Windscribe için 6 Ücretsiz Alternatif – 2020 için Güvenli ve Hızlı VPN’ler

Windscribe'in premium sürümü sağlam ve uygun fiyatlı bir VPN olsa da, ücretsiz sürüm, sınırlamalarına rağmen çok popüler olmaya devam ediyor. İle iyi bir güvenlik sağlar AES-256 şifreleme ve sen kalk 10 GB veri aylık - diğer birçok ücretsiz VPN ile karşılaştırıldığında cömert.

Ancak, video akışı yaparsanız veya torrent indirirseniz, hızlı bir şekilde ücretsiz Windscribe’in veri sınırına karşı koyacaksınız.

Bir abonelik için ödeme yapmasanız bile Windscribe’ın gizliliğinize olan bağlılığını seviyoruz. Ne yazık ki, ücretsiz sürümü Windscribe, ABD Netflix'in engellemesini kaldırmayacak, yalnızca 11 ülkedeki sunuculara erişmenizi sağlar. Muhtemelen yaşayacaksınız durgun hızlar ağır sunucu yükü nedeniyle.

Gerçek şu ki, ücretsiz VPN'lerin her zaman dezavantajları vardır tasarım. Sağlayıcı ücretli planlara geçmenizi istediğinden sınırlı özellikler, veri kısıtlamaları ve düşük hızlar beklenir. Ücretli bir plan yoksa, VPN güvenliğinizi tehlikeye atabilir kullanımınızdan para kazanmak için.

Ücretsiz Windscribe kullanıyorsanız ve istiyorsanız yükseltmeye para ödemeden daha fazla özellik ve veri, ya da sadece en iyi ücretsiz VPN'leri arıyorsanız, bu makale tam size göre. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, Bir kuruş ödemeden premium özelliklere sahip VPN.

Sizin için Ücretsiz Bir VPN Doğru mu?

Sadece ihtiyacın varsa IP adresinizi kısaca gizleyin nispeten zayıf bir coğrafi bloğu atlamak veya işyeriniz veya internet sağlayıcınız tarafından kısıtlanan sitelere göz atmak için ücretsiz bir VPN çekici bir çözüm gibi görünebilir ve bazıları işi güzel bir şekilde yapacak.

Ancak, bir seçenek sunmak söz konusu olduğunda yüksek hızlı sunucular dünya çapında, Gelişmiş özellikler kolay kullanım ve tam güvenlik için veya kilidini Netflix, BBC, Hulu, ve diğer popüler akış siteleri, ücretsiz VPN'ler genellikle kısa kalır.

İyi bir VPN'in tasarımı ve bakımı için para gerekir. Günün sonunda, ister ücretsiz olsun ister kullanmayın, VPN'ler kâr amaçlı işletmelerdir.

Tıpkı Facebook, Youtube veya diğer dijital servisler gibi, VPN'ler bir şekilde hizmetlerinden para kazanmalıdır. Abonelik ücreti almazlarsa, başka şekillerde ödeme yaparsınız.

Ücretsiz VPN'nizin Nasıl Çalıştığını ve Ödemenin Ne Olduğunu Bilin

Faturaları ödemek için, çoğu ücretsiz VPN'ler üçüncü tarafların reklamlarını barındırır. Can sıkıcı olmasının yanı sıra, bu reklamlar bağlantınızı yavaşlatabilir ve hatta tehlikeli sitelere ve cihazını riske at kötü amaçlı yazılımdan.

Bazı ücretsiz VPN'ler bile tarama verilerinizi üçüncü taraflara satmak, bir VPN'i kullanmanın en önemli nedenini tamamen reddetmek - çevrimiçi gizliliğinizi korumak.

Genel bir kural olarak, ücretli bir plana yükseltme seçeneği sunmayan ücretsiz VPN'lerin reklamları barındırması veya güvenliğinizi tehlikeye atan teknolojiyi kullanması daha olasıdır. Bu sebepten dolayı, hizmetinin ücretli bir sürümünü de sunan bir sağlayıcıdan ücretsiz bir VPN seçmenizi öneririz.

