ZenMate VPN Netflix ABD ile Çalışıyor – İşte Nasıl Yapılır | 2020 Güncellemesi


ZenMate VPN'den keyif alıyorsanız, basit ve anlaşılması kolay uygulamalar, muhtemelen bu kullanıcı dostu VPN'nin en sevdiğiniz şovları ve filmleri izlemenize yardımcı olup olamayacağını öğrenmek istiyorsunuz.

İyi haberlerimiz ve kötü haberlerimiz var. İyi haber şu ki bazı ZenMate VPN’in ABD sunucuları Netflix ABD'yi güvenle kaldırabilir. Kötü haber şu ki diğer konumlardaki sunucular çalışmıyor.

Bu nedenle, Kanada, Japonya, Fransa, Brezilya veya İngiltere'deki Netflix'e erişmek için ZenMate VPN'i kullanamayacak olsanız da, bunu kullanmak için en son Netflix ABD içeriğini takip edin.

Netflix ABD'yi İzlemek için ZenMate VPN Nasıl Kullanılır: Hızlı Kılavuz

  1. Bir ZenMate VPN aboneliği seçin.
  2. VPN istemcisini indirin cihazınızda.
  3. Uygulamayı açın ve ABD tabanlı bir sunucu seçin.
  4. Netflix'e giriş yapın ve akışa başlayın.

ZenMate VPN Neden Netflix ABD'nin Engellemesini Engelliyor Ama Diğerlerini Engellemiyor??

İçeriğinin coğrafi kısıtlamasını korumak için Netflix son derece sağlam anti-VPN yazılımı.

Bu yazılım, VPN sunucularıyla ilişkili IP adreslerini tanımlamak için İnternet'te gezinir. Netflix sonra bu IP adreslerini kara listeye alır VPN'lerin içeriklerini engellemesini önlemek için.

VPN hizmetleri sınırlı sayıda sunucu genellikle oldukça hızlı bir şekilde kara listeye alınabilir. Daha fazla sayıda sunucuya sahip daha büyük ve daha güçlü VPN'ler, size daha fazla seçenek sunacak ve Netflix ile çalışan engellenmemiş bir sunucu bulma şansı.

Bazı VPN'ler ayrıca şunları içerir: güçlü anti-algılama yazılımı sunucularını ve IP adreslerini Netflix tarafından tanımlanıp kara listeye alınmaya karşı korumak için.

Şu anda ZenMate VPN’nin ABD sunucuları Netflix US engellemeyi kaldırmak için güvenilir bir şekilde çalışma. Bunun nedeni ZenMate VPN'in birden çok ABD sunucusu Doğu kıyılardan batıya doğru ülke çapında.

ZenMate VPN’nin Netflix ABD'nin engellemesini kaldırmadaki başarısı, yakın zamanda bir proxy sitesinden bir VPN hizmetine geçtiği gerçeğine de bağlı olabilir. Bu nispeten yeni durum, radarın altında uçmasına yardımcı olabilir ve Netflix’in anti-VPN yazılımı tarafından algılanmaktan kaçının.

ZenMate VPN’nin ABD sunucularının engellemenin kaldırılması için güvenilir olduğu bildirilirken, bağlantı hızları diğer VPN'lerden daha yavaş. Bu, akışınızı engellemese de, arabelleğe alma veya indirme gecikmeleri.

Diğerleri ZenMate VPN'i Netflix ABD için Harika Yapan Nedir?

  • İnanılmaz derecede kullanımı kolay uygulamalar ZenMate VPN'i, yeni başlayanlar için Netflix ABD engelini kaldırmak için basit ve hızlı yolu.
  • Sınırsız bant genişliği, herhangi bir kısıtlama yaşamayacağınız anlamına gelir.
  • Ücretsiz sunucu değiştirme Netflix akışı için en iyi sunucuyu bulmanıza yardımcı olur - ve sizinkiler çalışmayı durdurursa sunucuları değiştirir.

ZenMate VPN'in Diğer Avantajları

  • AES 256 bit şifreleme, otomatik öldürme anahtarı, ve DNS sızıntı koruması göz atmana izin ver ve güvenli ve özel akış. Sadece ZenMate VPN'lerinin Üst düzey abonelik paket içerir en yüksek güvenlik seviyesi.
  • Bağlan aynı anda 5 cihaza kadar.
  • Destekler tüm büyük platformlar ve cihazlar.

Sonuç ve İleri Okuma

ZenMate VPN en hızlı veya en güvenli VPN olmayabilir, ancak Netflix ABD'ye dünyanın herhangi bir yerinden erişmenize izin verecektir. Kullanıcılarımızın bu konuda ne söylediğini görün.

Akış için daha iyi hızları garanti edebilecek bir VPN bulmak istiyorsanız, Netflix ile çalışan en iyi VPN'ler listemize bir göz atın.

Alternatif olarak, genel olarak en iyi VPN'lerin özetimize göz atın.

ZenMate VPN ile Netflix'i İzleyin

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 79 = 88

map