10 najlepších VPN pre Torrenting: Testované na bezpečné, anonymné P2P v roku 2020

Existuje veľa falošných informácií o tom, čo v sieti VPN potrebujete na torrentovanie nájsť skvelé služby nie je ľahké.

Niektoré siete VPN vedú protokoly a dokonca úniky a iné sú príliš zdieľané na zdieľanie súborov P2P. Mnoho sietí VPN (ako Hola) zakázať všetok prenos P2P.

Testovali sme viac ako 300 poskytovateľov, aby sme našli najlepšie VPN pre torrenting. Naše odporúčania poskytujú plná podpora P2P, ako aj rýchlosti a zabezpečenie, ktoré potrebujete na plynulé a bezpečné torrentovanie - dokonca aj pri zásahoch vlády alebo poskytovateľa internetových služieb.

Aj keď nedovolíme nezákonnú činnosť, chceme, aby ste boli v bezpečí, kým sa budete šíriť. Skontrolovali sme silné politiky bez protokolov a pro-P2P, testované na vysoké rýchlosti a klasifikované VPN, ktoré sú so sídlom mimo jurisdikcie 14 očí viac vysoko.

Naše najlepšie odporúčanie je ExpressVPN.

Niekoľko rád - iba pomocou jednej z našich odporúčaných sietí VPN. Je to jediný spôsob, ako sa ubezpečiť, že ste chránení pred špehovaním ISP, obmedzením šírky pásma a hackermi, a aby ostatní torrenteri nemohli vidieť vašu skutočnú adresu IP..

Ak chcete získať ďalšie informácie o tom, ako sme tieto siete VPN testovali a hodnotili, kliknite sem.

Potrebujete odkaz? Tu je stručné zhrnutie najlepších VPN pre torrenting:

  1. ExpressVPN - Najrýchlejšia sieť VPN pre torrenting má zabezpečenie a funkcie nepriestrelných
  2. NordVPN - nepoškvrnené súkromie a špeciálna karta servera robia z tejto siete VPN skvelý výber P2P
  3. CyberGhost - užívateľsky prívetivá VPN so vstavaným profilom torrentingu
  4. Surfshark - Neobmedzené simultánne pripojenie je ideálne pre viacprístrojové torrentery
  5. PrivateVPN - cenovo výhodná VPN s podporou P2P
 • Tabuľka rýchleho porovnania funkcií VPN
 • Ako sme sa umiestnili & Porovnané tieto VPN

Najlepšie VPN pre Torrenting v roku 2020 - Recenzia & V porovnaní

1. ExpressVPN

Najlepšia VPN na torrenting - bezpečná, nabitá funkciami a rýchla

Zariadenia ExpressVPN

 • Ľahko použiteľné rozhranie s úplnou podporou P2P, zabíjaním prepínačov a rozdelením tunelov
 • Neobmedzená šírka pásma s až 5 súčasnými pripojeniami
 • Podpora prenosu P2P: Všetky servery
 • Zaznamenávanie údajov: Prísne zásady neprihlásenia
 • K dispozícii na: Windows, MacOS, Linux, Android, iOS, BlackBerry, smerovače, Raspberry Pi, Chrome, Firefox, Safari, PlayStation, Xbox, Apple TV, prepínač Nintendo, Amazon Fire TV, Samsung Smart TV, Roku, Chromecast, Nvidia Shield
 • Streaming: Netflix, Hulu, BBC, DAZN, HBO GO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV
 • Preposielanie portov: Áno

ExpressVPN má povesť trvalo vysoké rýchlosti. Ponúka neobmedzenú šírku pásma a plná podpora P2P na svojich 3000 serveroch.

Server si môžete vybrať manuálne v ktorejkoľvek z nasledujúcich možností 160 umiestnení servera, alebo použite inteligentné umiestnenie na pripojenie k najbližšiemu serveru s najvyššou rýchlosťou.

ExpressVPN ponuky nepoškvrnená bezpečnosť. to je so sídlom na Britských Panenských ostrovoch ďaleko od špionáže Štrnásť očí. Toto plus ExpressVPN záruka nulovej ťažby, urobte z neho jasnú voľbu, ak je pri torrentovaní najvyššou prioritou súkromie (tip: malo by byť).

10 najlepších VPN pre Torrenting: Testované na bezpečné, anonymné P2P v roku 2020

ExpressVPN vás chráni nepriestrelnými Šifrovanie AES-256 s technológiou Perfect Forward Secrecy, zaručujú, že vaše zdieľané súbory zostanú úplne bezpečné. Tiež dostanete Sieťový zámok nastavenie, ktoré predstavuje pripojenie ExpressVPN hlavný vypínač. Zabráni sa tak úniku skutočnej adresy IP v prípade výpadku pripojenia. OpenVPN protokol sa dodáva štandardne vo všetkých aplikáciách.

ExpressVPN tiež ponúka rozdelené tunelovanie. Táto funkcia vám umožňuje prispôsobiť aplikáciu tak, aby šifrovala iba váš P2P prenos a whitelistovala ostatnú komunikáciu, ako sú hry alebo prehliadanie.

Testovali sme ExpressVPN s rôznymi torrent programami, vrátane uTorrent, bitTorrent a Deluge. Fungovalo to bezchybne bez ďalšieho nastavenia. Pravidlá torrentingu sú jasne uvedené aj na webovej stránke.

