10 najlepszych aplikacji VPN na Androida | Testowany w styczniu 2020 r


Przy tak wielu fałszywych i niebezpiecznych aplikacjach VPN na Androida nic dziwnego, że co miesiąc otrzymujemy setki e-maili od użytkowników zgłaszających kolejną VPN, która nie jest prawdziwa.

ZA Wiarygodna sieć VPN to jedyny sposób na ochronę telefonu. Ale skoro masz ponad 200 VPN dostępnych w Sklepie Play, skąd wiesz, z której usługi można bezpiecznie korzystać? I czy darmowe VPN wymienione w Sklepie Play są bezpieczne? (Wskazówka: nie, większość jest w najlepszym razie podejrzana.)

Przetestowaliśmy ponad 300 usług dla bezpieczeństwa, szybkości i prywatności, aby znaleźć najlepszą VPN dla telefonów i tabletów z Androidem. Naszą najwyższą rekomendacją jest NordVPN.

Masz mało czasu? Oto podsumowanie najlepszych sieci VPN na Androida w 2020 roku:

 1. NordVPN - najlepsza sieć VPN na Androida jest szybka, bezpieczna i doskonale nadaje się do przesyłania strumieniowego
 2. ExpressVPN - najszybsza sieć VPN na Androida
 3. CyberGhost - przyjazny dla użytkownika VPN, który jest idealny dla nowych użytkowników VPN
 4. Surfshark - Nieograniczone połączenia urządzeń oferują najlepszy stosunek jakości do ceny
 5. PrivateVPN - najlepsza niedroga sieć VPN na Androida
 • Funkcje VPN Tabela szybkich porównań
 • Jak testowaliśmy & Porównanie tych sieci VPN

Nasze rekomendacje Android VPN są bezpieczne, przyjazne dla użytkownika i szybkie. Dadzą ci nieograniczony dostęp do stron streamingowych, takich jak Netflix, duże prędkości przesyłania strumieniowego w wysokiej rozdzielczości i potężne bezpieczeństwo, nawet w publicznym wif-fi.

Upewniliśmy się również, że każda sieć VPN ma dedykowaną, łatwą w użyciu aplikację na Androida, która działa bezproblemowo na wszystkich urządzeniach i wersjach Androida, aż do systemu Android 5.0 Lollipop.

Hack NordVPN - wypróbuj za darmo przez miesiąc!

Jeśli potrzebujesz sieci VPN tylko na krótki czas lub chcesz nadążyć za ulubionym programem, użyj tego hacka, aby wypróbować NordVPN za darmoprzez miesiąc.

NordVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, co daje pełny miesiąc na sprawdzenie, czy oferuje wszystko, czego szukasz. Przetestowaliśmy politykę zwrotów NordVPN, a jeśli nie jesteś zadowolony, odzyskanie pieniędzy jest szybkie i łatwe.

Najlepsze sieci VPN na Androida w 2020 r. - Recenzja & W porównaniu

1. NordVPN

Najlepsza sieć VPN na Androida jest szybka, bezpieczna i doskonale nadaje się do przesyłania strumieniowego

10 najlepszych aplikacji VPN na Androida | Testowany w styczniu 2020 r

 • Łatwy w użyciu interfejs Androida z funkcją szybkiego połączenia jednym kliknięciem
 • Obsługuje wszystkie wersje Androida, w tym Android TV
 • Nieograniczona przepustowość z maksymalnie 6 jednoczesnymi połączeniami
 • NordVPN może odblokować: Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video i Sling TV
 • Obsługuje torrentowanie: Tak
 • Przełącznik Kill dla Androida: Tak
 • Działa również z: Windows, macOS, iOS, Android TV, Linux, Chrome i Firefox. Jest również kompatybilny z routerami

Z niedrogą ceną i oceną użytkownika 4,3 w Play Store, NordVPN to najlepsza VPN dla Androida. Oferuje potężne bezpieczeństwo w tym opcjonalne podwójne szyfrowanie, blokowanie reklam i największa globalna sieć serwerów na rynku VPN, obejmująca ponad 5400 serwerów w ponad 60 krajach.

