Top 9 naozaj zadarmo VPN pre streamovanie Aktualizované január 2020

Používanie siete VPN môže odomknúť svet streamovania obsahu. A keď je k dispozícii toľko bezplatných sietí VPN, prečo platiť za používanie jedného - práva?

Existuje veľa dôvodov, prečo je používanie jednoduchej VPN jednoduchšie a bezpečnejšie.

Bezplatná sieť VPN nemusí byť vopred zaplatená, ale zvyčajne vám nakoniec zaplatíme iným spôsobom.

Od zníženej rýchlosti po dátové limity vám bezplatná sieť VPN môže stáť čas a pohodlie.


Najhorší zo všetkých, bezplatná sieť VPN vás dokonca môže stáť vašu online bezpečnosť.

Lacná prémiová možnosť, ako je NordVPN, je omnoho lepšou možnosťou streamovania. Zaručuje vám rýchlosť, výkon a bezpečnosť na bezpečné streamovanie všetkého obľúbeného obsahu.

Navyše môžete získajte dočasný bezplatný prístup k mnohým prémiovým sieťam VPN ako napríklad NordVPN tým, že čo najlepšie využijú záruky vrátenia peňazí alebo bezplatné skúšky.

Stále však existuje niekoľko dobrých bezplatných sietí VPN. Testoval som 25 bezplatných sietí VPN, aby som vám priniesol tento zoznam deviatich Najlepšie VPN pre streamovanie na základe kompatibility, rýchlosti a bezpečnosti.

Najlepšie bezplatné VPN pre streamovanie - Stručný sprievodca

 1. NordVPN: Získajte mesiac neobmedzený bezplatný prístup k mojej VPN s najvyššou hodnotou s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Sieť VPN optimalizovaná na streamovanie s rýchlosťou blesku a bezkonkurenčnou bezpečnosťou.
 2. Windscribe: Bezplatná sieť VPN s 10 GB bezplatných údajov za mesiac. Skvelé možnosti a rýchlosti odblokovania.
 3. Schovaj ma: Pre túto úplne bezplatnú službu nie je potrebná žiadna registrácia. Neobmedzená rýchlosť a šírka pásma s 2 GB mesačne bezplatných údajov.
 4. Štít Hotspot: Vychutnajte si 500 MB bezplatných dát každý deň s touto bezplatnou sieťou VPN. Rýchly a prívetivý.
 5. PrivateVPN: Špičková sieť VPN, ktorú môžete používať zadarmo týždeň so 7-dňovou bezplatnou skúšobnou verziou. Špičková bezpečnosť a vynikajúce odblokovacie schopnosti.

Čo je to Catch With VPN VPN??

Je dôležité si uvedomiť, že bezplatné siete VPN musia nejakým spôsobom zarobiť peniaze. Vždy je potrebné zaplatiť.

kompatibilita

Väčšina hlavných streamingových serverov, ako je Netflix alebo BBC iPlayer, používa výkonný anti-VPN softvér.

Bezplatné siete VPN nemajú zdroje na neustále obchádzanie blokov VPN na streamovaných stránkach.

Iba prémiové siete VPN môžu ponúkať siete, ktoré sú aktualizované dostatočne rýchlo a pravidelne, aby sa zaručilo úspešné odblokovanie.

Problémom môže byť aj kompatibilita zariadení. Bezplatné siete VPN sú zriedka kompatibilné so streamovacími zariadeniami, smerovačmi alebo inteligentnými televízormi.

Najlepšie prémiové VPN sú kompatibilné so všetkými týmito zariadeniami. Poskytujú vám úplnú slobodu streamovania akýmkoľvek spôsobom.

obmedzenia

Dokonca aj bezplatné siete VPN, ktoré dokážu odblokovať, ukladajú obmedzenia, ktoré znemožňujú streamovanie.

Väčšina sietí VPN obmedzuje rýchlosť, využitie a šírku pásma. 

Neobmedzený prístup je zvyčajne vyhradený pre prémiových zákazníkov.

