Xbox One için En İyi 5 VPN ve Bir VPN ile Nasıl Akış Yapılır


Xbox One oyun deneyiminizi geliştirmek söz konusu olduğunda, otomatik olarak bir VPN kullanmayı düşünmeyebilirsiniz. Ancak, güvenlik riskleri artıyor ve daha fazlası ve daha fazlası bölge tarafından kısıtlanan içerik, birçok oyuncu aşağıdaki gibi konularda yardımcı olmak için VPN'lere yöneliyor gecikme, geoblocked oyunları, ve Siber diğer oyuncuların saldırıları.

Xbox One ile neden bir VPN kullanmanız gerektiğini, nasıl ayarlanacağınızı ve hangi VPN'leri önerdiğimizi öğrenmek için okumaya devam edin.

Xbox One için En İyi 5 VPN: Hızlı Kılavuz

 1. ExpressVPN - Yıldırım hızları ve özel Xbox uyumlu MediaStreamer uygulaması ile ExpressVPN en iyi seçimimizdir.
 2. NordVPN - NordVPN, eklenen DDoS koruması ve bir lisans altında cömert 6 bağlantı ile oyun oynamaya çok uygundur.
 3. CyberGhost - Oyun oynamak için daha uygun fiyatlı ve kullanımı kolay seçeneklerden biri olan CyberGhost, mükemmel hızlar ve 7 eşzamanlı bağlantı sunar.
 4. Hotspot Shield - Hotspot Shield’in Katapult Hydra protokolü gecikme ile mücadele ederken, özel akış sunucuları size mükemmel hızlar sunuyor.
 5. PrivateVPN - Torrent ve P2P bağlantıları için optimize edilmiş PrivateVPN özellikle iyi hızlarla ve tek bir lisans altında 6 adede kadar bağlantıyla oyun oynamaya uygundur.

ExpressVPN ile Oynamaya Başlayın!

Xbox One için neden bir VPN'e ihtiyacınız var??

Oyuncuların VPN kullanmasının ana nedenlerinden biri bulundukları yerde bulunmayan oyunlara veya içeriğe erişme. İster yeni çıkan bir oyunu etkileyen farklılıklar olsun ister bölgelerdeki farklı çıkış tarihleri ​​olsun, bazı oyunlar diğerlerinden önce bazı kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

Bir VPN IP adresinizi maskeleyin, trafiğinizi farklı bir konumdaki bir sunucu üzerinden yeniden yönlendirmek ve bunun yerine o konumdaymış gibi görünmesini sağlamak. Doğru ülkede bir sunucu seçerseniz, bir VPN coğrafi olarak kısıtlanmış herhangi bir içeriğe erişmenizi sağlar o bölgeye.

Aynı şey Xbox One cihazınızı en sevdiğiniz programları izleyin. Bir VPN ile Xbox One'da akış yapmak, ülkenizde bulunmayan içeriği izle Netflix, Hulu ve Amazon Prime gibi sitelerdeki bölgesel kısıtlamalar nedeniyle.

Çevrimiçi oyunların hayranıysanız, kendi güvenliğinizi de dikkate almanız gerekir. Xbox Live'da oynamak sizi bir dizi diğer oyuncuların siber güvenlik tehditleri.

Xbox Live'a bağlandığınızda, diğer kullanıcılar IP adresinizi görebilir. Bu seni terk ediyor DoS ve DDoS saldırılarına karşı savunmasız bir oyuna misilleme yapmak veya avantaj elde etmek isteyen kötü niyetli kullanıcılardan.

Daha sofistike bilgisayar korsanları bilgilerinizi gerçek konumunuzu belirleyin, sinek gibi daha ciddi saldırılara yol açar.

Xbox One ile VPN kullanmak size ekstra güvenlik ve emniyet katmanı kötü niyetli kullanıcılar gerçek adresinizi veya IP adresinizi bulamayacaklardır.

Bağlantınızın hızını etkileyen bir VPN konusunda endişelenmenize gerek yok. Aslında, en iyi VPN'ler özel oyun ve akış sunucuları oyun sunucularına sizden daha yakın konumlarda. Bu aslında hızlarınızı artırın ve gecikmeyi azaltın, size daha akıcı ve daha az sinir bozucu bir oyun deneyimi sunuyor.

Bir VPN ayrıca etkinliğinizi İnternet Servis Sağlayıcınızdan gizler, ISS'nizin bant genişliğinizi azaltmasını önleme ve seni yavaşlatıyor.

