Youku üzerindeki engellemeyi kaldırmak için en iyi 3 VPN | 2020 İçin Güvenli, Hızlı Hack


YouTube Çin'de engellendiğinden, Youku ülkenin en popüler akış sitelerinden biri oldu. Ancak, YouTube'u Çin içinde izleyemediğiniz şekilde, Çin dışında Youku'yu izleyemezsin ya.

Bazı içerikler hala diğer ülkelerde görüntülenebilir, ancak filmleri ve TV şovları da dahil olmak üzere Youku'daki videoların çoğu Çin IP adresi olmadan izleyen herkese coğrafi engelleme yapıldı.

Neyse ki, IP adresleri coğrafi adrese bağlı olabilir. Bir VPN, Youku'yu Çin'den izlediğinizi düşünmesi için kandırabilir, tüm web sitesine erişmenizi sağlar.

Hızlı Kılavuz: Youku için En İyi VPN'ler

  1. Sıcak Nokta Kalkanı - Kullanımı kolay ve uygun fiyatlı Hotspot Shield, Çin'de sunuculara ve akış için sınırsız bant genişliğine sahiptir.
  2. HMA - İsme aldanmayın, bu VPN Çin'de bazı ciddi güvenlik ve özel akış sunucuları sunar.
  3. FlyVPN - Daha az bilinen hizmetlerden biri olan FlyVPN, Hong Kong'da bulunuyor ve Çin'deki en iyi hızlardan bazılarını sunuyor.

Şimdi Youku izleyin!

Youku için Neden Bir VPN'e İhtiyacınız Var?

Çin sansürüyle ünlüdür. İçerik genellikle coğrafi olarak engellenir - hem Çin'deki vatandaşlar hem de ülke dışındaki Çin web sitelerini görüntülemek isteyenler için.

Youku ikinci kategoriye girer. Bazen "Çin YouTube" olarak bilinen Youku, aslında uluslararası video barındırma sitesinden çok daha fazlasını sunuyor.

Kullanıcı tarafından yüklenen içeriğin yanı sıra, Youku şimdi de yüzlerce TV şovu ve film yayını yapıyor. Uluslararası yayın yönetmeliklerine uymak için, bu içerik Çin'de yaşayan kişilerle coğrafi olarak sınırlandırılmıştır.

Youku'yu Çin dışından izlemek istiyorsanız, bir VPN'e ihtiyacınız olacak.

Dünyanın herhangi bir yerinden Youku akışını gerçekleştirmenin hilesi, akış sitesinin Çin'de bulunduğunuzu düşünmesini sağlamaktır. Bunu şu şekilde yapabilirsiniz: IP adresinizi bir VPN ile coğrafi olarak taklit etme.

Bir VPN, trafiğinizi kendi sunucularından biri üzerinden yönlendirir. gerçek IP adresinizi gizleyin. Youku'ya bağlandığınızda, akış sitesi bunun yerine VPN'nin IP adresini algılar.

Eğer sen Çin'de sunucularla bir VPN kullanın, Youku, Çin'de olduğunuzu düşünecek ve tüm içeriğinin engellemesini kaldıracaktır.

Zorluk Çin'de sunucuları olan bir VPN bulmak. Ülke son yıllarda VPN kullanımını kırdı, bu yüzden bölgede yalnızca bir avuç VPN çalışıyor.

Bir VPN Yapabilecekleri Bu Kadar Değil

VPN verilerinizi yeniden yönlendirdiğinde bunu şifreli bir tünelden yapar. Bu, tüm trafiğinizin şifreli ve özel olduğu anlamına gelir - hiç kimse çevrimiçi etkinliğinizi algılayamaz veya izleyemez.

Çevrimiçi davranışınızı bu şekilde gizli tutma üçüncü tarafların sizi gözetlemesini veya trafiğinizi engellemesini önler hassas bilgileri çalmak için. Bir VPN, bilgisayar korsanlarını, reklam şirketlerini ve devlet kurumlarını yollarında durdurabilir.

Şu anda Çin dışında seyahat ediyorsanız ancak geri dönmeyi planlıyorsanız, VPN hükümete karşı gizliliğinizi korumak için özellikle yararlı olabilir.

