אל תחמיץ את 20 החדשנים המובילים האלה בשבוע הסייבר 2018

ה השמות הגדולים ביותר בתחום אבטחת הסייבר נפגשים בתל אביב, ישראל בין התאריכים 17 ביוני - 22 ביוני באוניברסיטת תל אביב.

שבוע הסייבר צמח לאחד האירועים השנתיים המובילים בתחום אבטחת הסייבר בעולם. הוועידה תכנס מומחים מלמעלה מ -60 מדינות ויכלול מעל 50 פאנלים, סדנאות, שולחנות עגולים, תחרויות ועוד. הם מצפים למספר שיא של משתתפים באירוע השנה הזה.

לסייבר שבוע יש סדר יום עמוס בריבות מעל 250 רמקולים מתוכנן לאורך כל השבוע. יש לנו הדגיש 20 מגישים / חברות חדשניות המכילים תערובת של סטארט-אפים צעירים וחברות אבטחת סייבר מבוססות.

Contents

20 מצגות שלא תרצו לפספס בשבוע הסייבר 2018

  1. כריס יאנג, מנכ"ל מקאפי
  2. ריק Echevarria, סגן נשיא ומנהל כללי של פלטפורמות אינטל
  3. מייקל דקארה, נשיא ומנכ"ל ForeScout 
  4. גיל שוויד, מייסד חברת צ'ק פוינט טכנולוגיות תוכנה
  5. סטיב באסי, מנכ"ל PolySwarm
  6. ד"ר יו תומפסון, סמנכ"ל סמנכ"ל סימנטק  
  7. ליאור דיב, מנכ"ל Cybereason
  8. קארן אלדור, סמנכ"ל ניהול מוצר ב- CyberArk
  9. נדב צפריר, מנכ"ל Team8
  10. רוס דיץ, קצין אבטחה ראשי ב- GE Digital  
  11. עופר ישראלי, מייסד משותף ומנכ"ל חברת Illusive Networks
  12. טוני וולקה, מנכ"ל CyberProof  
  13. דייב וויינשטיין, סמנכ"ל מחקרי האיומים בחברת קלרוטי
  14. סרגיי שייקביץ ', צוות מודיעין האיומים ב- Cyber ​​Q6
  15. איתן סאטמרי, מנהל סייבר ואבטחת מידע בחברת Wix
  16. נדב קוסטה, ראש מדעי נתונים בטכנולוגיות SafeRide
  17. מרסל וונדט, CTO ומייסד Digidentity
  18. ד"ר אמיר קוניגסברג, מנכ"ל ומייסד משותף של טוויגל
  19. פרד טרוטר, מייסד ו- CTO של CareSet
  20. אנדריי אידלמן, אדריכל האבטחה בגט

1. כריס יאנג, מנכ"ל מקאפי

אל תחמיץ את 20 החדשנים המובילים האלה בשבוע הסייבר 2018כריס יאנג הוא אחד מאלה הקולות המוכרים והמוערכים ביותר בתחום אבטחת הרשת. כמנכ"ל מקאפי, הוא מפקח על ההגנה על מערכות ונתונים קריטיים למשימה עבור 90% מחברות Fortune 100 ולמעלה משני שליש מחברות Global 2000..

יאנג סייע גם בהקמת הברית Cyber ​​Threat Alliance, סוכנות ללא כוונת רווח שמשתפת בין מידע מודיעיני לאיום בין חבריה כדי לסייע במניעת התקפות סייבר בהיקף נרחב..

צעיר יציג את המרכז מליאה ראשית ב יום רביעי, 20 ביוני. הוא ישתתף בדיון שכותרתו "התחל עם הסוף בראש: פתרונות לפני בעיות"ומתוכנן לדבר בשעה 9:40 בבוקר.

2. ריק אכברריה, סמנכ"ל ומנהל כללי של פלטפורמות אינטל

אל תחמיץ את 20 החדשנים המובילים האלה בשבוע הסייבר 2018ריק Echevarria היה ב אינטל למעלה מ 20 שנה וכיום משמש כסגן נשיא ומנהל כללי של חטיבת האבטחה של אינטל פלטפורמות.

כעת הוא מוביל את מאמצי החברה לשפר את האבטחה שלהם בכל דבר מקצה לענן. לאחר שהשיפורים הללו יובאו לשוק השיפורים שלהם יורגשו בכל מה שקיים ענן מוצפן ומאובטח לרכבים אוטונומיים וחסימת בלוקיין.