Bir VPN ile Xbox One'da Akış Yapma

VPN'ler Xbox One ile uyumlu uygulamalar sağlama eğiliminde değildir diğer cihazlarla yaptıkları gibi. Bununla birlikte, Xbox One'ınızı bir VPN üzerinden bağlamanın birkaç yolu var.

 1. Doğrudan yönlendiricinize bir VPN yükleyin - Birçok VPN, çeşitli cihazlarınızda bireysel uygulamalar sunarken, çoğu VPN de doğrudan yönlendiricinize yüklenebilir.
  Bir VPN yönlendirici kullanmak, ağınızdaki tüm trafiğinizin, her cihazda ayrı istemciler açmak zorunda kalmadan VPN üzerinden otomatik olarak yönlendirildiği anlamına gelir. Xbox One'ınızı yönlendiriciye bağlamanız yeterlidir, anında korunursunuz ve içeriğin engellemesini kaldırabilirsiniz. VPN yönlendiricileri önceden yapılandırılmış olarak satın alınabilir veya mevcut yönlendiricinizi kullanarak kurulabilir - yönlendiricinize bir VPN'nin nasıl yükleneceği hakkında kılavuzumuzda daha fazla bilgi edinin.
 2. Xbox One'ınızı korumalı PC'nize veya Mac'inize manuel olarak bağlayın - Xbox One, bir Ethernet bağlantı noktası ile birlikte gelir, yani onu bilgisayarınızın kendi internet bağlantısı üzerinden bağlayabilirsiniz. PC veya Mac bağlantınız bir VPN tarafından korunuyorsa, bu Xbox One bağlantınızı da otomatik olarak korur.

Xbox One için En İyi 5 VPN

Seçtiğiniz VPN'e nasıl bağlanmak istediğinize ve ne için kullanmak istediğinize bağlı olarak, seçiminizi yaparken göz önünde bulundurmanız gereken birkaç temel özellik vardır..

 1. P2P uyumlu
 2. Sınırsız bant genişliği
 3. Işık hızında hızlar
 4. Oyun veya akış için optimize edilmiş sunucular
 5. Geniş sunucu ağı
 6. Düşük gecikme süresi
 7. Birden fazla eşzamanlı bağlantı
 8. Yönlendirici uyumluluğu

VPN'lerin Xbox One ile kullanması için en iyi 5 önerimiz:

1. ExpressVPN

Bulgaristan için ExpressVPN

Xbox One VPN uygulamaları gerçekten mevcut olmasa da, ExpressVPN benzersiz bir özellik sunuyor Xbox One uyumlu MediaStreamer uygulaması.

MediaStreamer, aşağıdakileri yapmanızı sağlayan özel bir uygulamadır herhangi bir bölgede içerik akışı yapın verilerinizi şifrelemeden. Şifreleme adımını uygulamak, bağlantıdaki gecikmeleri azaltır ve mevcut en yüksek akış hızlarından bazılarını sunar. Xbox One ile MediaStreamer'ı kurmak için ayrıntılı bir kılavuz burada bulabilirsiniz.

Güvenlik daha fazla endişe kaynağıysa, ExpressVPN hala mükemmel bir seçimdir. Geniş bir ağ ile yönlendiriciyle uyumludur 94 farklı ülkede 3.000'den fazla sunucu ve bir kasa, kararlı ve yıldırım hızında bağlantı oyun için. Kullanıcılarımız arasında çok popüler olmasına şaşmamalı.

ExpressVPN engelini kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN ve BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler.

ExpressVPN bu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Ayrıca belirli yönlendiricilerle kullanım için bir uygulama sunar.

ExpressVPN ile Oynamaya Başlayın!

2. NordVPN

Bulgaris için NordVPN

Etkileyici bir ağ ile 60 ülkede 5.000+ sunucu, NordVPN, kendi Xbox One akış uygulamasına sahip olmasa bile, hız söz konusu olduğunda kesinlikle ExpressVPN ile rekabet edebilir. NordVPN P2P bağlantılarını destekler ve yetenekli özel sunuculara sahiptir. tüm büyük akış sitelerinde engellemeyi kaldırma.

Yanında öldürme anahtarı, DNS sızıntı koruması, ve bir katı günlükleri yok politikası, NordVPN, sizi DDoS saldırıları gibi siber tehditlerden koruyacak benzersiz CyberSec güvenlik yazılımı.

NordVPN'in de kendi özel yönlendirici uygulamaları ve izin verir 6 cihazın eşzamanlı bağlantısı bir lisans altında - hepsi için büyük bir değer. Gerçek kullanıcıların NordVPN hakkında söylediklerini görün.

NordVPN engellemeyi kaldırabilir:

 • Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ve Sling TV.

Torrent'i destekler:

 • Evet, P2P özel sunucuları mevcut.

