Top 20 online blogů o zabezpečení, které si musíte dát pozor v roce 2020


Zabezpečení online a soukromí dat jsou dvě z nejžhavějších témat, která v současnosti v IT existuje. Podpora celosvětového odvětví, u kterého se předpokládá, že do konce desetiletí dosáhne vrcholu 200 miliard dolarů, není k dispozici dostatek analýz, komentářů a diskusí o nejnovějších hrozbách a o tom, jak je nejlépe řešit..

Od vývojářů po akademiky, dodavatele softwaru po technické časopisy, zdá se, že každý má co říci o kybernetické bezpečnosti. Spusťte vyhledávání „blogu zabezpečení online“ a vrátíte stovky výsledků z celého světa.

Účelem následujícího je poskytnout výchozí bod, kde lze najít nejlepší a nejaktuálnější zprávy, statistiky a analýzy online bezpečnosti z celého webu. Pokud ponořujete prsty poprvé, doufáme, že tento seznam poskytne platformu, která vzbudí váš zájem a podpoří další zkoumání. Pokud jste zkušeným zasvěceným průmyslovým zasvěcením nebo angažovaným amatérským nadšencem, doufáme, že vaše zaměření na to nejlepší vás zaujme.

O našich výběrech

Při sestavování tohoto seznamu jsme museli učinit některá redakční rozhodnutí o tom, které weby zahrnout a které nezahrnout. To může znamenat, že jeden z vašich oblíbených zdrojů informací o kybernetické bezpečnosti nevytváří seznam. To neznamená, že máme cokoli proti některým konkrétním webům nebo jakýmkoli druhům webů - prostě jsme museli nějak omezit obrovský počet možností.

Hlavními kritérii, která jsme použili, bylo zaměřit se hlavně na „osobní“ blogy - tj. Publikace, které jsou provozovány převážně jednou osobou, obvykle nikoli za účelem zisku, a nabízejí specializovaný úhel pohledu na svět kybernetické a datové bezpečnosti mimo odhodlání Příčina. Udělali jsme to hlavně proto, že tyto druhy blogů nemají prospěch z podnikových blogů nebo kanálů podporovaných profesionálními publikacemi, které podporují velké peníze, a proto se mohou snadno dostat pod radar.

Nejedná se však o tvrdé a rychlé pravidlo, protože tam jsou některé vynikající blogy provozované velkými prodejci podnikové IT bezpečnosti, jakož i spousta vynikajících zpravodajských zdrojů v odvětví InfoSec vyráběných profesionálním vydavatelstvím. Pro úplnost jsme zahrnuli to, co je podle našeho skromného názoru „nejlepší z nejlepších“ z těchto kategorií.

Seznam

Bez dalších okolků tedy nejsou v žádném konkrétním pořadí, naše doporučení pro 20 nejlepších blogů o kybernetické bezpečnosti, které si můžete prohlédnout v roce 2020.

Graham Cluley @ gcluley

Top 20 online blogů o zabezpečení, které si musíte dát pozor v roce 2020

Ne každý, kdo chce držet krok s nejnovějšími zprávami a trendy společnosti InfoSec, je technický odborník, a dokonce i ti, kteří vždy nechtějí, aby analýza, kterou čtou, byla plněna technickým žargonem nebo hustou politickou diskusí. Tento blog od britského antivirového specialisty Grahama Cluleye je dokonalým protijedem, pokud zjistíte, že trávení mnoha informačních kanálů v oblasti kybernetické bezpečnosti je testem vytrvalosti. Cluley a jeho přispěvatelé, přístupní, do určité míry a se smyslem pro humor, nabízejí vhled do nejnovějších velkých zpravodajských témat a rozmanitou škálu jejich osobních bezpečnostních zájmů. Stránka také obsahuje video a podcasty.

Adam Shostack & Přátelé @ adamshostack

Top 20 online blogů o zabezpečení, které si musíte dát pozor v roce 2020

Po více než deset let blogoval autor, podnikatel, technolog a herní designér Adam Shostack pod titulky New School Security a Emergency Chaos, než letos přešel na novou adresu URL. Autor knihy Threat Modeling: Designing for Security, Shostack si zaslouží průkopnický přístup „nové školy“ k integraci bezpečnostních konceptů do DevOps a je uznávanou postavou pro jeho práci v terénu. Jeho blog sahá od hloubkových technických analýz v oblasti bezpečnostního softwarového inženýrství až po vlastní osobní úvahy o hrách, vesmíru a hvězdných válkách. Úhlednou vlastností je, že dává další blogy, které se jim líbí, a proto je snadné odtamtud odtud najít další dobré čtení. Na nové stránce jsou archivovány blogy New School Security a Emergency Chaos.

