Sledujte Survivor Season 39 kdekoľvek! | Aktualizované január 2020


Jeff Probst je späť s 20 novými trosečníkmi, keď sa vydávajú na karamanské ostrovy v ich boji, aby boli opäť jedinými preživšími.

Ak ste prežili Survivora už od začiatku sezóny, viete Survivor je exkluzívny pre CBS All Access.

A pre tých z vás, ktorí práve začínajú vašu cestu pozostalých, by ste mali vedieť, že CBS All Access je k dispozícii iba na streamovanie v USA, Austrálii a Kanade.

Ak cestujete alebo žijete mimo týchto miest, geoobmedzenia vás zastavia v pozeraní Survivora. Dôvodom je, že váš poskytovateľ internetových služieb sleduje vašu polohu a CBS Naplno zablokuje všetok svoj obsah, ak sa nenachádzate v USA, Kanade alebo Austrálii..

Znie to ako celkom nemožná výzva na prekonanie, ale existuje spôsob, ako sledovať vašu obľúbenú reality show-s prémiová VPN!

podľa inštalácia VPN priamo do vášho zariadenia, budete schopní odomknite obsah CBS All Access a streamujte pozostalého, nech ste kdekoľvek.

Čítajte ďalej a zistite, ktoré 3 VPN odporúčame pre streamovanie súboru Survivor Season 39 na CBS Naplno.

Stručný sprievodca - Ako sa pozerať na pozostalú sezónu 39 na CBS Naplno

 1. Vyberte si VPN - odporúčame NordVPN pre dokonalý zážitok zo streamingu.
 2. Stiahnite a nainštalujte si VPN do svojho zariadenia.
 3. Pripojte sa k serveru, kde je k dispozícii služba CBS All Access - USA, Kanada alebo Austrália.
 4. Zamierte na CBS All Access, zaregistrujte sa / prihláste sa a začnite sledovať!

Začať streamovanie pozostalých po sezóne 39 teraz!

Ako sa prihlásiť do služby CBS Naplno

Aby ste mohli pozerať Survivor Season 39, musíte zaplatiť za predplatné služby CBS All Access.

Prejdite na webovú stránku a zaregistrujte sa. Upozorňujeme, že služba CBS All Access vám umožňuje prihlásiť sa na odber, iba ak máte spôsob platby v USA.

To znamená, že budete musieť kúpte darčekovú kartu miesto. Ak chcete začať, postupujte podľa týchto krokov.

 1. Zamierte na PayPal a kúpte si darčekovú kartu CBS All Access. Nezabudnite si vybrať sumu, ktorá pokryje náklady na dĺžku predplatného, ​​ktoré potrebujete.
 2. Ak chcete uplatniť svoju darčekovú kartu, prejdite na webovú stránku CBS All Access.
 3. Zadajte PIN na darčekovej karte (nachádza sa na zadnej strane, nad čiarovým kódom).
 4. Vytvorte si účet, prihláste sa do siete VPN a potom vyberte server v USA, Austrálii alebo Kanade.
 5. Navštívte znova webovú stránku CBS All Access, prihláste sa a stlačte tlačidlo play!

Prečo potrebujete VPN, aby ste mohli pozerať sezónu 39, ktorá prežila

Môžete sa cítiť ako trosečník na osamelom ostrove, ktorý sa snaží pozerať Survivora s georeklamami v ceste.

Váš poskytovateľ internetových služieb sleduje vašu polohu pomocou vašej adresy IP, takže presne vie, kde ste.

Akonáhle sa nachádzate mimo určitého miesta, umiestni blok na akýkoľvek obmedzený obsah. Pre pozostalých to znamená nepríjemné chybové hlásenie na obrazovke v okamihu, keď vystúpite mimo USA, Kanadu alebo Austráliu.

ale s VPN môžete ľahko obísť tieto geografické obmedzenia a nebude musieť minúť ani jeden preživší.