10 najlepších VPN pre Torrenting: Testované na bezpečné, anonymné P2P v roku 2020

ExpressVPN podporuje aj platby bitcoinmi, takže ste krytí, ak chcete vyššiu anonymitu počas torrentu.

intuitívne aplikácie pravdepodobne vám nespôsobia žiadne problémy, ale pomoc je ľahko dostupná prostredníctvom Podpora nepretržitého živého rozhovoru 24/7 ak to potrebujete.

Nepoužívajte ExpressVPN, ak:

Hľadáte rozpočtovú sieť VPN. ExpressVPN je o niečo drahšie ako iné služby, ale za najlepšiu rýchlosť a bezpečnosť pri torrentingu sa oplatí. Okrem toho môžete pri zakúpení jednoročného plánu získať 3 mesiace zadarmo.

Aj keď ExpressVPN nemá bezplatnú skúšobnú verziu, môžete vyskúšajte si to na až troch zariadeniach s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Nezabudnite skontrolovať aktívne kupóny ExpressVPN - sme radi, že vám môžeme každý deň zobraziť tie najlepšie ponuky.

Vyskúšajte službu ExpressVPN!

Pozrite sa, čo hovoria naši čitatelia a skutoční používatelia o službe ExpressVPN.

2. NordVPN

Nepoškvrnené súkromie a špeciálna karta P2P s tisíckami serverov

NordVPN

 • Podpora prenosu P2P: Áno; 4 700+ vyhradených serverov P2P
 • Zaznamenávanie údajov: Prísne zásady neprihlásenia
 • K dispozícii na: Windows, MacOS, Linux, Android, iOS, BlackBerry, smerovače, Raspberry Pi, Android TV, Chrome, Firefox
 • Streaming: Netflix, Hulu, BBC, HBO GO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV
 • Preposielanie portov: žiadny

Odborné zabezpečenie torrentingu nemusí byť za cenu. Ak hľadáte najlepšiu kombináciu medzi cenou a kvalitou, nehľadajte nič viac ako NordVPN.

Mimoriadne bezpečné ponuky NordVPN silné 256-bitové šifrovanie a OpenVPN pre stolné aplikácie. Zahŕňa CyberSec pre úplná ochrana proti úniku a blokovanie.

Spoločnosť NordVPN sídli v Paname s ochranou súkromia a pôsobí pod a prísna politika bez protokolovania, takže vaše údaje sú bezpečne skryté pred všetkými - vrátane samotnej služby VPN.

10 najlepších VPN pre Torrenting: Testované na bezpečné, anonymné P2P v roku 2020

To poskytuje viac ako 4700 špecializovaných serverov P2P určené na bezpečné zdieľanie súborov pri maximálnej rýchlosti. Sú ľahko dostupné z internetu špecializované menu v aplikácii VPN, kde tiež nájdete servery s dvojitým šifrovaním a nastaveniami Cibuľa cez VPN.

NordVPN otvorene podporuje prenos P2P.

10 najlepších VPN pre Torrenting: Testované na bezpečné, anonymné P2P v roku 2020

Okrem neobmedzeného množstva dát a šírky pásma zahŕňa aj NordVPN dva rôzne vypínače zabíjania - jedno pre celé pripojenie a druhé pre konkrétne programy. To vám umožní nakonfigurovať NordVPN so svojím klientom torrent zablokovaný je teda iba prenos P2P ak vaše pripojenie zlyhá.

Pokročilí používatelia BitTorrentu tiež môžu využívať výhody internetu Proxy SOCKS5 zahrnuté v každom predplatnom NordVPN. Aj keď títo proxy servery nemajú úplné šifrovanie, poskytujú zvýšenú bezpečnosť a môžu dokonca zvýšiť vaše rýchlosti pre bezpečný a anonymný zážitok z torrentu.

Používanie služby NordVPN spolu s klientom torrent je rovnako jednoduché ako spustenie aplikácie VPN, ale vždy môžete získať pomoc v reálnom čase, 24 hodín denne. Live chat je k dispozícii.

Nepoužívajte NordVPN, ak:

Chcete platiť pomocou služby PayPal. NordVPN sa bohužiaľ v poslednej dobe vzdialil od tejto platformy, ale stále sú možné bezpečné platby prostredníctvom bitcoínov a iných kryptomen..

Či už je to surfovanie, binging Netflix, alebo torrenting, NordVPN má rýchlosti, bezpečnosť a podporu, aby sa to stalo. Neverte len humbuk - pozrite sa, o čo ide, až na šiestich zariadeniach s a 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Spoločnosť NordVPN pravidelne realizuje veľké množstvo plánov. Prezrite si najnovšie kódy kupónov NordVPN a ušetrite na predplatnom nejaké peniaze.

Vyskúšajte službu NordVPN!

Toto je dôvod, prečo je spoločnosť NordVPN na Reddit tak populárna. Prečítajte si našu úplnú recenziu spoločnosti NordVPN a získajte viac informácií.