Obmedzenia množstva údajov obmedzujú množstvo streamovania, ktoré môžete urobiť. Obmedzenia rýchlosti môžu viesť k vyrovnávacej pamäti a nepríjemnému oneskoreniu.

zabezpečenia

Jednou z hlavných funkcií VPN je zabezpečenie bezpečného a anonymného prehliadania.

Bezplatné siete VPN zriedka ponúkajú primerané bezpečnostné opatrenia.

Od slabého šifrovania po chýbajúce funkcie, ako sú prepínače zabíjania a ochrana pred únikom, bezplatné siete VPN nemôžu zaručiť vašu bezpečnosť online.

Niektoré bezplatné siete VPN sú ešte nebezpečnejšie ako vôbec nepoužívajú žiadnu ochranu. Najhoršie služby zaznamenávať a predávať svoje údaje nahradiť príjmy stratené z neúčtovania.

Najlepšie bezplatné VPN pre streamovanie (aktualizované 2020)

Aby som vás našiel, vyskúšal som 25 bezplatných služieb najschopnejšie a najbezpečnejšie bezplatné VPN na streamovanie.

Mali by ste si však byť vedomí, že aj tieto odporúčania prichádzajú s obmedzeniami.

Mali by vám umožniť streamovať nejaký obsah bezpečne. Avšak žiadne odporúčanie nie je úplným riešením pre neobmedzené streamovanie.

1. NordVPN

nordvpndevices_optimized

 • Najlepšie prémiové VPN pre streamovanie
 • 5 100+ serverov v 59 krajinách
 • Bleskové rýchlosti
 • Bezkonkurenčná bezpečnosť
 • Torrent-friendly
 • Spolupracuje s: všetky hlavné platformy streamovania vrátane Netflix, BBC iPlayer, Amazon Prime TV, HBO GO a Hulu
 • Kompatibilné s: Windows, MacOS, Android, iOS, Linux, Firefox, Chrome, niektoré smerovače, zariadenia na streamovanie a inteligentné televízory

NordVPN je neustále na vrchole môjho zoznamu VPN na streamovanie filmov a TV.

Dobrou správou je, že ju môžete používať zadarmo na mesiac s ňou 30-dňová záruka vrátenia peňazí. Proces vrátenia NordVPN je rýchly a jednoduchý, takže môžete veriť, že dostanete svoje peniaze späť.

Toto je ideálne riešenie, ak na dočasné vysielanie potrebujete iba sieť VPN.

Počas tejto doby dostanete neobmedzený prístup do mojej najlepšie hodnotenej prémiovej siete VPN.

NordVPN je ideálne pre streamovanie. Jeho obrovská globálna sieť 5 100+ serverov v 59 krajinách je neustále aktualizovaná, čo zaručuje vynikajúce odblokovacie schopnosti.

Počas mojich testov by som mohol odblokovať všetky hlavné streamingové stránky. Ani notoricky známy detektor VPN a proxy spoločnosti Netflix nepreukázal žiadny problém.

SmartPlay DNS technológia zaisťuje bleskové rýchlosti streamingu ako aj silnú bezpečnosť. Medzi ďalšie bezpečnostné opatrenia patrí šifrovanie na vojenskej úrovni, prepínač zabíjania, ochrana proti úniku DNS a prísna politika bez protokolov.

NordVPN CyberSec softvér dokonca detekuje a blokuje podozrivé webové stránky, škodlivý softvér a reklamy.

NordVPN ponúka niekoľko špecializovaných serverov. Zmätené servery môžu skryť používanie VPN pred poskytovateľom internetových služieb - užitočné na zabránenie tomu, aby poskytovateľ internetových služieb obmedzil vašu šírku pásma.

Existuje ich aj niekoľko servery optimalizované na torrent ktoré vám poskytujú ďalšiu možnosť prístupu k streamovanému obsahu.

NordVPN je kompatibilný so všetkými hlavnými zariadeniami a umožňuje až šesť súčasných spojení.

Zistite, prečo táto služba neustále prevyšuje moje odporúčania VPN v našej komplexnej kontrole.

Začnite streamovať teraz s programom NordVPN!

