Top 10 (naozaj zadarmo) VPN služby, ktoré stále fungujú v januári 2020


Aj keď je ľahké nájsť bezplatnú sieť VPN, nájsť dôveryhodnú sieť bez skrytých nákladov, ktorá by vás skutočne umožnila prístup k Netflixu a torrentov a udržiavať v bezpečí? Je to oveľa náročnejšie. Testoval som a hodnotil som viac ako 45 VPN služieb ktorý tvrdil, že je zadarmo, aby vás priviedol konečný zoznam 10 najlepších bezplatných sietí VPN.

Takmer každá bezplatná sieť VPN prichádza s úlovkom. Vo väčšine prípadov predajcovia obmedzia vaše údaje, šírku pásma, rýchlosť pripojenia, dostupné umiestnenia na serveri a dokonca vás blokujú z streamovania služieb. V skutočnosti niektoré bezplatné VPN môže ohroziť vaše súkromie. A preto som skúmal toľko; zoznam, ktorý sa chystáte prečítať, je zabezpečte iba bezplatné VPN, s žiadne skryté náklady, riziká alebo bolesti hlavy.

Pripravený? poďme sa ponoriť!

Máte málo času? Tu je prehľad najlepších bezplatných sietí VPN

 1. ExpressVPN: Vychutnajte si najdrahšiu sieť VPN bez rizika na mesiac so zárukou vrátenia peňazí. Svetovej bezpečnosti a vysoké rýchlosti bez dátových obmedzení.
 2. Štít hotspotu: Používajte rýchle a spoľahlivé pripojenia na serveri so sídlom v USA s 500 MB bezplatných údajov každý deň. Stačí skontrolovať e-maily alebo aktualizovať Facebook, ale je to nie je dobré na streamovanie.
 3. Windscribe: Využite silné zabezpečenie a užívateľsky prívetivé rozhranie Windscribe 10 GB bezplatných údajov za mesiac. Existuje však 10 bezplatných serverov, z ktorých si môžete vybrať žiadny z nich nemôže odblokovať Netflix.
 4. ProtonVPN: Zabezpečená VPN pomocou neobmedzené množstvo údajov a špičkové bezpečnostné funkcie, ale iba tri umiestnenia servera.
 5. Schovaj ma:- Bezpečný a spoľahlivý výber, ktorý ponúka 2 GB za mesiac o jeho bezplatnom pláne. To je dosť na to, aby sa streamoval epizóda televíznej show, ale nie film.
 • Plus ďalších 5 skutočne bezplatných sietí VPN
 • Viac informácií o mojej metodológii výskumu VPN

Najlepšie bezplatné VPN (aktualizované 2020)

Testoval som 45 voľných VPN a našiel som iba 10, ktoré vám poskytnú vysoké rýchlosti, skvelé streamovanie a bezpečnosť, ktorej môžete dôverovať. Aj keď bezplatné VPN budú mať vždy obmedzenia v porovnaní s prémiovou službou, bezplatné VPN v tomto zozname preukázali svoju schopnosť udržať vás v bezpečí a pomôcť vám anonymne prehliadať bez toho, aby vás spomalili..

1. ExpressVPN

Získajte najdrahšiu sieť VPN zadarmo na 30 dní - neobmedzené množstvo serverov, streamovanie a sťahovanie torrentov Zariadenia ExpressVPN

 • Získajte 30 dní neobmedzeného množstva dát pomocou ExpressVPN pomocou záruky vrátenia peňazí
 • 3000+ serverov na 160 miestach
 • 256-bitové šifrovanie, kill switch a ochrana proti úniku DNS
 • Funguje mimo aliancie 5/9/14-Eyes pre úplnú anonymitu
 • Spolupracuje s: Netflix, Hulu, HBO, BBC iPlayer, Showtime, Amazon Prime Video, Sling TV a stovky ďalších
 • Kompatibilné s: Windows, MacOS, iOS, Android, Android TV, Linux, Firefox, Chrome, smerovače

ExpressVPN zvyčajne nie je zadarmo. V skutočnosti ide o prémiovú sieť VPN nabitý niektorými z najpokročilejších funkcií. Tak prečo to uvádzame tu s našimi najlepšie hodnotenými bezplatnými sieťami VPN? S ExpressVPN 30-dňová záruka vrátenia peňazí, môžete používať najdrahšiu službu VPN po celý mesiac bez rizika.

