Westworld’ü Her Yerden İzle | Hızlı Akış için Kolay Hack

Fütüristik TV dizisi Westworld, HBO için büyük bir hit oldu, hayranlar 2020'de üç serisinin gelmesini sabırsızlıkla bekliyor. Yaygara ne hakkında bilmek için can atıyorsanız, HBO’nun yayın hizmeti HBO NOW’daki hit şovun ilk iki sezonunu yayınlayın.

HBO NOW, kablo aboneliğine sahip olmanızı gerektirmeyen HBO'dan bağımsız bir akış hizmetidir. Ancak, küresel olarak mevcut bir hizmet değil. Şu anda yalnızca ABD'de veya belirli ABD bölgelerinde yaşayanlar tarafından kullanılabilir.

ABD dışında yaşıyorsanız ŞİMDİ HBO'ya erişemezsiniz. Fakat VPN ile ŞİMDİ HBO kilidini açabilir ve Westworld'ü izleyebilirsiniz ister dünyanın ister batının doğusunda olun,.

Bu makale size bir VPN'in nasıl kullanılacağını gösterecektir. coğrafi kısıtlamaları atlayın ve Westworld'ü yayınlayın.

Hızlı Kılavuz: HBO'da Westworld Nasıl İzlenir

En iyi dereceye sahip bir VPN ile, HBO NOW’un dünyanın herhangi bir yerinden Westworld'ü izlemek için coğrafi kısıtlamalarını aşmakta sorun yaşamazsınız. Şu basit adımları uygulamanız yeterlidir:

 1. Güçlü bir VPN seçin. Etkileyici bir yüksek hızlı sunucular ve birinci sınıf güvenlik özellikleri ağına sahip olduğu için NordVPN'i öneriyoruz.
 2. VPN'nizin yazılımını cihazlarınıza indirin ve yükleyin.
 3. ABD'deki bir sunucuya bağlanmak için VPN'nizi kullanın.
 4. ŞİMDİ HBO'ya gidin, giriş yapın veya kaydolun ve Westworld'ü tıklamaya başlayın.

Westworld'ü Şimdi Yayınlamaya Başlayın!

HBO ŞİMDİ Nasıl Kaydolunur

ŞİMDİ HBO'ya kaydolduğunuzda, ödeme yöntemi olarak ABD kredi kartı istendi. ABD dışında ikamet ediyorsanız bu bir sorun olabilir.

Ancak bunun kolay bir yolu var. Yapabilirsin ödeme yönteminiz olarak bir HBO NOW hediye kartı kullanın. ABD ödeme yöntemi gerekli değildir.

Westworld'ü İzlemek için Neden Bir VPN'e İhtiyacınız Var?

HBO NOW, kullanıcıların ABD dışındaki akış hizmetine erişmeye çalıştıklarını tespit eden coğrafi konum teknolojisini kullanıyor. ABD'de bir IP adresiniz yoksa ŞİMDİ HBO'ya erişemezsiniz.

Bir VPN ile ABD'deki bir sunucuya bağlanabilirsiniz, size bu coğrafi engelleri aşmanız için ihtiyacınız olan ABD IP adresini verir..

Ancak, HBO NOW bir VPN üzerinden servise eriştiğinizi tespit edebilir ve ardından bağlantınızı engelleyebilir ve IP adresinizi kara listeye alabilir. Çünkü anti-VPN yazılımı var ve her VPN bunun üstesinden gelemeyecek.

ABD'de geniş bir sunucu ağına sahip bir VPN seçin. Bir VPN ne kadar çok sunucuya sahipse, HBO NOW'un konumunuzu aldattığını tespit etme olasılığı o kadar az olacaktır.

Ayrıca, gizlenmiş sunucuları çalıştıran bir VPN arayın. Bu tür bir sunucu HBO NOW'un VPN verileriniz ile günlük verileriniz arasında ayrım yapmasını neredeyse imkansız hale getirecektir. Bu, VPN'nizin algılanmasını önler ve sorunsuz akış sağlar.

Bir VPN Yapabilecekleri Bu Kadar Değil

Bir VPN, favori akış hizmetlerinizin coğrafi bloklarını aşmaktan çok daha fazlası için yararlıdır.

bir en kaliteli VPN sağlam güvenlik özelliklerine sahiptir, yalnızca akış sırasında değil, her çevrimiçi olduğunuzda verilerinizi ve gizliliğinizi koruyan.

Bir VPN kullanarak çevrimiçi olduğunuzda, verileriniz şifreli ve bilgisayar korsanlarının, izleyicilerin ve casusların erişemeyeceği yerlerde.

Ayrıca, birçok premium VPN ile cihazlarınız virüslere ve diğer zararlı yazılımlara karşı korumalı, güvenli olmayan genel wi-fi ağları kullanırken bile.

Westworld'ü İzlemek için En İyi 3 VPN

Westworld'ü HBO ŞİMDİ'nde dünyanın herhangi bir yerinden izlemek için en iyi 3 VPN için önerilerimize göz atın.