2. Windscribe

windows windscribe

 • 10 GB bezplatných údajov každý mesiac
 • Dobré rýchlosti
 • Vojenská bezpečnosť
 • Vstavaný blok na blokovanie reklám alebo škodlivého softvéru
 • Servery priateľské k P2P
 • Neobmedzené súčasné pripojenie
 • Spolupracuje s aplikáciami: BBC iPlayer, Kodi, HBO GO a YouTube
 • Kompatibilné s: Windows, MacOS, Linux, iOS, Android, Windows Mobile, Chrome, Firefox, Opera a smerovače

Windscribe je zadarmo VPN čo obmedzuje použitie údajov pre neplatiacich zákazníkov. Avšak, jeho dátové kvóty sú jedny z najštedrejších, ktoré som našiel vo všetkých bezplatných službách.

Každý mesiac získate zadarmo 10 GB údajov. To je asi päť hodín streamovania vo vysokom rozlíšení - viac ako dosť pre niekoľko televíznych epizód alebo dva alebo tri filmy.

Môžete dokonca pridať 5 GB údajov k svojmu príspevku kontaktovaním Windscribe na Twitteri.

Bezplatní používatelia dostanú prístup k 10 z 60 miest Windscribe. Mohol by som sa pripojiť k serverom v USA, Veľkej Británii, Francúzsku, Nemecku, Holandsku a Hongkongu.

Windscribe môže odblokovať niektoré veľké streamingové stránky. Dostal som sa na iPlayer aj na HBO GO.

Bohužiaľ sa mi nepodarilo získať prístup k Netflixu. Windscribe na tento účel vyhradil servery Windflix, ale vyhradzuje ich pre prémiových zákazníkov.

Rýchlosti sú celkovo dobré, aj keď počas špičkových časov, keď sú voľné servery preťažené, môžu byť nespoľahlivé.

Bezpečnosť Windscribe je pôsobivá. Chráni vaše údaje pomocou vojenské šifrovanie, prísna politika neprihlásenia a vstavaná reklama a blokovanie škodlivého softvéru.

Bezplatní užívatelia získajú prístup k servery priateľské k torrentu a pokročilé funkcie ako split-tunelovanie. Windscribe taktiež poskytuje bezplatných používateľov neobmedzené súčasné pripojenie.

Ak chcete získať plný prístup k prémiovým funkciám služby Windscribe, môžete vykonať inováciu pomocou 30-dňová záruka vrátenia peňazí. Ak chcete získať vrátenie platby, nezabudnite zrušiť svoj odber do konca mesiaca.

Zistite, či je inovácia dobrý nápad v našej kompletnej recenzii Windscribe.

Získajte Windscribe zadarmo!

3. hodide.me

Hideo-zariadenia

 • 2GB mesačné údaje
 • Nevyžaduje sa žiadna registrácia
 • Neobmedzené rýchlosti a šírka pásma
 • Silná bezpečnosť
 • Torrent-friendly
 • Spolupracuje s: Hulu, iPlayer, Amazon Prime Video, HBO GO a ďalšie
 • Kompatibilné s: Windows, MacOS, iOS, Android, Windows Phone, Linux, streamingové zariadenia a smerovače

Hide.me je ľahko použiteľná bezplatná sieť VPN ktoré nevyžadujú žiadne podrobnosti registrácie ani platby. Nikdy sa nemusíte báť akýchkoľvek neočakávaných poplatkov alebo obnovenia z tejto služby.

Hide.me má 50 a viac serverových umiestnení po celom svete. Bezplatní používatelia získajú prístup na päť miest, vrátane amerického východu, západného USA, Singapuru, Kanady a Holandska.

Hide.me je bezplatná služba adept na odblokovanie streamovacích stránok. Na niektorých serveroch som mohol pristupovať na stránky ako iPlayer a Amazon Prime Video.

Bohužiaľ, spojenia hide.me nie sú vždy spoľahlivé a prístup k streamovacím webom nie je vždy zaručený. Nájdenie fungujúceho servera môže chvíľu trvať.