Samotnú záruku som testoval - nie je tam žiadny úlovok. Toto je skvelá voľba, iba ak ju potrebujete VPN na krátku dobu počas cestovania, alebo na streamovanie.

Bezpečnosť ExpressVPN je ťažké prekonať. Jeho prísna politika bez protokolov je podporovaná technológiou TrustedServer, ktorá pravidelne utiera každý server vaše údaje nemožno uložiť ani predať. Na rozdiel od väčšiny bezplatných sietí VPN, ktoré obmedzia vaše streamovanie, vám ExpressVPN umožňuje streamovať vaše obľúbené relácie odkiaľkoľvek.

Táto sieť VPN môže prístup k geoblokovanému obsahu zo stoviek streamovacích platforiem. ExpressVPN aktívne nájde spôsoby, ako obísť stále sa rozvíjajúce geobloky a dokonca pracuje v Číne.

Medzi ďalšie užitočné funkcie patrí podpora torrentingu a split tunelovanie. ExpressVPN samozrejme nie je zadarmo navždy, ale s tým môžete do 30 dní veľa urobiť.

Chcete vedieť viac? Prečítajte si celú recenziu, aby ste videli výskum a testovanie ExpressVPN.

Začnite zadarmo s ExpressVPN!

2. Štít Hotspot

Bezplatná sieť VPN s 500 MB dát každý deň - priateľská k torrentu, ale nie je najlepšou voľbou pre streamovanie Zariadenia štítkov Hotspot

 • 500 MB bezplatných údajov každých 24 hodín, čo znamená 15 GB mesačne
 • Jednoduché a užívateľsky prívetivé rozhranie uľahčuje začatie práce
 • Šifrovanie na vojenskej úrovni chráni vašu internetovú aktivitu
 • Stabilné pripojenia zabezpečujú prehliadanie bez oneskorenia
 • Spolupracuje s: YouTube a Spotify
 • Kompatibilné s: Windows, MacOS, iOS, Android, Chrome

Hotspot štít ponúka spoľahlivé spojenia a vojenské šifrovanie. Moje testy neodhalili žiadne úniky DNS, čo znamená, že efektívne maskuje vašu adresu IP, aby chránila vaše súkromie online. Hotspot štít je kompatibilný so všetkými hlavnými operačnými systémami, má politika bez prihlásenia na ochranu vašej anonymity a ponúka špecializovanú technickú podporu.

Ponúka tiež podporu P2P pre bezplatných aj prémiových používateľov. Jeho užívateľsky prívetivé, špeciálne aplikácie ponúkajú pripojenie jedným kliknutím, takže môžete začať bez problémov. Bezplatná verzia prichádza s obmedzeniami. Podporujú ho reklamy a dá vám iba 500 MB údajov za deň. Aj keď je to príliš málo na sťahovanie veľkých súborov, nebudete mať problém skontrolovať svoj e-mail alebo prehliadať sociálne médiá. bohužiaľ, bezplatnú verziu na streamovanie nemôžete použiť.

Aj keď Hotspot Shield má viac ako 3 200 serverov v 70+ krajinách, bezplatná verzia vám poskytuje prístup iba k americkému virtuálnemu umiestneniu. Ak sa pokúsite získať prístup k streamovanému obsahu s povolenou sieťou VPN, budete blokovaný prémiovou platobnou stenou.

Aj keď máte iba jedno virtuálne miesto, štít Hotspot vám stále môže pomôcť uniknúť vládnej cenzúre a obísť filtre obsahu v škole alebo v práci takže máte prístup k svojim obľúbeným webovým stránkam a aplikáciám sociálnych médií odkiaľkoľvek.

Ak máte radi Hotspot Shield Free a chcete vyskúšať prémiovú verziu, môžete si ju vyskúšať pomocou 7-dňovej bezplatnej skúšobnej verzie.

Chcete vedieť viac? Prečítajte si celú recenziu, aby ste videli výskum a testovanie štítu Hotspot.

