Wszystko, co musisz wiedzieć o konferencji Nullcon 2018

Pomysł nullcon zrodził się z null - naszej otwartej społeczności bezpieczeństwa, która jest największa w Indiach, z 13 oddziałami w Indiach i za granicą, i wciąż rośnie.

Wydarzenie to zostało stworzone jako spotkanie dla badaczy i organizacji w celu przeprowadzenia burzy mózgów i zademonstrowania, dlaczego obecna technologia jest niewystarczająca i na czym powinny koncentrować się w nadchodzących latach, dotyczące bezpieczeństwa informacji.

Kiedy zaczynaliśmy, w 2010 roku, nullcon był znany głównie jako konferencja badawcza. To coś trzymaliśmy przez całą podróż. Od tego czasu wydarzenie znacznie się rozwinęło i ewoluowało.

Jednym z najcenniejszych dodatków jest udział CXO z całego świata. W ostatnich latach przedsiębiorstwa uważają, że korzystne jest budowanie silnych relacji biznesowych podczas konferencji i uzyskanie możliwości rekrutacji wysoko wykwalifikowanych talentów spośród uczestników nullcon. Ponadto wielu indyjskich badaczy decyduje się na prezentację swojej pracy w nullcon, a następnie na inne wydarzenia.

Jakich ciekawych wykładów / warsztatów możemy się spodziewać na imprezie?

W tym roku załadowaliśmy kilka wielkich nazwisk, aby zadziwić naszych uczestników. Notę otwierającą wygłosi Rajeev Chandrasekhar, szanowny poseł do Parlamentu i przedsiębiorca technologiczny.

Mamy również naszego głównego mówcę, pana Haroon Meera - założyciela Thinkst. Już teraz otrzymujemy przytłaczającą odpowiedź w mediach społecznościowych dotyczącą tych dwóch rozmów! Tym razem mamy zupełnie nową ścieżkę społeczeństwa obywatelskiego, w której będzie gościć wielu świetnych mówców, takich jak Eva Galperin, dyrektor ds. Cyberbezpieczeństwa EFF.

Jason Haddix, szef ds. Zaufania i bezpieczeństwa w Bugcrowd, poprowadzi praktyczne szkolenie podczas warsztatów metodologicznych The Bug Hunter. W ramach sesji szkoleniowych chciałbym podkreślić - Mario Heiderich, Adam Laurie & Joerg Simon.

Goa wydaje się niezwykłym wyborem na zjazd biznesowy. Co sprawiło, że wybrałeś tę lokalizację i jaki rodzaj odbiorców chcesz przyciągnąć?

Może się to wydawać niezwykłym wyborem na konferencję InfoSec, ale plaża i pogoda zmusiły nas do złamania tradycyjnego pomysłu na oficjalne środowisko. Ideą Nullcon było zachęcanie do komunikacji między uczestnikami, mówcami, sponsorami itp. Ogólna swoboda i atmosfera w tym miejscu sprawia, że ​​uczestnicy są bardziej zrelaksowani w rozmowach i spotkaniach z różnymi mówcami i sponsorami oraz nawiązywaniu kontaktów biznesowych, ciesząc się atmosferą Goa. Zawsze mieliśmy świetne recenzje na temat lokalizacji i jest to jedna z tych rzeczy, które sprawiają, że Nullcon jest wyjątkowy.

Zarejestruj się na Nullcon 2018

 Konferencja odbędzie się w Holiday Inn Resort, Mobor, Goa, w dniach 2 i 3 marca 2018 r.

Przed konferencją mamy 3 & 2-dniowe szkolenie techniczne, podczas którego trenerzy z różnych przedmiotów ułatwiają sesje poświęcone najnowszym badaniom / pracom / itp. Możesz zarejestrować się na wydarzenie za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres [email protected]

Czekamy na Ciebie z nami!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me