Aj keď môžete odomknúť vybratý web, môžete sa ocitnúť v pozadí mesačného stropu pre údaje. Každý mesiac získate 2 GB bezplatných údajov. To je len asi hodinová doba streamovania vo vysokom rozlíšení.

Rýchlosti a šírka pásma sú neobmedzené, predsa. To znamená, že počas streamovania by ste mali byť v bezpečí pred ukladaním do vyrovnávacej pamäte a oneskorením.

Hide.me chráni vaše údaje pomocou silné bezpečnostné opatrenia. Šifrovanie na vojenskej úrovni spĺňa automatický vypínač zabíjania, ochranu proti úniku IP a prísnu politiku bez protokolov.

bohužiaľ, bezplatní používatelia môžu pripojiť iba jedno zariadenie v tom čase. Ak chcete získať neobmedzené použitie a 10 súčasných pripojení, môžete vykonať upgrade pomocou 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Pozrite sa, či to stojí za to v našej úplnej recenzii hide.me.

Získajte hide.me zadarmo!

4. Štít Hotspot

windows hotspotshield

 • Bezplatný servis s denným príspevkom 500 MB
 • Vojenská bezpečnosť
 • 7-dňová bezplatná skúšobná verzia, 45-dňová záruka vrátenia peňazí
 • Dobré rýchlosti pomocou protokolu Catapult Hydra
 • Servery podporujúce P2P
 • Funguje s: YouTube a Spotify
 • Kompatibilné s: Windows, MacOS, iOS, Android, Chrome, Firefox a mnohými streamingovými zariadeniami

Hotspot štít je úplne zadarmo VPN s aplikáciami na všetkých hlavných platformách a zariadeniach.

našiel som to ľahko stiahnuť a nainštalovať. Stačí zvoliť správnu aplikáciu pre svoje zariadenie a ihneď po stiahnutí kliknete na tlačidlo „pripojiť“.

Štít Hotspot poskytuje bezplatným používateľom 500 MB údajov za deň. To je veľa údajov na streamovanie. Umožní vám sledovať každý deň televíznu epizódu alebo približne päť filmov každý mesiac.

Nanešťastie vás Hotspot Shield môže prepnúť na odblokovanie. Môže odblokovať Netflix, iPlayer, Hulu a ďalšie, ale tieto servery sú k dispozícii iba pre prémiových zákazníkov.

Mohol by som mať prístup k bezplatným webovým stránkam, ako sú YouTube alebo CW. Štít Hotspotu bezplatná verzia tiež umožňuje torrentovanie a je tiež dobrou voľbou na streamovanie hudby.

Na stránkach, ktoré som mohol odblokovať, sa mi páčilo plynulé a rýchle streamovanie vďaka protokolu Catapult Hydra Hotspot Shield.

Medzi bezpečnostné funkcie patrí 256-bitové šifrovanie na vojenskej úrovni a a hlavný vypínač. Služba Hotspot Shield bohužiaľ uchováva niektoré denníky údajov, hoci sľubuje, že vašu online aktivitu nezaznamená.

Používatelia prémiového štítu Hotspot Shield môžu pripojiť až päť zariadení v rámci jedného profilu. Bezplatní používatelia sú obmedzení na spravodlivé jedno spojenie.

Môžete si dočasne vyskúšať prémiový účet zadarmo pomocou 7-dňová bezplatná skúšobná verzia alebo a 45-dňová záruka vrátenia peňazí. Tieto možnosti vyžadujú registráciu a záruka vrátenia peňazí bude vyžadovať počiatočnú platbu.

Viac informácií o tejto rýchlej a bezplatnej sieti VPN nájdete v recenzii štítu Hotspot.

Získajte štít Hotspot zadarmo!