תוכלו לשמוע את Echevarria בשני פאנלים בשבוע הסייבר; Blockchain: העידן החדש (יום חמישי 21 ביוני בשעה 3:35) וה- מליאה ראשית (רביעי 20 ביוני בשעה 10:50)

3. מייקל דקארה, נשיא ומנכ"ל ForeScout 

אל תחמיץ את 20 החדשנים המובילים האלה בשבוע הסייבר 2018

מייקל דקארה הוא נשיא ומנכ"ל ForeScout. תוך זמן קצר יחסית הוא עזר להפוך אותם ל המובילה במרחב הבטיחות ברשת. תחת הנהגתו, ForeScout עזר למעלה מ- 2,700 חברות ברחבי העולם מיישמות פיתרון אבטחה הטרוגני זה יכול לעזור לנטרל התקפות סייבר ממגוון מכשירים כולל IoT, ניידים, מחשבים ניידים, וכל מכשיר אחר שיכול להתחבר לרשת שלך.

לפני שהצטרף ל- ForeScout, DeCesare היה נשיא אינטל אבטחה וסגן נשיא בכיר למכירות עולמיות במקאפי. אתה יכול לשמוע את DeCesare בבוקר של 20 ביוני בזמן שהוא משתתף בדיון בפאנל שנערך ב- מליאה ראשית בערך 9:40 בבוקר.


4. גיל שוויד, מייסד חברת צ'ק פוינט טכנולוגיות תוכנה

אל תחמיץ את 20 החדשנים המובילים האלה בשבוע הסייבר 2018גיל שוויד נחשב ל הממציא העיקרי של חומת האש המודרנית. יש לו גם כתב מספר פטנטים טכניים וזכה בפרס תואר דוקטור לשם כבוד ממספר אוניברסיטאות ישראליות.

הוא הקים את צ'ק פוינט טכנולוגיות תוכנה בע"מ בשנת 1993 והחברה הפכה לאחת מהן חברות אבטחת הרשת הגדולות בעולם. צ'ק פוינט פיתחה מספר פתרונות ש להגן על הלקוחות שלהם מפני מגוון רחב של מתקפות סייבר.

שוויד אמור לשאת דברים בפאנל שבמרכז מליאה ראשית ב יום רביעי 20 ביוני, שכותרתו "מפת דרכים ביטחונית עבור AI"מתחיל בשעה 10:50.

5. סטיב באסי, מנכ"ל PolySwarm

אל תחמיץ את 20 החדשנים המובילים האלה בשבוע הסייבר 2018סטיב באסי היה חידוש בתחום אבטחת הרשת בכל הקריירה המקצועית שלו. לפני פתיחת PolySwarm, באסי הקים חברת אבטחת מידע בשם Narf Industries שעבד עם DARPA (סוכנות ממשלתית האחראית לקידום טכנולוגיות צבאיות עבור משרד ההגנה האמריקני) וכמה 500 חברות עתידות.

PolySwarm פיתחה את הדור הבא של תוכנת אנטי-וירוס. באמצעות טכנולוגיית, הם בנו את הראשון שוק אנטי-וירוס מבוזר המחבר בין מיטב המומחים למניעת תוכנות זדוניות ברחבי העולם כדי לגלות ולנטרל איומי סייבר.

באסי ידבר הלאה יום חמישי 21 ביוני בתוך ה Blockchain: העידן הדיגיטלי החדש הפגישה והשתתפות בפאנל שכותרתו "שרשראות בלתי ניתנות לחסימה - האם Blockchain היא התשתית הזדונית האולטימטיבית?”שמתחיל בשעה 5:00.

6. ד"ר יו תומפסון, סמנכ"ל סמנכ"ל סימנטק  

אל תחמיץ את 20 החדשנים המובילים האלה בשבוע הסייבר 2018ד"ר יו תומפסון הוא אחד המומחים המובילים בתחום אבטחת הרשת בעולם. יש לו כתב יחד ארבעה ספרים, פורסם יותר מ- 80 מאמרים אקדמיים, הוצג ב BBC, CNN, Financial Times, Forbes, The Wall Street Journal, ונבחר לאחד מחמשת ההוגים המשפיעים ביותר על אבטחת המידע ב- SC על ידי SC Magazine בשנת 2006..

הוא כרגע ה- קצין טכני ראשי בסימנטק, אחת החברות המובילות בתחום אבטחת הרשת. תחומי האחריות שלו כוללים הנחיית החוקרים והאדריכלים כמות שהם לפתח הגנה מהדור הבא מפני מתקפות סייבר.

