WWE SmackDown CANLI Ücretsiz Online İzle!

Profesyonel güreşlerden biriyseniz WWE SmackDown LIVE kaçırılmanız gereken bir olay değildir. FOX Sports'a özel, şunları yapabilirsiniz WWE SmackDown'ı yalnızca ABD'deyseniz izleyin.

FOX Sports, içeriğine coğrafi kısıtlamalar getiriyor. Bu, ABD dışına çıktıktan sonra hiçbir şey yayınlayamayacağınız ve canlı güreş eylemini kaçıracağınız anlamına gelir.

Neyse ki, bir çözümü var. Size nasıl olduğunu göstereceğiz cihazınıza bir VPN yüklemek FOX’in coğrafi kısıtlamalarını aşmanıza yardımcı olur, yani sen WWE SmackDown CANLI izleyebilirsiniz her neredeysen.

Gerek izlemek için kaydolun FOX Sports GO WWE SmackDown. Ücretsiz, ama izlemek için bir TV sağlayıcısına da abone olmanız gerekir. İster FOX Sports GO ile çalışan bir TV sağlayıcınız olsun, ister bir TV programına kaydolmanız gerekiyor, hiç vakit kaybetmeden akış gerçekleştirmeniz için bazı hızlı kılavuzlar ekledik.

Hızlı Kılavuz - WWE SmackDown'ı FOX Sports GO'da CANLI İzleme

 1. Bir VPN seçin — çarpıcı hızları ve ultra HD akış kalitesi için ExpressVPN'i öneriyoruz.
 2. VPN yazılımınızı indirin ve yükleyin.
 3. ABD'deki bir sunucuya bağlanma.
 4. TV sağlayıcınızla giriş yapın.
 5. FOX Sports web sitesine gidin, kaydolun / giriş yapın ve oynat düğmesine basın!

WWE SmackDown'ı Canlı Yayınlamaya Şimdi Başla!

Televizyon Sağlayıcınızla FOX Sports'un İzlenmesi

FOX Sports GO ile çalışan bir TV sağlayıcınız varsa, başlamak için şu basit adımları izleyin.

 1. VPN'nize bağlanın ve ABD'de yüksek hızlı bir sunucu seçin.
 2. FOX Sports web sitesine gidin ve “Oturum Aç” ı tıklayın.
 3. “TV Sağlayıcıları” nı tıklayın ve abone olduğunuz kanalı seçin.
 4. Giriş yapın ve WWE SmackDown LIVE'ın son bölümünü izlemeye hazır olun.

Hulu ile FOX Sports GO Nasıl İzlenir

TV sağlayıcınız yoksa bunun yerine bir Hulu hesabına kaydolun. Aşağıdaki adımları takip et.

 1. VPN'nize bağlanın ve ABD'de yüksek hızlı bir sunucu seçin.
 2. Hulu web sitesine gidin.
 3. WWE SmackDown LIVE'ı izlemek için Hulu + Live TV paketini seçin. 7 günlük ücretsiz deneme süresinin tadını çıkarabileceksiniz!
 4. FOX Sports web sitesini ziyaret edin ve kaydolun / giriş yapın.
 5. TV sağlayıcınız olarak Hulu'yu seçin, ardından WWE SmackDown LIVE'ın en son bölümünü bulun ve izlemeye başlayın!

WWE SmackDown LIVE'ı izlemek için neden bir VPN'e ihtiyacınız var?

Eğer hiç kimse sizi internette izliyormuş gibi hissettiyseniz,. İnternet servis sağlayıcınız (İSS) konumunuzu izler ve etkinliğinizin sekmelerini tutar.

Gibi FOX Sports ABD'ye özeldir, bu konumun dışına çıktığınızda, İSS'niz. Bu, tüm FOX’ların içeriği yayınlamanız için kullanılamayacağı anlamına gelir.

Bir VPN kurarak cihazınızda, yapabilirsin ABD'deki bir sunucuya bağlanma FOX Sports'un erişilebilir olduğu yerlerde. Gerçek IP adresiniz, ISS'niz için son derece güvenli ve görünmez olan bir şifreleme tünelinden geçer.

