Twitch için En İyi 5 VPN – 2020’de Sınırsız Güvenli, Hızlı Erişim


Twitch.tv, biri sizin erişiminizi reddedene kadar tüm eğlence ve oyunlar.

Çılgınca popüler olan servis, en sevdiğiniz video oyunlarını, e-spor müsabakalarını, müzik yayınlarını ve daha fazlasını canlı akışla gerçekleştirmenize olanak tanır. Sorun şu ki, sen sitenin içeriğine erişiminizin engellendiğini bulabilir çeşitli nedenlerle.

Güzel haberler? Kendinizi İçerik Kullanılamıyor yazan bir ekrana baksanız bile, VPN'ler, oyuna geri dönmeniz için hızlı ve kolay bir çözüm sağlar.

Bir VPN, trafiğinizi uzak bir sunucudan tünelleyerek siteye farklı bir IP adresinden erişiyor gibi görünüyorsunuz, farklı bir ülke bile. Bu konum sahteciliği, tamamen anonim kalırken engellenen içeriğe erişmenizi sağlar.

Ancak Twitch gibi gerçek zamanlı aktarım hizmetleri özel VPN'lerin ele almaya hazır olmadığı zorluklar. Twitch için hangi VPN'lerin en iyi sonucu verdiğini ve nedenini görmek için okumaya devam edin.

Twitch için En İyi VPN'ler - Hızlı Liste

 1. NordVPN
  62 ülkede 5.100'den fazla sunucuyla NordVPN’in ağı, Twitch'i yüksek hızlarda izlemek için mükemmel bir bağlantıya kolay erişim garantisi verir.
 2. ExpressVPN
  IP adreslerini düzenli olarak döndürerek ExpressVPN erişiminizin Twitch TV’nin IP yasaklarından etkilenmemesini sağlar.
 3. CyberGhost
  CyberGhost önceden yapılandırılmış bir Engellemeyi Kaldırma Akış profiline sahiptir ve aynı anda en fazla 7 cihazda akış gerçekleştirebilirsiniz.
 4. IPVanish VPN
  IPVanish’in kullanıcı dostu arayüzü bağlantı kurmayı kolaylaştırır ve VPN, Twitch yayınlarken ISS'nizin bağlantınızı kısıtlamasını önler.
 5. Surfshark
  Surfshark’ın Sınırsız modu, VPN'lerin engellenebileceği yerlerde bile güvenliğinizden ödün vermeden Twitch'e erişiminizi açar.

Twitch için Neden VPN'e İhtiyacınız Var?

Bir VPN Twitch TV'deki içerik bloklarını dolaşmanın en güvenli ve en kolay yolu. Twitch içeriğinin engellenmesinin ana nedenleri ve en yüksek puanlı bir VPN'in tam erişim için bu kısıtlamaların üstesinden gelmenize nasıl yardımcı olduğu aşağıda açıklanmıştır.

Geoblocks

Bazı Twitch videoları kesinlikle tartışmalı ve birkaç katı internet sansür politikaları olan ülkeler tarafından "sakıncalı içeriğe" platformu engelleme.

Sitenin, genellikle popülerliği artan Batı web sitelerine önleyici yasaklar koyan Çin'de engellendiği bildiriliyor. Ayrıca 'da Twitch'e erişemiyorum Amazon ve Google'a ait ülke genelinde belirli IP adresleri bloğu nedeniyle.

Daha ne, bazı Twitch içerikleri coğrafi olarak kısıtlanmıştır lisans sorunları nedeniyle Twitch'in kendisi tarafından. Örneğin, TwitchPresents akış için Crunchyroll ile ortaklık kurdu sadece Avrupa ve Amerika'da lisanslı şovlar.

Hindistan da dahil olmak üzere birkaç bölgede, ayrıca Twitch Prime'a kayıt yapamadığınızı, bonus oyunlar ve özel oyun içi içerik sunan premium üyelik seçeneği.

Sizi ABD veya İngiltere gibi tüm Twitch'in ücretsiz olarak kullanılabildiği bir yerde bir sunucuya güvenli bir şekilde bağlayarak, VPN kaldırılacak Twitch web sitesinde devlet tarafından uygulanan bloklar ve belirli içeriklere bölgesel kısıtlamalar.

Ağ Blokları

Bazı durumlarda, Twitch'e erişimi kısıtlamayan bir ülkede bulunsanız bile, siteye giremeyebilirsiniz. Bu sorun genellikle Twitch'e ofisinizdeki veya üniversite kampüsünüzdeki yerel ağdan erişmeye çalıştığınızda ortaya çıkar.

çok işverenler ve eğitim kurumları oyun platformlarına erişimi engelliyor ve Twitch gibi sosyal akış siteleri, çalışanların çalışmaktan ve öğrencilerin eğitimden uzaklaştırıldığını iddia ediyor.

Burada, bir VPN'nin güzelliği, trafiğinizi şifrelemesi ve onu VPN tüneli oluşturma olarak bilinen bir işlem olan uzak bir sunucu üzerinden göndermesidir. Bölge ağ hangi siteleri ziyaret ettiğinizi asla bilemez, web sitesi engellemeleri tetiklenmez ve Twitch'e ücretsiz erişiminiz olur.