5. PrivateVPN

privatevpn zariadenia

 • Prémiová služba s neobmedzenou 7-dňovou bezplatnou skúšobnou verziou
 • Rýchle streamovanie
 • 150+ umiestnení serverov v 60 krajinách
 • Špičková bezpečnosť
 • Pracuje s: Netflix, BBC iPlayer, Amazon Prime Video, Hulu, HBO GO a ďalšie
 • Kompatibilné s: Windows, MacOS, iOS, Android, Windows Mobile, Chrome, Firefox, opera, routery, streamingové zariadenia a niektoré inteligentné televízory

Túto prémiovú sieť VPN môžete zadarmo získať na jeden týždeň spolu s ňou 7-dňová bezplatná skúšobná verzia.

Budete sa musieť zaregistrovať pre účet, ale PrivateVPN nevyžaduje platobné podrobnosti alebo použiť automatické obnovenie.

Najlepšie na bezplatnej skúšobnej verzii služby PrivateVPN je, že je úplne neobmedzené. Počas týždenného bezplatného používania získate prístup k všetkým rovnakým funkciám, ktoré sú dostupné prémiovým používateľom.

To znamená úplný prístup ku všetkým sieťam VPN 150+ umiestnení serverov v 60 krajinách - a všetky možnosti odblokovania, ktoré ponúka.

Počas mojich testov som našiel PrivateVPN schopné odblokovať všetky hlavné streamingové stránky. PrivateVPN dokonca označí svoje servery v závislosti od toho, ktoré streamingové weby môžu odblokovať.

Rýchlosti sú dosť rýchle na nepretržité streamovanie. S PrivateVPN som nemal žiadne vyrovnávacie pamäte.

Ako už názov napovedá, PrivateVPN je pravdepodobne najlepšie známy pre jeho prvotriedna bezpečnosť. Vaše pripojenie je chránené šifrovaním na vojenskej úrovni, prepínačom kill, ochranou proti úniku DNS / IPv6 a prísnou zásadou no-logs.

PrivateVPN je kompatibilný so všetkými hlavnými platformami a zariadeniami a umožňuje vám pripojenie až 6 zariadení na základe jednej licencie.

Ak chcete používať PrivateVPN dlhšie, môžete s ním získať mesačnú skúšobnú verziu 30-dňová záruka vrátenia peňazí. Budete musieť vykonať počiatočnú platbu, ale Súkromný proces vrátenia platby prostredníctvom protokolu PPN je ľahké a dá sa mu veriť.

Pozrite sa, prečo odporúčame prémiové predplatné v našej recenzii PrivateVPN.

Získajte PrivateVPN zadarmo!

6. Opera VPN

Windows operavpn

 • Spoľahlivá VPN v prehliadači
 • Neobmedzená rýchlosť, dáta a šírka pásma
 • Špičková bezpečnosť
 • Vstavaný blokovač reklamy a sledovania
 • Funguje s: Niektoré regióny Netflix
 • Kompatibilné s: Windows, MacOS a Linux

Opera je bezplatná VPN v prehliadači. Funguje ako doplnok k prehliadaču Opera a umožňuje vám geo-spoof adresu IP a šifrovanie pripojenia počas prehliadania..

Opera ju zaradí na môj zoznam ako jedna z mála skutočne bezplatných sietí VPN schopné odblokovať Netflix. Pripojenie však môže byť trochu komplikované.

Operná sieť VPN umožňuje prístup k všeobecným oblastiam namiesto konkrétnych miest. Bezplatní používatelia si môžu vybrať medzi Európou, Amerikou alebo Áziou.

Nemôžete si zvoliť prístup do konkrétnej oblasti Netflix. Mohol by som sa však spojiť s Netflixom vo Veľkej Británii, Švédsku a Singapure prepínaním medzi oblasťami.

Opera VPN v opere tiež obsahuje dobrú bezpečnosť, vstavaný blokovač reklám a zásady neprihlásenia. však, vaše pripojenie bude chránené iba v prehliadači. Externé aplikácie, ktoré sa pripájajú na internet, nebudú pokryté.

Opera som našiel uskutočniteľnú voľbu, ak je vo vašej krajine blokovaný systém Netflix a nevadí vám, do ktorého regiónu máte prístup. Pre iné aplikácie by som si však vybral lacnú prémiovú sieť VPN. Zistite prečo v našej úplnej recenzii Opera.

Získajte Opera VPN zadarmo!