VPN pripojí vaše zariadenie k zabezpečenému serveru vo vybranej krajine, skryje vašu IP adresu, a prechádzajúc cez vysoko šifrovaný tunel. Pri prechode cez tento tunel získate novú adresu IP z krajiny, ktorú ste si vybrali.

toto núti vášho ISP, aby ste sa pozerali z iného miesta—Kdekoľvek, kde môže byť Survivor vyslaný.

Po pripojení k serveru budete mať kompletný neobmedzený prístup ku všetkému obsahu CBS. Sezóna 39 pozostalých bude pripravená na streamovanie odkiaľkoľvek.

To nie je všetko, čo VPN dokáže

VPN je ideálnym riešením na obídenie geoblokovaného obsahu a uvedenie všetkých vašich obľúbených filmov a relácií na dosah ruky a pripravených na streamovanie. Ale a Sieť VPN je tiež jedným z najlepších spôsobov, ako zaistiť bezpečnosť online.

Možno nechcete vždy streamovať doma. Možno by ste chceli so sebou prežiť Survivora do miestnej kaviarne a pripojiť sa k wi-fi. Nezabezpečené verejné siete môžu byť riskantné, najmä pokiaľ ide o úniky údajov alebo hackerom, ktorí sa dostanú do rúk vašich osobných informácií.

VPN odovzdá všetky vaše informácie a aktivity šikovne šifrovaným tunelom, ktoré je úplne oddelené od všetkého ostatného internetového prenosu a skryté pred zvedavými očami.

Tým sa zabráni tomu, aby akékoľvek vaše údaje padli do nesprávnych rúk a poskytne vám to lepšia bezpečnosť aj pri pripojení k nezabezpečeným verejným sieťam. Je to skoro ako keby ste na svojom vlastnom púštnom ostrove!

Rôzne krajiny majú tiež rôzne výhody. Pomocou VPN môžete: anonymne prehliadajte online a nájdite najlepšie ponuky v krajine, kde sa server nachádza.

Či už plánujete svoju ďalšiu cestu a chcete si rezervovať let, alebo si musíte urobiť nejaké online nakupovanie, zmeniť svoju polohu pomocou VPN vám pomôže nájsť najlacnejšie ponuky.

3 najlepšie VPN pre pozretie Survivor Season 39

1. NordVPN

Sledujte Survivor Season 39 kdekoľvek! | Aktualizované január 2020

S koniec 2 400 serverov v USA, Austrálii a Kanade spolu budete mať veľa možností sledovať Survivor Season 39 odkiaľkoľvek.

Ak chcete držať krok s činnosťou na ostrove, potrebujete super rýchlu sieť VPN. Ponuky NordVPN rýchlosti horenia, takže môžete pozerať Survivor Season 39 s bez vyrovnávacej pamäte alebo oneskorenia, iba čistá kvalita HD.

vy nebudete sa musieť starať o to, že váš poskytovateľ internetových služieb bude znižovať vaše rýchlosti alebo obmedzená šírka pásma prerušujúca váš čas v nedeľu.

S NordVPN získate rýchlosti a sľuby streamovania, za ktoré platíte, plus neobmedzená šírka pásma, preto je medzi používateľmi tak populárny.

Spoločnosť NordVPN berie bezpečnosť spolu s plynulým a nepretržitým streamovaním veľmi vážne.

Budete mať úžitok z najlepších bezpečnostných opatrení v okolí dvojité šifrovanie, prísna politika bez protokolov, Ochrana proti úniku DNS, a prepínač automatického zabíjania. Bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, vy a vaša činnosť zostávate v anonymite.

a v zriedkavých prípadoch, keď vaše pripojenie zlyhá, NordVPN je spustí sa automatické vypnutie spínača zabíjania, aby sa zabránilo odhaleniu vašej polohy. Len si sadnite, relaxujte a stlačte tlačidlo hrať. NordVPN sa postará o zvyšok.