Kısa bir süre için Premium VPN ÜCRETSİZ nasıl edinilir

Windscribe için en güvenilir ücretsiz VPN alternatifleri listemize girmeden önce, almak için harika bir numaraya girmenizi istiyoruz. hiçbir ödün vermeden ücretsiz bir hizmetten tüm tasarruflar.

En iyi premium VPN'ler ücretsiz denemeler veya para iade garantisi sunar, VPN'yi geçici olarak kullanmak istiyorsanız, ancak çoğu ücretsiz hizmetle birlikte gelen kısıtlamaları istemiyorsanız idealdir. Sadece paranızı geri almak için izin verilen süre içinde hizmeti iptal ettiğinizden emin olun.

Bu tekniği kullanarak, zırhlı güvenlik ve en etkili geoblok bypassının rahatlığını yaşayabilirsiniz. veri limiti yok, reklam yok ve verilerinizde kayıt yok, hepsi ücretsiz.

Bir deneme sürümünü veya garantiyi kullanarak premium bir VPN'yi ücretsiz olarak test etmek istiyorsanız, bunlar en iyi seçimlerimizdir.

1. NordVPN

NordVPN cihazları

NordVPN şu anda güvenlik, tasarım ve müşteri hizmetleri için yüksek notlarla en iyi genel VPN listemizin başında geliyor. Yüksek hızlar, 62 ülkede 5.000'den fazla sunucu, Bir abonelikle aynı anda 6 cihaz, ve ultra güvenilir bağlantılar.

NordVPN bir 30-gün para iade garantisi, böylece risksiz deneyebilirsiniz. 7/24 açık olan canlı sohbet üzerinden geri ödeme isteğinde bulunabilir ve yaklaşık bir dakika içinde alabilirsiniz.

NordVPN'i Risksiz Bugün Deneyin!

2. CyberGhost

cyberghost çoklu cihazlar

CyberGhost 5.700+ sunucudan oluşan büyüyen bir ağ, platformlar arası uyumluluk sunar, 7 eşzamanlı bağlantı, ve otomatik bağlantı (dünyadaki en iyi sunucuya) arasında seçim yapma veya belirli bir konumu ve sunucuyu manuel olarak seçme gibi kullanıcı dostu özellikler.

bir 7 günlük ücretsiz deneme CyberGhost mevcut Windows, Android ve iO kullanıcıları için, ve herkes bir 45 günlük geri ödeme politikası. Geri ödemenizi ayarlamak için müşteri hizmetleri ekibiyle canlı sohbet yoluyla iletişime geçmeniz yeterlidir.

Ücretsiz CyberGhost Denemenize Şimdi Başlayın

3. ExpressVPN

ExpressVPN cihazları

ExpressVPN ismine kadar uzanıyor ve VPN hız testlerimizde sürekli olarak en iyi ödülleri kazanıyor. Diğer premium VPN'ler gibi, askeri sınıf AES 256 bit şifreleme ile güvence altına alınmıştır. Dünya çapında 3.000'den fazla sunucudan oluşan bir ağ, en iyi geoblock kırıcılarından biri VPN pazarında.

ExpressVPN'i deneyebilirsiniz 7 gün boyunca ücretsiz ve cihaz tüm yeni abonelere "soru sorulmuyor" 30 gün boyunca para iade garantisi.

Ücretsiz ExpressVPN Denemenize Şimdi Başlayın

4. Hotspot Kalkanı Elit

hotspot kalkan cihazları

Hotspot Shield, hizmetinin ücretsiz bir sürümünü sunuyor (aşağıya bakın), ancak ücretli sürümü oldukça etkileyici. O içerir sınırsız bant genişliği tek seferde 5 cihaza kadar, benzersiz Mancınık Hydra protokolü, şanzımanları sıkıştıran azami hız.

bir 7 günlük ücretsiz deneme Hotspot Shield Elite için kullanılabilir ve para iade garantisi tüm planlarda 45 güne kadar uzanıyor oturum açtıktan sonra, yalnızca bir aylık abonelik satın alsanız bile. Dolayısıyla, ay bitmeden geri ödeme isteğinde bulunmayı unutursanız, hala 15 gününüz vardır.

