ÜCRETSİZ Her Yerden İyi Kızlar Nasıl İzlenir


NBC’nin İyi Kızlarının dramatik ve eğlenceli kıvrımlarını izliyorsanız, muhtemelen yeni sezon için heyecanlı hissedeceksiniz. Suç ödüyor mu yoksa kızlar cezai faaliyetlerinden dolayı yakalanacak mı??

Kolay kılavuzumuzla öğrenin dünyanın her yerinden İyi Kızlar izlemek.

Şovun hayranları için iyi haber, İyi Kızların NBC'nin sitesinde ücretsiz olarak yayınlanabileceğidir. Kötü haber şu ki, bu akış hizmeti yalnızca ABD'de bulunan izleyiciler için kullanılabilir. ABD dışından izleyen herkes NBC içeriklerini coğrafi olarak engeller.

Neyse ki, İyi Kızlar düzeltmek olabilir iyi bir VPN kullanımı ile hızlı ve basit.

Nasıl İzlenir: Hızlı Kılavuz

  1. Bir VPN seçin yüksek hızlı akış için optimize edildi ABD'de bulunan sunucularla. CyberGhostharika bir seçim.
  2. Seçin ABD'de bulunan sunucu.
  3. NBC web sitesine gidin.
  4. Bir bölüm seçin ve drama için hazırlanın!

İyi Kızları İzlemek için Neden VPN'e İhtiyacınız Var?

ABD dışında yaşıyorsanız veya iş ya da tatil için seyahat ediyorsanız, NBC'nin akış hizmetini kullanamazsınız. Bunun nedeni, NBC'nin coğrafi konum yazılımını ABD dışındaki görüntüleyenleri engelle.

İyi bir VPN, bu sorunu çözmenize yardımcı olur. IP adresinizi maskeleme ve sizi ABD tabanlı bir sunucu aracılığıyla NBC sitesine bağlama.

Bu, web sitesini ABD içinden izlediğinizi düşünmeye yönlendirir.

En iyi VPN'ler ayrıca mükemmel güvenlikle birlikte gelir. trafiğini koru izleme ve bilgisayar korsanlığından.

ABD dışından Good Girls yayınlamak için, ihtiyaçlarınız için doğru VPN'yi seçmeniz gerekir. Bu, akış için optimize edildi, ile ABD'de bulunan sunucular, mükemmel hızlar ve iyi güvenlik.

İyi Kızları İzlemek için En İyi VPN'ler

1. CyberGhost

CyberGhost VPN

CyberGhost, akış için en iyi VPN'lerden biridir ve özel akış profili. Bu onu yapar kullanımı son derece kolay bu ayarlar önceden yapılandırıldığından - tek yapmanız gereken profili seçmek ve şovunuzun keyfini çıkarmak.

90'dan fazla ülkede 6.000'den fazla sunucuyla CyberGhost, ABD merkezli hızlı NBC akışı.

CyberGhost’un birinci sınıf güvenlik özellikleri de onu popüler bir seçim haline getiriyor. Yerleşik bir reklam ve kötü amaçlı yazılım engelleyici ve askeri sınıf AES-256 bit şifreleme hepsi güvenli ve kesintisiz görüntülemeyi garanti eder.

CyberGhost VPN

2. NordVPN

NordVPN Cihazları

En güvenli akış VPN'lerinden birini kullanmak istiyorsanız, NordVPN mükemmel bir seçimdir. bir çift ​​VPN 256 bit şifreleme ile verileri iki kez şifreler, DNS sızıntı koruması, bir otomatik öldürme anahtarı, ve bir kesin kayıt tutmama politikası.

NordVPN ayrıca coğrafi blokları atlayarak. SmartPlay teknolojisi sizi akış için otomatik olarak en iyi sunucuya bağlayarak NordVPN'i en sevdiğiniz programları izlemek için kullanılacak en kolay VPN'lerden biri haline getirir.