3. CyberGhost

Užívateľsky prívetivá VPN s intuitívnym profilovaním

10 najlepších VPN pre Torrenting: Testované na bezpečné, anonymné P2P v roku 2020

 • Podpora prenosu P2P: Áno; vyhradený profil zobrazujúci počet serverov a vzdialenosť
 • Zaznamenávanie údajov: Prísne zásady neprihlásenia
 • K dispozícii na: Windows, MacOS, Linux, Android, iOS, smerovače, Raspberry Pi, Chrome
 • Streaming: Netflix, Hulu, BBC, DAZN, HBO GO, Amazon Prime Video, Sky Go
 • Preposielanie portov: žiadny

CyberGhost je predovšetkým o jednoduchosti použitia a ochrane na horných policiach pri torrentovaní. to je so sídlom v Rumunsku priateľské k súkromiu a má záruka nulovej ťažby v politike ochrany osobných údajov.

bestvpnsfortorrents cyberghost 1

Funkcie aplikácií priame menu s ľahký prístup k vyhradený profil P2P. Uvádza zoznam krajín so servermi s povolením P2P a podrobnosti o vzdialenosti od umiestnenia vašej adresy IP, počtu aktívnych používateľov a aktuálnom zaťažení servera..

CyberGhost vás chráni nešifrovateľné šifrovanie AES-256. Podpora protokolov sa pohybuje od obľúbených odvetví OpenVPN na IKEv2 a L2TP, s jednoduchým prepínaním priamo z aplikácie.

Zabezpečenie CyberGhostu zahŕňa: hlavný vypínač aby ste zabezpečili prenos P2P, ak vaše pripojenie poklesne. Zahŕňa tiež Ochrana proti úniku DNS a IPv6. rodák adblocking a ochrana pred škodlivým softvérom obhajujte svoje zariadenie pred škodlivými reklamami na torrent klientoch.

Aj keď CyberGhost nie je taký rýchly ako NordVPN alebo ExpressVPN, stále ponúka vysoké rýchlosti a neobmedzená šírka pásma pre rýchle, bez vyrovnávacie pamäte.

CyberGhost otvorene stojí za (legálnym) torrentovaním. Od blogových článkov a informatívnych príručiek až po uvedenie podpory P2P ako jednej z hlavných funkcií, viete, že táto sieť VPN je pevne presvedčená o svojom postoji k torrentom.

bestvpnsfortorrents cyberghost 2

Môžete sa tiež spoľahnúť na CyberGhost's podpora live chatu vyriešiť akékoľvek otázky alebo problémy. Táto sieť VPN prijíma platby bitcoinmi.

Nepoužívajte CyberGhost, ak:

Potrebujete sieť VPN, ktorá funguje v Číne. CyberGhost v súčasnosti nedokáže obísť Veľký čínsky firewall.

s 7 súčasných pripojení, 24-hodinová skúšobná verzia, a 45-dňová záruka vrátenia peňazí, CyberGhost vám ponúka veľa možností pre bezrizikové testy.

Vyskúšajte službu CyberGhost Now!

Pozrite sa, čo hovoria skutoční používatelia vo svojich recenziách.

4. Surfshark

Neobmedzené simultánne pripojenia sú ideálne pre používateľov viacerých zariadení

Zariadenia na surfovanie

 • Podpora prenosu P2P: Všetky servery
 • Zaznamenávanie údajov: Prísne zásady neprihlásenia
 • K dispozícii na: Windows, MacOS, Linux, Android, iOS, smerovače, Chrome, Firefox, Amazon Fire TV
 • Streaming: Netflix, Hulu, BBC, HBO GO, Amazon Prime Video, ESPN
 • Preposielanie portov: žiadny

Surfshark prevádzkuje a rýchla a spoľahlivá sieť serverov s 1041+ servermi v 61+ krajinách. Vo všetkých z nich je povolený prenos P2P, takže môžete očakávať bezproblémové torrentovanie.

Zásady ochrany osobných údajov spoločnosti Surfshark zaručujú nulovú záruku. Rovnako ako ExpressVPN, Surfshark je registrovaný na Britských Panenských ostrovoch, s dokonalým záznamom o ochrane osobných údajov.

bestvpnsfortorrents surfshark 1Aj keď môžete torrent na ľubovoľnom serveri, softvér vás niekedy presmeruje do Holandska alebo Kanady. Robí sa to automaticky, a vaše zabezpečené torrentovanie / prehliadanie nebude prerušené.

bestvpnsfortorrents surfshark 2Šifrovanie AES-256, podpora OpenVPN a prepínač kill kompletná vynikajúca bezpečnosť Surfshark. Medzi ďalšie funkcie patrí rozdelené tunelovanie, ochrana pred škodlivým softvérom, a blokovanie reklám.

Surfshark tiež ponúka skvelé (a zriedkavé) výhody: neobmedzené súčasné pripojenie. Je to perfektné, ak máte viac zariadení alebo potrebujete VPN pre rodinu a priateľov.

Môžete sa spoľahnúť na Surfshark Podpora nepretržitého živého rozhovoru 24/7 pre rýchle a užitočné odpovede na vaše otázky.

Surfshark nepoužívajte, ak:

Do smerovača musíte nainštalovať sieť VPN. Surfshark nemá vyhradenú aplikáciu smerovača.

Celkovo je Surfshark VPN za rozumnú cenu s dostatkom energie. Pozrite sa, aké rýchle a bezpečné to je na ľubovoľnom počte zariadení - ste krytí a 30-dňové obdobie vrátenia platby.

Vyskúšajte Surfshark teraz!

Prečítajte si našu úplnú recenziu Surfshark pre viac informácií.