Daniel Tobok @Cytelligence

Top 20 online blogů o zabezpečení, které si musíte dát pozor v roce 2020

Daniel Tobok je mezinárodně uznávaný odborník v oblasti kybernetické bezpečnosti a digitální forenzní vědy a také podnikatel, který oživil mnoho společností v odvětví kybernetické bezpečnosti. S více než 18letými praktickými zkušenostmi se pan Tobok aktivně podílí na jakýchkoli počítačových útokech a hackerských incidentech a působí jako vyšetřovatel a poradce. Jako generální ředitel společnosti Cytelligence v oblasti kybernetické bezpečnosti aktuálně zpracovává zprávy & blogová stránka, kde aktivně publikuje všechny novinky z tohoto sektoru spolu se vzdělávacími informacemi pro všechny uživatele. Pokud chcete být informováni o každém pohybu v oblasti kybernetické bezpečnosti, tato zpráva & stránka blogu je vaše go-to place.

Troy Hunt @Troyhunt

Top 20 online blogů o zabezpečení, které si musíte dát pozor v roce 2020

Troy Hunt je vývojářem IT školení na plný úvazek s Pluralsight a regionálním ředitelem společnosti Microsoft ve své rodné Austrálii, což neznamená, že ve skutečnosti pracuje pro Microsoft, ale působí jako technický konzultant, zejména v oblasti bezpečnosti. Jako specialista podnikového IT se zázemím v Pfizer, Hunt nalévá do svého blogu svůj zájem na všech věcech, které InfoSec věnuje, což se mu daří udržovat v aktuálním stavu s minimálním týdenním plánem publikování, vzhledem k tomu, že jeho životní styl klusu hovoří na akcích a pořádá kurzy . Pokud chcete myšlenky a názory na nejnovější problémy v oblasti kybernetické bezpečnosti od někoho, kdo má stále hodně prst na pulzu podnikového IT, Troy je váš muž.

Poslední hlídací pes @byronacohido

Top 20 online blogů o zabezpečení, které si musíte dát pozor v roce 2020Byron Acohido je další, kdo provedl přechod z vyšetřovací žurnalistiky na odborníka v oblasti kybernetické bezpečnosti. Acohido se narodil na Havaji a získal v roce 1997 Pulitzerovu cenu a řadu dalších ocenění za vyšetřování The Seattle Times, jak byly vady konstrukce Boeing 737 potenciálně spojeny s řadou smrtelných havárií. O několik let později obrátil svou pozornost na kybernetickou bezpečnost a od té doby je v oboru terénem žurnalistiky. Kromě toho, že má skvělý název, přináší jeho blog vše, co byste od novináře Pulitzerovy ceny očekávali - seriózní, důkladný a pečlivě prozkoumaný obsah. Produkuje podcasty a videa i psané články a zve také hostující příspěvky z celé řady zdrojů. Nutnost pro příznivce kvalitní žurnalistiky.

Schneier on Security @schneierblog

Top 20 online blogů o zabezpečení, které si musíte dát pozor v roce 2020

Každý, kdo The Economist označil jako „bezpečnostního gurua“, má každé právo tvrdit, že je „ve vědomosti“. Pověření Bruce Schneiera v kybernetické bezpečnosti však běží mnohem hlouběji. Autor 13 knih o tomto tématu, Schneier, je Harvardův kolega, který se specializuje na kryptografii, algoritmy a analýzu protokolů a přispívá stálým proudem esejů k národním a mezinárodním publikacím v USA. Chcete-li získat odborný přehled o malwaru, bezpečnostní politice a obecném dopadu technologie na každodenní život, je tento blog nezbytným čtením.