IP Yasakları

IP adresiniz herhangi bir şekilde Twitch’in Hizmet Şartları’nın ihlaliyle ilişkiliyse, Twitch platforma erişmenizi engeller. Bazen tamamen masum insanlar bu battaniye IP yasaklarından etkileniyor.

Örneğin, oda arkadaşlarıyla yaşıyorsan Twitch'i kullanan veya IP'nizi yasadışı etkinlik için kullanan bir hacker'ın kurbanı olan, eylemlerinin sonuçlarıyla uğraşmak.

Neyse ki, yeni IP adresi bir VPN sunucusuna bağlandığınızda, Twitch ile yeni bir başlangıç ​​yapmanızı sağlarsınız.

ISS Kısma

Twitch, milyonlarca kullanıcının saatlerce ve saatlerce video akışı yaptığı veri yoğun bir web sitesi olduğundan, İSS'ler en büyük hayranı değil.

Twitch'in sunucularına aldığı parayı hafifletmek için, İSS'ler Twitch web sitesine daha yavaş bir bağlantı tahsis edecek, size başka bir siteye daha hızlı bir bağlantı sağlarken - kısma denilen kirli bir numara. Net tarafsızlığın kaybedilmesi, bu uygulamanın ABD'de daha yaygın olacağı anlamına gelir.

Sen ne zaman VPN kullan, ancak, İSS'ler hangi siteleri ziyaret ettiğinizi göremiyor. Ne yaptığınızı bilmiyorlarsa, trafiğinizi kısıtlayamazlar.

Twitch için bir VPN'de Neler Arar

Herhangi bir akış hizmetine erişmek için bir VPN'de isteyeceğiniz ilk şey yıldırım hızında bağlantı hızları. Twitch’in içeriğinin engellenmesinin sadece can sıkıcı bir gecikme ve arabelleğe alması mantıklı değil. VPN'nin de size verdiğinden emin olun sınırsız bant genişliği.

Coğrafi blokları kolayca atlamak için VPN'nizin birçok ülkeye yayılmış geniş bir sunucu ağına sahip olması gerekir. Ağ kararlılığı çok önemlidir ayrıca; yalnızca% 99'dan daha iyi sunucu çalışma süresine sahip VPN'leri öneririz.

Askeri düzeyde şifreleme ve VPN protokolleri seçimi verilerinizi bilgisayar korsanlarının ellerinde tutacak ve sizi İSS veya devlet gözetiminden koruyacaktır. Son olarak, kayıt tutmama politikası tüm çevrimiçi etkinliklerinizin gizli ve anonim olmasını sağlar.

Bunlar Twitch için En İyi VPN'ler - İşte Neden

1. NordVPN

NordVPN cihazları

NordVPN kolayca herhangi bir coğrafi bloğu atla, yerel ağ blokları veya Twitch TV'deki IP yasakları. Etkileyici bir ağ 62 ülkede 5.100 sunucu dünyayı parmaklarınızın ucuna getirir ve bant genişliği için asla diğer kullanıcılarla rekabet etmemenizi sağlar.

NordVPN ayrıca askeri sınıf 256 bit şifreleme, kişisel verilerinizi korumak ve çevrimiçi etkinliğinizi İSS'nizden ve hükümetinizden maskelemek. Sen olacak bant genişliği daralmasını önlemek çünkü İSS'niz hangi hizmetleri kullandığınızı söyleyemeyecek.

Tek bir abonelik 6 adede kadar eşzamanlı cihaz bağlantısını destekler, böylece tüm ailenizi koruyabilirsiniz. Başkalarının NordVPN hakkında neler söylediklerini görün veya bir 30-gün para iade garantisi.

NordVPN engellemeyi kaldırabilir:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ve Sling TV.

Torrent'i destekler:

 • Evet, P2P özel sunucuları mevcut.

NordVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Yönlendiricilerle de uyumludur.

NordVPN Tekliflerini Görün

2. ExpressVPN

ExpressVPN'in avantajları

ExpressVPN, inanılmaz yüksek hızlar, Twitch TV gibi web siteleri için doğal bir seçimdir. Tüm planlar şunları içerir sınırsız bant genişliği video akışlarınızın yüklenmesinin, pikselleştirilmesinin veya kekemenin uzun sürmeyeceğini garanti etmek için.

Ek olarak, ExpressVPN etkileyici bir gizlilik politikasına sahiptir. katı sıfır günlük kaydı uygulaması, yani sağlayıcı hiçbir zaman tarama geçmişiniz, veri kullanımınız veya IP adresinizle ilgili herhangi bir bilgi saklamaz.

ExpressVPN ayrıca sunucu IP adreslerini düzenli olarak döndürür çevrimiçi gizliliği daha da artırmak ve Twitch'in uygulamaya koyabileceği tüm VPN karşıtı önlemleri atlamanıza yardımcı olmak için.

