Sledujte televizi Rai odkudkoli Rychlý a snadný přenos datových proudů do roku 2020


Rai TV, italský národní vysílač, nedávno představil RaiPlay, službu streamování na vyžádání, která vám umožní streamovat všech 14 kanálů Rai TV. Ale je tu háček. Rai TV geobloky jeho obsah, což znamená, že k němu máte přístup, pouze pokud jste v Itálii.

Pokud například žijete v Kanadě a používáte místní IP adresu, nemůžete sledovat žádný obsah na Rai TV. Žádná Tour de France. No Medici: Masters of Florence.

nicméně, můžete tyto robustní geobloky obejít robustní sítí VPN.

Níže vám dáme 5 nejlepších sítí VPN, které mohou odemknout všechny kanály Rai TV a umožní vám to Užijte si rychlé a plynulé streamování.

Stručný průvodce: Jak sledovat televizi Rai odkudkoli

 1. Vyberte VPN. Doporučujeme NordVPN jako naši volbu č. 1.
 2. Stáhněte a nainstalujte aplikaci VPN.
 3. Připojte se k serveru v Itálii.
 4. Zaregistrujte se / přihlaste se na Raiplay.it. A je to! Divertiti!

Podívejte se nyní na televizi Rai!

Proč potřebujete VPN pro sledování televize Rai

Pokud jste fanouškem italského programování v Rai TV, budete zklamaní, když se to dozvíte RaiPlay geo-omezuje jeho obsah takže můžete získejte přístup, pouze pokud sídlíte v Itálii.

Ale s prémiovou sítí VPN můžete geobloky Rai TV obejít a získejte přístup k vašim oblíbeným pořadům - ať už se jedná o dokumentární filmy, filmy, televizní seriály, sportovní pořady, zprávy, kulturní programy nebo dětské pořady.

Při použití sítě VPN, váš internetový provoz je šifrován a tunelován prostřednictvím serveru v místě, které si vyberete.

VPN skrývá vaši skutečnou IP adresu a umožňuje vám to připojit se k serveru v Itálii. Poté budete mít italskou IP adresu, která vám umožní streamovat RaiPlay, ať jste kdekoli.

To není vše, co může VPN udělat

Vysoce výkonná VPN maskuje vaši skutečnou IP adresu snadno. nicméně, může to udělat mnohem víc, než jen obejít geobloky Rai TV.

S VPN můžete přistupovat k streamovacím webům z celého světa. Můžete si vychutnat veškerý svůj oblíbený obsah z pohodlí vašeho domova při zachování svého online aktivita bezpečná a soukromá.

Používá důvěryhodná VPN vojenské šifrování, aby vaše data byla v bezpečí a mimo dosah zvědavých očí.

Kybernetické hrozby jako hackerství a malware se neustále vyvíjejí. A robustní VPN zajišťuje, že vaše IP adresa a online aktivita jsou bezpečné a anonymní, i když používáte veřejné wi-fi.

5 nejlepších VPN pro sledování televize Rai

1. NordVPN

Sledujte televizi Rai odkudkoli Rychlý a snadný přenos datových proudů do roku 2020

NordVPN je špičková VPN s 5 700+ rychlých serverů v 60 zemích které vám umožní streamovat po celém světě.

Díky programu NordVPN se můžete naladit na mladého papeže v žádném okamžiku 60+ serverů v Itálii. Nejlepší ze všech, Funkce rychlého připojení najde nejrychlejší server pro vás v žádném okamžiku.

Funkce SmartPlay hladce a bezpečně přistupuje k obsahu s omezeným přístupem. Nejsou složitá nastavení ani ruční konfigurace s časovým nasáváním. SmartPlay se automaticky zapne, jakmile se připojíte.

Pro streamování 14 kanálů Rai TV potřebujete rychlost. Společnost NordVPN vyhovuje všem našim testům super-rychlé připojení na všech jeho serverech. 

NordVPN udržuje vaši online aktivitu bezpečnou a soukromou pomocí funkcí jako přísná zásada no-logs, automatický přepínač zabíjení, 256bitové šifrování vojenské úrovně, cibule přes VPN, a Ochrana proti úniku DNS.

Pokud máte potíže s připojením k televizi Rai, nabízí NordVPN praktický zákaznický servis. S rozsáhlý znalostní báze spolu s nepřetržitou podporou živého chatu, nenechte si ujít originální a syndikované programy Rai TV.