ד"ר תומפסון ידבר בכתב העת מליאה ראשית ביום חמישי 21 ביוני, אך הפרטים עדיין לא פורסמו.

7. ליאור דיב, מנכ"ל Cybereason

אל תחמיץ את 20 החדשנים המובילים האלה בשבוע הסייבר 2018ליאור דיב החל את דרכו בביטחון הרשת בצבא הישראלי כאחד חבר ביחידה העילית 8200, יחידת מודיעין סייבר. בשש שנותיו ביחידה 8200 הוא היה המנהל מפקד סייבר ותזמרו חלק מה קמפיין הסייבר הגדול ביותר נגד קבוצות ופשעי סייבר. על מעשיו, דיב קיבל את מדליית כבוד.

אחרי שעזב את צבא ישראל, דיב מייסד את Cybereason והפכה אותה לחברת אבטחת סייבר מצליחה מאוד. במשך השנה שעברה, סייבר-סייז שילשה את גודלה יותר משלש עם כמעט 400 עובדים ברחבי העולם.

Div תעביר מצגת בבית מליאה ראשית ב יום רביעי 20 ביוני כחלק מה"תחשוב בגדול! אבטחת העולם " החלונית שתתחיל בשעה 1:30.

8. קארן אלדור, סמנכ"לית ניהול מוצר ב- CyberArk  

אל תחמיץ את 20 החדשנים המובילים האלה בשבוע הסייבר 2018עם למעלה מ 20 שנות ניסיון בתחום ה- IT וניתוח מערכות מידע, קרן אלדור זוכה להערכה רחבה בתחומה. היא החלה את דרכה בחטיבת המבצע של צבא ישראל, שם ניהלה צוותי פיתוח ו הוביל ניתוח מערכות של מערכות שנפרסו באופן נרחב.

מאז שעבר למגזר הפרטי, אלדור הפך להיות סמנכ"ל ניהול מוצר ב- CyberArk. היא התמקדה בהפיכת CyberArk ל חברת אבטחת סייבר מובילה, במיוחד לגבי טכנולוגיה שקשורה להעברת ענן ו- DevOps.  

אלדור ישתתף ב- "לאן אנחנו הולכים? העתיד של אבטחת הסייברלוח בפאנל מליאה ראשית ב יום רביעי ה- 20 ביוני בשעה 2:40

9. נדב צפריר, מנכ"ל Team8

אל תחמיץ את 20 החדשנים המובילים האלה בשבוע הסייבר 2018נדב צפריר הוא מייסד-שותף ומנכ"ל Team8, אחד מ מובילים בתחום ה- VC הממוקדים באבטחת סייבר בישראל. צפריר התחיל את דרכו יחידת העילית 8200 של הצבא הישראלי ובסופו של דבר הפך למפקד היחידה. היחידה 8200 הפכה לחממה לתחום ההיי-טק הישראלי הידוע.

Team8 בנוי עם כמה מהכי הרבה מוחות טכניים מבריקים בישראל והם יכולים לזהות את החברות שיכולות לבנות תוכנה עבורן במימון נכון למנוע פשעי סייבר או לשפר את אבטחת הרשת.

צפריר אמור לשאת דברים בבית הכנסת מליאה ראשית ב יום חמישי 21 ביוני, אם כי הפרטים טרם פורסמו.

10. רוס דיץ, קצין אבטחה ראשי ב- GE Digital  

אל תחמיץ את 20 החדשנים המובילים האלה בשבוע הסייבר 2018רוס דיץ עבד באזור מגזר טק וביטחון למעלה מ 30 שנה. הוא שימש כמנהל CTO מצליח במספר חברות היי-טק. אחד מתחומי ההתמחות העיקריים שלו הוא בתחום פתרונות אבטחת מחשוב ענן ווירטואליזציה איפה הוא נראה מחדש וחזון.

דיץ הוא כיום ה- קצין אבטחה ראשי ב- GE Digitaאני וה מנהל כללי של מרכז המצוינות בתחום הסייבר באינטרנט לתעשייה. הוא מוביל את GE Digital אל העתיד עם דגש חזק על אסטרטגיית אבטחת רשת, חזון וביצוע.

בעוד שבשבוע הסייבר, דיץ ייקח חלק משני מפגשים; Blockchain: העידן הדיגיטלי החדש (שרשראות בלתי ניתנות לחסימה - האם Blockchain היא התשתית הזדונית האולטימטיבית?) ו- פסגת CISCO (תעשיה & פאנל תשתיות קריטי).