5. PrivateVPN

Najlepšia cenovo dostupná VPN s podporou P2P

Súkromné ​​zariadenia VPN

 • Podpora prenosu P2P: Všetky servery
 • Zaznamenávanie údajov: Prísne zásady neprihlásenia
 • K dispozícii na: Windows, MacOS, Linux, Android, iOS, smerovače
 • Streaming: Netflix, Hulu, BBC, HBO GO, Amazon Prime Video
 • Preposielanie portov: Áno

PrivateVPN ponúka 150 serverov priateľských k P2P v 60 krajinách, čo zaručuje bezpečné pripojenie pre torrenting. Použitie PrivateVPN OpenVPN a  silné 256-bitové šifrovanie.

PrivateVPN má sídlo vo Švédsku, krajina Aliancie so 14 očami - potenciálne obavy niektorých torrenterov. Švédsko je však známe svojimi prísnymi zákonmi o ochrane súkromia, takže spoločnosť PrivateVPN zaručuje a tesná služba nulového záznamu.

bestvpnsfortorrents privatevpn 1Za zvýšenú anonymitu môžete platiť za PrivateVPN priamo s bitcoinmi.

Vaše torrentovacie relácie sú zabezpečené pomocou prepínač zabíjania spojenia, Ochrana proti úniku DNS a Ochrana proti úniku IPv6.

PrivateVPN je otvorená o podpore P2P - skvelá správa pre fanúšikov BitTorrentu. Servery vo Švédsku - krajine, z ktorej pochádza The Pirate Bay - sú spravidla odporúčané na torrentovanie.

bestvpnsfortorrents privatevpn 2

Môžete sa spoľahnúť na PrivateVPN hladké a dobre navrhnuté aplikácie pre bezproblémové torrentovanie. Ak máte nejaké otázky alebo problémy, tak sú tu Podpora nepretržitého živého rozhovoru 24/7 za všetku pomoc, ktorú potrebujete.

Nepoužívajte PrivateVPN, ak:

Potrebujete obrovský výber serverov. PrivateVPN ponúka spoľahlivú sieť s globálnym pokrytím, ale v každej krajine nemáte príliš veľa možností.

PrivateVPN je cenovo dostupná voľba pre bezpečné a rýchle torrentovanie. Nestačte len za naše slovo - otestujte si PrivateVPN sami až 6 zariadení s 30-dňová záruka na vrátenie platby!

Vyskúšajte teraz PrivateVPN!

Zistite, prečo sú používatelia PrivateVPN spokojní.

6. IPVanish

Štýlový, rýchly a bezpečný

Zariadenia IPVanish

 • Vyhradený profil torrentovania: žiadny
 • Zaznamenávanie údajov: Prísne zásady neprihlásenia
 • K dispozícii na: Windows, MacOS, Linux, Android, iOS, Windows Phone, smerovače, Chromebook, Amazon Fire TV
 • Streaming: Netflix, BBC iPlayer
 • Preposielanie portov: žiadny

IPVanish vyzerá dobre, funguje dobre a je obľúbený u používateľov Kodi. Naše testy ukázali, že je to dobré pre bezpečné a súkromné ​​torrentovanie pretože uchováva nulové záznamy používateľov a dodáva veľké rýchlosti na jeho 1 300+ dostupných serverov.

Najlepší tvorcovia ipánsky 1Na všetkých serveroch je povolený prenos P2P.

bestvpnsfortorrents ipvanish 2Majte na pamäti, že spoločnosť IPVanish sídli v USA. Toto má dve strany - vy nemusíte sa obávať povinných zákonov o uchovávaní údajov, ale autorské autorské práva sa na vás (teoreticky) môžu ľahšie dostať a zasiahnuť vás falošným nárokom podľa zákona DMCA, ak ste rezidentom v USA. Napriek tomu by to nemal byť problém IPVanish je od roku 2014 úplne bez prihlásenia, zaručujú najvyššie štandardy ochrany osobných údajov.

IPVanish ponuky 256-bitové šifrovanie a podpora OpenVPN. Navyše dostanete Podpora 24/7, proxy serverov SOCKS5, a nepriepustnosť vďaka a prepínač zabíjania spojenia.

Nepoužívajte IPVanish, ak:

Potrebujete sieť VPN so silnými funkciami streamovania. Aj keď vám IPVanish umožní sledovať americké Netflix a BBC iPlayer, bojuje s inými streamovacími službami, ako sú Hulu a Amazon Prime..

Až do 10 pripojení zariadenia, IPVanish je skvelý pre rodiny s deťmi. Vyskúšajte to pomocou 7-denná záruka vrátenia peňazí.

Vyskúšajte službu IPVanish Now!

Prečítajte si recenzie používateľov IPVanish tu.

7. Súkromný prístup na internet (PIA)

Skvelé funkcie torrentovania na výmenu vreciek

Zariadenia na súkromný prístup na internet

 • Vyhradený profil torrentovania: Nie
 • Zaznamenávanie údajov: Prísne zásady neprihlásenia
 • K dispozícii na: Windows, MacOS, Linux, Android, iOS, smerovače, Chrome, Firefox
 • Streaming: Netflix
 • Preposielanie portov: Áno

Súkromný prístup na internet je cenovo dostupná voľba pre fanúšikov BitTorrentu za rozpočet.