Štart ZDARMA pomocou Hotspot Shield!

3. Windscribe

Bezpečná a bezplatná sieť VPN s 10 GB bezplatných údajov za mesiac, ale s obmedzenými umiestneniami na serveri Top 10 (naozaj zadarmo) VPN služby, ktoré stále fungujú v januári 2020

 • 10 GB bezplatných údajov každý mesiac
 • Prístup k zablokovanému obsahu v 10 krajinách
 • Robustné šifrovanie, ochrana pred malvérom a blokovanie reklám
 • Torrenting podpora
 • Pracuje s: Netflix, Hulu, HBO
 • Kompatibilné s: Windows, MacOS, iOS, Firefox, Chrome, Linux

Windscribe je veľkorysý údaj Vďaka tomu je jednou z mojich najlepších bezplatných sietí VPN. Je to dosť na streamovanie vo vysokom rozlíšení len niečo málo cez tri hodiny. Doplnením spoločnosti získate ďalších 5 GB. Môžete tiež „mesačne“ vyhrať extra 1 GB bezplatných údajov sprostredkovaním priateľov.

Windscribe sa môže pochváliť najmodernejšia bezpečnosť, s robustným šifrovaním AES a podporou viacerých protokolov VPN. Platení aj neplatení užívatelia majú prístup ku všetkým funkciám Windscribe vrátane jeho blokovanie reklám a škodlivého softvéru. Nájdenie bezplatnej siete VPN s touto funkciou je zriedkavé, takže je to veľký bonus.

Windscribe tiež prichádza s firewall, ktorý blokuje všetku komunikáciu mimo zabezpečeného tunela VPN aby sa predišlo neočakávaným únikom. Medzi ďalšie užitočné funkcie patrí presmerovanie portov a rozdelené tunelovanie. Spoločnosť má podrobné zásady ochrany osobných údajov, ktoré jasne vysvetľujú aj to, aké údaje uchovávajú zásady neprihlásenia na ochranu vášho súkromia.

Windscribe ponúka a rozšírenie pre stolnú aplikáciu a prehliadač. Program má užívateľsky prívetivé rozhranie, s výberom možností podpory zákazníkov vrátane live chat, a sprievodcov nastavením. Jednoduché pripojenie umožňuje jednoduché začatie. Okrem obmedzenia vašich údajov je to aj bezplatný účet Windscribe obmedzuje vás na servery iba v USA, Spojenom kráľovstve, Kanade, Francúzsku, Nemecku, Hongkongu, Holandsku, Nórsku, Rumunsku a Švajčiarsku. Obmedzený výber serverov znamená, že nemôžete použiť Windscribe na odblokovanie obsahu mimo týchto oblastí.

Chcete vedieť viac? Prečítajte si celú recenziu, aby ste videli výskum a testovanie Windscribe.

Začnite zadarmo s Windscribe!

4. ProtonVPN

Bezpečná a bezplatná služba s neobmedzeným počtom údajov, ale iba s tromi miestami protonvpn zariadenia

 • Neobmedzený počet bezplatných údajov
 • Na ochranu vašej anonymity slúžia pravidlá bez prihlásenia a švajčiarske zákony o ochrane osobných údajov
 • Robustné šifrovanie a prepínač automatického zabíjania
 • Spolupracuje s: YouTube, Spotify, Kodi
 • Kompatibilné s: Windows, MacOS, iOS, Android, Linux

ProtonVPN ponúka obmedzenú bezplatnú verziu svojej silnej prémiovej služby. Jednou z najväčších výhod oproti väčšine bezplatných sietí VPN je to prichádza s neobmedzeným počtom údajov. Je tiež bez reklám, čo je veľké plus. S plánom zadarmo získate prístup k servery iba v Japonsku, Holandsku a USA.

Keď sú všetci bezplatní používatelia ProtonVPN pripojení k jednému z troch miest, jeho servery sú často preťažené a rýchlosť vášho pripojenia môže byť nízka. Ak chcete streamovať alebo torrentovať pomocou ProtonVPN, budete musieť upgradovať na platený plán, ale stále môžete využívať bezplatné virtuálne umiestnenia na obísť cenzúru a pristupovať k geoblokovaným platformám sociálnych médií a aplikáciám na zasielanie správ.