İnceleme sayfamızda ExpressVPN hakkında daha fazla bilgi edinin ve 30-gün para iade garantisi tüm hizmetlerde ve 7 günlük ücretsiz deneme mobil kullanıcılar için.

ExpressVPN engelini kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN ve BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

ExpressVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Ayrıca belirli yönlendiricilerle kullanım için bir uygulama sunar.

ExpressVPN Fırsatlarını Görüntüle

3. CyberGhost

Twitch için En İyi 5 VPN - 2020'de Sınırsız Güvenli, Hızlı Erişim

CyberGhost: tüm büyük işletim sistemleriyle uyumlu, Windows, Mac OS, iOS ve Android dahil olmak üzere, hareket halindeyken Twitch'i yayınlamak için mükemmel bir seçimdir. Yapabilirsin aynı anda 7 cihaza kadar bağlantı tek bir planla - uygun diyebilir misin?

Dahası, tüm uygulamalarda bir özel akış profili, mümkün olan en iyi görüntüleme deneyimi için önceden yapılandırılmış ayarlarla. CyberGhost’un benzersiz özelliklerinin ve sürekli iyileştirmelerinin insanları VPN dünyasında konuşturması şaşırtıcı değil.

Cömert 45 günlük para iade garantisi ve 7 günlük ücretsiz deneme mobil uygulamalar için size CyberGhost'un Twitch ve çevrimiçi olduğunuz diğer her yer için ideal VPN olduğundan emin olmak için ihtiyacınız olan her zaman.

CyberGhost engelini kaldırabilir:

 • Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN ve diğerleri için optimize edilmiş sunucularla özel akış profili.

Torrent'i destekler:

 • Evet; özel profil ülkeleri ve kullanıcı sayısını gösterir.

CyberGhost şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux ve Chrome.

CyberGhost Fırsatlarını Görüntüle

4. IPVanish

ipVanish Cihazları

İle 40.000 IP adresi mevcut 60 ülkede 1000'den fazla sunucu, IPVanish, Twitch'teki blokları hızlandırmayı ve nerede olursanız olun her video ve oyunun keyfini çıkarmanızı kolaylaştırır.

kullanıcı dostu uygulamalar bağlantıyı kolaylaştırır - ve Aynı anda 10 cihaz bir abonelikte! Sınırsız bant genişliği ve sınırsız hız, hiçbir zaman azaltma ile uğraşmanız gerekmeyeceği anlamına gelir.

Elbette, verileriniz ve cihazlarınız IPVanish ile tamamen korunacaktır askeri sınıf şifreleme ve bir güvenilir öldürmek anahtarı sunucu bağlantınız kesilirse veri iletimini durduran.

IPVanish'in kullanıcılar tarafından yüksek puan alması şaşırtıcı değil. Hizmete şunu deneyin: 7 günlük para iade garantisi.

IPVanish engellemeyi kaldırabilir:

 •  Netflix, BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet.

IPVanish şu cihazlarda çalışır: 

 • Windows, macOS, iOS, Android, FireTV, Windows Phone, Linux, Chromebook, Yönlendiriciler.

IPVanish Fırsatlarını Görüntüle

5. Surfshark

Twitch için En İyi 5 VPN - 2020'de Sınırsız Güvenli, Hızlı Erişim

Surfshark nispeten yeni bir VPN hizmeti olmasına rağmen, Gizlilik ve güvenlik nerede olursanız olun Twitch'e erişmek için mükemmel bir seçimdir. Daha da iyisi, Surfshark bir sınırsız cihaz sayısı, birden fazla aile üyesinin VPN'yi aynı anda kullanmasına izin verir.

Surfshark teklifleri MultiHop özelliği ile çift şifreleme ister oyun oynayın, ister akış oynayın. Kullanır AES-256 şifreleme, artı var DNS sızıntı koruması, ve popüler olarak kullanılabilir Play Station ve Xbox gibi oyun konsolları.

İle mükemmel müşteri hizmetleri ve cömert 30-gün para iade garantisi, Surfshark, kullanıcılar arasında popülerlik kazanmaya devam ediyor. Uzun vadeli bir anlaşma arıyorsanız Surfshark piyasadaki en iyi fiyatlardan birine sahiptir.

Surfshark engelini kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video ve diğerleri.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

Surfshark şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome ve Firefox.

Surfshark Fırsatları

özet

Coğrafi bloklar, yerel ağ blokları, IP yasakları ve İSS kısıtlaması, Twitch TV'deki favori oyunlarınız ve yayıncılarınız arasında geçiş yapabilir. Ancak, bunların üstesinden gelmek ve dünyanın herhangi bir yerinden sınırsız, sınırsız erişime sahip olmak için tek ihtiyacınız olan yüksek kaliteli bir VPN..

Şaşırtıcı bir şekilde, içeriğin engellemesini kaldırmak için en iyi araçlar, gizliliğinizi korumak, cihazlarınızı hack'lere ve kötü amaçlı yazılımlara karşı korumak ve sörf veya torrent yaparken sizi anonim tutmak için en iyi araçtır. Bir VPN'in sizin için yapabileceği her şeyi öğrenmek için kapsamlı kılavuzumuza göz atın.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me