Ücretsiz Hotspot Shield Elite Denemenize Şimdi Başlayın

Windscribe'in yerini almak için hala tamamen ücretsiz bir VPN hizmeti arıyorsanız, okumaya devam edin.

Windscribe için En İyi Ücretsiz Alternatif VPN'ler

Mükemmel bir yere yakın hiçbir ücretsiz VPN yoktur, ancak hız, güvenlik ve diğer özelliklerle ilgili beklentilerinizi gerçekçi tutarsanız, bazı iyi seçenekler vardır. Bunlar bizim favorilerimiz.

1. Sıcak Nokta Kalkanı

hotspot kalkan cihazları

Netflix gibi ulaşılması zor içeriğe erişmek istiyorsanız Hotspot Shield’in ücretli planına (Elite) ihtiyacınız olacak, ancak sağlayıcının temel sürümü daha iyi ücretsiz VPN seçeneklerinden biridir. Alacaksınız yüksek hızlar ve AES-256 (askeri sınıf) şifreleme kimliğinizi güvenle saklamak için.

Buradaki ödünleşimler üçüncü taraf reklamları, sınırlı engelleme kaldırma yetenekleri ve düşük aylık veri sınırıdır.

Artıları

 • Askeri düzeyde şifreleme
 • Platformlar arası uyumluluk
 • Güvenilir yüksek bağlantı hızları

Eksileri

 • Yerleşik reklamlar
 • Aylık veri sınırı 500 MB
 • Netflix, Hulu ve BBC akışı için iyi değil

Reklamların zorluklarıyla yaşayabiliyorsanız ve göz atmanız genellikle hafifse, Hotspot Shield ücretsiz size iyi hizmet edebilir. Sadece sağlayıcının umduğunu unutmayın sizi Elite ücretli servise yönlendirmek için.

Örneğin, karşı çıkacaksınız Netflix gibi popüler akış hizmetlerine erişmeye çalışırsanız yerleşik ödeme duvarları. Bu kısıtlamaları kaldırmak için Elite'e kaydolmanız gerekir - ancak ücretsiz denemeden yararlanmayı unutmayın.!

Hotspot Shield'i ÜCRETSİZ Alın

2. TunnelBear

tünel ayı cihazları

TunnelBear’ın ücretsiz sürümünde sevdiğimiz bazı özellikler var, otomatik başlatma, “GhostBear” çift şifreleme, katı bir kayıt tutmama politikası, ve bir öldürme anahtarı sunucu bağlantınız beklenmedik şekilde kesilirse verilerinizi korur.

TunnelBear'ın tüm özelliklerini ücretsiz hizmetinde sunmasını da seviyoruz. Tek büyük uzlaşma, ayda sadece 500 MB'lık katı veri sınırı. TunnelBear hakkında tweet gönderirseniz 1 GB daha alabilirsiniz, ancak çok fazla akış gerçekleştirirseniz sınırsız ücretli plana ihtiyacınız olacaktır..

Artıları

 • Günlük yok
 • Otomatik bağlantı özelliği
 • AES 256 bit şifreleme
 • Öldürme anahtarı
 • TunnelBear'ı tanıtarak daha büyük bir veri ödeneği alma seçeneği

Eksileri

 • Aylık veri sınırı 500 MB
 • Yalnızca 20 ülkedeki sunucu konumları

İlginç bir şekilde, TunnelBear’ın ana eksiklikleri - P2P etkinliklerini yasaklayan politikalar, küçük bir sunucu ağı, canlı sohbet müşteri hizmeti yok ve Netflix, Hulu ve BBC'ye tutarsız erişim - hem ücretsiz hem de ücretli sürümlerinde mevcut.