Liquid Matrix @liquidmatrix

Liquid Matrix, jeden z nejdelších běžících blogů o kybernetické bezpečnosti, je opravdu prací lásky a odhodlání pro průmysl. Mozek Dave Lewis, specialista InfoSec ve společnosti Akamai ve dne, a plodný komentátor a vedoucí myšlenek po zbytek času, Liquid Matrix si vybudoval reputaci jako jeden z nejuznávanějších osobních blogů v oboru. Ačkoli Lewis připouští, že se snaží najít čas na přidání obsahu, stejně jako dříve, stále najdete pravidelné funkce, briefingy a podcasty, jejichž cílem je přidat další hloubku nebo nový úhel k jakémukoli tématu, které oslovuje, ale je dodáván s charakteristickým vtipem . Skutečný zablokovaný blog o kybernetickém zabezpečení.

Všimněte si znuděného blogu

Gorn Hinson, zkušený odborník na IT bezpečnost a konzultant původem z Velké Británie, nyní se sídlem na Novém Zélandu. Všimněte si, že hlavní funkcí společnosti Bored je „služba zvyšování povědomí o bezpečnosti“, která zahrnuje výzkum a přípravu školicích a briefingových materiálů o různých tématech InfoSec pro širokou škálu klientů. Dr. Hinson přináší do svého blogu stejné technické znalosti a porozumění podnikové infrastruktuře, která podtrhuje informační službu - smíchanou s nesmyslným smyslem pro humor a ochotou vyjádřit názor. Kromě hloubkových analýz nejnovějších témat zpravodajství o kybernetickém zabezpečení a rizikových rad - často včetně spoustu technických detailů - také bloguje na zajímavá témata, jako je internet věcí a biometrie..

Security Affairs @securityaffairs

Top 20 online blogů o zabezpečení, které si musíte dát pozor v roce 2020

Jako součást moderní vlny blogů s jediným vlastníkem, které odvádějí skvělou práci napodobující styl, obsah a prezentaci mnohem větších publikací, byla společnost Security Affairs v loňském roce korunována nejlepším evropským blogem o osobní bezpečnosti od společnosti InfoSecurity Europe. A bohužel si také zaslouží. Práce italského Pierluigiho Paganiniho, který počítá s tím, že pracuje jako strategický analytik pro EU, G7 a italské vlády, a kromě redakce časopisu Cyber ​​Defense Magazine, je Security Affairs v rámci svých denních pracovních úvazků stejně komplexním přehledem světa InfoSec, jako by mohl být jeden muž očekává se dodání. Kombinace zpráv a hloubkové analýzy všeho od velkých kybernetických útoků po shromažďování zpravodajských informací, hackování trendů až po terorismus. Paganini je schopen čerpat ze značné části výzkumu, aby podpořil jeho práci. S pravidelnými denními aktualizacemi a profesionálně vypadajícím rozvržením je Security Affairs blogem pro ty, kteří mají rádi svou analýzu kybernetického zabezpečení silnou a rychlou.

Hacker Combat Hacker_Combat

Top 20 online blogů o zabezpečení, které si musíte dát pozor v roce 2020

Komunita hackerů Combat je spolehlivým zdrojem informací o nejnovějším vývoji ve světě kybernetické bezpečnosti. Poslechněte si, co naši odborníci na bezpečnost říkají, a využijte tyto tipy k ochraně vašich podniků před různými vyvíjejícími se hrozbami v oblasti IT. HackerCombat pokrývá vše od IT Security po hacking související zprávy a také poskytuje expertní analýzu a fóra, kde lze diskutovat o čemkoli souvisejícím s IT bezpečností. Komunita zabezpečení také slouží jako ideální platforma pro podporu začínajících podniků, organizuje správu událostí a pomáhá různým lidem i bezpečnostním geekům.

Threat Post @threatpost

Aby nedošlo k záměně s úrovní ohrožení, Threat Post je jedním z mnoha blogů provozovaných ruským antivirovým a bezpečnostním gigantem Kaspersky Labs. Threat Post se zaměřuje na konkrétní oblast odborných znalostí společnosti Kaspersky a dělá to, co její název napovídá - přináší vám zprávy o nejnovějších hlavních bezpečnostních hrozbách v oblasti IT, které zahrnují ransomware, hacky, phishingové podvody a známé chyby a zranitelnosti softwaru. Díky podcastu a video webcastu, stejně jako psaným článkům, hodí také spoustu obsahu na zabezpečení mobilních a cloudových systémů, vládní politiku z celého světa a kryptografii.