Jego wspaniałe funkcje znajdują się w łatwej w obsłudze aplikacji, którą można pobrać ze Sklepu Play lub za pośrednictwem bezpiecznego pakietu APK na stronie internetowej NordVPN. Każda subskrypcja obejmuje 6 jednoczesnych połączeń urządzeń.

Ogromna baza serwerów i wysokie prędkości oznaczają, że NordVPN również idealne do przesyłania strumieniowego. Przetestowaliśmy NordVPN z Netflix, BBC iPlayer i innymi popularnymi serwisami streamingowymi Strumienie HD z zerowym buforowaniem, tak długo, jak działa połączenie 3G, VPN nie spowolni Cię.

Serwery zoptymalizowane pod kątem przesyłania strumieniowego w NordVPN mogą odblokować Ponad 400 usług przesyłania strumieniowego z ograniczeniami geograficznymi. Jego funkcja SmartPlay wykrywa serwer, na którym musisz być włączony, aby odblokować witrynę i automatycznie przełącza. NordVPN oferuje również dedykowany profil torrentowania ze specjalistycznymi serwerami P2P, dzięki czemu można uzyskać dostęp do wszystkich potrzebnych rozrywek z telefonu.

Usługa ma siedzibę w Panamie, poza jurysdykcją 5/9/14-Eyes, więc możesz mieć pewność, że Twoja aktywność przeglądania pozostanie prywatna.

NordVPN chroni Twoje dane 256-bitowe szyfrowanie i a zero logów polityki. Jego aplikacja na Androida oferuje automatyczny przełącznik zabijania, i jego funkcja Cyber ​​Sec blokuje reklamy, moduły śledzące i złośliwe oprogramowanie.

Dzięki zaawansowanym ustawieniom zaciemniania NordVPN działa w Chinach i większości krajów, które cenzurują lub blokują VPN.

Nie używaj NordVPN, jeśli:

Chcesz zapłacić za pomocą PayPal. NordVPN nie oferuje pełnego wsparcia PayPal we wszystkich krajach. NordVPN akceptuje karty kredytowe, Apple i Google Pay, kryptowaluty, Alipay i UnionPay.

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy, NordVPN oferuje Wsparcie 24/7 za pośrednictwem czatu na żywo.

Oferuje również 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy dzięki czemu możesz wypróbować jego usługę bez ryzyka. Możesz również sprawdzić aktywne kupony NordVPN na naszej stronie ofert.

Zobacz, co klienci mówią o NordVPN w tych recenzjach.

2. ExpressVPN 

Najszybsza sieć VPN na Androida

10 najlepszych aplikacji VPN na Androida | Testowany w styczniu 2020 r

 • ExpressVPN można odblokować: Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN i BBC iPlayer
 • Obsługuje torrentowanie: Tak, na wszystkich serwerach
 • Przełącznik Kill dla Androida: Tak
 • Działa również z: macOS, Windows, iOS, Android TV, Linux, Chrome i Firefox. Oferuje także aplikację do użytku z niektórymi routerami

ExpressVPN to najszybsza sieć VPN, którą przetestowaliśmy na Androidzie, dzięki łatwej konfiguracji za pośrednictwem Play Store lub bezpiecznemu pobieraniu APK, przyjaznej dla użytkownika aplikacji i niesamowitej prędkości. Działa Ponad 3000 szybkich serwerów z obsługą P2P w 94 krajach, i jest doskonałym wyborem do przesyłania strumieniowego i torrentowania we wszystkich wersjach Androida.

ExpressVPN ma siedzibę na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. Wykorzystuje OpenVPN i funkcje bezpieczeństwa klasy wojskowej, w tym 256-bitowe szyfrowanie, polityka zerowego dziennika, i automatyczny wyłącznik awaryjny. Oferuje również Ochrona przed wyciekiem DNS i dzielone tunelowanie. Dane przesyłane przez telefon z Androidem pozostają bezpieczne, nawet gdy masz połączenie z publicznym Wi-Fi.