7. TunnelBear

okná tunela

 • 500MB mesačný údaj
 • Vynikajúca bezpečnosť
 • Užívatelsky prívetivý
 • Spolupracuje s: HBO GO, YouTube
 • Kompatibilné s: Windows, MacOS, iOS, Android, Chrome, Firefox a Opera

Ak hľadáte a zadarmo VPN pre HBO GO, TunnelBear je dobrá voľba. Táto bezplatná služba bohužiaľ nie je schopná odblokovať žiadne iné hlavné streamingové stránky.

Aj keď budete môcť použiť TunnelBear na prístup k HBO GO, jeho dátové limity môžu obmedziť vaše streamovanie. Bezplatní používatelia dostanú 500MB údajov mesačne.

To postačuje iba na približne 30 minút streamovania vo vysokom rozlíšení alebo na jednu epizódu vašej obľúbenej relácie každý mesiac.

Spoločnosť môžete tweetovať spoločnosti za ďalších 1 GB mesačne.

Napriek týmto obmedzeniam som našiel aplikáciu TunnelBear veľmi jednoduché použitie. Poskytuje tiež dobrú bezpečnosť pre bezplatnú sieť VPN.

Medzi vlastnosti patrí vojenské šifrovanie a a prísna politika bez protokolov.

Ak chcete neobmedzený počet údajov, môžete upgradovať na prémiový účet TunnelBear. Neexistuje však žiadna 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Zistite, či je inovácia dobrý nápad v našej kompletnej recenzii TunnelBear.

Získajte zadarmo program TunnelBear!

8. ProtonVPN

okná protonvpn

 • Bezplatná sieť VPN s neobmedzeným počtom údajov a šírkou pásma
 • Prémiové zabezpečenie bez nákladov
 • Spolupracuje s: YouTube, Spotify, Kodi
 • Kompatibilné s: Windows, MacOS, iOS, Android Linux a smerovače

ProtonVPN je zriedkavá skutočne bezplatná služba, ktorá ponúka úplne neobmedzené množstvo dát a šírku pásma.

Toto by mala byť dobrá správa pre streamovanie. ProtonVPN je schopný odblokovať hlavné streamingové servery, ale K týmto serverom majú prístup iba prémioví používatelia.

Napriek tomu som do svojho zoznamu zahrnul ProtonVPN, pretože funguje na bezplatných weboch na streamovanie, ako je YouTube. Je to tiež skvelé pre streamovanie hudby na Spotify.

Bezplatní používatelia získajú prístup ku všetkým prémiovým bezpečnostným funkciám ProtonVPN.

Zahŕňa to šifrovanie na vojenskej úrovni, prepínač automatického zabíjania a ochranu pred únikom DNS a politiku bez protokolov, ktorá vylučuje časové značky. K dispozícii je tiež vstavaný blokovač reklám.

Ak chcete získať plný prístup k 36 umiestneniam servera, podpore torrentu a neobmedzeným rýchlostiam, môžete vykonať upgrade pomocou 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Stojí to za to? Zistite v našej recenzii ProtonVPN.

Získajte ProtonVPN zadarmo!

9. Speedify

zrýchliť zariadenie

 • 2 GB bezplatných údajov za mesiac
 • Dobré rýchlosti prostredníctvom technológie viazania kanálov
 • Funguje s: YouTube, Spotify
 • Kompatibilné s: Windows, MacOS, Linux, iOS, Android

Zrýchlenie nie je vaša priemerná sieť VPN. Využíva technológiu viazania kanálov na rozdelenie vašej prevádzky medzi niekoľko spojení, maximalizovať svoju rýchlosť.

Službu je tiež možné úplne bezplatne používať bez potreby registrácie. Bezplatní používatelia dostanú každý mesiac 2 GB údajov, čo je asi hodina streamovania vo vysokom rozlíšení.

Bohužiaľ, Speedify nemôže spoľahlivo odblokovať veľké streamingové stránky ako Netflix a Hulu. Niektorí používatelia hlásia, že s odblokovaním majú určitý úspech, ale tieto výsledky sa mi nepodarilo zopakovať.