1. NordVPN

NordVPN

NordVPN, Westworld'ü HBO ŞİMDİ'nde izlemek için en iyi VPN seçimimiz, sınırsız bant genişliği, yıldırım hızında hızlar ve sağlam güvenlik.

Etkileyici bir ağa sahip Yalnızca ABD'de 1.800 yüksek hızlı sunucu, Westworld'ün sorunsuz akışını garanti etmek.

Ayrıca, NordVPN'ler SmartPlay özelliği, HBO NOW’un coğrafi bloklarının üstesinden gelmek için gereken sunucuyu tanımlar ve sizi otomatik olarak doğru olana geçirir.

Ayrıca, gizlenmiş sunucular HBO NOW'un verilerinizin bir VPN üzerinden tünellendiğini ayırt etmesini neredeyse imkansız hale getirerek anti-VPN yazılımı aracılığıyla algılanmasını önler.

NordVPN ayrıca şunları sunar: mükemmel güvenlik özellikleri, askeri sınıf şifreleme, OpenVPN desteği, sıfır kayıt politikası ve tüm platformlar için yerleşik bir öldürme anahtarı dahil.

Nihai çok yönlü VPN kesinlikle kullanıcılar arasında popülerdir ve bunu kendiniz için deneyebilirsiniz. risksiz 30 günlük para iade garantisi.

NordVPN engelini kaldırabilir:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ve Sling TV.

Torrent'i destekler:

 • Evet, P2P özel sunucuları mevcut.

NordVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Yönlendiricilerle de uyumludur.

NordVPN ile Westworld'ü yayınlayın!

2. ExpressVPN

ExpressVPN cihazları

ExpressVPN test ettiğimiz en hızlı VPN'dir. ABD'de 32 sunucu konumu ile, ŞİMDİ HBO'da Westworld'ün sorunsuz akışının tadını çıkaracaksınız.

Onun coğrafi blokların üstesinden geldiği kanıtlanmış yetenek ve anti-VPN yazılımı, bir sonraki adımda ne olacağını bulmak için asla beklemeyeceğiniz anlamına gelir.

ExpressVPN ile, akış ve diğer tüm çevrimiçi etkinlikleriniz güvenli olacak, sağlam şifreleme, iki farklı kill anahtarı, kayıt tutmama ilkesi ve hiçbir verinin depolanmasını ve her sunucunun aynı güncel güvenlik yazılımına sahip olmasını sağlayan TrustedServer teknolojisi sayesinde.

Mükemmel performans ve mükemmel güvenlik özellikleri ExpressVPN'i kullanıcılar arasında popüler bir seçim haline getirdi ve 30 günlük para iade garantisi ile sunduğu her şeyi deneyebilirsiniz.

ExpressVPN engelini kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN ve BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

ExpressVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Ayrıca belirli yönlendiricilerle kullanım için bir uygulama sunar.

WestVorld'ü ExpressVPN ile yayınlayın!

3. CyberGhost

CyberGhost Cihazları

ABD'de sınırsız bant genişliği, yüksek hızlı bağlantılar ve 700'den fazla sunucu, CyberGhost'u Westworld'ün gecikmesiz akışı için mükemmel bir seçim yapın.

Ayrıca, HBO NOW veya diğer akış hizmetlerine erişirken, en hızlı sunucuya otomatik olarak bağlanır, aşırı izlemek için mükemmel.

Kararlı ve güvenli bir VPN, CyberGhost, katı şifreleme, sızdırmaz uygulamalar, bir öldürme anahtarı ve sıfır günlük politikası gibi güvenli akış için gereken tüm özelliklere sahiptir.

Kullanım kolaylığı ve tek tıklamayla kurulum CyberGhost'un büyük bonuslarıdır ve kullanıcılar arasında popülerdir. Gezinmesi kolay arayüzü kendiniz için test edin 45 günlük para iade garantisi.

CyberGhost engellemeyi kaldırabilir:

 • Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN ve diğerleri için optimize edilmiş sunucularla özel akış profili.

Torrent'i destekler:

 • Evet, özel profil ülkeleri ve kullanıcı sayısını gösterir.

CyberGhost şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux ve Chrome.

CyberGhost ile Westworld'ü yayınlayın!

Özet ve İleri Okuma

En yüksek puanlı bir VPN, ŞİMDİ HBO'nun coğrafi kısıtlamalarının üstesinden gelmenizi sağlayacak, böylece Westworld'ü dünyanın herhangi bir yerinden izleyebilirsiniz.

Westworld'ü izlemek için NordVPN'i öneriyoruz ABD'de etkileyici bir yüksek hızlı sunucu ağına ve hızlı ve güvenli akış için ihtiyacınız olan sağlam güvenliğe sahip olduğundan.

Kendinize nasıl bir ABD IP adresi alacağınızı öğrenmek ister misiniz? Bu makale size nasıl olduğunu gösterecek.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me