Funkcie ProtonVPN ľahko použiteľné a intuitívne rozhranie a kompatibilita na viacerých platformách. Funkcia rýchleho pripojenia vás pripojí k najrýchlejšiemu serveru v okolí. VPN tiež ponúka silnú bezpečnosť vrátane výkonné šifrovanie AES a spínač automatického zabíjania. Medzi ďalšie funkcie patrí ochrana pred únikom DNS a podpora rozdeleného tunela.

Jedna vec, ktorá sa mi na ProtonVPN páčila, bolo to, aké priame sú jej zásady ochrany osobných údajov. Táto VPN má jasná politika vynulovania záznamov, ktorá sa prísne presadzuje. Spoločnosť má sídlo vo Švajčiarsku, mimo jurisdikcie 5/9/14-Eyes Alliance, ktorá je skvelé pre súkromie.

Chcete vedieť viac? Prečítajte si celú recenziu, aby ste videli výskum a testovanie ProtonVPN.

Začnite zadarmo s ProtonVPN!

5. hide.me

Jednoduchá bezplatná služba s dobrým zabezpečením - mesačný dátový limit 2 GB hideme zariadenia

 • 2 GB bezplatných údajov za mesiac
 • Bezplatné servery v 5 krajinách
 • Silné šifrovanie a viac dostupných protokolov
 • Dobré rýchlosti pripojenia pre rýchle načítanie a prehľadávanie
 • Spolupracuje s: Hulu, iPlayer, Amazon Prime Video, HBO GO
 • Kompatibilné s: Windows, MacOS, iOS, Android, Linux, Chrome Firefox, Amazon Fire TV, smerovače

hide.me ponúka odizolovaná, spoľahlivá bezplatná služba. Dostanete 2 GB bezplatných údajov každý mesiac a všetky výhody užívateľsky príjemných vyhradených aplikácií hide.me a tvrdej bezpečnosti. Táto sieť VPN silné šifrovanie AES, prepínač automatického zabíjania a prísna politika bez protokolovania zabezpečí, aby vaše prehliadanie zostalo súkromné ​​aj zabezpečené.

S hide.me sa môžete pripojiť k nezabezpečeným verejným sieťam WiFi bez obáv zo špionáže očí. Schovaj ma podporuje viac protokolov VPN aby ste mohli optimalizovať svoje pripojenie a zvoliť najvhodnejšie pre vaše zariadenie. Medzi ďalšie vlastnosti patrí ochrana pred únikom IP a podpora rozdeleného tunela. Budete mať tiež nepretržitý prístup k technickej podpore a prehliadanie bez reklám.

Bezplatné servery sa nachádzajú iba v Singapure, Kanade, Holandsku, na východe USA a na západe USA. Nebudete mať prístup k geoblokovanému obsahu z iných krajín, ako je napríklad BBC iPlayer. Túto sieť VPN môžete použiť na obísť filtre obsahu na vašom pracovisku alebo škole, a dokonca obísť tvrdú vládnu cenzúru.

bohužiaľ, hide.me vám nedovolí prístup k Netflixu. však, podporuje torrenting pre bezplatných aj platených používateľov. S mesačným dátovým limitom 2 GB nebudete môcť robiť príliš veľa zdieľania súborov, ale táto možnosť je stále príjemná. Bezplatný účet vás tiež obmedzuje jedno pripojenie zariadenia súčasne. Ak teda prezeráte svoj prenosný počítač, váš telefón alebo tablet nebudú aktívne chránení.

Chcete vedieť viac? Prečítajte si celú recenziu, aby ste videli výskum a testovanie hide.me.

Začnite ZADARMO s hide.me!