Obsługa klienta ExpressVPN jest dostępna 24/7 za pośrednictwem czatu na żywo.

Przetestowaliśmy ExpressVPN i stwierdziliśmy, że oferuje niezawodność, szybki dostęp do najpopularniejszych usług przesyłania strumieniowego, w tym Netflix US. Byliśmy w stanie wykorzystać technologię MediaStreamer do przesyłania strumieniowego na urządzenia, które nie obsługują połączeń VPN, w tym konsole do gier i telewizory smart.

Jest wyjątkowy Technologia TrustedServer zapewnia, że ​​na wszystkich jego serwerach działa bezpieczne, aktualne oprogramowanie. Jego serwery działają w całości na pamięci RAM, która wymaga zasilania do przechowywania danych. Oznacza to, że wszystkie informacje na serwerze są usuwane przy każdym ponownym uruchomieniu, więc nie może przechowywać żadnych dzienników użytkowników.

Nie używaj ExpressVPN, jeśli:

Szukasz budżetowej sieci VPN. ExpressVPN jest dumny ze swoich funkcji premium, ale oznacza to, że jest nieco droższy niż inne najlepsze VPN (chociaż jego ukryte rabaty sprawiają, że cena jest podobna do innych).

ExpressVPN oferuje 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy dzięki czemu możesz wypróbować bez ryzyka na maksymalnie pięciu urządzeniach. Sprawdź aktualne oferty ExpressVPN na naszej stronie z kuponami - obecnie możesz uzyskać 15 miesięcy w cenie 12.

Zobacz, co mówią użytkownicy ExpressVPN w tych recenzjach.

3. CyberGhost

Przyjazny dla użytkownika VPN, który jest idealny dla początkujących VPN

10 najlepszych aplikacji VPN na Androida | Testowany w styczniu 2020 r

 • CyberGhost może odblokować: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN i inne
 • Obsługuje torrentowanie: Tak; dedykowany profil i serwery
 • Przełącznik Kill dla Androida: Tak
 • Działa również z: macOS, Windows, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux i Chrome

CyberGhost działa Ponad 6000 szybkich serwerów w ponad 90 krajach. Twoja subskrypcja obejmie 7 jednoczesnych połączeń.

Byliśmy w stanie z niego skorzystać wbudowany profil przesyłania strumieniowego aby odblokować Netflix, Hulu i najpopularniejsze usługi przesyłania strumieniowego. Ma również dedykowany profil torrentowania z linkami

CyberGhost's intuicyjna aplikacja i instalacja jednym kliknięciem czyni go doskonałym wyborem dla początkujących użytkowników VPN. Można go łatwo pobrać ze Sklepu Play i ma świetną recenzję użytkowników.

Oferuje 256-bitowe szyfrowanie i an automatyczny przełącznik zabijania ze wszystkimi jego aplikacjami. CyberGhost nie rejestruje Twojej aktywności, zarówno. Możesz ustawić aplikację tak, aby łączyła się natychmiast po włączeniu urządzenia, dzięki czemu zawsze będziesz chroniony.

Nie używaj CyberGhost, jeśli:

Potrzebujesz sieci VPN, która działa w Chinach.

Obsługa klienta jest dostępna 24/7 za pośrednictwem czatu na żywo. CyberGhost oferuje 24-godzinny bezpłatny okres próbny i hojny 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy (lub 14 dni w przypadku planów miesięcznych). Aktualne oferty CyberGhost można znaleźć na naszej stronie z kuponami.

Zobacz, co użytkownicy mówią o CyberGhost w tych recenzjach.

4. Surfshark

Nieograniczone jednoczesne połączenia sprawiają, że jest to świetna wartość dla dużych gospodarstw domowych i biur domowych

10 najlepszych aplikacji VPN na Androida | Testowany w styczniu 2020 r

 • Surfshark może odblokować: Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video i inne
 • Obsługuje torrentowanie: Tak
 • Przełącznik Kill dla Androida: Tak
 • Działa również z: macOS, Windows, iOS, FireTV, Linux, Chrome i Firefox

800 serwerów w 50 krajach, Sieć Surfshark jest mniejsza niż inne najlepsze VPN. Ale to nie spowalnia. Podczas naszych testów byliśmy w stanie odblokuj i przesyłaj strumieniowo popularne usługi, takie jak Netflix US, HBO GO i BBC iPlayer w wysokiej rozdzielczości.

