Hulu sa naživo vysiela úplne nová sezóna lovcov duchov.

Populárna séria je späť a sezóna 12 je k dispozícii na živé vysielanie s akýmkoľvek predplatným Hulu, ktoré obsahuje A&E programovanie. však, Obsah geoblokov Hulu aby používatelia mimo USA nemohli pozerať na lovcov duchov. Ak žijete kdekoľvek okrem Spojených štátov, budete potrebovať spoľahlivú sieť VPN pre prístup k Hulu.

Nasledujúce kroky vám pomôžu pristupovať k Hulu odkiaľkoľvek na svete, takže vám neunikne žiadny lovec duchov.

Stručný sprievodca - Ako sa pozerať na lovcov duchov po celom svete

 1. Vyberte sieť VPN so servermi v USA. ExpressVPN odporúčame pre jednoduché použitie a vysoké rýchlosti streamovania.
 2. Stiahnite a nainštalujte softvér VPN.
 3. Pripojte sa k serveru v USA.
 4. Prihláste sa do svojho účtu Hulu a užívajte si!

Sledujte Ghost Hunters Season 12!

Ako sa zaregistrovať pre spoločnosť Hulu mimo Spojených štátov

Aj keď Hulu je exkluzívne pre USA, stále sa môžete zaregistrovať odkiaľkoľvek na svete pomocou VPN a darčekovej karty Hulu. Tento proces netrvá dlho a môžete sledovať svoj obľúbený obsah Hulu kdekoľvek na cestách.

Registrácia na Hulu mimo USA

 1. Kúpiť a Hulu darčeková karta z ponuky MyGiftCard.
 2. Postupujte podľa pokynov použiť zostatok na váš účet Hulu.
 3. Prihláste sa do služby Hulu, sadnite si a užívajte si svoje obľúbené relácie!

Hulu teraz sleduje a odpojuje adresy IP servera proxy, ale nikdy sa nebojte fanúšikov Ghost Hunters! Ak narazíte na blok po nastavení účtu Hulu, problém sa zvyčajne vyrieši výberom iného umiestnenia servera.

Prečo potrebujete sieť VPN, aby ste sa mohli pozerať na 12. sezónu lovcov duchov na Hulu

Hulu to dokážu geoblokovacie služby nie je možné používať ich streamingové služby mimo USA bez softvéru VPN. Geobloky sú bežné platformy na šírenie informácií o stratégiách, ktoré sa používajú z licenčných dôvodov. Používatelia, ktorí sa nachádzajú mimo zamýšľaného regiónu zobrazí chybové hlásenie pri pokuse o zobrazenie obsahu, ktorý podlieha geoblokom. To môže byť frustrujúce, ak chcete cestovať do zahraničia a stále sledovať svoje obľúbené Hulu relácie. Sieť VPN vám umožní pripojte sa k serverom odkiaľkoľvek na svete a získajte adresu IP v USA, aby ste sa dostali cez geoblok.

To nie je všetko, čo VPN dokáže, ale tiež šifruje dáta, takže je menej pravdepodobné, že hackeri, podvodníci a sledovacie programy získajú prístup k vašej identite a iným citlivým informáciám. Môžete tiež použiť na skryť svoju históriu pozerania a ďalšie internetové aktivity. Kľúčom je výber najlepšej siete VPN a je treba veľa zvážiť.

Mali by ste si zvoliť sieť VPN, ktorá ponúka plynulé streamovanie viac serverov v USA. Služby VPN s vysokorýchlostnou a neobmedzenou šírkou pásma fungujú lepšie pre streamingové služby, pretože znižujú vyrovnávaciu pamäť, oneskorenie a zamrznuté obrazovky. Vyhľadajte ten, ktorý priradí a rotujúca IP adresa kedykoľvek sa pripojíte k sieti, aby ste získali lepšiu anonymitu. Striedavé alebo dynamické adresy IP sú užitočnou funkciou prihlásenia sa do zabezpečených účtov, ako sú e-mailové, bankové a streamingové služby prostredníctvom neobmedzeného internetu..

Ďalšími kľúčovými faktormi, ktoré je potrebné zvážiť pri výbere siete VPN, sú šifrovanie, zásady protokolovania a ďalšie bezpečnostné funkcie, ako sú prepínače zabíjania. Aj keď sú k dispozícii bezplatné siete VPN, s platenými službami sú k dispozícii pokročilé funkcie ochrany a najlepšie šifrovanie. Vyhľadajte sieť VPN, ktorá používa 256-bitové šifrovanie AES na vojenskej úrovni, aby ste zaistili bezpečnosť vašich údajov. Užitočné sú aj siete VPN, ktoré neobsahujú protokoly a automatické prepínače zabíjania nesledujte svoju digitálnu stopu.