6 připojení najednou a 30denní záruka vrácení peněz NordVPN nejlepší všestranná VPN a uživatelé souhlasí!

Ušetřete na NordVPN pomocí našeho kódu kupónu.

NordVPN může odblokovat:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video a Sling TV.

Podporuje torrenting:

 • Ano, dostupné speciální servery P2P.

NordVPN pracuje na těchto zařízeních:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. Je také kompatibilní se směrovači.

Sledujte televizi Rai s technologií NordVPN!

2. ExpressVPN

ExpressVPN - vpnMentor

Jméno ExpressVPN říká vše: Nabízí bleskové rychlosti, které nelze porovnat.

3 000+ serverů na 160+ místech vám dá spoustu možností. v Itálie ExpressVPN nabízí 2 umístění serverů v Cosenze a Miláně.

ExpressVPN se sídlem na Britských Panenských ostrovech, mimo Eyes Alliance 5/9/14, což je skvělé pro soukromí.

Funkce kybernetické bezpečnosti společnosti vás chrání před zvědavýma očima. Funkce zahrnují přísná zásada no-logs, 256bitové šifrování vojenské úrovně, DNS s nulovými znalostmi, a vestavěný spínač zabíjení.

funkce split tunneling umožňuje streamujte Rai TV při současném přístupu k místnímu obsahu.

Co se stane, pokud se nemůžete připojit k televizi Rai? ExpressVPN nabízí průvodce řešením problémů, sekci FAQ a Podpora nepřetržitého živého chatu 24/7. uživatelsky přívětivý formát má na mysli začátečníka VPN.

K ExpressVPN se můžete připojit až na pěti zařízeních současně pod jedním účtem. Uživatelé dávají ExpressVPN vysoké známky kvůli vysokým rychlostem a výkonu.

Zůstaňte ve svém rozpočtu VPN pomocí našeho kupónového kódu ExpressVPN.

ExpressVPN může odblokovat:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN a BBC iPlayer.

Podporuje torrenting:

 • Ano, všechny servery podporují aktivitu P2P.

ExpressVPN funguje na těchto zařízeních:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome a Firefox. Nabízí také aplikaci pro použití s ​​některými směrovači.

Sledujte televizi Rai s technologií ExpressVPN!

3. CyberGhost

Zařízení CyberGhost

CyberGhost je vaším cílem, pokud jste ve světě VPN nováčkem. Své funkce pro začátečníky jako One-Click Connect a funkce Best Location (který automaticky najde nejrychlejší server) vám pomůže s pohodlím VPN v žádném okamžiku.

S CyberGhostem budete moci streamovat RaiPlay připojením k jednomu z 80+ serverů v Itálii.

CyberGhost je díky své vedoucí pozici v oboru kybernetické bezpečnosti 256bitové šifrování, přísná zásada no-logs, přepínač automatického zabíjení, a blokování adwaru a malwaru.

Rychlosti CyberGhostu při našich zkouškách vyšly najednou. Můžete surfovat po všech televizních kanálech Rai k obsahu svého srdce, aniž byste se museli vyrovnávat.

Kromě toho může celá vaše domácnost dohnat své oblíbené filmy díky sedm připojení zařízení na účet.

Pokud vaše připojení Rai TV klesne, můžete kontaktovat CyberGhost's podpora prostřednictvím živého chatu nebo lístku.

Jste na přísném rozpočtu? Existují několik úrovní platových balíčků, spolu s 24hodinová bezplatná zkušební verze a 45denní záruka vrácení peněz!

CyberGhost je vysoce kvalitní VPN, která vám nabízí skvělé vyjednávání, dokonalé zabezpečení a masivní výběr serverů. Uživatelé nemohou dostat dost těchto funkcí.

Vyzkoušejte CyberGhost za skvělou cenu s naším kuponovým kódem.

CyberGhost může odblokovat:

 • Vyhrazený streamovací profil se servery optimalizovanými pro: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN a další.

Podporuje torrenting:

 • Ano; vyhrazený profil ukazuje země a počet uživatelů.

CyberGhost pracuje na těchto zařízeních:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux a Chrome.

Sledujte televizi Rai s programem CyberGhost!