Oferty Surfshark nieograniczona liczba jednoczesnych połączeń urządzeń dzięki czemu możesz chronić wszystkie swoje urządzenia za pomocą tylko jednego konta.

Aplikacja posiada specjalną funkcję Natywny przełącznik zabicia Androida oprócz standardowego przełącznika zabijania. Działa to z funkcją Whitelister i pozwala wybrać, który ruch jest chroniony, dzięki czemu można bezpiecznie wykonywać wiele zadań, nawet w publicznej sieci Wi-Fi. Możesz również wybrać użycie mniejszych pakietów danych do zapisywania danych mobilnych.

Surfshark ma główną siedzibę na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych poza zasięgiem sojuszu 5/9/14-Eyes. To używa 256-bitowe szyfrowanie i trzyma zero dzienników polityka.

Oferty Surfshark silne ustawienia zaciemniania ominąć cenzurę i zakazy VPN, abyś był całkowicie bezpieczny podczas podróży. Tryb kamuflażu maskuje połączenie VPN, MultiHop wysyła połączenie przez wiele serwerów, a tryb NoBorders pozwala na korzystanie z VPN w ograniczonych regionach.

Nie używaj Surfshark, jeśli:

Potrzebujesz wsparcia przez e-mail. Surfshark czasami zajmuje trochę czasu, aby odpowiedzieć na bilety e-mail.

Jeśli jednak wystąpią jakiekolwiek problemy, możesz skontaktować się z obsługą klienta 24/7 za pośrednictwem czatu na żywo. Dzięki niej możesz przetestować Surfshark bez ryzyka 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.

Dowiedz się więcej z recenzji klientów Surfshark.

5. PrivateVPN

Najlepsza niedroga sieć VPN na Androida

10 najlepszych aplikacji VPN na Androida | Testowany w styczniu 2020 r

 • PrivateVPN można odblokować: Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video i BBC iPlayer
 • Obsługuje torrentowanie: Tak
 • Przełącznik Kill dla Androida: Nie
 • Działa również z: Windows, macOS i iOS

PrivateVPN to usługa przyjazna dla budżetu z wysokiej klasy bezpieczeństwem, oceną 4,2 gwiazdki w sklepie Google Play, łatwą instalacją i mnóstwo funkcji premium dla użytkowników Androida.

To używa 256-bitowe szyfrowanie i oferty Ochrona przed wyciekiem IPv6 i DNS. Chociaż ta szwedzka sieć VPN objęta jest jurysdykcją 14-Eyes, jest nią nie prowadzi żadnych dzienników. Oznacza to, że nie ma żadnych danych użytkownika do przekazania, nawet jeśli jest o to poproszony.

PrivateVPN działa 150 serwerów w 59 krajach. Podczas naszych testów, mogliśmy przesyłać strumieniowo Netflix US, Hulu, HBO GO i BBC iPlayer za pomocą serwerów zoptymalizowanych do Netflix.

Nie używaj PrivateVPN, jeśli:

Potrzebujesz usługi z całodobową obsługą klienta

Możesz skontaktować się z obsługą klienta za pośrednictwem czatu na żywo w godzinach pracy. Kiedy zespół będzie poza biurem, będziesz musiał otwórz zgłoszenie do pomocy technicznej przez e-mail zamiast.

PrivateVPN oferuje bez ryzyka 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy. Możesz także skontaktować się z obsługą klienta pod adresem zamów bezpłatny 7-dniowy okres próbny przed rejestracją.

Sprawdź opinie klientów PrivateVPN, aby dowiedzieć się więcej.

