İsveç için En İyi 5 VPN – 2020’de En Hızlı, En Güvenli ve En Ucuz

İsveç, en yüksek çevrimiçi özgürlük oranları dünyada. Hükümeti sansürü ilk ortadan kaldıranlardan biriydi ve vatandaşların ifade özgürlüğü hakkı yasalarla korunuyor.

ancak, bu yasalar siber suçluları durdurmaz ve dolandırıcılar. İnternete VPN olmadan göz atarsanız, kişisel bilgileriniz savunmasız bilgisayar korsanlarına, izleyicilere ve casuslara.

VPN'ler şifrelemek için bilgisayar korsanlarının verilerinizi okumasını imkansız hale getirin kişisel bilgilerinizi çalabilirsiniz. Bu özellikle online banka veya alışveriş yaparsanız önemlidir. Ayrıca web sitelerinin ve açgözlü şirketlerin etkinliğinizi izlemesini ve bunu hedefli reklamlar oluşturmak için kullanmasını durdurur.

Bir VPN özel uluslararası içeriğin kilidini aç İsveç'te erişemediğiniz, Netflix ABD ve Hulu.

İsveç'te yaşıyorsanız ve yurtdışında bir tatil planlıyorsanız, VPN'inizi En sevdiğiniz İsveç şovlarıyla güncel kalın ve haber programları.

Bu kılavuzda, hakkında konuşacağız neden bir VPN'e ihtiyacınız var? çevrimiçi ortamda kendinizi korumak ve coğrafi engelli içeriğe erişmek için. Biz ayrıca en iyi VPN'i seçmenize yardımcı olun İsveç için.

İsveç için En İyi VPN'lerin Özeti

  1. NordVPN: 62 ülkede 5.000'den fazla sunucuyla NordVPN, çok yönlü ve yüksek hızlı VPN hizmeti.
  2. ExpressVPNpremium VPN sağlam bir kaydı ile yüksek hızlar ve rakipsiz güvenlik.
  3. CyberGhostyeni başlayanlar için harika bir seçenek ve VPN gazileri.
  4. Sıcak Nokta Kalkanı: Hotspot Shield birleşiyor en gelişmiş güvenlik, sınırsız bant genişliği, ve inanılmaz yüksek hızlar.
  5. Surfshark:Bu en iyi VPN kullanır banka düzeyinde güvenlik gizliliğinizi korumak için. İle tüm cihazlar için uygulamalar, eğleneceksin sınırsız yüksek hızlı erişim internete.

Ücretsiz Hotspot Shield Denemenize ŞİMDİ Başlayın!

İsveç için bir VPN'de Neleri Aramalısınız?

İsveç'te internete erişiyorsanız, kişisel bilgilerinizi korumak için premium bir VPN'e ihtiyacınız olacak siber suçlular. Doğru VPN sizi çevrimiçi güvende tutar ve coğrafi engelleri atla ve dünya çapında içerik kilidini aç.

Aşağıdakiler de dahil olmak üzere birçok web sitesi ve hizmet Netflix ABD ve Hulu, IP algılamayı kullan İsveçli izleyicileri engelle. VPN'ler IP'nizi maskeleyin bulun ve siteye farklı bir ülkeden erişiyormuş gibi görünmesini sağlayın. Bu, coğrafi kısıtlamaları atlamanıza ve favori içeriğinizi görüntülemenize olanak tanır.

Yalnızca şu sürümle bir VPN kullanmalısınız: 256 bit şifreleme, bir katı kayıt tutmama politikası, ve bir otomatik öldürme anahtarı. Seçtiğiniz sağlayıcının sunması gerekiyor yüksek hızlı bağlantılar ile sınırsız bant genişliği.

Çalışan bir VPN arayın dünyadaki sunucular. Bu, İsveç'teki sunuculara bağlanırken diğer ülkelerden özel içeriklere erişmenizi sağlar. Bu garanti eder yerel web sitelerine hızlı erişim ve servisler.

İsveç için En İyi VPN'ler

1. NordVPN 

NordVPN Cihazları

NordVPN, İsveç için en sevdiğimiz VPN'lerden biridir. Sunduğu sınırsız bant genişliği üzerinde 5.200+ yüksek hızlı sunucu, dahil olmak üzere İsveç'te 168 sunucu.

SmartPlay özelliği sayesinde coğrafi engelleri atla. Olacak sizi ihtiyacınız olan sunucuya otomatik olarak bağlar, engellemeyi kaldırmaya çalıştığınız içeriğe bağlı olarak.

256 bit şifreleme, katı kayıt tutmama politikası, ve bir otomatik öldürme anahtarı göz atarken verilerinizi koruyacak.

NordVPN'lerden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz 7 günlük ücretsiz deneme ve 30-gün para iade garantisi VPN kullanıcıları arasında neden bir hit olduğunu görmek için.