NordVPN bu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ve Firefox. Yönlendiricilerle de uyumludur.

NordVPN ile Oynamaya Başlayın!

3. CyberGhost

Bulgaristan için CyberGhost

Bu popüler VPN incelememizde söylediğimiz gibi, “CyberGhost’un gücü sezgisel uygulamalarında ve kolay kurulum sürecinde yatmaktadır”. CyberGhost kesinlikle VPN yeni başlayanlar veya sıradan oyuncular için harika bir seçim bağlantı hızlarınızı artırmanın ve IP adresinizi korumanın hızlı ve kolay bir yolunu arıyor.

CyberGhost teklifleri oyun için optimize edilmiş sunucular ve yönlendiricinizle kullanılabilir veya aynı anda 7 cihazda. Büyük hızlar, 60 ülkede 3.600+ sunucu ve CyberGhost bant genişliğinizi sınırlamaz veya kısıtlamaz. Uygun fiyatlar CyberGhost'u bir mükemmel çok yönlü seçim, karmaşık kurulum veya yapılandırma içermez.

CyberGhost engelini kaldırabilir:

 • Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN ve diğerleri için optimize edilmiş sunucularla özel akış profili.

Torrent'i destekler:

 • Evet; özel profil ülkeleri ve kullanıcı sayısını gösterir.

CyberGhost bu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux ve Chrome.

CyberGhost ile Oynamaya Başlayın!

4. PrivateVPN

Bulgaristan için PrivateVPN

Başlangıçta sadece torrent ve P2P bağlantıları için tasarlanan PrivateVPN neredeyse benzersiz online oyun oynamaya uygun.

60 ülkede 150'den fazla sunucu konumu sağlamak oynatma, indirme ve akış için uygun hızlar. PrivateVPN ayrıca Yönlendirici uyumlu ve yapmana izin verecek 6 farklı cihaza kadar koruma bir profil altında. Sınırsız bant genişliği ve Kurması ve kullanması kolay uygulamalar PrivateVPN'i harika seçenek Xbox One kullanıcıları için. İncelemecilerimizin "basit ama güvenilir" olarak tanımladığı VPN hakkında daha fazla bilgi edinin.

PrivateVPN engellemeyi kaldırabilir:

 • Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video ve BBC iPlayer.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler; uygulama aracılığıyla kullanılabilen P2P için optimize edilmiş sunucuların listesi.

PrivateVPN bu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android ve iOS.

PrivateVPN ile Oynamaya Başlayın!

5. Sıcak Nokta Kalkanı

hotspot kalkan cihazları

Eşsiz Mancınık Hydra Protokolü sayesinde Hotspot Shield herhangi bir VPN'in en yüksek hızlarından bazıları test ettik - bunun aynı zamanda en ucuz VPN'lerden biri mevcut. Aynı zamanda Yönlendirici uyumlu ve yapmanıza izin verir aynı anda 5 cihaza kadar bağlantı.

Uygun fiyatlı ve inanılmaz derecede kolay kullanım, Hotspot Shield, yine de bazı büyük akış sitelerinin engelini kaldırmakla mücadele ediyor. İsterseniz harika bir seçenek olarak öneririz oyun saldırılarına karşı kendinizi korumanın hızlı, ucuz ve kolay yolu, yalnızca akış için değil. İncelememizde Hotspot Shield hakkında daha fazla bilgi edinin.

Hotspot Shield engelini kaldırabilir:

 • Hotspot Shield, büyük akış sitelerinin engellemesini kaldıramıyor.

Torrent'i destekler:

 • Evet, tüm sunucular P2P etkinliğini destekler; uygulama aracılığıyla kullanılabilen P2P için optimize edilmiş sunucuların listesi.

Hotspot Shield bu cihazlarda çalışır:

 • Windows, macOS, Android ve iOS.

Hotspot Shield ile Oynamaya Başlayın!

Özet ve İleri Okuma

Bir VPN kullanmak Xbox One oyunları için önemli değildir, ancak deneyiminizi kesinlikle geliştirebilir ve sizi diğer oyuncuların kötü niyetli saldırılarından koruyabilir.

Xbox One'ın yanı sıra PC'nizde oyun oynamak için bir VPN kullanmak ister misiniz? PC oyunları için en iyi 5 VPN'lere yönelik kılavuzumuza göz atın.

Ya da, oyun için en iyi 5 VPN'i listemizde kimlerin yaptığını öğrenin.

Yalnızca akışla ilgileniyor musunuz? Netflix, Hulu, iPlayer ve Amazon Prime için en iyi VPN'leri önerebiliriz.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me