6. VyprVPN

10 najlepszych aplikacji VPN na Androida | Testowany w styczniu 2020 r

 • VyprVPN może odblokować: Netflix i BBC iPlayer Hulu i Amazon Prime Video oraz inne
 • Obsługuje torrentowanie: Tak
 • Przełącznik Kill dla Androida: Tak
 • Działa również z: Windows, MacOS, iOS, Linux, QNAP, Blackphone, Smart TV, Anonabox, Tomato, DD-WRT, OpenWRT i ASUSWRT, Boxee, Synology NAS, Blackberry

VyprVPN na Androida oferuje wszystkie funkcje bezpieczeństwa, których potrzebujesz od VPN, spakowane w przyjazną dla użytkownika aplikację. To ma 256-bitowe szyfrowanie, brak dzienników, Ochrona przed wyciekiem DNS i automatyczne wyłącznik awaryjny.

Zastrzeżona technologia Chameleon szyfruje metadane OpenVPN, aby wyglądać jak regularny ruch pod głęboką kontrolą pakietów. To umożliwia użytkownikom VyprVPN w ograniczonych krajach, takich jak Chiny i Rosja bez wykrycia.

Pomaga to również VyprVPN ominąć ograniczenia geograficzne i bloki VPN. Podczas naszych testów byliśmy w stanie przesyłać strumieniowo Netflix US, Hulu, HBO GO, BBC iPlayer i większość innych najlepszych serwisów streamingowych.

Nie używaj VyprVPN, jeśli:

Potrzebujesz sieci VPN z obsługą czatu na żywo przez całą dobę.

Nie ma czatu na żywo, więc musisz skontaktować się z obsługą klienta za pośrednictwem poczty elektronicznej lub publikując na forum. Każda nowa subskrypcja obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Sprawdź opinie klientów VyprVPN tutaj.

7. IPVanish

10 najlepszych aplikacji VPN na Androida | Testowany w styczniu 2020 r

 • IPVanish może odblokować: Netflix, BBC iPlayer
 • Obsługuje torrentowanie: Nie, warunki korzystania z torrentów są zabronione
 • Przełącznik Kill dla Androida: Nie
 • Działa również na: Windows, macOS, Linux, iOS, Windows Phone, routery, Chromebook, Amazon Fire TV

Z ponad milionem pobrań do tej pory, IPVanish jest popularny wśród użytkowników Androida. Obsługuje szybką sieć Ponad 1300 serwerów w ponad 75 krajach.

Używa klasy wojskowej 256-bitowe szyfrowanie aby chronić twoje dane. Utrzymuje również ścisłet polityka braku dzienników, i oferuje ochronę przed wyciekiem IPv6. jednak, nie ma automatycznego przełącznika zabijania w aplikacji na Androida, dlatego musisz monitorować stan połączenia, aby zapobiec wyciekom danych.

Aplikacja na Androida to łatwy w użyciu. Jego funkcja równoważenia obciążenia API będzie automatycznie sugeruje najszybszy serwer dla twojego połączenia w oparciu o twój ping i lokalizację.

Nie używaj IPVanish, jeśli:

Szukasz sieci VPN z automatycznym przełącznikiem zabijania.

Obsługa klienta jest dostępna 24/7 za pośrednictwem czatu na żywo. Chociaż nie ma bezpłatnego okresu próbnego, IPVanish oferuje 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy aby wypróbować jego usługę.

Dowiedz się, co klienci mają do powiedzenia na temat IPVanish tutaj.

8. SaferVPN

10 najlepszych aplikacji VPN na Androida | Testowany w styczniu 2020 r

 • SaferVPN może odblokować: Netflix, Sling TV, Kodi, Amazon Prime Video, YouTube, ESPN, ABC, NBC, HBO Now, Showtime, Sky, BBC iPlayer, DAZN, Zattoo, ZDF, NRK, SVT Play, Vimeo
 • Obsługuje torrentowanie: Tak
 • Przełącznik Kill dla Androida: Nie
 • Działa również na: Windows, MacOS, iOS, Chrome, Firefox, routery

SaferVPN oferuje przyjazną dla użytkownika, łatwą w instalacji aplikację i ma 4,7 gwiazdki w Play Store. Działa Ponad 700 serwerów w 34 krajach. Podczas naszych testów znaleźliśmy serwery zoptymalizowane pod kątem przesyłania strumieniowego może odblokować Netflix, Amazon Prime Video, HBO NOW, BBC iPlayer i inne popularne serwisy streamingowe.