NordVPN Tekliflerini Görün

2. ExpressVPN

İsveç için En İyi 5 VPN - 2020'de En Hızlı, En Güvenli ve En Ucuz

ExpressVPN bir 148 lokasyonda sunucu ağı, İsveç'teki sunucu konumları dahil. Onun piyasadaki en hızlı VPN ve teklifler sınırsız bant genişliği tüm planlarında.

ExpressVPN’in üst düzey güvenlik özellikleriyle verileriniz güvende olacak 256 bit şifreleme, bir otomatik öldürme anahtarı, ve katı kayıt tutmama politikası.

Onun yeni başlayanlar için mükemmel ve VPN gazileri gibi. Kapsamlı kurulum kılavuzları kurulumu kolaylaştırın Bile daha önce hiç VPN kullanmadın önce. Ama sadece bizim sözümüze güvenmeyin, müşterilerinin ne söylediğini öğrenin.

ExpressVPN aşağıdakileri sunar: 30-gün para iade garantisi tüm VPN hizmetlerinde, ayrıca 7 günlük ücretsiz deneme mobil kullanıcılar için.

ExpressVPN Fırsatlarını Görüntüle

3. CyberGhost 

İsveç için En İyi 5 VPN - 2020'de En Hızlı, En Güvenli ve En Ucuz

CyberGhost, İsveç netizenleri için en iyi seçimdir. Olağanüstü güvenlik önlemleri kullanır. 256 bit şifreleme, katı kayıt tutmama politikası, ve bir otomatik öldürme anahtarı.

O yönetir 3.500'den fazla hızlı ve güvenilir sunucu 60 ülkede, İsveç'te 74 sunucu dahil. Tüm planları şunları içerir: sınırsız bant genişliği, ve yapabilir coğrafi engelleri atla kolaylıkla.

CyberGhost'u bir 24 saat ücretsiz deneme ve bir 45 günlük para iade garantisi. Ayrıca bir 7 günlük ücretsiz denemel iOS, Android ve Windows kullanıcıları için.

CyberGhost Fırsatlarını Görüntüle

4. Sıcak Nokta Kalkanı

hotspot kalkan cihazları

Hotspot Shield, İsveç'teki internet bağlantınızı korumak için mükemmel bir VPN'dir. Sunduğu yıldırım hızında bağlantılar ile sınırsız bant genişliği, ve o en zorlu coğrafi kısıtlamaları bile atlar ve VPN blokları. Bir küresel sunucu ağı, yerel web sitelerine hızlı erişim için İsveç'teki yerler dahil.

Verileriniz 256 bit şifreleme ve Onun katı kayıt tutmama politikası. Uygulamaları bir otomatik öldürme değiştirmek Hem de kötü amaçlı yazılım ve kimlik avı koruması. Bu, ziyaret ettiğiniz web sitesi kötü amaçlı yazılım içeriyorsa sizi uyarır ve ardından engeller.

Cömert bir şekilde risksiz deneyebilirsiniz 45 günlük para iade garantisi ve bir 7 günlük ücretsiz deneme. Daha fazla bilgi edinmek için Hotspot Shield kullanıcılarının gerçek yorumlarını okuyun.

Hotspot Shield Fırsatları

5. Surfshark

İsveç için En İyi 5 VPN - 2020'de En Hızlı, En Güvenli ve En Ucuz

Surfshark en büyük sunucu ağı geoblocks atlaması kolay. Var tüm cihazlarınız için kullanımı kolay uygulamalar, yönlendiriciler dahil. Kullanır banka düzeyinde güvenlik verilerinizi korumak için göz atarsanız, göz atma etkinliğinizin kaydı tutulmaz.

Surfshark bir sunuyor 30-günlük para iade garantisi böylece endişesiz deneyebilirsiniz. Kullanıcılarının çok etkilendiğine şaşmamalı!

Surfshark Fırsatları

özet

Önerilen VPN'lerimiz kişisel bilgilerinizi koruyun bilgisayar korsanlarından, izleyicilerden ve casuslardan. Ayrıca şunları yapabilirsiniz: coğrafi engelli içeriğe eriş dünyanın her yerinden Netflix ABD ve HBO GO.

Hangi VPN'nin sizin için doğru olduğundan hala emin değilseniz, neden Hotspot Shield'i kullanmayasınız? Ücretsiz olarak deneyebilirsiniz!

Ücretsiz Hotspot Shield Denemenize ŞİMDİ Başlayın!

Daha fazla okuma

Bütçe meraklı uzmanlarımız en iyi VPN fırsatlarının ve kuponlarının bir listesini derlediler tasarruf et hizmetinizde.

VPN nedir ve neden bir taneye ihtiyacınız var? Bilmeniz gereken her şeyi kapsamlı VPN kılavuzumuzda bulacaksınız.

Eğlence için aç mısınız? Hulu'nun engellemesini her yerden nasıl kaldıracağınızı öğrenin.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me