Získejte 33% slevu na ProtonVPN s tímto SECRET kódem v 5 jednoduchých krocích


ProtonVPN má speciální dvouletý obchod, na který se dostanete prostřednictvím jeho dashboardu až po registraci u poskytovatele.

2-letá dohoda byla původně akce Černý pátek, ale před několika týdny byla obnovena pro stávající uživatele. ProtonVPN nepropagoval obchod ani nerozšiřoval o tom žádné zprávy.

Naštěstí náš pilný tým zůstává před křivkou a může s vámi sdílet dobré zprávy.

Chcete získat 33% slevu ProtonVPN? Tady je jak!

  1. Přihlaste se k odběru měsíčního předplatného na ProtonVPN (i když plánujete koupit později delší nabídku).
  2. Přihlaste se do řídicího panelu pomocí svého uživatelského jména a hesla
  3. Klikněte na dohodu (která je k dispozici pouze pro stávající uživatele) a ušetříte 33% na dvouleté předplatné!

Získejte nyní 33% slevu!

Proč ProtonVPN?

Účinnost, průhlednost a rychlost jsou jen tři důvody, proč rostoucí fanouškovská základna ProtonVPN doporučuje tuto službu VPN. Jeho úroveň šifrování je dalším důvodem, proč uživatelé volí ProtonVPN.

Snadno se instaluje a automaticky nakonfiguruje během několika minut. ProtonVPN nemá největší počet serverů nebo umístění, ale s více než 200 serverů ve 20 zemích, včetně Velké Británie a USA, jste povinni najít server, který vyhovuje vašim potřebám.

ProtonVPN bere zabezpečení vážně pomocí AES-256 k šifrování síťového provozu, spolu s 2048bitovou RSA pro výměnu klíčů. Nabízí pouze protokol OpenVPN, protože poskytovatel služeb to považuje za nejbezpečnější. Společnost je se sídlem ve Švýcarsku, takže je mimo jurisdikci EU a USA a nelze je donutit k poskytování informací o uživatelích. Toto je podporováno jeho přísnými zásadami bez protokolování.

To také nabízí Ochrana proti úniku DNS, vestavěný přepínač zabíjení a vestavěná podpora Tor. Pokud se zaregistrujete pro nejvyšší plán, můžete službu používat až na 10 zařízeních současně a mít k ní přístup neomezená šířka pásma, jednoduchá a snadno použitelná rozhraní a stabilní rychlost připojení. Podporovány jsou P2P a torrentingové aktivity, služba může být použita pro streamování, včetně geo-blokovaných služeb, jako je Netflix, ale pouze z konkrétních serverů.

ProtonVPN nabízí snížená bezplatná služba, 7denní bezplatná zkušební verze a 30denní záruka vrácení peněz, vrátí však pouze nepoužitou část vašeho předplatného.

Získejte 33% slevu ProtonVPN v 5 jednoduchých krocích

Krok 1: Vyberte svůj balíček

Přejděte na ProtonVPN, klikněte na Přihlásit se a vyberte si balíček. Začali jsme s balíčkem zdarma.

get-33-procent-off-protonvpn (1)

Krok 2: Vytvořte si účet

Přejděte dolů na stránku a otevřete účet ProtonVPN vytvořením uživatelského jména a hesla, poté zadejte svou e-mailovou adresu.

get-33-procent-off-protonvpn (2)

Krok 3: Ověřte svůj účet

Přejděte znovu dolů a klikněte na zelené tlačítko Odeslat vedle vaší e-mailové adresy. To vám pošle kód, který musíte zadat do meze pod vaší e-mailovou adresou, abyste mohli pokračovat. Přijměte zásady ochrany osobních údajů a podmínky (samozřejmě po jejich přečtení) a poté kliknutím na velké zelené tlačítko dokončete registraci.

get-33-procent-off-protonvpn (3)

Krok 4: Vyberte plán (slevu uvidíte v pravém horním rohu)

V horní části další stránky se zobrazí rozbalovací nabídka s různými možnostmi platby. Klikněte na šipku a vyberte 2 roky (33% sleva). Tím se mění ceny všech různých plánů, aby odrážely slevu. Nyní si jednoduše vyberte požadovaný balíček a klikněte na „plán upgradu“.

ProtonVPN Deal

Krok 5: Dokončete nákup

Zadejte své platební údaje a klikněte na Odeslat. Postupujte podle pokynů stáhněte si VPN do svého zařízení.

get-33-procent-off-protonvpn (5)

Podle těchto pěti kroků získáte přístup skvělá služba VPN za velmi nízké náklady. Pokud si však stále nejste jisti výhodami VPN, přečtěte si našeho průvodce VPN, kde se dozvíte více. A pokud ProtonVPN zcela nevyhovuje vašim potřebám, najdete zde spoustu dalších skvělých možností.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me