NordVPN'ler ile yüksek hızlı akış da kolaydır 5.300+ küresel sunucu. Bir ile deneyin 30-gün para iade garantisi veya daha mükemmel kullanıcı görünümlerini buradan okuyun.

NordVPN

3. ExpressVPN

ExpressVPN cihazları

Rakipsiz hızlar istiyorsanız, ExpressVPN'ler 3.000'den fazla sunucu 90 ülkede 160 noktada yıldırım hızında akış.

DNS ve IPv6 sızıntı koruması, bir kayıt tutmama politikası, ve AES 256-CBC şifreleme hepsi ExpressVPN'i son derece güvenli kılar. Hizmet neredeyse tüm cihazlarla ve platformlarla uyumludur ve şunları yapabilirsiniz: 3 cihaz bağlayın Bir seferde.

ExpressVPN diğer seçeneklerden daha pahalı olabilir, ancak çok yönlü kullanım kolaylığı ve birinci sınıf hizmet için buna değer olduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden okuyucularımız bunu tavsiye ediyor. Kendiniz ile görün 30-gün para iade garantisi.

ExpressVPN

4. Surfshark

ÜCRETSİZ Her Yerden İyi Kızlar Nasıl İzlenir

Piyasadaki en yeni VPN'lerden biri olan Surfshark, tutarlı engelleme kaldırma özellikleri coğrafi kısıtlamalı şovların yayınlanması söz konusu olduğunda - özellikle ABD'de.

50'den fazla ülkede 500'den fazla sunucu size akış için büyük hızlar vermek ve Surfshark şu anda size izin veriyor sınırsız cihaz bağlantısı bir profil altında.

Surfshark güvenlik için parlayan incelemeler de alıyor. Askeri düzeyde şifreleme, DNS sızıntı koruması, otomatik öldürme anahtarı, Çok atlamalı çift ​​VPN, ve bir katı kayıt tutmama politikası trafiğinizi koruyacaktır. Bonus CleanWeb ™ reklamı, izleyici ve kötü amaçlı yazılım engelleyici, can sıkıcı kesintiler olmadan İyi Kızları izleyebilmenizi sağlayacaktır..

İle kendiniz deneyin 30-gün para iade garantisi.

Surfshark

5. Sıcak Nokta Kalkanı

hotspot kalkan cihazları

Sınırsız bant genişliği ve yüksek hızlı ABD tabanlı sunucular hepsi Hotspot Shield'i NBC'den akış için en iyi seçenek haline getiriyor.

Sağlam güvenlik özellikleri verilerinizin korunmasını sağlamak için dahil edilmiştir. Hotspot Shield teklifleri 256 bit şifreleme, yerleşik kötü amaçlı yazılım ve kimlik avı koruması, bir otomatik öldürme anahtarı, ve bir kayıt tutmama politikası.

Sıcak Nokta Kalkanı kullanımı kolay ve üzerinde ayarlayabilirsiniz Aynı anda 5 cihaz. Hizmet ayrıca bir 7 günlük ücretsiz deneme 45 günlük para iade garantisi ile. Hala emin değilseniz, burada gerçek kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz.

Sıcak Nokta Kalkanı

özet

ABD dışında yaşıyor olsanız da sadece seyahat ederken İyi Kızları izlemek istiyorsanız, VPN NBC akışının en hızlı ve en kolay yolu.

Tek yapmanız gereken bir VPN seçmek ABD tabanlı sunucular ve yüksek hızlar ve Beth ve çeteyi hemen yakalayamayacaksın.

Hangi VPN'nin sizin için doğru olduğundan hâlâ emin değilseniz, seçiminizi yapmanıza yardımcı olacak en iyi VPN fırsatlarımıza göz atmayı unutmayın..

Daha fazla okuma

NBC'nin büyük hayranı mısınız? Good Place'i her yerden nasıl izleyebileceğinizi öğrenin.

Hangi VPN'nin sizin için uygun olduğundan hala emin değil misiniz? Yorumlarımızı okuyun.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 3 =

map