Survivor 39.Bölüm İzle | Güncelleme Ocak 2020

Jeff Probst, tekrar hayatta kalan tek kişi olma mücadelesinde Caramoan Adaları'na girerken 20 yeni kazazede ile geri döndü.

Survivor'u ilk sezonlarından beri takip ettiyseniz, Survivor, CBS All Access'e özeldir.

Ve Survivor yolculuğuna yeni başlayanlar için, CBS Tam Erişim'in yalnızca ABD, Avustralya ve Kanada'da yayın yapılabilir.

Bu konumların dışında seyahat ediyorsanız veya yaşıyorsanız, coğrafi kısıtlamalar Survivor'u izlemenizi engelleyecek. Bunun nedeni, internet servis sağlayıcınızın (İSS) konumunuzu izlemesi ve ABD, Kanada veya Avustralya'da değilseniz CBS Tam Erişim'in tüm içeriğini kilitlemesi.

Bu üstesinden gelmek imkansız bir meydan okuma gibi görünüyor, ama En sevdiğiniz TV şovunu izlemenin bir yolu var-Birlikte premium VPN!

Tarafından doğrudan cihazınıza bir VPN yükleme, yapabileceksin Nerede olursanız olun, CBS All Access içeriğinin kilidini açın ve Survivor'ı yayınlayın.

Hangisini görmek için okumaya devam edin Önerdiğimiz 3 VPN All Access'te Survivor Sezon 39 akışını izlemek için.

Hızlı Kılavuz - CBS Tam Erişim'de Survivor Sezon 39 Nasıl İzlenir

 1. Bir VPN seçin — en iyi akış deneyimi için NordVPN'i öneririz.
 2. VPN'inizi indirin ve cihazınıza yükleyin.
 3. ABD, Kanada veya Avustralya'da CBS Tam Erişim'in kullanılabildiği bir sunucuya bağlanın.
 4. CBS Tam Erişim'e gidin, kaydolun / giriş yapın ve izlemeye başlayın!

Sezon 39.!

CBS Tam Erişim'e Kaydolma

Survivor 39. Sezonu izlemek için CBS Tam Erişim aboneliği için ödeme yapma.

Web sitesine gidin ve kaydolun ve CBS Tam Erişim'in yalnızca ABD ödeme yönteminiz varsa abone olmanıza izin verdiğini unutmayın.

Bu, ihtiyacınız olacak demektir hediye kartı satın al yerine. Başlamak için bu adımları izleyin.

 1. Bir CBS Tam Erişim hediye kartı satın almak için PayPal'a gidin. İhtiyacınız olan abonelik süresinin maliyetini karşılayacak bir tutar seçtiğinizden emin olun.
 2. Hediye kartınızı kullanmak için CBS Tam Erişim web sitesine gidin.
 3. Hediye kartınıza (arkada, barkodun üstünde bulunur) PIN kodunu girin.
 4. Bir hesap oluşturun, VPN'nizde oturum açın ve ardından ABD, Avustralya veya Kanada'da bir sunucu seçin.
 5. CBS Tam Erişim web sitesini tekrar ziyaret edin, giriş yapın ve oynat'a basın!

Survivor Sezon 39 izlemek için neden bir VPN'e ihtiyacınız var?

Survivor'u coğrafi kısıtlamalarla izlemeye çalışırken yalnız bir adada bir kazazede gibi hissedebilirsiniz.

İSS'niz IP adresinizi kullanarak konumunuzu izler, nerede olduğunu tam olarak biliyor.

Belirli bir konumun dışında olduğunuzda, herhangi bir kısıtlanmış içeriğe bir blok yerleştirir. Survivor için, ABD, Kanada veya Avustralya'nın dışına çıktığınız anda ekranınızdaki can sıkıcı bir hata mesajı anlamına gelir.

Fakat bir VPN ile bu coğrafi kısıtlamaların üstesinden kolayca gelebilirsiniz ve Survivor'ın bir anını kaçırmaya gerek yok.