IP adresiniz gizlendikten sonra, İSS'niz nerede olduğunuzu bilmiyor. Seçtiğiniz VPN size yeni bir ABD IP adresi verecek, ABD'den izliyormuşsun gibi görünüyor.

Bağlantınız kurulduğunda, FOX Sports'a ve WWE SmackDown'ın her bölümüne sınırsız erişim FOX'ta CANLI.

Bir VPN Yapabilecekleri Bu Kadar Değil

Bir VPN'in neler yapabileceğini öğrenmek sizi şaşırtabilir. O coğrafi olarak engellenmiş içeriğe erişmenizi sağlar popüler akış sitelerinde, ancak çok daha fazlasını yapabilir.

Bir VPN İnternette güvende kalmanın en iyi yolu. Gibi tüm aktiviteleriniz ve bilgileriniz bir şifreleme tünelinden geçer, üçüncü taraflardan veya bilgisayar korsanlarından gizlidir.

Bu sizin kişisel bilgilerin yanlış ellere geçme riski yoktur.

Genel wi-fi, veri korsanları için bir altın madeni. Bir VPN sizi tutar nerede olursanız olun güvenli ve anonim, sen bile güvenli olmayan genel ağlara bağlı.

Premium VPN'leri test ettikten sonra, çoğu teklifin etkileyici engelleme kaldırma özellikleri. Coğrafi kısıtlamaları aşma yetenekleri dijital sansür yasalarını atlayarak hem de akış.

Hükümetiniz sitelere kısıtlamalar getiriyorsa ziyaret edebilirsiniz, bir VPN bunların kilidini açabilir senin için. O zaman yapabilirsin çevrimiçi göz atmak, e-postalarınızı kontrol etmek ve sosyal medya kanallarınızı güncellemek için VPN'nizi kullanın.

WWE SmackDown LIVE'ı İzlemek için En İyi 3 VPN

1. ExpressVPN

WWE SmackDown CANLI Ücretsiz Online İzle!

ExpressVPN aşağıdakilere sahiptir: test ettiğimiz tüm VPN'lerin en hızlı sunucuları. Bu bizim numaramız 1 öneri WWE SmackDown CANLI akış için.

İle 160 konumda 3.000'den fazla sunucu, ExpressVPN etkileyici bir küresel ağa sahiptir. Vardır ABD'de yaklaşık 20 farklı şehirde 30 yüksek hızlı sunucu. İster New York, Miami, ister Washington DC IP adresi kullanarak WWE SmackDown LIVE'ı izlemek isteyin, ExpressVPN'in gidecek çok şeyi var.

Seçtiğiniz herhangi bir sunucu çarpıcı hızlar ve sınırsız bant genişliği Böylece yapabilirsiniz ultra HD kalitesinde izle yarışmacılar kafa kafaya giderken.

Gecikme veya tamponlama yok önemli anları kaçırmanız konusunda endişelenmenize veya yüklenmesini beklemenize gerek olmadığı anlamına gelir.

Windows veya Mac cihazı kullanma? ExpressVPN’in hız testini deneyin. Bağlı olduğunuz sunucunun ne kadar hızlı performans gösterdiğini görmek için gecikmeyi ve indirme hızını ölçer. Daha hızlı bir sunucu varsa, nihai WWE akış deneyimi için.

ExpressVPN aşağıdakileri sunar: Akıllı Konum özelliği sayesinde doğru sunucuyu bulmanızı kolaylaştırır. Giriş yaptıktan sonra, hızlıca yıldırım hızında bir sunucu bulur.

Sınıfının en iyisi şifreleme güvenli ve anonim akışı garanti eder. Ayrıca sıfır bilgili DNS, bir katı kayıt tutmama politikası, ve bir otomatik öldürme anahtarı. Nadiren bağlantınız kesilirse, kill anahtarı IP adresinizi gizli tutar.

VPN'inizi tarama için kullanmak istiyorsanız, ExpressVPN bir benzersiz bölünmüş tünelleme özelliği. Bu, ziyaret ettiğiniz web sitelerinin VPN'niz aracılığıyla şifrelenmesini kontrol edebileceğiniz anlamına gelir. İstersen mükemmel yerel olarak göz atın ve aynı anda yabancı IP adresinizle WWE SmackDown LIVE'ı izleyin.

