כיצד לצפות באנטומיה של גריי עונה 15 ברשת מכל מקום

האם אתה מכור למהר בחדר הניתוח ולדרמת בית החולים העסיסית באנדרטת גריי סלואן? גם אנחנו!

להקת הטלוויזיה של הפריים-טיים, האנטומיה של גריי, חזרה ל- ABC לעונתה ה -15 בספטמבר 2018. הפעולה החלה עם בכורה מיוחדת של שעתיים שגרמה ללבנו להתמודד.

פרקים חדשים זמינים כשהם משדרים בזרם החיים של ABC, וזמן קצר אחר כך בשירות הזרמתם המתקבל. לצערי, ABC משתמש בחסימה גיאוגרפית כדי למנוע מהצופים שאינם ארה"ב לגשת לתוכן שלהם. אם אתה גר מחוץ לארה"ב או שאתה אמריקאי שנוסע לחו"ל, תצטרך להשתמש ברשת פרטית וירטואלית או ב- VPN, להתעדכן עם המנתחים המועדפים עליכם בכל שבוע.

שימוש ב- VPN יסווה את המיקום שלך ויפטל את הנעילה של תוכן חסום גיאוגרפי מרחבי העולם, נותן לך גישה בלתי מוגבלת לאנטומיה של גריי, לא משנה היכן אתה נמצא.

חשוב מאוד לחוויית הסטרימינג שלך ולאבטחת המקוון שאתה בוחר באחד ה- VPN הטובים ביותר שקיימים. פשוט עקוב אחר המדריך המהיר והקל שלנו ל VPNs הטובים ביותר, ולא תחמיץ רגע של פעולה במחלקה בבית החולים. הנה כל מה שצריך לדעת על צפייה בפרקים האחרונים של האנטומיה של גריי ברשת.

כיצד לצפות: מדריך מהיר

  1. בחר שירות VPN המציע מהירויות בזק-ברק, שרתי ארה"ב, רוחב פס בלתי מוגבל ושכבות מרובות של הגנת פרטיות. (ההמלצות שלנו להלן - NordVPNהיא הבחירה מספר 1 שלנו.)
  2. עקוב אחר המדריך של הספק שלך להתקין ולהגדיר את ה- VPN ואתה תהיה מוכן לצאת תוך דקות. התחבר לשרת VPN בארצות הברית.
  3. נווט אל abc.com וליצור חשבון. בחר "בשידור חי" כדי לצפות בפרק הנוכחי של האנטומיה של גריי כשהוא משודר, או מצא את האנטומיה של גריי בדף "מופעים" כדי להתעדכן בפרקים האחרונים..
  4. בואו ליהנות מזמן איכות עם המנתחים המועדפים עליכם בבית החולים לגריי סלואן.

התחל לצפות עכשיו!

הערה: השידורים החיים של ABC של פרקי האנטומיה של Grey החדשים זמינים גם באמצעות פלטפורמות סטרימינג רב-ערוציות רב-ערוציות בארה"ב, כולל Sling TV, YouTube TV ו- Hulu עם Live TV - כולן מוגבלות גם גיאוגרפית לארה"ב..

מדוע אתה זקוק ל- VPN כדי לצפות באנטומיה של גריי

שירותי הזרמת החיים והשידור של ABC משתמשים בתוכנת מיקום גיאוגרפי כדי לחסום את הצופים מחוץ לארצות הברית. אז אם אתה נמצא מעבר לגבולות ארה"ב באופן זמני או קבוע, תצטרך VPN כדי לצפות בפרקים האחרונים של Grey's Anatomy ברשת.

VPNs משתמשים בהצפנה ל מסוך את מיקום ה- IP שלך, כך שייראה כאילו אתה ניגש לשירות הסטרימינג של ABC מתוך ארה"ב. תוכל לצפות בתוכן חסום גיאוגרפי מכל מקום בעולם תוך עקיפת רשתות מקומיות צפופות לזרם במהירויות הגבוהות ביותר. באמצעות א VPN מגן גם על הקשר שלך מפני התקפות זדוניות.

לחוויית הזרימה החלקה ביותר, עליך לחפש VPN עם התכונות הנכונות. אתה תצטרך ספק שמפעיל שרתים בארה"ב ומציע רוחב פס בלתי מוגבל על חיבורים במהירות גבוהה. אין דבר גרוע יותר מכך שהקשר שלך נושר ממש כשאתה עומד לגלות אם מרדית 'שורדת, רק בגלל שברחבת הפס שלך אתה נמצא!

אם אתה מחפש לשמור על שאר בני הבית בשקט ובידור בזמן שאתה צופה במרתון האנטומיה של גריי, תצטרך גם VPN המאפשר לחבר מספר מכשירים בו זמנית.

ה- VPN הטובים ביותר לצפייה באנטומיה של גריי מכל מקום

אנו ממליצים להשתמש באחד מספקי ה- VPN הבאים, החל מלמעלה בהתאם לציון המיוחס וההישג הכללי:

ספק דירוג ציון המשתמשים שלנו
בחירת העורכים 5.0 / 5
קרא את הביקורת
גלה עוד להתחיל >> בקר באתר
2 4.9 / 5
קרא את הביקורת
גלה עוד להתחיל >> בקר באתר
3 4.8 / 5
קרא את הביקורת
גלה עוד להתחיל >> בקר באתר
4 4.8 / 5
קרא את הביקורת
גלה עוד להתחיל >> בקר באתר
5 4.7 / 5
קרא את הביקורת
גלה עוד להתחיל >> בקר באתר

סיכום

אם אתה נמצא מחוץ לארה"ב, אך אינך יכול לחכות עוד שנייה כדי לבדוק מה הרופאים בבית החולים Sloan Memorial עברו, VPN הוא הדרך הקלה והבטוחה ביותר להשיג את הגישה הדרושה לך. עם VPN פרימיום, תוכל לעקוף חסימות גיאוגרפים ולגשת לתוכן מרחבי העולם בצורה מאובטחת ואנונימית. היה שם מכל מקום בעולם כאשר פרקי האנטומיה של גריי הופכים בבכורה לזרם החיים של ABC ולעולם לא תחמיץ עוד רגע.

אם אתה רוצה ללמוד יותר מדוע ניתן לסמוך על כמה VPN כדי לתת לך גישה לתוכן הזרם הטוב ביותר בעוד שאחרים אינם יכולים, ראה מה יש למומחים שלנו לומר.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me