Bir VPN cihazınızı güvenli bir sunucuya bağlar seçtiğiniz bir ülkede, IP adresinizi gizleme, ve şifreli bir tünelden geçirilmesi. Bu tünelden geçerken, seçtiğiniz ülkeden yeni bir IP adresi alırsınız.

Bu İSS'nizi farklı bir konumdan izlediğinizi düşünüyor— Survivor'ın yayınlanabileceği bir yer.

Bir sunucuya bağlandıktan sonra, tüm CBS içeriğine sınırsız erişimi tamamlayın. Survivor'un 39. sezonu nerede olursanız olun yayın yapmaya hazır olacak.

Bir VPN Yapabilecekleri Bu Kadar Değil

VPN, coğrafi bloke içeriği atlamak ve tüm favori filmlerinizi ve şovlarınızı parmaklarınızın ucuna ve yayınlanmaya hazır hale getirmek için mükemmel bir çözümdür. Ancak VPN aynı zamanda çevrimiçi güvenliğinizi sağlamanın en iyi yollarından biridir.

Belki de her zaman evde yayın yapmak istemezsiniz. Belki Survivor'ı yerel kafenize götürmek ve wi-fi'ye bağlanmak istiyorsunuz. Güvenli olmayan genel ağlar riskli olabilir, özellikle veri sızıntıları veya bilgisayar korsanları söz konusu olduğunda özel bilgilerinize el atmak.

Bir VPN tüm bilgilerinizi ve aktivitelerinizi akıllıca şifrelenmiş bir tünelden geçirir, diğer tüm internet trafiğinden tamamen ayrı ve meraklı gözlerden gizlenmiş.

Bu, verilerinizin yanlış ellere düşmesini önler ve size güvenli olmayan genel ağlara bağlandığında bile daha iyi güvenlik. Neredeyse kendi ıssız adanızdaymış gibi!

Farklı ülkelerin de farklı avantajları vardır. VPN'nizi kullanarak şunları yapabilirsiniz: anonim olarak çevrimiçi göz atın ve sunucu yerinin ülkesindeki en iyi fırsatları bulun.

İster bir sonraki seyahatinizi planlıyor olun, ister bir uçuş rezervasyonu yapın ya da biraz çevrimiçi alışveriş yapmanız gerekiyor, konumunuzu VPN en ucuz teklifleri bulmanıza yardımcı olur.

Survivor 39. sezonu izlemek için en iyi VPN'ler

1. NordVPN

Survivor 39.Bölüm İzle | Güncelleme Ocak 2020

İle bitti ABD, Avustralya ve Kanada'da 2.400 sunucu Survivor 39. Sezonu nerede olursanız olun izlemek için birçok seçeneğiniz olacak.

Adadaki eylemlere ayak uydurmak için süper hızlı bir VPN'e ihtiyacınız var. NordVPN teklifleri yanan hızlar, Survivor 39. sezonu tamponlama veya gecikme yok, sadece saf, HD kalitesi.

Sen İSS'nizin hızlarınızı kısıtlaması konusunda endişelenmenize gerek yok veya kazaralarla zamanınızı kesintiye uğratan sınırlı bant genişliği.

NordVPN ile, ödediğiniz hızları ve akış vaatlerini ve ayrıca sınırsız bant genişliği, bu yüzden kullanıcılar arasında çok popüler.

NordVPN, sorunsuz ve kesintisiz akış ile güvenliği çok ciddiye alır.

Etrafınızdaki en iyi güvenlik önlemlerinden yararlanacaksınız. çift ​​şifreleme, bir katı kayıt tutmama politikası, DNS sızıntı koruması, ve bir otomatik öldürme anahtarı. Nerede olursanız olun, siz ve etkinliğiniz anonim kalırsınız.