Ponúka Šifrovanie AES-256 a Podpora OpenVPN, a a osvedčená politika bez protokolovania.

bestvpnsfortorrents pia 1

PIA je 3 000+ holých kovových serverov je rozmiestnených v 32 krajinách. Rýchlosti môžu byť neisté, najmä na preplnených serveroch.

PIA uprednostňuje pobyt pod radarom, vyhnúť sa príliš veľkému počtu zmienok o P2P na webovej stránke. To je pochopiteľné - PIA je VPN v USA. Naše zážitky z torrentovania s PIA však boli uspokojujúce.

bestvpnsfortorrents pia 2

PIA je dobre vybavená zabiť prepínač, ochrana proti úniku DNS a MACE čo poskytuje ochrana adblockingu a škodlivého softvéru. Proxy SOCKS5 poskytujú ešte vyššie rýchlosti torrentovania. PIA tiež ponúka presmerovanie portov pre optimalizované torrentovanie.

Nepoužívajte PIA, ak:

 • Hľadáte nad rámec zákazníckej podpory.
 • Potrebujete sieť VPN kompatibilnú so všetkými streamovacími službami.

Všetko vo všetkom, PIA ponúka skvelé služby za svoje náklady. Za pridanú anonymitu môžete platiť bitcoínom. Vyskúšajte to až 10 zariadení, bez rizika vďaka Záruka vrátenia platby za 7 dní.

Vyskúšajte službu PIA Now!

Ak chcete získať ďalšie informácie o tejto rozpočtovej službe s prémiovými funkciami, prečítajte si články odborníkov a používateľov vo svojich recenziách!

8. BTGuard

Navrhnuté s ohľadom na torrenty

10 najlepších VPN pre Torrenting: Testované na bezpečné, anonymné P2P v roku 2020

 • Vyhradený profil torrentovania: Nie
 • Zaznamenávanie údajov: Prísne zásady neprihlásenia
 • K dispozícii na: Windows, MacOS, Linux, Android, iOS, smerovače, Chrome
 • Streaming: Neodblokuje žiadne populárne platobné platformy

BTGuard je rozšírená služba s tri krajiny servera: Kanada, Singapur a Holandsko. Sieť sa však rozširuje slušne, poskytuje veľké rýchlosti torrentovania.

BTGuard poskytuje spoľahlivé šifrovanie s Protokol OpenVPN. Podporuje PPTP. to neprihlási vaše údaje o pripojení a šírke pásma.

najlepší majitelia btguard 1

Milovníci súkromia by mali vedieť, že spoločnosť BTGuard je registrovaná v Kanade, v jurisdikcii štrnástich očí.

BTGuard v našich testoch bezchybne pracoval s viacerými klientmi torrent.

bestvpnsfortorrents btguard 2

Vďaka jeho celkovo bezproblémový výkon, Spoločnosť BTGuard si zaslúži miesto v našich rebríčkoch rebríčka VPN. Ale s iba jedno povolené pripojenie na účet a žiadna bezplatná skúšobná verzia ani záruka vrátenia peňazí, nie je ani zďaleka flexibilný.

Nepoužívajte BTGuard, ak:

Hľadáte užívateľsky prívetivú sieť VPN. BTGuard nemá natívne rozhranie a zložité nastavenie v porovnaní s inými poskytovateľmi na tomto zozname.

Oplatí sa BTGuard? Nakoniec záleží na vašich potrebách. Ak máte najväčší záujem o zabezpečené torrentovanie, nasmerujte túto sieť VPN.

Vyskúšajte aplikáciu BTGuard Now!

Pozrite si naše odborné a používateľské recenzie.

9. VyprVPN

Univerzálne ceny a rýchle rýchlosti torrentovania

Zariadenia VyprVPN

 • Vyhradený profil torrentovania: žiadny
 • Zaznamenávanie údajov: Prísne zásady neprihlásenia
 • K dispozícii na: Windows, MacOS, Android, iOS, routery, Android TV, QNAP, Blackphone, Anonabox
 • Streaming: Netflix, Hulu, BBC
 • Preposielanie portov: Áno

VyprVPN ponuky intuitívne aplikácie, 256-bitové šifrovanie, viac protokolov (počítajúc do toho OpenVPN) a DNS s nulovými znalosťami.

Funguje to 700+ samostatných serverov na viac ako 70 miestach, všetky umožňujú tok torrentu.

bestvpnsfortorrents vyprvpn 1

Táto sieť VPN je vynikajúca z hľadiska ochrany osobných údajov. Má skutočnú politiku bez protokolov.

bestvpnsfortorrents vyprvpn 2Hoci spoločnosť VyprVPN pôsobí mimo Švajčiarska, jej materská spoločnosť (Golden Frog) má sídlo v USA. Pokiaľ ide o žiadosti podľa zákona DMCA, myslia vážne váš účet VyprVPN môže byť pozastavený, ak ste chytení pri sťahovaní obsahu chráneného autorskými právami.

bestvpnsfortorrents vyprvpn 3

Toto je nie porušenie súkromia, VyprVPN neposkytne žiadne informácie špecifické pre používateľa.

Nepoužívajte VyprVPN, ak:

Ste na trhu lacnej krátkodobej VPN. VyprVPN má niekoľko vynikajúcich jednoročných obchodov, ale jeho mesačné plány sú relatívne drahé.