6. TunnelBear

Užívateľsky priateľská bezplatná sieť VPN s dobrou bezpečnosťou, ale iba 500 MB bezplatných údajov za mesiactunelové zariadenia

 • 500 MB bezplatných údajov každý mesiac
 • Servery v 22+ krajinách
 • Bez protokolovania zaručené
 • Funguje s: YouTube, Spotify
 • Kompatibilné s: Windows, MacOS, iOS, Android, Chrome, Firefox a Opera

Ak ste nováčikom sietí VPN, bezplatná verzia aplikácie TunnelBear je vynikajúci spôsob, ako začať. Má a užívateľsky prívetivé rozhranie ktorý je dodávaný s animovanými medveďmi grizzly. Na rozdiel od väčšiny bezplatných sietí VPN, ktoré vás obmedzujú na niekoľko serverov, TunnelBear umožňuje bezplatným používateľom pripojenie sa do mnohých krajín a vychutnajte si slušné rýchlosti pripojenia.

TunnelBear je predmetom nezávislého auditu, používa 256-bitové šifrovanie AES a zaručuje žiadne protokolovanie údajov. To znamená, že vaše údaje sa nikdy neuložia a vaša totožnosť zostane vždy súkromná. Táto sieť VPN môže odblokovať väčšinu webových lokalít s obmedzeným geografickým umiestnením a obísť škodlivé filtre obsahu bez problémov, ale je to nepracuje s Netflixom alebo inými streamovacími službami.

Zadarmo vám účet TunnelBear iba 500 MB údajov každý mesiac, ale môžete ich tweetovať za ďalších 1 GB. To je dosť na streamovanie asi 30 minút, ale vy nebude možné sťahovať veľké súbory alebo pozerať akékoľvek filmy.

Chcete vedieť viac? Prečítajte si celú recenziu. vidieť výskum a testovanie aplikácie TunnelBear.

Začnite zadarmo s aplikáciou TunnelBear!

7. Opera VPN

Bezplatná VPN v prehliadači s neobmedzeným počtom údajov - obmedzené umiestnenia a nechráni všetku komunikáciu

obrázok operného zariadenia

 • Neobmedzené množstvo dát a šírka pásma
 • Vstavaný blokovač reklám a ochrana pred škodlivým softvérom
 • Nie je potrebná žiadna registrácia
 • Kompatibilné s: Windows, MacOS, iOS, Android, Linux

Bezplatný webový prehliadač Opera je dodávaný so vstavanou sieťou VPN, ktorá pri prehliadaní webu maskuje vašu IP adresu. Budete musieť povoliť VPN v nastaveniach prehliadača. Pretože je to iba rozšírenie prehliadača, vaša Opera VPN nechráni žiadny prenos odoslaný z iných prehliadačov alebo aplikácií. Takže vaša prehliadacia aktivita je bezpečná, vaše e-mailové a bankové aplikácie nie sú chránené.

Okrem bezplatnej služby VPN má prehliadač aj zabudovanú funkciu blokovanie reklám a ochrana pred škodlivým softvérom. Keď používate prehliadač, funkcia VPN skryje vašu identitu pre anonymné prehliadanie - je to užitočné najmä pri verejných sieťach WiFi. Môžete si vybrať iba tri virtuálne umiestnenia: Ameriky, Európa a Ázia.

Pretože v týchto oblastiach nemôžete vybrať konkrétne servery, OperaVPN nie je dobrou voľbou pre streamovanie. Nepodarilo sa mi odblokovať Netflix USA, BBC iPlayer, alebo akékoľvek iné streamovacie služby, ktoré som vyskúšal. Prehliadač je k dispozícii pre všetky hlavné platformy.

Chcete vedieť viac? Prečítajte si celú recenziu, aby ste videli výskum a testovanie Opera VPN.

Začnite ZADARMO pomocou Opera VPN!

8. Zrýchlite

Bezplatná služba s 2 GB bezplatných údajov za mesiac - technológia viazania kanálov zvyšuje rýchlosti, ale spotrebúva údaje zrýchliť zariadenie

 • 2 GB bezplatných údajov každý mesiac
 • 200+ serverov na 50+ miestach po celom svete
 • Rýchle a spoľahlivé spojenie s technológiou Channel Bonding
 • Šifrovacia šifra ChaCha kombinuje bezpečnosť a rýchlosť
 • Kompatibilné s: Windows, MacOS, iOS, Android, Linux

Ako už názov napovedá, Speedify bol navrhnutý pomocou VPN protokolov, ktoré zvyšujú rýchlosť vášho pripojenia. Jeho technológia Channel Bonding nasmeruje vašu komunikáciu cez dve samostatné internetové pripojenia naraz. Mierne to zvyšuje rýchlosť vášho pripojenia, ale aj to používa dvakrát toľko dát Wi-Fi a celulárnych dát. Zrýchlenie prešlo všetkými mojimi testami zisťovania úniku DNS. To znamená efektívne maskuje vašu IP adresu chrániť vaše súkromie a pomôcť vám prístup k cenzurovanému a geograficky obmedzenému obsahu online.

