WOW – Women Of Wrestling 2.Sezon 2020’de İzle!

Turnuva, Güreş Kadınlar (WOW) ikinci bir sezon için geri döndüğünde tekrar başlıyor. Ekranlarımıza çarpan tek kadın profesyonel güreş serisi olarak, kaçırılmayacak biri değil.

WOW, AXS TV kanalına özeldir, hangisi olabilir Sling TV'den akış. Ne yazık ki, Sling TV sadece ABD'de mevcut.

Başka ülkelerde, coğrafi kısıtlamalar izlemenizi engeller son seri. Yine de endişelenmeyin, bunun için bir yol var - premium bir VPN yükleyerek.

VPN, coğrafi kısıtlamaları atlamanızı sağlar verilerinizi şifreleyerek ve konumunuzu gizleyerek. Bu, internete tamamen sınırsız erişim sağlar. 24 WOW bölümünü de her yerden izleyebilirsiniz.

Hızlı Kılavuz: WOW Nasıl İzlenir - Sling TV'de Güreş Kadınlar

 1. Bir VPN seçin — hızlı ve kesintisiz akış için ExpressVPN öneriyoruz.
 2. VPN yazılımınızı indirin ve yükleyin.
 3. ABD'deki bir sunucuya bağlanma.
 4. Sling TV'ye gidin, giriş yapın / kaydolun, keyfini çıkarın!

ExpressVPN ile Şimdi İzleyin!

Sling TV'ye Nasıl Kaydolunur?

WOW izlemek için, kaydolup Sling TV için ödeme yapmanız gerekecek. İyi olan şu ki, Sling TV'ye kaydolabilmek için kablo aboneliğine ihtiyacınız yok.

Kendinizi kurmak için şu adımları izleyin:

 1. VPN'nize bağlanın ve ABD'de bir sunucu seçin—Sling TV'nin kullanılabildiği tek yer burası.
 2. Kendinize bir Sling TV hesabı oluşturun, ardından bir paket seçmeniz istenir.
 3. Mevcut üç paketten birini seçin. temel “Sling Orange” paketi AXS TV'ye erişmenizi sağlayacaktır WOW izlemek için, ancak daha fazla kanal tercih ediyorsanız, “Sling Blue” seçeneğini de göz önünde bulundurun. Paketinizi belirli kanalları içerecek şekilde de özelleştirebilirsiniz.
 4. Sling TV uygulamasını seçtiğiniz cihaza indirin.
 5. Oturum açın ve WOW'un 2. Sezonu ile başlayın.

WOW izlemek için neden bir VPN'e ihtiyacınız var - Women Of Wrestling

WOW'un 2.Sezonu hazır ve sizi bekliyor olsa da, AXS TV yalnızca ABD'de kullanılabilir, izleyebileceğiniz akış platformları da.

Sling TV konumunuzu izler ve içeriğini coğrafi olarak engeller, ABD dışında olduğunuzda, web sitesine bile erişemezsiniz, en sevdiğiniz programı izlemekten çekinmeyin. ABD'de bir abonelik için ödeme yapıp başka bir yere seyahat etseniz bile.

Premium VPN, seçtiğiniz cihazı güvenli bir sunucuya bağlar, verilerinizi şifreleme tünellerinden geçirme. Bu şifreleme tünelleri gerçek IP adresinizi gizli tutun ve internet servis sağlayıcınızı (İSS) farklı bir ülkede olduğunuzu düşünmeye kandırın.

IP adresiniz gizlendiğinde ve ABD'deymişsiniz gibi göründüğünde,, coğrafi olarak engellenmiş içeriğe sınırsız erişim, ve nerede olursanız olun WOW'u izleyebileceksiniz.

Bir VPN Yapabilecekleri Bu Kadar Değil

VPN, coğrafi kısıtlamaları atlamanın ve tüm dünyadaki favori programlarınıza erişmenin en iyi yoludur. Ancak premium bir VPN bundan çok daha fazlasını yapar.

Premium VPN'ler akış sırasında sizi güvende tutar, maksimum güvenlik ile. Tüm premium VPN'ler kullanır askeri sınıf şifreleme Sling TV'ye kaydolurken konumunuzu ve hassas verilerinizi kredi kartı bilgileri gibi gizli tutan.

IP adresiniz gizli kaldığı için, İSS'niz sizi izleyemiyor, yani verilerinizi üçüncü taraflara devredemez veya satamaz.

Daha iyi, bilgisayar korsanlarının bilgilerinize erişimi olmayacak, yani tamamen güvende olduğunu biliyorsun.

Artık bir VPN'e neden ihtiyacınız olduğunu bildiğinize göre, hangisini bulmak için okumaya devam edin WOW akışı için önerdiğimiz 3 VPN Sling TV'de.

WOW İzlemek İçin En İyi 3 VPN - Women Of Wrestling

1. ExpressVPN

WOW - Women Of Wrestling 2.Sezon 2020'de İzle!

İle en yüksek hızlar, ExpressVPN, WOW için mükemmel akış deneyimi sunar. Tadını çıkarabilirsiniz Tamponlama veya yükleme olmadan HD kalitesi, eylemin her saniyesini takip ettiğinizden emin olun.

Bir Windows veya Mac cihazında akış yapıyorsanız, ExpressVPN’leri kullanabilirsiniz. en hızlı performansı gösteren ABD sunucularını görmek için hız testi, ve bu da Ultra HD'de WOW oynatmanızı sağlayacak.

ExpressVPN bitti 160 konumda 3.000 sunucu, ABD dahil. Yapmanız gereken tek şey ExpressVPN'i cihazınıza yüklemek, ABD'de bir sunucu seçmek ve akışa hazır olacaksınız. Bu kadar basit!