Speedify tiež na svojej webovej stránke uvádza, že nezaručuje pripojenie k streamovacím službám.

Zrýchlite použitie 128 GCM šifrovanie, ktorý je menej ako vojenský, ale stále dostatočný na každodenné použitie. Je známe, že niektoré protokoly sa uchovávajú, aj keď to zaisťuje zákazníkom, že nebudú zaznamenávať žiadne údaje o použití.

Zrýchlenie môže byť skvelá voľba, ak hľadáte prístup k službe YouTube alebo iné bezplatné streamingové stránky, ktoré sú blokované vo vašej krajine.

Pre čokoľvek iné by mohla byť vhodnejšia iná VPN. Zistite, prečo v našej kontrole Speedify.

Získajte Speedify zadarmo!

Najčastejšie otázky

Používa VPN na streamovanie obsahu legálne?

Používanie VPN na prístup k streamovacím webom je úplne legálne, pokiaľ máte predplatenú službu. Majte na pamäti, že zatiaľ čo samotné používanie siete VPN nemusí byť nezákonné, používanie jedného na vykonávanie nezákonnej činnosti je vždy v rozpore so zákonom.

Niektoré krajiny však zakázali alebo zablokovali siete VPN z dôvodu ich pridruženia k nezákonnej činnosti. Môžete si prečítať celý náš text sprievodca krajinami a ich zákonmi VPN aby ste zistili pravidlá vo vašom regióne.

Uchovávajú tieto bezplatné poskytovateľov VPN súbory denníka?

Ak chcete, aby vaše údaje zostali skutočne súkromné, musíte použiť sieť VPN, ktorá nebude zaznamenávať žiadne z vašich údajov.

Väčšina mojich odporúčaní má prísnu politiku bez protokolov. Poznamenal som si všetky VPN s nejasnou politikou alebo ktoré uchovávajú niektoré denníky.

Použije rýchlosť prúdenia VPN?

Všetky siete VPN presmerujú vaše údaje prostredníctvom jedného zo svojich vlastných serverov. Vďaka tomu je cesta medzi vami a vaším cieľom o niečo dlhšia, čo môže znížiť rýchlosť. Bezplatné siete VPN môžu byť ešte pomalšie kvôli preľudneným serverom alebo úmyselným obmedzeniam. 

Z tohto dôvodu všeobecne odporúčame prémiové siete typu VPN NordVPN, ktoré ponúkajú bleskové rýchlosti pre streamovanie. To znamená, že akékoľvek oneskorenia sú prakticky nezaznamenateľné.

zhrnutie

Výber správnej bezplatnej siete VPN na streamovanie závisí od toho, ktoré stránky chcete odblokovať.

Žiadna skutočne bezplatná sieť VPN nedokáže odblokovať všetky streamingové stránky. Spoľahlivé odblokovanie zakaždým môžu zaručiť iba prémiové služby VPN.

Ak však chcete odblokovať konkrétny web, máte niekoľko možností. Bezplatné služby s údajmi, ako sú Windscribe alebo hide.me, môžu byť dobré, ak vám to nevadí obmedzené použitie.

Ak iba potrebujete dočasne bezplatnú sieť VPN, môžete tiež získajte prístup k prémiovým sieťam VPN zadarmo pomocou bezplatnej skúšobnej verzie alebo záruky vrátenia peňazí.

Napriek tomu by som sa vždy rozhodol pre lacnú prémiovú VPN ako NordVPN nad bezplatnú službu. Ponúkajú zaručené výsledky za veľmi malý poplatok. A ešte lepšie, neohrozia vašu bezpečnosť.

Môžete si dokonca užiť peniaze z našich najvyšších odporúčaných sietí VPN najlepšie ponuky a kupóny tohto mesiaca.

Ak sa chcete dozvedieť viac o najlepších prémiových sieťach VPN na streamovanie, môžeme vám povedať, s ktorými sieťami VPN pracujú Netflix, Hulu, HBO GO, BBC iPlayer a ďalšie informácie na našom blogu.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me