Andrew Hay @andrewsmhay

Top 20 online blogů o zabezpečení, které si musíte dát pozor v roce 2020

Kalifornský Andrew Hay, průmyslový veterán s životopisem, který ho viděl pracovat jako s OpenDNS, DataGravity a CloudPassage, je pravidelným mediálním komentátorem všech věcí, které se týkají kybernetické bezpečnosti. abychom jmenovali jen několik. Blog na jeho osobním webu kombinuje témata vybraná z osobního zájmu s komentářem k největším aktuálním příběhům v InfoSec a poskytuje přímý odkaz na myšlenky vedoucího hlasu o otázkách kybernetické bezpečnosti v USA..

Kniha zabezpečení @securityledger

Bezpečnostní kniha se popisuje jako „nezávislý web o bezpečnostních zprávách, který zkoumá průnik kybernetické bezpečnosti s obchodem, obchodem, politikou a každodenním životem.“ A to asi pěkně shrnuje. Ledger má pověst prvního lámání příběhů a věnuje zvláštní pozornost bezpečnosti internetu věcí, jakož i obvyklému tarifu hackerů, malwaru, aplikací a zabezpečení zařízení. Produkuje také důkladné názory, zprávy a bílé knihy, které se staví jako klíčový zdroj myšlenkového vedení v tomto odvětví.

Tech-Wreck InfoSec Blog @TechWreckOrg

Dobře, takže všichni mluví a píšou o otázkách kybernetické bezpečnosti, ale co najít praktickou pomoc, aby udělali něco o všech hrozbách, které tam venku existují? Spousta blogů pokrývá technické hledisko - tj. Praktické programování zabraňující malwaru a uzavírání bezpečnostních mezer - ale z pohledu nerozvíjejících se jednoduchý postup je vzácným nálezem. Tech-Wreck dělá věci jinak. V zásadě sestavuje seznamy nejnovějších útoků škodlivého softwaru, identifikovaných bezpečnostních nedostatků a známých oprav a poskytuje praktickým zdrojům IT inženýry k nalezení nejnovějších oprav a rad. Ve svém přístupu je docela minimalistický - blog se hrdě popisuje jako „Rychlé informace o IT bezpečnosti mínus bujné držení těla nebo blahosklonné vzpoury.“ Takže místo, kde najdete diskusi nebo analýzu, stojí za to, pokud hledáte jednorázovou zastávku nakupujte a získejte bezpečnostní upozornění od velkých technologických firem.

WeLiveSecurity @welivesecurity

WeLiveSecurity, provozovaný světovým vývojářem antivirového softwaru ESET, je mnohem víc než jen další firemní blog. Ve skutečnosti je to s doprovodným časopisem, který tam má nejlepší specializované zpravodajské zdroje InfoSec, s pravidelnými aktualizacemi a analýzami lámavých příběhů o počítačové bezpečnosti, hackerství, počítačové trestné činnosti a soukromí. Kromě zpravodajského zaměření přispívá jeho odborný panel přispěvatelů také originálním výzkumem a whitepapersem, a navíc velmi šikovnými průvodci „Jak na to“, které poskytují snadno sledovatelné praktické rady o zvýšení bezpečnosti online. Zatímco většina webu se zaměřuje na psané články, je zde také podcast a video kanál.

IT Security Guru @IT_SecGuru

Top 20 online blogů o zabezpečení, které si musíte dát pozor v roce 2020

Profesionální zpravodajský kanál zaměřený na InfoSec více než na blog, IT Security Guru se přesto stává nezbytným čtením této profese. Pokud chcete službu, která shromažďuje všechny nejnovější zprávy o kybernetickém zabezpečení na jednom místě, pak IT Security Guru je místo, kde se můžete podívat. Každé ráno vydává užitečnou sekci „10 nejlepších příběhů z celého webu“, která dělá fantastickou práci tím, že drží prst na pulzu. Kromě toho vytváří vysoce kvalitní komentáře a analýzy, případové studie, webináře a skvělou sekci nazvanou „podvod týdne“, která se podrobně věnuje nedávnému kybernetickému útoku. Kvalitní zpravodajský zdroj pro ty, kteří chtějí držet krok s dobou.