ExpressVPN IP adresinizi sınıfının en iyisi şifreleme ve DNS koruması. Artı, bir kayıt tutmama politikası herhangi bir aktivite izi önlemek için, ve iki otomatik öldürme anahtarı akış sırasında sizi güvende tutmak için.

Hatta sağlar bölünmüş tünel açma, ziyaret ettiğiniz web sitelerini VPN'niz üzerinden şifrelediğini kontrol etmenizi ve esnek olmanızı sağlar. Bu aynı zamanda gerçek IP adresinizi kullanarak yerel olarak internete göz atın aynı zamanda.

Ücretsiz deneme sürümü ile ExpressVPN'in keyfini çıkarın ve 30-gün para iade garantisi. Hatta Aboneliğinizden tasarruf edin kupon sayfamızı kontrol ederek.

ExpressVPN hakkında daha fazla okumak istiyorsanız incelememizi mutlaka okuyun.

ExpressVPN engelini kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN ve BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

ExpressVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Ayrıca belirli yönlendiricilerle kullanım için bir uygulama sunar.

ExpressVPN ile WOW Streaming yayınına başlayın!

2. NordVPN

WOW - Women Of Wrestling 2.Sezon 2020'de İzle!

Etkileyici bir küresel ağ ile ve yalnızca ABD'de 1.880'den fazla sunucu, NordVPN ile mevcut IP adresleri seçimi için şımartılacaksınız.

Ultra yüksek hızlar ve sınırsız bant genişliği bu önemli güreş anlarını kaçırmadığınızdan emin olmak için NordVPN'e güvenebileceğiniz anlamına gelir.

Onun SmartPlay teknolojisi coğrafi kısıtlamaları aşmayı sorunsuz bir görev haline getirir. Tek tıklamayla hiç vakit kaybetmeden akış yapabilmeniz için sizi Sling TV'ye götürür.

NordVPN ayrıca güvenlik önlemlerinde en iyiyi, AES 256 bit şifreleme, bir kayıt tutmama politikası, ve bir otomatik öldürme anahtarı, konumunuzu ve özel verilerinizi güvende tutmak için.

Hatta 6 cihaza kadar NordVPN kurma nerede olursanız olun, hangi cihaza erişiminiz varsa.

Gizlilik, güvenlik ve en iyi akış kalitesi bir arada olan NordVPN, kullanıcılar arasında popüler bir seçimdir.

Ücretsiz deneme sürümü ile kendiniz deneyin ve 30-gün para iade garantisi, ve para biriktir kupon kodumuzla.

NordVPN engelini kaldırabilir:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ve Sling TV.

Torrent'i destekler:

 • Evet, P2P özel sunucuları mevcut.

NordVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Yönlendiricilerle de uyumludur.

NordVPN ile WOW Streaming yayınına başlayın!

3. CyberGhost

CyberGhost Cihazları

Kolay bir kurulumdan sonraysanız, CyberGhost sizin için doğru VPN olabilir. Onunla kullanıcı dostu arayüz ve tek tıklama adımları, kullanıcılar arasında, özellikle VPN kullanımında yeni olanlar arasında popüler bir seçimdir.

CyberGhost teklifleri 112 konumda 5.000 sunucu, ABD dahil. Yine de listeden seçim yapmaya gerek yok, çünkü CyberGhost otomatik olarak en hızlı sunucuyu bul. Seçtiğiniz yayın platformu olarak Sling TV'yi seçmeniz yeterlidir; WOW'u hemen izleyeceksiniz.

Maksimum güvenlik önlemler IP adresinizi gizli tutuyor ve verilerinizi üçüncü taraflardan veya bilgisayar korsanlarından uzak tutun. Ayrıca bir kayıt tutmama politikası, yerleşik reklam engelleyici, ve isteğe bağlı NoSpy sunucusu, mükemmel, güvenli akış deneyimi için.

Sen olacaksın yeni bir genel ağa veya kablosuz ağa her bağlandığınızda otomatik olarak korunur, evde, seyahat ediyor veya yerel kahve dükkanınıza gidip gitmediğiniz konusunda endişelenmenize gerek yok.

Birlikte 45 günlük para iade garantisi, CyberGhost ayrıca cömert bir paket sunuyor. 24 saatlik ücretsiz deneme sürümünü deneyin ve kuponumuzu kullanarak Aboneliğinizden tasarruf edin.

CyberGhost engelini kaldırabilir:

 • Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN, Sling TV ve diğerleri, optimize edilmiş sunucularla özel bir akış profili kullanma.

Torrent'i destekler:

 • Evet, özel profil ülkeleri ve kullanıcı sayısını gösterir.

CyberGhost şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux ve Chrome.

CyberGhost ile WOW Akışını Başlat!

özet

Bir VPN kullanarak coğrafi kısıtlamaları atlayabilirsiniz ve nerede olursanız olun Sling TV'de WOW'un tadını çıkarın.

Dahası, bir VPN ile kalacaktır her akışta güvenli, ve verilerinizin kimseye satılması veya sızdırılması konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Ayrıca, en iyi sunucular size en yüksek hızlar hiçbir şey kaçırmamak için kullanılabilir.

ExpressVPN bizim en iyi tavsiye Sling TV'de WOW akışı için yıldırım hızında hızlar ve etkileyici engelleme kaldırma özellikleri.

Daha fazla okuma

ExpressVPN ve NordVPN arasında seçim yapamaz mısınız? Karar vermenize yardımcı olması için her iki VPN karşılaştırmamızı okuyun.

Netflix'in yanı sıra Sling TV'ye VPN'nizle nasıl erişeceğinizi merak ediyorsanız, Netflix için en iyi VPN'lerdeki kılavuzumuzu okuyun.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me