NordVPN je Technológia SmartPlay Táto funkcia odvádza ťažkú ​​prácu pri manuálnej konfigurácii. Všetko, čo musíte urobiť, je pripojiť sa k serveru a k funkcii SmartPlay zaisťuje, že ste v bezpečí pri streamovaní pozostalých. Neexistujú žiadne ďalšie kroky, iba jednoduché a bezpečné streamovanie na dosah ruky.

Môžeš Nainštalujte NordVPN až na 6 zariadení, takže ak chcete na ostrove dobehnúť akciu, ponorte sa priamo do.

Nemusíte sa obávať ani otravných reklám. NordVPN je Funkcia CyberSec blokuje reklamy a podozrivé stránky.

Vďaka rýchlosti, bezpečnosti a streamovaniu vo vysokej kvalite existuje dôvod, prečo NordVPN je naše číslo 1 odporúčanie pre streamovanie Survivor Season 39 na CBS All Access.

Vyskúšajte si to sami 30-dňová záruka vrátenia peňazí. Nezabudnite využiť našu exkluzívnu zľavu ušetrite peniaze za svoje predplatné.

Zľava 70%

Ušetrite 70% na svojom pláne NordVPN ešte dnes!

Získajte trojročný plán NordVPN za 3,49 dolárov mesačne!

Záruka vrátenia peňazí: 30 dní

NordVPN môže odblokovať:

 • CBS Naplno, Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video a Sling TV.

Podporuje torrenting:

 • Áno, sú k dispozícii špeciálne servery P2P.

NordVPN pracuje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. Je tiež kompatibilný so smerovačmi.

Sledujte Survivor Season 39 S NordVPN teraz!

2. ExpressVPN

Sledujte Survivor Season 39 kdekoľvek! | Aktualizované január 2020

S pokrytím v 160 miest vrátane USA, Kanady a Austrálie, a najrýchlejšie dostupné rýchlosti v každej krajine je ExpressVPN vynikajúcou voľbou pre streamovanie Survivor Season 39.

Najlepšie šifrovanie vo svojej triede udržuje vašu adresu IP záhadou, takže existuje nemusíte sa obávať, že vás váš ISP nájde, aj keď ste pripojení k sieti mimo svojho domova.

Tam sú tiež neobmedzená šírka pásma skutočne neobmedzené streamovanie, bez obmedzení údajov prerušujúcich váš čas v nedeľu.

Ak ste na a Mac alebo Windows, môžete využiť ExpressVPN rýchlostný test aby ste zistili, ktoré servery fungujú najrýchlejšie. ľahko prepínajte medzi serverom, ktorý používate, a najrýchlejším serverom pre najvyššiu kvalitu pozerania. Vyberte si, kde ste prestali!

Zabezpečenie je na vrchole radaru ExpressVPN. Ponúka prepínač automatického zabíjania, DNS s nulovými znalosťami, a 256-bitové šifrovanie aby vám poskytla maximálnu bezpečnosť a anonymitu. Možno viete všetko o Survivor Season 39, ale váš ISP o vás nič nevie.

jeho bleskové rýchlosti a najvyššia úroveň bezpečnosti urobte z ExpressVPN obľúbenú voľbu medzi používateľmi.

Vyskúšajte to sami so skúšobnou verziou zdarma a získajte 30-dňová záruka vrátenia peňazí ak to nie je pre teba. Nezabudnite skontrolovať našu stránku s kupónmi, aby ste ušetrili peniaze za svoje predplatné.

49% zľava

Najlepšie rýchlosti na trhu s veľkou zľavou - ušetrite až 49% s ExpressVPN!

Ušetrite 49% na svojom pláne ExpressVPN ešte dnes!

Záruka vrátenia peňazí: 30 dní

ExpressVPN môže odblokovať:

 • CBS Naplno, Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN a BBC iPlayer.

Podporuje torrenting:

 • Áno, všetky servery podporujú činnosť P2P.