Ak už máte predplatné služby Hulu, ktoré zdieľate s priateľmi a rodinou, zvážte získanie siete VPN, ktorá vám umožní mať viac súčasných pripojení naraz. To vám bráni v tom, aby ste si museli počkať na obľúbený obsah Hulu.

Najlepšie VPN pre sledovanie lovcov duchov 12

1. ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN má viac ako 3 000 VPN serverov v 94 krajinách a ponúka vysokorýchlostný prístup znižuje zaťaženie a ukladanie do vyrovnávacej pamäte. S ExpressVPN nemáte obmedzenia obsahu a cenzúru, takže máte prístup k videám, hudbe, streamovacím službám a webom sociálnych médií odkiaľkoľvek na svete.

Nielen, že majú VPN servery v 94 krajinách, ale ExpressVPN tiež rozširuje tieto VPN servery na 160 umiestnení, aby bolo možné lepšie pokrytie. ExpressVPN tiež šifruje vaše sieťové údaje a skryje vašu IP adresu, aby sme vás ochránili pred krádežou identity v neobmedzených sieťach.

Majú tiež politiku neprihlásenia pre dodatočnú ochranu a automatický vypínač zabíjania, čo predstavuje vynikajúcu voľbu pre bezpečné streamovanie. Môžete to vyskúšať s úplnou 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Výhody ExpressVPN:

 • Odblokuje populárne služby ako Netflix, Hulu, Spotify, BBC iPlayer, Facebook, YouTube atď.
 • Podporuje torrenting a ďalšie činnosti P2P.
 • Šifrovanie vojenskej triedy.
 • Podporuje operačné systémy Windows, Mac, Android, Linux a iOS.
 • Funguje na konzolách a televízoroch SmartTV, ako sú PlayStation, AppleTV, Xbox, Amazon Fire Stick, Nintendo Switch atď..
 • Rozšírenia sú k dispozícii pre prehliadače Chrome a Firefox.

Pozerajte sa s ExpressVPN

2. NordVPN

Zariadenia NordVPN

Prísna politika neprihlásenia a vysokorýchlostný prístup 5551 VPN serverov v 60 krajinách, NordVPN uľahčuje odblokovanie vášho obľúbeného obsahu odkiaľkoľvek na svete. Ak to nestačí na to, aby ste to vyskúšali, ich bezplatná skúšobná verzia vám uľahčí prepnutie, ak zistíte, že služba nie je pre vás.

Šifrovanie AES 256 bitov s kľúčovým kódom AES od spoločnosti NordVPN, funkcia prepínania zabíjania a politika bez protokolov pomáhajú chrániť vaše údaje. Intuitívne rozhranie sa ľahko používa a ak potrebujete pomoc, môžete sa na ne spoľahnúť 24/7 ocenený zákaznícky servis odkiaľkoľvek. NordVPN má tiež možnosť SmartPlay, ktorá zjednodušuje konfiguráciu vašej VPN na viacerých platformách ako kliknutie na tlačidlo.

NordVPN výhody:

 • 256-bitové šifrovanie AES a politika bez protokolov, ktoré pomáhajú predchádzať krádeži identity a sledovaniu.
 • Vysokorýchlostné pripojenia k 5551 VPN serverom po celom svete.
 • Žiadne obmedzenia cenzúry alebo šírky pásma.
 • Podporuje systémy Windows, Mac, Linux, iOS a Android.
 • Šifrované pripojenia proxy pre Firefox a Chrome.

Sledujte s NordVPN

3. CyberGhost 

Zariadenia CyberGhost

Obísť geoblokovanie, uzávierky, cenzúru, a ešte viac s CyberGhostom. Ich politika bez protokolov a šifrovanie AES na vojenskej úrovni vám poskytujú bezpečný prístup a chránia vaše citlivé informácie pri streamovaní vo verejných sieťach.

Medzi ďalšie vlastnosti patrí Maskovanie IP a neobmedzená šírka pásma, ako aj prístup k 4 800 serverom VPN v 61 krajinách. Viac ako dosť na to, aby ste si opravili Hulu, CyberGhost podporuje torrenting a ďalšie P2P aplikácie.

CyberGhost ponúka 45-dňovú záruku vrátenia peňazí, nepretržitú podporu v reálnom čase a primerané plány, ktoré zodpovedajú rôznym rozpočtom..