Aynı anda 5 cihaza kadar bağlantı dizüstü bilgisayarınızda, telefonunuzda, TV'nizde ve daha fazlasında WWE SmackDown bölümlerini izleyin!

Ayrıntılı incelememizde ExpressVPN'in neden kullanıcılar arasında bu kadar popüler olduğunu kendiniz görün. ExpressVPN'in sunduğu her özelliği test ettik ve etkilendik.

Kendinizi risksiz bir şekilde deneyin 30-gün para iade garantisi.

Aşağıdaki kuponu tıklamanız yeterlidir Aboneliğinizle tasarruf edin.

% 49 İndirim

Harika bir indirimle piyasadaki en iyi hızlar - ExpressVPN ile% 49'a varan oranda tasarruf edin!

ExpressVPN planınızda bugün% 49 tasarruf edin!

Para İade Garantisi: 30 Gün

ExpressVPN engelini kaldırabilir:

 • FOX Sports, Hulu, Netflix, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN ve BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

ExpressVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Ayrıca belirli yönlendiricilerle kullanım için bir uygulama sunar.

ExpressVPN ile WWE SmackDown LIVE'ı izleyin!

2. NordVPN

WWE SmackDown CANLI Ücretsiz Online İzle!

NordVPN var ABD'de 1.880'den fazla sunucu. Her sunucu süper hızlıdır, böylece stream WWE SmackDown CANLI sorunsuz, sinir bozucu tamponlama olmadan.

Sınırsız bant genişliği ayrıca var olduğu anlamına gelir WWE SmackDown'ın kaç bölümünü izleyebileceğinize dair bir kısıtlama yok. Canlı izliyorsanız, verilerinizi yemek ve gelecek haftanın bölümünü kaçırmak konusunda endişelenmenize gerek yok.

Sadece NordVPN'e giriş yapın ve "Hızlı Bağlantı" düğmesine basın. O ABD'deki en hızlı sunucuları otomatik olarak bulur, böylece hemen yayın yapmaya hazır olacaksınız.

NordVPN teklifleri üst düzey güvenlik, dahil olmak üzere 256-AES bit şifreleme, bir katı kayıt tutmama politikası, ve bir otomatik öldürme anahtarı.

Her özellik IP adresinizi ve etkinliğinizi gizli tutun, ile geride iz kalmadı WWE SmackDown bölümünüz bittiğinde.

Ayrıca bir CyberSec özelliği, hangi işe yarıyor şüpheli kötü amaçlı yazılımların cihazınıza bulaşmasını önleme. Otomatik olarak zararlı olabilecek web sitelerini ve can sıkıcı pop-up reklamları engeller, çok.

NordVPN sizi korur halka açık wi-fi güvenli onunla askeri sınıf şifreleme. Bu bölümü yanınızda taşımak istiyorsanız, güvenli ve gizli kalacağın garantilidir.

Global kapsama alanı, güvenlik ve yüksek hızlar NordVPN'i kullanıcılar arasında son derece popüler hale getirir. NordVPN'in neden en iyi VPN'lerden biri olduğunu görmek için ayrıntılı incelememize göz atın.

Yapabilirsin risksiz deneyin yararlanarak 30-gün para iade garantisi. Kaydolursanız, sadece indirim eklemek için aşağıdaki kuponu kullanın.

70 indirim

Bugün NordVPN planınızda% 70 tasarruf edin!

Aylık 3.49 $ karşılığında 3 yıllık bir NordVPN planı edinin!

Para İade Garantisi: 30 Gün

NordVPN engelini kaldırabilir:

 • FOX Sports, Hulu, Netflix, HBO, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ve Sling TV.

Torrent'i destekler:

 • Evet, P2P özel sunucuları mevcut.

NordVPN şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Yönlendiricilerle de uyumludur.

WWE SmackDown'ı CANLI olarak NordVPN ile izleyin!