TunnelBear'ı ÜCRETSİZ Alın

3. ProtonVPN

Windscribe için 6 Ücretsiz Alternatif - 2020 için Güvenli ve Hızlı VPN'ler

Proton VPN'nin (Proton Mail yaratıcılarından) en büyük avantajlarından biri veri sınırı eksikliği ücretsiz kullanıcılar için. Ancak, ücretsiz sürüm ücretli versiyondan önemli ölçüde daha yavaş ve sadece izin verir hesap başına bir bağlantı.

Ücretsiz plan aynı zamanda yalnızca 3 ağın yaklaşık 300 sunucusuna erişmenizi sağlar. ayrıca, torrent gibi P2P aktiviteleri ücretli ProtonVPN planlarında desteklenir, serbest planda yasak.

Artıları

 • AES-256 şifreleme
 • Günlük yok
 • DNS sızıntı koruması
 • Öldürme anahtarı
 • Veri sınırı yok

Eksileri

 • Henüz iOS sürümü yok (hala geliştirilme aşamasında)
 • P2P mevcut değil
 • Yalnızca 3 ülkedeki sunucu konumları
 • Daha düşük hızlar

Güvenlik ve gizlilik ProtonVPN’in ücretsiz planının en önemli noktalarıdır. En güçlü şifreleme düzeyini ve en güvenli VPN protokollerini (OpenVPN ve IKEv2) sağlamanın yanı sıra şirket zorlu İsviçre gizliliği tarafından yönetiliyor anonimliğinizi garanti eden yasalar.

Genel olarak, ücretsiz, fırfırsız ProtonVPN hizmeti kötü değil, ancak diğer ProtonVPN ürünlerine kıyasla özelliklere çok hafif.

ProtonVPN'i ÜCRETSİZ Alın

4. Hide.me

Windscribe için 6 Ücretsiz Alternatif - 2020 için Güvenli ve Hızlı VPN'ler

Beni sakla ücretsiz hizmeti için verileri ayda 2 GB olarak sınırlar - favori şovlarınızı ve filmlerinizi yayınlamak veya izlemek için yeterli değil, ancak diğer ücretsiz VPN'lere kıyasla kötü değil. O reklam barındırmıyor, kullanıcı günlüklerini tutmaz ve sunar iyi müşteri desteği, ücretsiz hizmet ile tüm kazanır.

Artıları

 • Günlük yok
 • İyi müşteri desteği
 • Reklamsız

Eksileri

 • Aylık 2 GB veri sınırı
 • Yalnızca 3 konuma bağlanır
 • Ücretli sürümden daha az özellik
 • OpenVPN protokolü desteklenmez

Hide.me’nin ücretsiz hizmetinin en büyük dezavantajı, sadece 3 sunucu konumuyla sınırlıdır, buna karşılık ücretli hizmet 28 ülkedeki sunuculara erişimi içerir.

Hide.me (ücretsiz veya ücretli) akış sitelerinin kilidini açmanız önerilmez ABD Netflix gibi.

Hide.me ÜCRETSİZ alın

5. OperaVPN

Windscribe için 6 Ücretsiz Alternatif - 2020 için Güvenli ve Hızlı VPN'ler

Yakın zamana kadar, OperaVPN en popüler ücretsiz VPN'lerden biriydi, ancak uygulamalar Nisan 2018'de emekliye ayrıldı. sağlayıcı artık yalnızca yerleşik bir tarayıcı proxy'si sunuyor bir VPN olarak yanlış etiketlenmiş.

Bu proxy hizmeti hala bir VPN'den beklediğiniz bazı işlevleri yerine getirirken (ör. IP adresinizi değiştirin ve izlemeyi engelleyecek bazı araçlar içerir), şifreleme sunmuyor ve başka önemli eksiklikleri var.