CyberGhost výhody:

 • Neobmedzená šírka pásma a vysoké rýchlosti pre plynulé streamovanie.
 • Politika bez protokolov a vojenské šifrovanie AES pre bezpečný prístup vo verejných sieťach.
 • Vyberte si zo siete 4 800 VPN serverov po celom svete.
 • Podporuje operačné systémy Windows, Mac, Android, Linux a iOS.
 • 45-dňová záruka vrátenia peňazí, primerané plány a nepretržitá živá podpora.

Sledujte s CyberGhostom

4. PrivateVPN

Súkromné ​​zariadenia VPN

s 60 umiestnení PrivateVPN a viac ako 100 serverov VPN, Táto služba VPN robí slušnú prácu, ktorá zaisťuje bezpečnosť vašich údajov a virtuálnej stopy. Vďaka dostupnej ochrane proti úniku IPv6, 2048-bitovému šifrovaniu AES 256, politike bez prihlásenia a vstavanej funkcii prepínača kill sa PrivateVPN stane vážnym hráčom, ak hľadáte jednoduchý a bezpečný spôsob prístupu k streamovacím službám, ako je Hulu..

PrivateVPN je tiež vynikajúcou voľbou pre rodiny a tých, ktorí zdieľajú prístup k obľúbeným streamingovým službám, ako sú Netflix alebo Hulu, čo umožňuje až 6 súčasných pripojení naraz. Nerobte si starosti ani s ukladaním do vyrovnávacej pamäte a zamrznutými obrazovkami, ktoré ponúkajú neobmedzenú šírku pásma a rýchlosť.

Výhody PrivateVPN:

 • Poskytuje 30-dňovú záruku vrátenia peňazí a nepretržitú podporu.
 • Lokality PrivateVPN v 60 krajinách, rozmiestnené na 100 serveroch VPN.
 • Podporuje viac simultánnych pripojení a torrenting.
 • Podporuje operačné systémy Windows, Mac, Android, Linux a iOS.
 • Menej vyrovnávacej pamäte a vysokorýchlostné pripojenie s neobmedzenou šírkou pásma.

Sledujte pomocou služby PrivateVPN

5. Surfshark

Zariadenia na surfovanie

Streamujte Hulu na neobmedzenom počte zariadení od 800 VPN serverov vo viac ako 50 krajinách s Surfshark. Rovnako ako jeho predchodcovia v tomto zozname, aj Surfshark má dostupné plány, ktoré sa zmestia do akéhokoľvek rozpočtu. Ponúka tiež bezplatné skúšobné verzie pre systémy Mac, iOS a Android.

Funkcia maskovacieho režimu zabráni dokonca aj vášmu poskytovateľovi IP vidieť, že používate VPN, a ponúka vám to najlepšie v ochrane súkromia. Surfsharks politika bez protokolov, funkcia zabíjania a ochrana pred únikom, pomôžte zabezpečiť, že vaša virtuálna stopa zostane neviditeľná.

Výhody surfshark:

 • Neobmedzený počet zariadení a prístup k 800 serverom po celom svete.
 • Kamuflážny režim, prepínač zabíjania a protokoly bez záznamu vymaže vašu digitálnu stopu.
 • Podporuje operačné systémy Windows, Mac, Android, Linux a iOS.
 • Rozšírenia sú k dispozícii pre Firefox a Chrome.
 • Dobré pre použitie v obmedzených oblastiach.

Sledujte s Surfsharkom

zhrnutie

Pre sieť VPN existuje veľa skvelých možností, ale môžete ich získať ochrana a anonymita chcete, platené možnosti sú vašou najbezpečnejšou stávkou. To nehovorí, že tu nie sú žiadne veľké bezplatné siete VPN, iba im môžu chýbať funkcie, ktoré vám poskytujú najlepší prístup a zabezpečenie, ktoré sú k dispozícii.

Ak si chcete vychutnať lovcov duchov a ďalšie živé A&Ak sa na Hulu objaví mimo USA, potrebujete zabezpečenú sieť VPN. Keďže tieto VPN ponúkajú záruky vrátenia peňazí alebo bezplatné skúšobné verzie, nemusíte sa starať o výber nesprávneho alebo výber iného neskôr..

Ďalšie čítanie

Ak sa chcete dozvedieť viac o geobloku, tu nájdete všetko, čo potrebujete vedieť.

Ďalšie informácie o zásadách bez protokolov a o dôvodoch, prečo sú dôležité pre zabránenie sledovaniu a skrytiu vašej digitálnej stopy, nájdete v 5 najlepších VPN bez protokolov.

Získajte informácie o najlepších sieťach VPN pre ďalšie skvelé streamingové služby, ako je Netflix, a rozšírte svoje možnosti pre živé médiá, filmy a hudbu odkiaľkoľvek na svete..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me