SaferVPN utrzymuje ścisłe zasady braku dzienników i chroni twoje dane 256-bitowe szyfrowanie. Funkcje aplikacji na Androida połączenie jednym kliknięciem, i jej Automatyczne zabezpieczenia Wi-Fi funkcja połączy urządzenie z najlepszym serwerem, gdy tylko połączysz się z publiczną siecią Wi-Fi.

Nie używaj SaferVPN, jeśli:

Szukasz sieci VPN z wbudowaną funkcją blokowania reklam i złośliwego oprogramowania

Obsługa klienta jest dostępna 24/7 za pośrednictwem czatu na żywo. Możesz wypróbować SaferVPN 24-godzinny bezpłatny okres próbny. Wszystkie nowe subskrypcje są uprawnione do 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy dzięki czemu możesz wypróbować go bez obaw.

Tutaj możesz zobaczyć, co inni użytkownicy mówią o SaferVPN.

9. Prywatny dostęp do Internetu

10 najlepszych aplikacji VPN na Androida | Testowany w styczniu 2020 r

 • Prywatny dostęp do Internetu można odblokować: Netflix w USA i Wielkiej Brytanii
 • Obsługuje torrentowanie: Tak
 • Przełącznik Kill dla Androida: Tak
 • Działa również na: Windows, MacOS, iOS, Linux

Dzięki ponad 1 milionowi pobrań PIA jest popularnym wyborem dla Androida. Chroni Twoje urządzenie 256-bitowe szyfrowanie i an automatyczny przełącznik zabijania. Zachowuje ścisłość polityka braku dzienników i śledzi specyficzne dla Androida aktualizacje użytkownika w Sklepie Play.

Proszę to zanotować aplikacja domyślnie używa szyfrowania 128-bitowego, więc musisz wybrać wyższe szyfrowanie w interfejsie ustawień.

Funkcja MIA PIA obejmuje blokowanie reklam, trackerów i złośliwego oprogramowania.

Jego Ponad 2500 szybkich serwerów są w stanie odblokować Netflix z dowolnego miejsca na świecie. Niestety podczas naszych testów nie byliśmy w stanie odblokować Hulu, BBC iPlayer ani HBO GO.

Nie używaj, jeśli:

Chcesz przesyłać strumieniowo Hulu, HBO GO lub BBC iPlayer

Możesz skontaktować się z obsługą klienta przez przesłanie zgłoszenia do pomocy technicznej za pośrednictwem strony internetowej. PIA oferuje 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy na wszystkich swoich planach.

Kliknij tutaj, aby przeczytać pouczające recenzje od klientów PIA.

10. ProtonVPN

10 najlepszych aplikacji VPN na Androida | Testowany w styczniu 2020 r

 • ProtonVPN może odblokować: Netflix, Hulu, Amazon Prime Video (tylko wersja płatna)
 • Obsługuje torrentowanie: Tak
 • Przełącznik Kill dla Androida: Nie
 • Działa również z: Windows, MacOS, iOS, Linux

Oferty ProtonVPN jeden z niewielu wiarygodnych planów VPN dla Android. Przy ponad milionie pobrań i wysokiej 4-gwiazdkowej ocenie użytkownicy są wyraźnie zadowoleni z usługi.

Darmowy plan to ograniczona wersja planu premium, z dostępem do trzech serwerów na jednym urządzeniu. Gdy będziesz gotowy do uaktualnienia do swojego planu premium, będziesz mieć dostęp do ponad 430 serwerów w 33 krajach na maksymalnie 10 urządzeniach.