4. Surfshark

Surfshark_screens

Surfshark VPN je relativně nový poskytovatel, ale díky svým působivým vlastnostem je oblíbenou volbou. To nabízí 800+ serverů ve více než 50 zemích, počítaje v to 4 servery v Itálii.

Funkce rychlého připojení najde vás nejrychlejší server, ke kterému se chcete připojit. RaiPlay budete streamovat v žádném okamžiku.

Surfshark neustále přijímá vysoké známky v našich testech rychlosti a spolehlivosti sítě.

Ačkoli je to ve světě VPN nováček, Surfshark je pro v oblasti kybernetické bezpečnosti. S funkcemi jako je bere vaši bezpečnost a soukromí vážně Ochrana proti úniku DNS, 256bitové šifrování, přepínač automatického zabíjení, zásada no-logs, a ochrana před malwarem a adwarem.

Pokud máte problémy s přístupem k televizi Rai TV nebo jiným streamovacím serverům, můžete kontaktovat společnost Surfshark Podpora nepřetržitého živého chatu 24/7.

Snadno sledovatelné instalační příručky se dostanete na Rai TV bez závady. Navíc si může celá vaše rodina (a dokonce i vaši hosté) užívat Rai TV díky neomezený počet současných připojení na licenci.

30denní záruka vrácení peněz dělá to stojí za to vyzkoušet Surfshark. Uživatelé milují jeho jednoduchost a cenu.

Podívejte se na naše kupóny Surfshark ještě dnes!

Surfshark může odblokovat:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video a další.

Podporuje torrenting:

 • Ano, všechny servery podporují aktivitu P2P.

Surfshark funguje na těchto zařízeních:

 • Windows, MacOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome a Firefox.

Sledujte Rai TV s Surfshark!

5. PrivateVPN

Sledujte televizi Rai odkudkoli Rychlý a snadný přenos datových proudů do roku 2020

Vysoce výkonné služby PrivateVPN se zde řadí mezi další špičkové VPN. To nabízí 150+ serverů (s 2 v Itálii) v 60 zemích. Neustále obchází geobloky a televizory Rai TV umožňuje až 6 současných připojení.

Má malou serverovou síť, ale nabízí konzistentní a spolehlivé rychlosti a připojení přes jeho servery. Kromě RaiPlay může odblokovat mnoho streamovacích webů.

Stejně jako ostatní VPN v tomto seznamu, PrivateVPN přijímá vysoké známky za své funkce kybernetické bezpečnosti. Vaše osobní data jsou v bezpečí díky funkcím jako Ochrana proti úniku IPv6 a DNS, 256bitové šifrování AES, a automatický vypínač zabíjení (zatím funguje pouze ve Windows).

Rozhraní je intuitivní. funkce jednoduchého režimu je výhoda pro začátečníky VPN: zapnete VPN, aniž byste se museli zabývat ručním nastavením.

Jeho uživatelsky přívětivé funkce jsou jedním z důvodů, proč se uživatelé hrnou na PrivateVPN.

Pokud máte se službou nějaké problémy, můžete se obrátit na privátní privátní sítě přátelská a informativní podpora živého chatu. Prozatím tato funkce není 24/7.

Stále dostanete 30denní záruka vrácení peněz pokud PrivateVPN nesplňuje vaše očekávání.

Ušetřete ještě více na PrivateVPN pomocí jednoho z našich kupónových kódů.

PrivateVPN může odblokovat:

 • Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video a BBC iPlayer.

Podporuje torrenting:

 • Ano, všechny servery podporují aktivitu P2P; seznam serverů optimalizovaných P2P dostupných v aplikaci.

PrivateVPN funguje na těchto zařízeních:

 • Windows, MacOS, Android a iOS.

Sledujte televizi Rai s funkcí PrivateVPN!

Shrnutí a další čtení

Mnoho kanálů Rai TV vám zajistí spoustu kvalitních pohovek. S prvotřídní VPN, můžete obejít geobloky Rai TV a užívat si bezpečného streamování.

Doporučujeme NordVPN pro streamování RaiPlay.

Chtěli byste se dozvědět více o tom, jak učinit VPN neviditelným? Podívejte se na náš blogový příspěvek o tom, jak vytvořit VPN nezjistitelné a obejít VPN bloky.

Zajímá vás, které VPN vyhrály náš rychlostní závod? Přečtěte si výsledky pro 5 nejrychlejších VPN.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me