Vaša online aktivita zostáva v bezpečí a anonymná s jedinečnou šifrovacou šifrou ChaCha spoločnosti Speedify a prísnymi zásadami bez protokolovania. Amsterdamský server Speedify je optimalizovaný pre činnosť BitTorrent a P2P. 2 GB bezplatných údajov za mesiac je veľa, ak chcete bezpečnú ochranu VPN pri rýchlej kontrole e-mailu alebo aktualizácii informačného kanála FB, ale je to tak nestačí na streamovanie alebo torrentovanie.

Rovnako ako väčšina bezplatných sietí VPN, aj spoločnosť Speedify vám odporúča upgradovať na prémiový účet. Predajca sa však zaväzuje zachovať bezplatnú verziu ad-free. Je to skvelé pre vašu bezpečnosť, pretože to znamená, že spoločnosť Speedify nemusí zdieľať žiadne vaše informácie s inzerentmi tretích strán ani s reklamami Google..

Chcete vedieť viac? Prečítajte si celú recenziu, aby ste videli výskum a testovanie Speedify.

Začnite ZADARMO pomocou funkcie Speedify!

9. Betternet VPN

Bezplatná sieť VPN s 500 MB dát za deň - reklamy a určité zhromažďovanie údajov a bez streamingu pre bezplatných používateľov Betternetové zariadenia

 • 500 MB bezplatných údajov za deň
 • Nie je potrebná žiadna registrácia - stačí stiahnuť a začať
 • Robustné šifrovanie a ochrana pred malvérom
 • Kompatibilné s: Windows, MacOS, iOS, Android, Chrome

Aj keď 500 MB môže stačiť na 30 minút prenosu v nízkej kvalite, Betternet vám neumožňuje streamovať pomocou svojho bezplatného účtu. Môžete sa pripojiť iba k svojmu umiestneniu na americkom serveri, takže nebudete mať prístup k webovým serverom geoblokovaným z akéhokoľvek miesta na svete. Napriek tomu Betternet odvádza dobrú prácu a pokrýva základy, pokiaľ ide o bezpečnosť.

Ponúka robustné šifrovanie, dobré rýchlosti a perfektné utajenie vpred - ale žiadny vypínač. Ak pripojenie k serveru VPN zlyhá, vaša prevádzka nebude chránená. Táto bezplatná sieť VPN je dobrou voľbou na ochranu pred špionážnymi očami, keď sa pripájate k nezabezpečenej verejnej sieti WiFi, ale mali by ste hľadajte úplnú anonymitu inde.

Betternet zhromažďuje viac informácií o používateľovi je ideálny pre súkromie, z ktorých niektorí môžu zdieľať s poskytovateľmi služieb tretích strán. Môžete tiež očakávať, že uvidíte veľa reklám pomocou vášho bezplatného účtu.

Chcete vedieť viac? Prečítajte si celú recenziu a pozrite si prieskum a testovanie siete Betternet VPN.

Začnite ZADARMO s Betternetom!

10. VPNbook

Bezpečná bezplatná služba vhodná pre torrent s neobmedzeným počtom údajov - vyžaduje sa určitá konfigurácia a nie Netflix

Top 10 (naozaj zadarmo) VPN služby, ktoré stále fungujú v januári 2020

 • Neobmedzený počet údajov
 • Virtuálne miesta v 6 krajinách
 • Postavené z bezpečnej technológie OpenVPN
 • Kompatibilné s: Windows, MacOS, iOS, Android, Linux

VPNBook ponúka neobmedzené množstvo bezplatných údajov, bezpečné šifrovanie AES a výber spojení OpenVPN a PPTP. Môžete sa pripojiť online z ľubovoľného miesta bez obáv zo špionážnych očí, ale VPNBook má servery iba v USA, Veľkej Británii, Kanade, Francúzsku, Nemecku a Poľsku..