Używa ProtonVPN 256-bitowe szyfrowanie, OpenVPN i IKEv2. To nie prowadzi dzienników, więc masz zagwarantowane bezpieczne, prywatne przeglądanie. Jego Serwer SecureCore architektura kieruje twój ruch przez wiele serwerów, zanim opuści sieć.

Nie używaj, jeśli:

Rozmiar sieci jest twoim najwyższym priorytetem. Sieć ponad 400 serwerów ProtonVPN jest mniejsza niż inne na naszej liście.

Możesz skontaktować się z obsługą ProtonVPN przez składanie biletu ze strony centrum pomocy.

Wszystkie konta premium pochodzą z 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.

jednak, ProtonVPN obsługuje gwarancje zwrotu pieniędzy nieco inaczej. Zamiast otrzymać pełną kwotę zakupu, otrzymasz proporcjonalny zwrot pieniędzy za niewykorzystany czas w ramach subskrypcji.

Przeczytaj recenzje naszych klientów, aby dowiedzieć się więcej o ProtonVPN.

Funkcje VPN Tabela szybkich porównań

VPN Zwrot pieniędzy Gwarancja Jednoczesne połączenia Obsługuje P2P
NordVPN 30 dni 6 Tak, na dedykowanych serwerach
ExpressVPN 30 dni 5 tak
CyberGhost 45 dni 7 Tak, na dedykowanych serwerach
Surfshark 30 dni bez limitu tak
PrivateVPN 30 dni 6 tak
VyprVPN 7 dni 5 tak
IPVanish 7 dni 10 Nie
SaferVPN 30 dni 5 Tak, na dedykowanych serwerach
PIA 7 dni 10 tak
ProtonVPN 30 dni proporcjonalnie 10 tak

Jak oceniliśmy & Porównanie tych sieci VPN

Każda sieć VPN na tej liście spełnia nasze surowe kryteria pod względem szybkości, bezpieczeństwa, przesyłania strumieniowego, obsługi klienta, łatwości użytkowania i ceny.

Oto niektóre z kluczowych funkcji, których szukaliśmy przy dokonywaniu wyboru:

Potężne bezpieczeństwo

Wszystkie sieci VPN z tej listy zapewniają bezpieczeństwo wojskowe w celu ochrony danych osobowych przed hakerami, tropicielami i szpiegami.

Wybraliśmy tylko usługi, które oferują 256-bitowe szyfrowanie i ścisła polityka braku logów. Preferowaliśmy VPN z automatycznymi przełącznikami zabijania, ochroną przed wyciekiem DNS i innymi zaawansowanymi protokołami bezpieczeństwa.

Użyteczność

Wszystkie wybrane przez nas sieci VPN przyjazne dla użytkownika, lekkie aplikacje na Androida. Wyglądaliśmy na dobrze zaprojektowane aplikacje, które są łatwe w użyciu i nie marnują danych ani pamięci RAM.

Innymi słowy, te VPN nie spowolnią twojego urządzenia.

Wysokie prędkości

Gdy jesteś w podróży z tabletem lub telefonem, prędkość jest wszystkim.

Nie chcesz czekać godzin na przesłanie załącznika e-mail lub na załadowanie utworu przez Spotify, więc ważne jest, aby wybrać VPN o wysokiej prędkości połączenia.

To'normalne jest, że połączenie nieco się spowalnia gdy korzystasz z VPN, ponieważ Twoje dane muszą dotrzeć dalej do serwera VPN, a także dlatego, że szyfrowanie i deszyfrowanie danych zajmuje więcej czasu. jednak, powinno to być ledwo zauważalne w przypadku premium VPN.

Sieci VPN na naszej liście są konsekwentnie wystarczająco szybkie do łatwego przeglądania, przesyłania strumieniowego i przesyłania plików. Wszystkie oferują także nieograniczoną przepustowość.

Odblokuj usługi przesyłania strumieniowego

Usługi przesyłania strumieniowego, takie jak Netflix, BBC iPlayer i Hulu używaj geobloków, aby kontrolować, co mogą oglądać ich użytkownicy. Powoduje to często ograniczone katalogi w krajach poza USA lub brak możliwości uzyskania dostępu do usługi.