NordVPN gibi VPN'ler de Büyük Güvenlik Duvarını atlayabilir. Çin dışındaki bir sunucuya bağlanırsanız, Çin hükümeti tarafından sansürlenen tüm coğrafi engelli içeriğe erişebilirsiniz.

Yine de, çoğu VPN Çin'de engellendi, bu yüzden dönmeden önce VPN'inizi indirin ve yükleyin.

Youku için en iyi VPN'ler

1. Sıcak Nokta Kalkanı

Hızlı, basit ve kullanımı kolay Hotspot Shield, Youku'yu izlemek için mükemmeldir. Bu VPN Çin'de sunucuları sunmak için nadir servislerden biri ve teklifler sınırsız bant genişliği İstediğiniz kadar içerik akışı yapmanıza olanak tanır.

Etkileyici hızlar VPN'lerin izniyle gelir yenilikçi Mancınık Hydra protokolü. Hotspot Shield, Netflix'in engellemesini kaldırabilir, bu nedenle Youku ile sorun yaşamamalısınız.

Akış olarak, aşağıdakiler tarafından korunursunuz: askeri sınıf şifreleme, DNS ve IP sızıntı koruması, bir otomatik öldürme anahtarı, ve bir kötü amaçlı yazılım engelleyici.

Bunun için sözümüzü almanıza gerek yok, önce gerçek Hotspot Shield kullanıcılarının yorumlarını okuyabilir veya hizmeti bir 45 günlük para iade garantisi.

Hotspot Shield ile Youku'yu izleyin!

2. HMA VPN

En eski ve en popüler VPN hizmetlerinden biri olan HMA, akış için mükemmeldir. Vardır özel akış sunucuları, yüksek hızlar ve sınırsız bant genişliği böylece can sıkıcı tamponlama veya kesintiler olmadan Youku'yu izleyebilirsiniz.

HMA şunları sağlar: kullanıcı dostu, sezgisel uygulamalar tüm büyük platformlarda. Her uygulama üst düzey güvenlik ile donatılmıştır; özellikler içerir askeri sınıf şifreleme, DNS sızıntı koruması ve otomatik öldürme anahtarı.

HMA ayrıca akıllı bir ürün sunuyor Özgürlük Modu devlet sansürünü atlamak için özel olarak tasarlanmıştır. İncelemecilerimizin bu sevilen VPN hakkında ne düşündüğünü görün veya 7 günlük ücretsiz deneme sürümü veya 30-gün para iade garantisi.

HMA ile Youku'yu izleyin

3. FlyVPN

Belki de daha büyük hizmetlerden bazıları olarak bilinmeyen FlyVPN yine de Çin'de çalışan sunucular. Hong Kong üssü, FlyVPN'in sunduğu Çin'de mükemmel hızlar.

Diğer önerilerimiz gibi FlyVPN de tüm kullanıcılara sınırsız bant genişliği. Gizliliğiniz tarafından askeri sınıf, AES 256 bit şifreleme. Gerçek kullanıcılar özellikle 5/9/14 Göz İttifakı'nın dışında olduğu için Hong Kong'daki VPN tabanını övüyor.

FlyVPN diğer seçeneklerden biraz daha pahalı olabilir, ancak isterseniz buna değer. En iyi hızlara sahip Çince sunucular. VPN'i kendiniz için deneyebilirsiniz. 30-gün para iade garantisi PayPal veya AliPay ile ödeme yaptığınız sürece.

FlyVPN ile Youku'yu izleyin!

Özet ve İleri Okuma

Çin'de çalışan sunucularla bir VPN bulmak zor olabilir, ancak önerilerimize sadık kalırsanız, Youku'nun engellemesini kaldırmakta sorun yaşamamanız gerekir.

Çin'de yaşıyorsanız ve Youku'yu geçici olarak izlemek için sadece bir VPN'e ihtiyacınız varsa, geri dönüşünüzde daha güvenli bir VPN kullanmak isteyebilirsiniz. En iyi önerimiz NordVPN'dir, ancak Çin için en iyi VPN'lerin tam bir listesini burada bulabilirsiniz.

Ülke dışında olduğunuzda Çin web sitelerinin engellemesini kaldırma hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? İşte her yerden Çince IP adresi almak için bir rehber.

Veya Çin sansürü hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, Çin'de VPN'lerin neden yasa dışı olduğu hakkındaki makalemizi okuyun.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me