Na svojej webovej stránke, VPNBook tvrdí, že odblokuje Netflix a Hulu, ale ja nemohli mať prístup ani k jednej z nich keď som to vyskúšal. Spoločnosť pôsobí mimo priateľské k súkromiu Rumunsko a nezhromažďuje žiadne denníky aktivít, ale zhromažďuje ich zachováva niektoré denníky pripojenia až týždeň. Na rozdiel od ostatných sietí VPN v tomto zozname sieť VPNBook neponúka špeciálne aplikácie pre vaše zariadenia. Namiesto toho poskytuje manuálne konfiguračné súbory pre OpenVPN.

Nie je to také zložité, ako to znie, najmä s postupnými inštalačnými príručkami VPNBook. VPNBook podporuje torrenting na niektorých serveroch a dá sa použiť obísť cenzúru. Táto VPN je podporovaný reklamami, takže počas používania služby môžete nejaké očakávať.

Chcete vedieť viac? Čítať skutoční používatelia musia povedať, aby videli výskum a testovanie VPNBook.

Začnite zadarmo s VPNBook!

Metodika výskumu bezplatných sietí VPN

Testoval som popredné bezplatné VPN, aby som zistil, či by som mohol nájsť tú, ktorá ponúka zabezpečenú službu bez akýchkoľvek obmedzení. bohužiaľ, žiadna skutočne bezplatná sieť VPN ponúka celý balík bezpečnosti, rýchlosti, spoľahlivosti a neobmedzeného použitia. Potrebujete na to lacnú prémiovú sieť VPN. Čo som našiel bolo 10 bezplatných sietí VPN, ktoré sa dajú bezpečne používať, pokiaľ vám nevadí niekoľko kompromisov. Každé z mojich odporúčaní je hodnotené na základe kombinovaných výsledkov v oblasti bezpečnosti, rýchlosti, obmedzení používania a spoľahlivosti. Tiež som sa zamerala na podporu streamovania a torrentovania, politiky protokolovania, dostupnosť servera, kompatibilitu a bonusové funkcie, ako je blokovanie škodlivého softvéru.

zabezpečenia

Mnoho bezplatných sietí VPN tvrdí, že vám ponúka úplnú bezpečnosť a ochranu osobných údajov online. Bohužiaľ to tak nie je. Testoval som bezpečnostné funkcie každej služby na úniky a potenciálne zraniteľné miesta. Preskúmal som tiež ich pravidlá zaznamenávania, aby som zistil, aké informácie uchovávajú - ak vôbec - a ako sa tieto informácie používajú. Majte na pamäti, že iba sieť VPN s prísnymi zásadami neprihlásenia môže zaručiť, že žiadne z vašich údajov nie sú uložené ani predané.

rýchlosť

Testoval som rýchlosti s speedtest.net, porovnávajúc moju rýchlosť pripojenia pred aj po pripojení ku každej VPN. Môžete očakávať, že väčšina sietí VPN do istej miery spomalí vaše pripojenie. Avšak kvôli obmedzeným sieťam alebo úmyselným obmedzeniam môžu byť bezplatné VPN také pomalé, že sťažujú prehliadanie alebo streamovanie.. Iba tie najlepšie siete VPN vám môžu poskytnúť rýchlosti porovnateľné s bežným pripojením.

Limity použitia

Bezplatná sieť VPN zriedka poskytuje neobmedzené použitie. VPN, ktoré sú často brzdené pomalými rýchlosťami spôsobenými preplnenými servermi. Každé moje odporúčanie som zoradil podľa kompromisu, ktorý ponúkajú medzi bezplatnými údajmi a ďalšími funkciami. Napríklad, ak bezplatná sieť VPN ponúka neobmedzené množstvo údajov, ale je príliš pomalá na používanie, nie je hodnotená ako vysoko.