VPN ukryj swój adres IP aby wyglądało na to, że przeglądasz z innej lokalizacji. Możesz użyć swojej sieci VPN, aby ominąć geobloki i oglądaj, co chcesz, kiedy chcesz, z dowolnego miejsca.

Szukaliśmy sieci VPN z duże sieci serwerów które mogą odblokować różne usługi przesyłania strumieniowego.

Standardy prywatności

Sieci VPN są niezbędne w walce o prywatność w Internecie. W krajach takich jak Chiny, Rosja i Iran cenzura internetowa jest poważnym problemem.

Mieszkańcy i turyści w tych obszarach mogą użyj sieci VPN, aby ominąć cenzurę internetową i uniknąć nadzoru środki.

Szukaliśmy usług, które mogą odblokuj cenzurowane strony internetowe i unikaj wykrycia podczas głębokiej kontroli pakietów. Preferowaliśmy sieci VPN, które oferowały dodatkowe ustawienia zaciemniania, SOCKS5 i podwójne szyfrowanie.

FAQ

Jakie są najlepsze sieci VPN na tablety z Androidem?
Czy darmowe VPN są bezpieczne??
Czy VPN są legalne??
Czy mogę korzystać z mojej VPN Android na komputerze?

Jakie są najlepsze VPN dla tabletów z Androidem?

Wszystkie wyżej wymienione sieci VPN działają na tabletach z Androidem, więc naszą najlepszą rekomendacją dla tabletów jest NordVPN. Jednak wszystkie nasze najwyżej oceniane sieci VPN ochronią Twój tablet przed zagrożeniami online i pomogą Ci uzyskać dostęp do wszystkich ulubionych transmisji strumieniowych z błyskawiczną prędkością.

Czy darmowe VPN są bezpieczne??

Firmy muszą zarabiać, a firmy VPN niczym się nie różnią. Jeśli nie ma dochodu z płatnych subskrypcji, muszą znaleźć inne sposoby zarabiania pieniędzy.

Niektóre bezpłatne VPN generują przychody przez sprzedaż danych użytkowników stronom trzecim, nawet jeśli obiecali najwyższy poziom bezpieczeństwa. Znaleziono nawet kilka zainstaluj złośliwe oprogramowanie i moduły śledzące na twoim urządzeniu.

Istnieje jednak kilka bezpiecznych darmowych VPN. To są ograniczone bezpłatne wersje premium usług VPN, jak ProtonVPN. Te bezpłatne sieci VPN znacznie ograniczają prędkość i dane, ale mogą być dobrym rozwiązaniem, jeśli potrzebujesz sieci VPN tylko na kilka dni.

Ale przy tak wielu ofertach dostawców premium bezpłatne wersje próbne i gwarancje zwrotu pieniędzy, nie ma powodu, aby ryzykować bezpieczeństwo dzięki darmowej sieci VPN.

Czy VPN są legalne?

Korzystanie z VPN jest dozwolone w około 95,9% świata. Główne wyjątki to Chiny, Irak, Iran, Rosja, Białoruś, Turcja, Oman i Zjednoczone Emiraty Arabskie. W tych krajach korzystanie z VPN jest albo szarą strefą legalną, albo całkowicie nielegalne.

Ale jeśli jesteś turystą, nie musisz się martwić. W tych krajach nie było żadnych problemów z międzynarodowymi turystami korzystającymi z VPN.

Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, Twoim obowiązkiem jest przestrzeganie prawa i warunków świadczenia usług przez dostawcę, aby uniknąć kłopotów.

Czy mogę korzystać z mojej sieci Android VPN na komputerze?

tak! Wszystkie nasze rekomendacje Android VPN mają również natywne aplikacje zaprojektowane specjalnie dla komputerów z systemem Windows i MacOS, dzięki czemu możesz zabezpieczyć wszystkie urządzenia za pomocą tego samego konta. Ponadto jednoczesne połączenia urządzeń oznaczają, że nie musisz wybierać - możesz chronić wszystkie swoje urządzenia jednocześnie.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me