ExpressVPN funguje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. Ponúka tiež aplikáciu na použitie s určitými smerovačmi.

Sledujte Survivor Season 39 teraz s ExpressVPN!

3. CyberGhost

Zariadenia CyberGhost

Rýchly a bezpečný, CyberGhost je firma obľúbená po celom svete. S koniec 6 000 serverov v 90 krajinách, budete mať na výber viac ako dostatok adries IP.

S serverom CyberGhost nie je ľahké získať server optimalizovaná funkcia servera.

Po nastavení, vyberte si svoju streamovaciu platformu a automaticky vás nájde najrýchlejšia. Je to bezproblémové vysielanie v celej svojej kráse a to je len jeden z dôvodov, prečo je CyberGhost u používateľov tak populárny.

Môžete tiež pripojte CyberGhost až na 7 vašich zariadeniach súčasne, takže Survivor Season 39 bude s vami kdekoľvek.

je tu neobmedzená rýchlosť a rýchlosť sťahovania, To tiež neznamená žiadne otravné vyrovnávanie, ktoré by prerušilo všetky tieto dôležité stroskotané súťaže.

Špičková bezpečnosť je daná ktorýmkoľvek z balíkov CyberGhost. Môžete sa tešiť 256-bitové šifrovanie, prísna politika bez protokolov, a Ochrana proti úniku DNS aby vás a vaše údaje boli v bezpečí.

K dispozícii je tiež prepínač automatického zabíjania ktorá udrží vaše IP adresy skryté, ak vaše pripojenie niekedy zlyhá.

S tým užívateľsky prívetivé rozhranie a ľahko sledovateľné kroky, CyberGhost je obzvlášť dôležitý populárne pre tých nových v VPN. Vyskúšajte to dnes bezplatnou skúšobnou verziou a využite výhody štedrej 45-dňová záruka vrátenia peňazí.

Pri registrácii nezabudnite využiť našu exkluzívnu zľavu!

79% zľava

Ušetrite 79% na svojom pláne VPN CyberGhost dnes!

Získajte trojročný plán CyberGhost za 2,75 dolárov mesačne!

Záruka vrátenia peňazí: 45 dní

CyberGhost môže odblokovať:

 • CBS All Access, Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN a ďalšie, používajú vyhradený profil streamovania s optimalizovanými servermi.

Podporuje torrenting:

 • Áno, vyhradený profil zobrazuje krajiny a počet používateľov.

CyberGhost pracuje na týchto zariadeniach:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux a Chrome.

Sledujte Survivor Season 39 s CyberGhost Now!

zhrnutie

Sieť VPN je najlepším spôsobom, ako pozerať sezónu 39 pozostalých, čo vám dáva úplne neobmedzený prístup k toku najnovšie epizódy odkiaľkoľvek.

Služba CBS Naplno pravdepodobne zavedie geoobmedzenia svojho obsahu mimo USA, Austrálie a Kanady, ale s VPN sa vaša IP adresa dá ľahko skryť a tieto geobloky môžete obísť s minimálnymi problémami.

NordVPN je naše číslo 1 odporúčanie pre streamovanie Survivor Season 39, vďaka svojim veľmi rýchlym rýchlostiam, serverom v krajinách CBS All Access a špičkovým bezpečnostným funkciám.

Ďalšie čítanie

Neviete sa rozhodnúť, ktorá VPN je pre vás? Prezrite si našu recenziu najlepších VPN celkovo a preskúmajte možnosti NordVPN, ExpressVPN a CyberGhost a mnoho ďalších podrobnejšie..

Prekročenie geografických obmedzení CBS All Access je jedna vec, ale sieť VPN vám môže pomôcť odomknúť aj ďalšie populárne weby na streamovanie údajov. Prezrite si nášho sprievodcu 5 najlepšími VPN pre Hulu, ktoré sú zaručene funkčné.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me