Spoľahlivosť

Výsledky, ktoré získate z VPN, sa môžu líšiť v závislosti od servera, ktorý používate. Čím väčšia je sieť VPN, tým viac serverov si môžete vybrať a spoľahlivejšia služba. Pokiaľ je to možné, testoval som rad serverov v sieti každej VPN, aby som získal najpresnejší obraz o tom, čo môžete od každej služby očakávať..

Najčastejšie otázky

Ako bezplatné siete VPN zarábajú peniaze?

Ako pri každej bezplatnej službe, musíte za to nejakým spôsobom platiť. V niektorých prípadoch to znamená otravné cielené reklamy ktoré sa objavia na obrazovke, ale s niektorými bezplatnými sieťami VPN budete možno musieť prekonať následky zlé šifrovanie alebo dokonca porušenie ochrany osobných údajov. Väčšina bezplatných sietí VPN má iba obmedzené dátové plány (takže nedochádza k torrentovaniu) alebo pomalé pripojenie (takže nedochádza k sieťam Netflix), ktoré používateľom dávajú motiváciu na inováciu na platenú službu..

Sú bezplatné siete VPN bezpečné?

Hoci siete VPN v tomto zozname boli testované a preukázané ako úplne bezpečné na stiahnutie a používanie, mnoho ďalších sietí VPN môže predstavovať vážne riziko pre vašu bezpečnosť. Niektorí sú preslávení spam a malware; av niektorých prípadoch to používatelia dokonca nahlásili bezplatné VPN služby ukradli ich osobné údaje a predali ich tretím stranám.

Sú siete VPN legálne?

Používanie siete VPN je úplne legálne vo väčšine častí sveta, ale v niekoľkých krajinách - vrátane Čína a Rusko - obmedziť používanie VPN. V našom sprievodcovi nájdete ďalšie informácie o právnom postavení sietí VPN v každej krajine. Nezabúdajte, že aj keď sú VPN vo vašej krajine legálne, stále môžete čeliť následkom používania VPN pre nezákonné činnosti, ako je napríklad torrentovanie obsahu chráneného autorskými právami..

Zhrnutie:

Aj keď nájdete nejaké dobré bezplatné VPN, ani najbezpečnejšie bezplatné služby nemôžu konkurovať lacným prémiovým sieťam VPN.Špičková služba ponúka najlepšiu bezpečnosť, ako aj podporu streamovania a torrentovania. A na rozdiel od väčšiny bezplatných sietí VPN vám prémiové VPN ponúkajú neobmedzené množstvo dát a šírku pásma. Budete mať prístup k ďalším serverom a vychutnajte si rýchlejšie pripojenia.

Väčšina prémiových sietí VPN ponúka bezplatné skúšobné verzie a záruky vrátenia peňazí aby ste si mohli byť istí, že zvolená služba je pre vás to pravé. Odporúčam ExpressVPN. Je to rýchle, bezpečné a môže odblokovať stovky streamovacích služieb, vrátane Netflix USA. Najlepšie zo všetkého je, že s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí testujete bez rizika.

Pozrite sa na našu stránku s ponukami VPN (aktualizovanú týždenne), kde nájdete najčastejšie privátne VPN za smiešne nízke ceny!

Tu je náš výber najlepších prémiových služieb VPN dnes:

Poskytovateľ poradia Naše skóre Užívateľské hodnotenie
Editor's Choice 5.0 / 5
Prečítajte si recenziu
Dozvedieť sa viac Začať >> Navštívte stránku
2 4,8 / 5
Prečítajte si recenziu
Dozvedieť sa viac Začať >> Navštívte stránku
3 4,6 / 5
Prečítajte si recenziu
Dozvedieť sa viac Začať >> Navštívte stránku
4 4.5 / 5
Prečítajte si recenziu
Dozvedieť sa viac Začať >> Navštívte stránku
5 4,3 / 5
Prečítajte si recenziu
Dozvedieť sa viac Začať >> Navštívte stránku

Mohlo by sa vám páčiť:

 • Zadarmo VPN vs platené VPN - čo je pre vás to pravé
 • 7 Skryté nebezpečenstvo pri používaní bezplatných sietí VPN
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me