Ve nadiren bağlantınız kesilirse, NordVPN en konumunuzun açığa çıkmasını önlemek için otomatik öldürme düğmesi devreye girer. Arkanıza yaslanın, rahatlayın ve oynat düğmesine basın. NordVPN gerisini halleder.

NordVPN en SmartPlay teknolojisi özelliği manuel yapılandırmanın zor işlerini ortadan kaldırır. Tek yapmanız gereken bir sunucuya bağlanmak ve SmartPlay Survivor akışında güvenli olmanızı sağlar. Ekstra adım yok, sadece basit, güvenli akış parmaklarınızın ucunda.

Yapabilirsin NordVPN'i 6 cihaza kadar kurun, öyleyse hareket halindeyken adanın hareketini yakalamak istiyorsanız hemen.

Ayrıca can sıkıcı reklamların ortaya çıkmasından endişe etmeyin. NordVPN en CyberSec özelliği reklamları ve şüpheli siteleri engeller.

Hız, güvenlik ve üstün kaliteli akış ile, bunun bir nedeni var NordVPN, Survivor Sezon 39 akışında 1 numaralı tavsiyemiz CBS Tam Erişim'de.

Bir kendiniz için deneyin 30-gün para iade garantisi. Ve özel indirimimizi Aboneliğinizden tasarruf edin.

70 indirim

Bugün NordVPN planınızda% 70 tasarruf edin!

Aylık 3.49 $ karşılığında 3 yıllık bir NordVPN planı edinin!

Para İade Garantisi: 30 Gün

NordVPN engelini kaldırabilir:

 • CBS Tam Erişim, Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ve Sling TV.

Torrent'i destekler:

 • Evet, P2P özel sunucuları mevcut.

NordVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Yönlendiricilerle de uyumludur.

NordVPN ile Survivor 39. Sezonu Şimdi İzleyin!

2. ExpressVPN

Survivor 39.Bölüm İzle | Güncelleme Ocak 2020

Kapsama alanı ile ABD, Kanada ve Avustralya dahil 160 konum, ve mevcut en yüksek hızlar her ülkede ExpressVPN, Survivor Sezon 39 akışında sağlam bir seçimdir.

Sınıfının en iyisi şifreleme IP adresinizi bir gizem olarak saklıyor, ISS'nizin sizi bulması konusunda endişelenmenize gerek yok, evinizin dışındaki bir ağa bağlı olsanız bile.

Ayrıca sınırsız bant genişliği gerçekten için sınırsız akış, kazazedelerle zamanınızı kesintiye uğratan veriler üzerindeki sınırsız.

Eğer bir Mac veya Windows cihazı, ExpressVPN’leri kullanabilirsiniz hız testi hangi sunucuların en hızlı performansı gösterdiğini görmek için. Kolayca kullandığınız sunucu ile en hızlı sunucu arasında geçiş yapın mükemmel görüntüleme kalitesi için. Sadece kaldığınız yerden devam edin!

ExpressVPN’in radarında güvenlik var. Bir otomatik öldürme anahtarı, sıfır bilgili DNS, ve 256 bit şifreleme size maksimum güvenlik ve anonimlik sağlamak. Survivor Sezon 39 hakkında her şeyi biliyor olabilirsiniz, ancak ISS'niz sizinle ilgili hiçbir şey bilmiyor.

Onun yıldırım hızında hızlar ve üst düzey güvenlik ExpressVPN'i kullanıcılar arasında popüler bir seçim haline getirin.

Ücretsiz bir deneme ile kendiniz deneyin ve bir 30-gün para iade garantisi eğer senin için değilse. Aboneliğinizden tasarruf etmek için kupon sayfamızı kontrol etmeyi unutmayın.

% 49 İndirim

Harika bir indirimle piyasadaki en iyi hızlar - ExpressVPN ile% 49'a varan oranda tasarruf edin!

ExpressVPN planınızda bugün% 49 tasarruf edin!

Para İade Garantisi: 30 Gün

ExpressVPN engelini kaldırabilir:

 • CBS Tam Erişim, Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN ve BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

ExpressVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Ayrıca belirli yönlendiricilerle kullanım için bir uygulama sunar.