3. CyberGhost

CyberGhost Cihazları

CyberGhost teklifleri 11 ABD şehrinde 1.300 sunucu, ve sürekli büyüyor. WWE SmackDown'u FOX'ta yayınlamak için seçebileceğiniz çok şey var.

CyberGhost’la bir sunucu seçmek kolaydır optimize edilmiş sunucu özelliği. Kurulumunuzu yaptıktan sonra, akış platformunuz olarak Hulu'yu (veya başka bir TV sağlayıcısını) seçin ve otomatik olarak en hızlı sunucuyu bulur.

kullanma 256-AES bit şifreleme teknolojisi ile CyberGhost IP adresinizi gizler ve nerede olursanız olun sizi güvende tutar, halka açık ağlarda bile. Birkaç farklı kullanıcı, İSS'nizin sizi izlemesini zorlaştırmak için yeni IP adresinizi paylaşacak.

CyberGhost, eşzamanlı bağlantılar açısından önde gelen VPN'lerden biridir. Yapabilirsin aynı anda 7 cihaza kadar bağlantı, bulduğumuz en yükseklerden biri.

yanında askeri sınıf şifreleme, CyberGhost bir katı kayıt tutmama politikası, bir otomatik öldürme anahtarı, ve bir isteğe bağlı No-Spy Server garantili anonimlik için.

Ayrıca bir can sıkıcı pop-up'ları önlemek için reklam engelleyici bu gergin güreş anlarını kaçırmanıza veya cihazınıza kötü amaçlı yazılım bulaşmasına neden olabilir.

Ayrıca aboneliğinize özellikler ekleyin, dahil olmak üzere özel IP adresi ve Gizlilik Görevlisi özelleştirilebilir, güvenli bir deneyim için.

CyberGhost en kullanım kolaylığı bizim için göze çarpan bir şey testlerimiz sırasında. Bir Kullanıcı dostu arayüz ve tek tıklama adımları. VPN'lerde yeniyseniz veya WWE SmackDown'ın canlı aksiyonuna gecikmeksizin katılmak istiyorsanız, bu VPN tam size göre. CyberGhost'un kullanıcıları arasında neden bu kadar popüler olduğunu görün ve incelememize göz atın.

Unutma tasarruf etmek için kuponunuzu aşağıda kullanın aboneliğinizle.

79% İndirim

CyberGhost VPN planınızda bugün% 79 tasarruf edin!

Aylık 2,75 $ / ay karşılığında 3 yıllık CyberGhost planı alın!

Para İade Garantisi: 45 Gün

CyberGhost engelini kaldırabilir:

 • Optimize edilmiş sunucularla özel bir akış profili kullanan FOX Sports, Hulu, Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Comedy Central, Eurosport, ESPN, Sling TV ve diğerleri.

Torrent'i destekler:

 • Evet, özel profil ülkeleri ve kullanıcı sayısını gösterir.

CyberGhost şu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux ve Chrome.

WWE SmackDown'ı CyberGhost ile CANLI olarak izleyin!

özet

WWE SmackDown LIVE'ı dünyanın herhangi bir yerinde izlemek için, ABD'de sunucuları olan kaliteli bir VPN'e ihtiyacınız var. Ayrıca ihtiyacınız var hızlı, güvenilir sunucular ve aşağıdakileri içeren bir VPN FOX Sports GO’nun coğrafi kısıtlamalarını atlamak için engellemeyi kaldırma özellikleri.

ExpressVPN bizim numaramız 1 WWE SmackDown akışı için öneri, inanılmaz hızları, üst düzey güvenliği ve coğrafi olarak engellenen içeriğin kilidini açma özelliği sayesinde.

Daha fazla okuma

VPN'nizle akış yapmaktan daha fazlasını mı yapmak istiyorsunuz? Belki de güreş eyleminin bir parçası olmak istersiniz! Oyun için En İyi 5 VPN kılavuzumuzu okuyun.

VPN'ler, yalnızca Hulu'nun değil, birçok popüler akış sitesinin engellemesini kaldırabilir. Netflix ile Hala Çalışan En İyi 5 VPN kılavuzumuzda hangi VPN'lerin Netflix’in anti-VPN yazılımını geçebileceğini görün.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me