Dark Reading @darkreading

Pro ty z vás, kteří drží krok s online publikováním zabezpečení, Dark Reading pravděpodobně nepotřebuje úvod. Stejně jako IT Security Guru je to spíše zpravodajský kanál InfoSec než blog a je podporován redakční sílou informačního týdne. Nicméně, to bylo základním kamenem reportingu a analýzy v průmyslu po celá léta, stanovující standard pro lámání novinek. Redakční zaměření je hlavně na čtenáře z podnikového světa IT, takže existuje spousta zvukových komentářů a rad o ochraně, řízení rizik a dodržování předpisů.

Naked Security @NakedSecurity

Motto globálního bezpečnostního specialisty Sophos v celosvětovém měřítku je „zabezpečení zjednodušeno“. A na základě stejné filozofie společnost nazývá svůj blog Naked Security, zprávy a komentáře InfoSec zbavené žargonu a složitosti a rozložená z hlediska laiků, kterým rozumí. Naked Security pokrývá nejnovější velké zpravodajské problémy a útoky as ohledem na výběr zajímavých příběhů z celého světa dělá aplikaci InfoSec relevantní pro běžného uživatele IT se zaměřením na nejznámější platformy a využití IT.

Security Weekly @securityweekly

Top 20 online blogů o zabezpečení, které si musíte dát pozor v roce 2020

Termín „vlog“ v posledních letech upadl do laskavosti, ale to je přesně to, co dělá Weekly Security - přináší zajímavý blog o počítačové bezpečnosti ve video formátu. Paul Asadoorian, známý také jako Paul's Weekly Security Weekly, po svém tvůrci a hostiteli Paulu Asadoorianovi, je postaven na hlavním týdenním vysílání, ke kterému lze přistupovat ve třech různých formátech - jako video, jako zvukový podcast, nebo pokud chcete, vy umí číst skripty show. Pořady lze sledovat nebo poslouchat naživo nebo retrospektivně na kanálech, jako jsou YouTube, iTunes, Google Play, RSS Video a Audio a SoundCloud. Kromě hlavní týdenní show, která se zaměřuje na diskusi o velkých problémech v InfoSec, tým také produkuje krátkou verzi bezpečnostní zprávy Hack Naked News a Enterprise Security Weekly, která se zaměřuje na otázky týkající se konkrétně podnikového online zabezpečení. Jedná se o bezpečnostní blogování pro generaci multimédií.

KrebsonSecurity @briankrebs

Na rozdíl od mnoha blogerů InfoSec nepochází Brian Krebs ze softwarového vývoje ani z technického zázemí - svou profesionální kariéru zahájil jako novinář pro Washington Post. Poté, co provedl řadu vyšetřování hackerství a kybernetického zločineckého podsvětí, začal se specializovat na podávání zpráv o kybernetické bezpečnosti, a tak si dnes vydělává na živobytí. Autor knihy Spam Nation, jeho blog, inklinuje sledovat nejnovější zprávy o vysoké bezpečnosti a kybernetickém zločinu s hloubkovou analýzou a nahlédnutím.

Úroveň hrozby

V dalekosáhlém katalogu publikací technologií Wired.com je umístěn vynikající samostatný kanál se zaměřením na kybernetickou bezpečnost, počítačovou kriminalitu a soukromí na internetu. Úroveň ohrožení bere vysoké žurnalistické standardy společnosti Wired a aplikuje je ve světě InfoSec, čímž poskytuje přístupný „spotřebitelský“ sklon k problémům, jako je ransomware, hackerství, špionáž a temný web. Perfektní, pokud jste po dobrém příběhu ze světa kybernetické bezpečnosti.

Nulový den

Blog InfoSec z globálního online technologického časopisu ZDNet, Zero Day přináší vše, co byste očekávali od tak velkého jména v IT médiích - dobře prozkoumaný, bystrý, originální obsah zpráv, s nepřetržitým pokrytím a podrobnou analýzou. Ve světě, kde kybernetická bezpečnost stále více ovlivňuje hlavní zprávy, jsou platformy jako Zero Day často místem, kde si můžete nejdříve přečíst ty největší a nejlepší příběhy a získat úhel od skutečných zasvěcených osob. Kromě stálé stravy zpráv o hackerství, počítačové trestné činnosti a závažných bezpečnostních hrozbách zahrnuje její nabídka také politiku, občanské svobody, soukromí a poradenské články „jak“..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me