Pokiaľ sa budete držať legálneho torrentingu (mali by ste), v službe VyprVPN nájdete rýchlu a bezpečnú službu. Vyskúšajte to na troch (štandardných) alebo piatich (prémiových) zariadeniach s a 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Vyskúšajte VyprVPN teraz!

Ak chcete získať viac informácií, prečítajte si názory používateľov, ktorí hovoria o službe VyprVPN vo svojich recenziách.

10. ZenMate

Dobrá rovnováha rýchlosti a bezpečnosti s podporou P2P

Zenmate-zariadenia-1024x768_optimized

 • Vyhradený profil torrentovania: žiadny
 • Zaznamenávanie údajov: Prísne zásady neprihlásenia
 • K dispozícii na: Windows, MacOS, Android, iOS, Chrome, Firefox, Opera
 • Streaming: Netflix
 • Preposielanie portov: žiadny

ZenMate umožňuje pripojenie P2P na jeho 290+ serverov v 30 krajinách.bestvpnsfortorrents zenmate 1

ZenMate je jednoduché použitie. Kombinácia Šifrovanie AES-256 a Protokol OpenVPN poskytuje štandardnú bezpečnosť.

Pokiaľ ide o súkromie - ZenMate neprihlási žiadne identifikovateľné údaje zo svojej služby.

bestvpnsfortorrents zenmate 2Získate tiež základné funkcie pre ďalšiu ochranu - konkrétne, Ochrana proti úniku DNS a a hlavný vypínač (iba pre Windows).

ZenMate môže byť lepšou zákazníckou podporou. V budúcnosti by sme radi videli živé rozhovory, ale ani so systémom lístkov nemusíte čakať dlho na odpoveď.

Nepoužívajte ZenMate, ak:

Chcete VPN na torrentovanie na MacOS. Aj keď má ZenMate natívnu aplikáciu pre Mac, chýba jej podstata zabezpečenia (prepínač kill, ochrana proti úniku DNS)

ZenMate má pre používateľov BitTorrentu veľkú hodnotu. Vyskúšajte sami bez rizika pomocou a týždenná skúšobná verzia, mesačná záruka vrátenia peňazí, a až päť pripojení zariadení.

Vyskúšajte program ZenMate Now!

Tu nájdete cenné informácie od odborných a používateľských recenzií.

Porovnanie funkcií VPN

VPN Garancia vrátenia peňazí Súčasné pripojenia Podpora P2P So sídlom v Preposielanie portov
ExpressVPN 30 dní 5 Všetky servery Britské Panenské ostrovy Áno
NordVPN 30 dní 6 Dedikované servery Panama žiadny
CyberGhost 45 dní 7 Dedikované servery Rumunsko žiadny
Surfshark 30 dní neobmedzený Všetky servery Britské Panenské ostrovy žiadny
PrivateVPN 30 dní 6 Všetky servery Švédsko Áno
IPVanish 7 dní 10 Všetky servery Spojené štáty žiadny
Súkromný prístup na internet 7 dní 10 Všetky servery Spojené štáty Áno
BTGuard - 1 Všetky servery Kanada -
VyprVPN 7 dní 5 Všetky servery švajčiarsko Áno
ZenMate 30 dní 5 Všetky servery Nemecko žiadny

Ako sme sa umiestnili & Porovnané tieto VPN

Pri hľadaní najlepších torrentov VPN sme sa zamerali na:

 • Žiadne zásady protokolovania
 • jurisdikcie
 • rýchlosť
 • Podpora P2P
 • Užitočné funkcie torrentovania

Najlepšie VPN pre torrenty zodpovedajú všetkým našim kritériám. Torrenting vyžaduje poskytovateľa VPN, ktorý poskytuje vynikajúci výkon s robustným zabezpečením a úplným súkromím.

Zohľadnili sme aj rozmanitosť servera, jednoduchosť použitia, podporu zákazníkov, celkovú kompatibilitu, podporu protokolov a ďalšie.

Nižšie nájdete hĺbkové vysvetlenie najdôležitejších kategórií.

Prísne žiadne pravidlá protokolovania

overená politika no-logs mala by byť jednou z vašich najvyšších priorít bez ohľadu na to, čo potrebujete zo svojej siete VPN. Torrenting je jednou z oblastí, kde je to nevyhnutné.

Aj keď poskytovateľ VPN ponúka silné šifrovanie, ktoré vás chráni pred hackermi, vaše údaje môžu byť naďalej ohrozené, ak sú uložené podrobnosti o vašom pripojení a / alebo prehľadávaní. VPN s osvedčenými politikami bez protokolov nikdy tieto citlivé údaje nezhromažďujú. Aj keď dostali právnu žiadosť o odovzdanie informácií, oni by nemali čo zdieľať.

Stručne povedané, potrebujete službu VPN, ktorá vo svojich zásadách ochrany osobných údajov zaručuje nulové zaznamenávanie.

jurisdikcie

V ideálnom prípade chcete torrenting VPN, ktorá funguje z krajiny bez rozsiahleho dohľadu alebo invazívnych zákonov o ochrane súkromia. To vo všeobecnosti znamená vyhnúť sa poskytovateľom v Päť / deväť / štrnásť očí, hoci existujú určité výnimky.

