Získajte 33% zľavu ProtonVPN s týmto kódom SECRET v 5 jednoduchých krokoch


ProtonVPN má špeciálny dvojročný obchod, na ktorý sa môžete dostať až po jeho registrácii u poskytovateľa.

2-ročný obchod bola pôvodne propagácia čierneho piatku, ale pred niekoľkými týždňami bola obnovená pre existujúcich používateľov. ProtonVPN nepropagoval obchod ani nerozšíril žiadne novinky o ňom.

Našťastie náš usilovný tím zostane pred krivkou a môže s vami zdieľať dobré správy.

Chcete získať 33% zľavu ProtonVPN? Tu je návod!

  1. Prihláste sa na odber mesačného predplatného na ProtonVPN (aj keď plánujete nákup neskôr).
  2. Prihláste sa na informačný panel pomocou svojho používateľského mena a hesla
  3. Kliknite na obchod (ktorý je k dispozícii iba pre existujúcich používateľov) a ušetríte 33% na dvojročné predplatné!

Získajte 33% zľavu teraz!

Prečo ProtonVPN?

Účinnosť, transparentnosť a rýchlosť sú iba tri z dôvodov, prečo rastúca fanúšikovská základňa ProtonVPN odporúča túto službu VPN. Jeho úroveň šifrovania je ďalším dôvodom, prečo používatelia vyberajú ProtonVPN.

Ľahko sa inštaluje a automaticky nakonfiguruje v priebehu niekoľkých minút. ProtonVPN nemá najväčší počet serverov alebo miest, ale s viac ako 200 serverov v 20 krajinách vrátane Spojeného kráľovstva a USA, ste povinní nájsť server, ktorý vyhovuje vašim potrebám.

ProtonVPN berie bezpečnosť vážne AES-256 na šifrovanie sieťovej prevádzky spolu s 2048-bitovou RSA na výmenu kľúčov. Ponúka iba protokol OpenVPN, pretože poskytovateľ služieb to považuje za najbezpečnejší. Spoločnosť je so sídlom vo Švajčiarsku, takže je mimo jurisdikcie EÚ a USA a nemožno nútiť k poskytovaniu informácií o používateľoch. Toto je podporené jeho prísnymi zásadami bez protokolovania.

To tiež ponúka Ochrana proti úniku DNS, vstavaný prepínač zabíjania a vstavaná podpora Tor. Ak sa zaregistrujete pre najvyšší plán, môžete službu používať až na 10 zariadeniach súčasne a mať k nej prístup neobmedzená šírka pásma, jednoduché a ľahko použiteľné rozhrania a stabilné rýchlosti pripojenia. Podporované sú činnosti P2P a torrentingu, služba sa dá použiť na streamovanie vrátane geo-blokovaných služieb, ako je Netflix, ale iba z konkrétnych serverov.

ProtonVPN ponúka a znížená bezplatná služba, 7-dňová bezplatná skúšobná verzia a 30-dňová záruka vrátenia peňazí, refunduje však iba nepoužitú časť vášho predplatného.

Získajte 33% zľavu ProtonVPN v 5 jednoduchých krokoch

Krok 1: Vyberte si balík

Prejdite na ProtonVPN, kliknite na Prihlásiť Se a vyberte si balík. Začali sme s bezplatným balíčkom.

get-33-percent-off-protonvpn (1)

Krok 2: Vytvorte si účet

Posuňte stránku nadol a otvorte účet ProtonVPN vytvorením užívateľského mena a hesla, potom zadajte svoju e-mailovú adresu.

get-33-percent-off-protonvpn (2)

Krok 3: Overte svoj účet

Znova posuňte zobrazenie nadol a kliknite na zelené tlačidlo odoslania vedľa vašej e-mailovej adresy. Týmto vám pošleme kód, ktorý musíte zadať do priestoru tesne pod vašou e-mailovou adresou, aby ste mohli pokračovať. Akceptujte zásady ochrany osobných údajov a podmienky (po ich prečítaní) a potom kliknutím na veľké zelené tlačidlo dokončite registráciu.

get-33-percent-off-protonvpn (3)

Krok 4: Vyberte plán (zľavu môžete vidieť v pravom hornom rohu)

V hornej časti ďalšej stránky sa zobrazí rozbaľovacia ponuka s rôznymi možnosťami platby. Kliknite na šípku a vyberte dvojročné obdobie (zľava 33%). To zmení ceny všetkých rôznych programov tak, aby odrážali zľavu. Teraz si jednoducho vyberte požadovaný balík a kliknite na „plán inovácie“.

ProtonVPN Deal

Krok 5: Dokončite nákup

Zadajte svoje platobné údaje a kliknite na odoslanie. Postupujte podľa pokynov stiahnite si VPN do svojho zariadenia.

get-33-percent-off-protonvpn (5)

Pomocou týchto piatich krokov získate prístup skvelá služba VPN za veľmi nízke náklady. Ak si však stále nie ste istí výhodami VPN, prečítajte si nášho Sprievodcu VPN, kde sa dozviete viac. Ak ProtonVPN nevyhovuje vašim potrebám, nájdete tu veľa ďalších skvelých možností.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me