VyprVPN Çin’de Çalışıyor, Ama Sadece Bunu Yaparsanız


Dünya çapında internet sansürü söz konusu olduğunda, hiçbir şey Çin'in Büyük Güvenlik Duvarını geçemez. Çin'e bir seyahat planlıyorsanız, Google, Facebook, YouTube ve hatta Whatsapp gibi web sitelerinin ve hizmetlerin tümü engellenir. (Burada diğer popüler sitelerin engellendiğini görebilirsiniz) Çin, bu sitelerin internet üzerinde kontrol sahibi olmasını engelliyor ve ülke içindeki internet kullanıcılarının özgürlüğünü kısıtlıyor.

Sırayla bu kısıtlamaları aşmak ve Çin'de internet üzerinden gizliliğinizi yeniden kazanmak için bir VPN kullanmanız gerekir. Bu, Çin'deyken Facebook ve Whatsapp gibi uygulamalara erişmenin en etkili yoludur. Çin'de birçok VPN kusursuz çalışmak için uğraşsa da, VyprVPN'de bu problem yok. Aşağıda, VyprVPN'in Çin'e gelişinizde etkili bir şekilde çalışmasını sağlamak için nasıl ayarlanacağı ve kullanılacağı açıklanmaktadır.

VyprVPN Çin'in Büyük Güvenlik Duvarını Nasıl Atlar??

Çin'de çalışmak için mücadele eden bu kadar çok VPN ile VyprVPN bunu nasıl yapıyor? Kullanarak benzersiz Chameleon teknolojisi, VyprVPN internet kısıtlamasını ve VPN engellemeyi yenebilir. VyprVPN’nin Chameleon'u şifrelemesi için değiştirilmemiş OpenVPN 256-bit protokolünü kullanıyor. bu trafiği gizler, böylece Güvenlik Duvarı onu engelleyemez.

Dahası, VyprVPN’in bukalemun teknolojisi sayesinde VPN engellemeyi rahatlıkla derin paket denetimi ve hız sorunlarının üstesinden gelir İnternet servis sağlayıcılarının internet kısıtlaması sonucunda.

Çin'de VyprVPN Nasıl Kullanılır

Çin'de VyprVPN kullanmak için, oraya seyahat etmeden önce cihazınızda çalışır durumda olmalı. Çin'de kullanım için VyprVPN'i indirirken sorunsuz bir deneyim yaşamak için atmanız gereken adımlar aşağıdadır. Zaten sahip olmanız gerektiğini unutmayın Premium plana abone Bukalemun özelliğine sahip tek plan. VyprVPN'i indirin ve devam etmek için uygulamayı cihazınızda başlatın.

1. VyprVPN Uygulamasını açın

VyprVPN Çin'de Çalışıyor, Ama Sadece Bunu Yaparsanız2. VyprVPN'e Giriş

Kayıtlı e-posta adresinizi ve şifrenizi kullanarak VyprVPN'e giriş yapın.

VyprVPN Çin'de Çalışıyor, Ama Sadece Bunu Yaparsanız3. Tercihler'e gidin

Uygulamanın en üstüne gidin ve VyprVPN Menüsünden tercihleri ​​seçin.

VyprVPN Çin'de Çalışıyor, Ama Sadece Bunu Yaparsanız4. Protokoller sekmesini bulun, Bukalemun Protokolünü açın ve tercihleri ​​kapatın

VyprVPN Çin'de Çalışıyor, Ama Sadece Bunu Yaparsanız5. En hızlı sunucuyu kullanarak bağlanın veya sağ alttaki harita sembolünü kullanarak sunucuyu seçin.

VyprVPN'i bağlamadan önce özelliğe ihtiyacınız varsa kill switch düğmesini açmayı unutmayın..

VyprVPN Çin'de Çalışıyor, Ama Sadece Bunu Yaparsanız

Ne kadar basit olduğunu görün?

VyprVPN kullanmaya başlamak için buraya tıklayın!

VyprVPN, sadece Çin'de çalıştığı için değil, aynı zamanda Büyük Güvenlik Duvarı'nın mevcut tehdidine yanıt vermek için hizmetini geliştirmeye devam ettiği için piyasadaki en güvenilir VPN'lerden biri olmaya devam ediyor. VyprVPN'in hizmetlerini test etmek için sadece 3 günlük deneme süresi sunduğunu, ancak herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, 7/24 müşteri desteği de sunduğunu unutmayın..

Özetle, VyprVPN'in Çin'de çalışıp çalışmadığını merak ediyorsanız,. ancak yalnızca Premium plana abone olursanız ve Chameleon protokolünü açarsanız çalışır Çin'e gitmeden önce uygulamada.

VyprVPN bu fırsatlara göz atın!

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me