Jednoducho povedané, Aliancia pre sledovanie piatich očí je špionážna sieť medzi Austráliou, Kanadou, Novým Zélandom, Veľkou Britániou a USA. Dánsko, Francúzsko, Nórsko a Holandsko sa k nim pripojili a vytvorili Deväť očí. Štrnásť očí zahŕňa aj Belgicko, Nemecko, Taliansko, Španielsko a Švédsko.

Ak je sieť VPN v rámci štrnástich očí, uložené údaje by sa mohli zdieľať so skupinami dohľadu. Z tohto dôvodu je väčšina služieb zameraných na ochranu súkromia zaregistrovaná na vzdialených miestach, ako je Panama alebo Britské Panenské ostrovy.

Vysoké rýchlosti

Torrenting je činnosť zameraná na šírku pásma, pri ktorej sa vždy vypláca rýchlejšie pripojenie. Ak používate sieť VPN, vaša prevádzka je smerovaná cez ďalší server, ktorý môže ovplyvniť vašu rýchlosť.

Spravidla vás VPN spomaľujú; kľúčom je čo najmenší rozdiel. Vďaka rýchlym službám VPN, ako je ExpressVPN, sotva zaznamenáte zmenu kvality vášho pripojenia.

VPN môže zlepšiť vašu celkovú rýchlosť. Napríklad, ak poskytovateľ internetových služieb obmedzí vašu šírku pásma, skrytie a šifrovanie prenosu vám môže poskytnúť rýchlejšie pripojenie.

Podpora P2P

Perfektné súkromie a optimalizované servery nestačia na plynulé torrentovanie. Potrebujete tiež plnú podporu prenosu P2P.

Najlepším riešením je VPN ako ExpressVPN, ktorá otvorene umožňuje pripojenie P2P.

Je tiež užitočné, ak je prevádzka P2P riešená v častiach FAQ alebo podmienkach používania.

Niektoré siete VPN dávajú prednosť zachovaniu nízkeho profilu, pokiaľ ide o torrent. Existuje aj iný spôsob, ako tieto služby spoznať.

Užitočné funkcie torrentu

Pozrite sa na funkcie ako rozdelené tunelovanie, proxy servery SOCKS5, presmerovanie portov alebo prepínač zabíjania.

VPN s extra funkciami je pravdepodobne vhodná voľba pre torrenting. Je samozrejmé, že je ideálne zvoliť službu, ktorá je transparentná a bohatá na funkcie.

FAQ

Je torrentovanie legálne?

Aké je najlepšie umiestnenie VPN pre torrenting a P2P prenos?

Bezplatná vs platená VPN: Môžem bezpečne torrentovať pomocou VPN zadarmo?

Existujú nejaké siete VPN, ktorým sa treba vyhnúť pri torrentovaní a P2P?

Súvisia Popcorn Time a Kodi s torrenty?

Je port forwarding dôležitý pre torrenting?

Je torrenting legálny?

Torrenting je na väčšine miest legálny, ale jeho mnohé výhody sa často zneužívajú.

BitTorrent má zlú povesť, pretože sa používa na distribúciu obsahu chráneného autorskými právami bez súhlasu vlastníka. Či už ide o filmové vydania, nové hry alebo roztrhanú hudbu, pravdepodobne ju nájdete niekde v torrente (nie preto, aby sme vás povzbudzovali).

Pre BitTorrent však existuje dlhý zoznam legálnych použití. Tu je niekoľko príkladov:

 • Distribúcia obsahu bez autorských práv. Torrenty sú rýchly a efektívny spôsob zdieľania obsahu, ktorý vytvoríte so svetom.
 • Sťahovanie obrovských súborov. Od vedeckých materiálov až po aktualizácie hier a súbory verejných údajov môže byť akýkoľvek veľký súbor rýchlo distribuovaný prostredníctvom služby BitTorrent.
 • Získanie distribúcie systému Linux. Distribúcie Linuxu si môžete zadarmo stiahnuť a používať, ale sú ťažké - dokonca aj najľahšia verzia Ubuntu je okolo 1 GB. Získanie Linuxu z torrentu je rýchle a ľahké na šírku pásma.
 • Sťahovanie z internetového archívu. Táto nezisková organizácia vytvorila Wayback Machine. Odporúča torrentovanie veľkého množstva obsahu, ktorý tam nájdete, pretože je rýchly a šetrí šírku pásma.

Stručne povedané: torrentovanie je legálne. Rovnako ako VPN, aj protokol BitTorrent je veľmi užitočný nástroj online. Rovnako ako VPN vám odporúčame používať ho na zamýšľané právne účely.

Aké je najlepšie umiestnenie VPN pre torrent a P2P prenos?

Aj keď je torrentovanie legálne, niektoré krajiny proti nemu podnikli kroky s cieľom zastaviť nelegálnu distribúciu obsahu chráneného autorskými právami.

Mali by ste sa vyhnúť pripojeniu k serverom VPN umiestneným na miestach, o ktorých je známe, že vypínajú stránky s torrentom. Medzi príklady patria: Portugalsko, Taliansko, Malajzia, Čína, USA, Austrália, Rusko, Južná Afrika a Lotyšsko.

V ideálnom prípade si vyberte server VPN v krajine, v ktorej je legislatíva priaznivá pre torrenting. Niektoré krajiny priateľské k P2P zahŕňajú: Švajčiarsko, Španielsko, Poľsko, Holandsko a Kanada.

Pamätajte však, že neexistuje nič také, ako dokonalé umiestnenie VPN na torrentovanie.