Artıları

 • Minimum kurulum - Opera tarayıcısını indirmeniz ve ayarlarda “VPN'yi etkinleştir” seçeneğini tıklamanız yeterlidir
 • IP adresinizi değiştirebilme

Eksileri

 • Gerçek bir VPN değil - bir proxy (şifreleme yok)
 • Tarayıcı dışında koruma yok
 • Bilgileri günlüğe kaydeder ve pazarlama amacıyla kullanır
 • Platformlar arası uyumluluk yok - yalnızca Opera tarayıcısı ile kullanılabilir
 • 3 konum seçeneğiyle sınırlıdır
 • Torrent desteği yok

OperaVPN, iyi bir VPN'den bekleyebileceğiniz güvenlik önlemlerinin çoğundan yoksun olmasının yanı sıra günlükleri ve bilgilerinizi "sınırlı" pazarlama amaçları için kullanmayı kabul eder.

Gerçekten, OperaVPN'in tek avantajı neredeyse anında kurulum ve doğrudan tarayıcı ayarlarınızda açıp kapama yeteneğidir. Hizmetin ne kadar az sunacağı göz önüne alındığında, güvenliğinizden ödün vermeyen ücretsiz bir VPN için başka bir yere bakmanızı öneririz..

OperaVPN'i ÜCRETSİZ Alın

6. Penguen Proxy

Eğer sınırsız veri ve global erişim en önemli önceliklerinizdir, yeni gelen Penguin Proxy, kısa VPN listenizde olmalıdır. Ancak, en iyi VPN'lerin aksine, gerçek uçtan uca şifreleme kullanmaz.

Sağlayan HTTPS Everywhere kullanmanızı önerir web sitesi düzeyinde ek şifreleme elde etmek için.

Aslında bir P2P proxy sunucu hizmeti olduğundan, Penguin Proxy hız ve farklı bölgelere erişim için katılımcı kullanıcı sayısına güvenir. Ne yazık ki, hizmetin P2P doğası sizi potansiyel olarak diğer kullanıcılardan gelen virüslere veya kötü amaçlı yazılımlara da maruz bırakır.

Artıları

 • Reklamsız
 • Tarayıcı geçmişinizi satmayacak
 • Hız veya veri limiti yok
 • Günlük yok
 • ABD Netflix ve BBC iPlayer'a erişir

Eksileri

 • Özgür kalamaz; sağlayıcı gelecekte ücretli hizmet sunmayı planlıyor
 • VPN tünel protokollerinin olmaması, uçtan uca şifrelemeden daha az güvenlik anlamına gelir
 • P2P yapısı bazı güvenlik riskleri yaratır

Penguen Proxy bir tüm VPN sağlayıcılarının kâr aradığı kuralı hariç. Hizmet şu anda bir "kavram kanıtı" projesi, yani bu aşamada para kazanması gerekmiyor.

Penguin Proxy, hiçbir zaman tarayıcı geçmişi satmayacak veya reklam yayınlamayacak, ancak gelecekte ücretli bir abonelik katmanı ekleyerek hizmetten para kazanmayı planlıyor.

özet

Birkaç dakika boyunca bir VPN'e ihtiyacınız varsa - belki de kısıtlı bir web sitesine erişirken veya açık bir wi-fi ağı kullanırken - ihtiyacınız olan tek şey ücretsiz bir seçenek olabilir. Fakat Windscribe'in kendisi gibi, TÜM ücretsiz VPN'lerin sınırlamaları vardır ve hatta bazıları güvenlik riskleri içerir.

VPN sağlayıcılarının para kazanması gerektiğinden, ister içinde olsun, her zaman bir şekilde ödeme yaparsınız. ücretli bir hizmete geçmenizi etkilemeye yönelik düşük hızlar veya veri sınırları, veya güvenliği ihlal eden ve gizliliğin kaybıyla sonuçlanan reklamlarda ve veri toplamada.

Bu nedenle, birkaç gün veya hafta boyunca ücretsiz bir VPN hizmeti arıyorsanız, premium sağlayıcılar tarafından sunulan ücretsiz denemeleri ve para iade garantilerini kullanmanızı kesinlikle öneririz..

İstediğiniz tüm korumayı, hızı ve erişimi sağlayacak bir VPN'ye bağlanmaya hazır olduğunuzda, inanılmaz fırsatlar sayfası en iyi VPN'lerin ne kadar ücretsiz olabileceğini görmek için.

NordVPN'i Risksiz Bugün Deneyin!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me