ExpressVPN ile Survivor 39. Sezonu Şimdi İzleyin!

3. CyberGhost

CyberGhost Cihazları

Hızlı ve güvenli olan CyberGhost, dünya çapında sıkı bir favoridir. İle bitti 90 ülkede 6.000 sunucu, aralarından seçim yapabileceğiniz fazlasıyla yeterli IP adresiniz olacak.

CyberGhost’la bir sunucu seçmek daha kolay olamazdı. optimize edilmiş sunucu özelliği.

Kurulduktan sonra, akış platformunuzu seçin, otomatik olarak size en hızlı olanı bulacaktır. En iyi şekilde sorunsuz akış ve CyberGhost'un kullanıcılar arasında bu kadar popüler olmasının nedenlerinden sadece bir tanesi.

Ayrıca CyberGhost'u aynı anda 7 cihazınıza bağlayın, Survivor Sezon 39 nerede olursanız olun yanınızda olacak.

Orada sınırsız bant genişliği ve indirme hızları, bu da önemli olan kazazede yarışmalarını kesmek için can sıkıcı bir tamponlama anlamına gelmez.

Üst düzey güvenlik, herhangi bir CyberGhost’un paketinde verilir. Tadını çıkarabilirsiniz 256 bit şifreleme, bir katı kayıt tutmama politikası, ve DNS sızıntı koruması sizi ve verilerinizi güvende tutmak için.

Ayrıca bir otomatik öldürme anahtarı bağlantınız başarısız olursa IP adresinizi gizli tutar.

Onunla Kullanıcı dostu arayüz ve takip edilmesi kolay adımlar, CyberGhost özellikle VPN'lerde yeni olanlar için popüler. Bugün ücretsiz bir deneme ile deneyin ve cömertlerden yararlanın 45 günlük para iade garantisi.

Kaydolurken özel indirimimizi kullanmayı unutmayın.!

79% İndirim

CyberGhost VPN planınızda bugün% 79 tasarruf edin!

Aylık 2,75 $ / ay karşılığında 3 yıllık CyberGhost planı alın!

Para İade Garantisi: 45 Gün

CyberGhost engelini kaldırabilir:

 • Optimize edilmiş sunucularla özel bir akış profili kullanarak CBS Tam Erişim, Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN ve diğerleri.

Torrent'i destekler:

 • Evet, özel profil ülkeleri ve kullanıcı sayısını gösterir.

CyberGhost şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux ve Chrome.

CyberGhost ile Survivor 39. Sezonu Şimdi İzleyin!

özet

VPN, Survivor Sezon 39'u izlemenin en iyi yoludur, sana tamamen veriyorum akışa sınırsız erişim nerede olursanız olun en son bölüm.

CBS Tam Erişim'in içeriğine ABD, Avustralya ve Kanada dışında coğrafi kısıtlamalar getirmesi muhtemeldir, ancak bir VPN ile IP adresinizin gizlenmesi kolaydır ve bu coğrafi blokları minimum güçlükle atlayabilirsiniz.

NordVPN, süper hızlı hızları, CBS Tam Erişim ülkelerindeki sunucuları ve üst düzey güvenlik özellikleri sayesinde Survivor Sezon 39'u izlemek için 1 numaralı önerimizdir.

Daha fazla okuma

Sizin için hangi VPN olduğuna karar veremiyor musunuz? NordVPN, ExpressVPN ve CyberGhost ve daha birçoğunu daha ayrıntılı olarak keşfetmek için en iyi genel VPN'leri inceleyin..

CBS Tam Erişim coğrafi kısıtlamalarını aşmak bir şeydir, ancak bir VPN de daha popüler akış sitelerinin kilidini açmanıza yardımcı olabilir. Hulu İçin Çalışması Garantili En İyi 5 VPN kılavuzumuza bir göz atın.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me