Pokiaľ ste si vybrali poskytovateľa VPN s prísnymi zásadami neprihlásenia a rôznymi servermi P2P, budete v pohode so všetkými umiestneniami odporúčanými v aplikácii VPN.. Niekoľko rád - vyhľadajte servery v blízkosti vašej skutočnej polohy, aby ste dosiahli najvyššiu možnú rýchlosť.

Bezplatná vs platená VPN: Môžem bezpečne torrentovať pomocou VPN zadarmo?

Bohužiaľ nemôžeme odporučiť najlepšiu bezplatnú sieť VPN na torrenting. Dôrazne odporúčame vyhnúť sa bezplatným sieťam VPN pre torrent. Tu je dôvod:

Kým bezplatné siete VPN nemusia stáť peniaze, stále nejakým spôsobom platíš. Niekedy je to vaša rýchlosť alebo šírka pásma. Zvyčajne je to vaše súkromie.

Bezplatné siete VPN často prichádzajú s vážnymi bezpečnostnými rizikami a inými obmedzeniami. Ešte horšie je, že veľa bezplatných služieb VPN zaznamenáva vaše údaje a predáva ich najvyššiemu záujemcovi - inými slovami, ste produkt.

Napriek tomu nie všetky bezplatné VPN sú zlé na torrentovanie. Ak to naozaj chcete skúsiť, tu sú niektoré slušné tipy.

Na koniec, platené VPN majú oveľa viac čo ponúknuť. Zakúpením správnej služby VPN a podporou poskytovateľa môžete: zaručte svoje súkromie a bezpečnosť. Budete tiež ťažiť z cenných funkcií, stovky (dokonca tisíce) spoľahlivých serverov, a 24/7 podpora.

Majte na pamäti, že niektoré šikovné nakupovanie VPN môžu trvať dlhú cestu! Náklady na prémiovú sieť VPN sa môžu so správnym kódom zmeniť na vreckové - pozrite sa na najlepšie ponuky a kupóny v okolí.

Existujú nejaké siete VPN, ktorým sa treba vyhnúť v prípade torrentov a P2P?

Áno. V spoločnosti vpnMentor považujeme sieť VPN za nevhodnú na torrenting, ak pokrýva všetky tri nasledujúce položky:

 • Zásady ochrany osobných údajov nie sú v súlade s tým, čo sa inzeruje
 • Podpora Torrenting / P2P sa výslovne neuvádza
 • Neexistujú žiadne užitočné funkcie torrentovania

Ahoj je najväčší páchateľ. Aj keď sa nazýva VPN, softvér je založený na vysoko rizikových pripojeniach P2P a ponuky žiadne šifrovanie. Plus, Hola je notoricky známa pre zber a predaj užívateľských dát. Stručne povedané, tento „VPN“ je taký, ktorému sa treba vyhnúť v prípade torrentov a všeobecne, ak sa skutočne zaujímate o svoje súkromie.

Ďalšie dôvody, prečo sa odsťahovať od mesta Hola, nájdete v našej hĺbkovej kontrole.

Štít Hotspot je ďalšia populárna sieť VPN, ktorá zaostáva za torrentom. to vedie protokoly o pripojení,žiadne skutočné funkcie špecifické pre torrent, a je nie je transparentná pri podpore P2P. Aj keď je Hotspot Shield celkovo dobrým nástrojom na streamovanie a každodennú ochranu, nemalo by to byť vaše prvé vyberanie na torrentovanie.

Ak chcete nájsť silné stránky tejto siete VPN, pozrite si našu úplnú recenziu služby Hotspot Shield.

Sú popcorn čas a Kodi súvisia s torrentmi?

Zatiaľ čo Kodi a Popcorn Time sú prehrávače médií, odlišujú sa od tradičného softvéru, pretože na prenos obsahu používajú torrent.

Iste, nestahujete sa priamo z trackera. Stále však technicky sťahujete a nahrávate. Ak sledujete obsah chránený autorskými právami, mohli by ste sa dostať do problémov.

Keďže Kodi, Popcorn Time, Acestreams a ďalšie sú založené na P2P, prichádzajú s bezpečnostnými hrozbami P2P, ako napríklad odhalenie a zdieľanie vašej adresy IP s potenciálnymi hackermi.. Je to dobrý nápad získať solídnu VPN pre Kodi alebo Popcorn Time.

Je port forwarding dôležitý pre Torrenting?

Presmerovanie portov je horúcou témou v torrentových kruhoch. Väčšina poskytovateľov VPN túto funkciu neponúka, ale pre niektorých používateľov je to rozdiel.

Stručne povedané, presmerovanie portov (v kontexte torrentingu) vám umožňuje používať špecifický port pre P2P prenos. Tento port zvyčajne prideľuje poskytovateľ VPN. Hlavnou výhodou preposielania portov obchádza brány firewall a zlepšuje počet rovesníkov v sieti P2P - inými slovami, rýchlejšie a efektívnejšie torrentovanie.

Osoby, ktoré nesúhlasia s preposielaním portov, majú obavy o ochranu súkromia. Pri obmedzenom počte portov môže byť ľahšie sledovať činnosť torrentu pred používateľmi.

Je to zložitá téma s platnými argumentmi na oboch stranách. Pre priemerného používateľa sa presmerovanie portov skutočne nezmení.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me