11. עופר ישראלי, מייסד משותף ומנכ"ל חברת Illusive Networks

אל תחמיץ את 20 החדשנים המובילים האלה בשבוע הסייבר 2018עופר ישראלי הוא אחד מאלה חלוצים של אבטחת סייבר מבוססת הונאה. לפני שהתחיל להקים רשת Illusive, ישראלי עבד בחברת צ'ק פוינט טכנולוגיות תוכנה שם הוא צוותי פיתוח מנוהלים מכל העולם.

Illusive Networks פיתחה פלטפורמה שתאפשר למשתמש לעשות זאת קח את הצעד הראשון במניעת מתקפת סייבר לפני שזה קורה.   

עופר ישתתף במעון שולחן עגול ישראלי בבריטניה ב יום שלישי ה- 19 ביוני החל משעה 2:00.

12. טוני וולקה, מנכ"ל CyberProof

אל תחמיץ את 20 החדשנים המובילים האלה בשבוע הסייבר 2018טוני וולקה הוא קצין אבטחת מידע ראשי ב- UST Global וה מנכ"ל CyberProof, חברת UST. וולקה היא א חדשני פתרונות סייבר וחזון והוא הכוח המניע את עלייתם המהירה בזירת הסייבר.

CyberProof מסייע ללקוחות שלהם הגדל את יכולת הסייבר שלהם באמצעות שירותים שונים המותאמים לצרכים הספציפיים של הלקוח. וולקה תשתתף בפאנל בנושא פסגת CISO ב יום שני ה- 18 ביוני שכותרתו "מסחרי & פאנל שירותים".

13. דייב וויינשטיין, סמנכ"ל חקר האיומים בקלרוטי

אל תחמיץ את 20 החדשנים המובילים האלה בשבוע הסייבר 2018לדייב וויינשטיין בנה את הקריירה שלו בתחום הסייבר טק. הוא התחיל בבית פיקוד סייבר אמריקאי ומשם הפך ל CTO למדינת ניו ג'רזי. הוא כרגע ה- סגן נשיא לחקר האיומים עבור קלרוטי.

קלרוטי מספקת הגנה מקיפה על אבטחת סייבר עבור הלקוחות שלהם. עם כלים ל להגן, לשלוט, לאתר ולהגיב הם דואגים לכסות את כל הבסיסים ולאבטח את נתוני הלקוחות שלהם.

ויינשטיין ישתתף ב- תשתית קריטית: הגנה וחוסן ישיבה ביום רביעי, 20 ביוני והשתתף במכון דיון רב - משתתפים.

14. סרגיי שייקביץ ', צוות מודיעין האיומים ב- Cyber ​​Q6

אל תחמיץ את 20 החדשנים המובילים האלה בשבוע הסייבר 2018סרגיי שייקביץ 'הוא מומחה למודיעין לאיומי סייבר מנוסה. הוא בילה למעלה מעשור בשני כוחות המודיעין של צבא ישראל כמו גם עבודה במגזר הפרטי כטקטית אנליסט אסטרטגי. הוא כרגע ה- מנהל צוות מודיעין האיום בסייבר ב- Q6 Cyber.

Q6 הוא אחד החברות המובילות בתחום אבטחת הסייבר בעולם כמו שיש להם כמה פתרונות אבטחת סייבר הניתנים להתאמה אישית עבור הלקוחות שלהם. הכלים שלהם מצטיינים פיקוח על "המחתרת הדיגיטלית" המכונה גם רשת האופל, להכיר איומים חדשים וללמוד כיצד להביס אותם לפני שיהיה מאוחר מדי.

שייקביץ 'ישתתף במעון FraudCON 2.0 ב יום שלישי ה- 19 ביוני ומתן מצגת שכותרתה "מאחורי הקלעים של תעשיית Ransomwareבשעה 12:45.

15. איתן סאטמרי, מנהל סייבר ואבטחת מידע ב- Wix

אל תחמיץ את 20 החדשנים המובילים האלה בשבוע הסייבר 2018איתן סאטמרי הסתיים 15 שנות ניסיון בתחום אבטחת הרשת. סאטמרי העביר הרצאות בנושא אבטחת סייבר ברחבי העולם וכן התנהג כ יועץ למספר סטארט-אפים של היי-טק. הוא כרגע ה-  מנהל אבטחת סייבר ומידע בחברת Wix.

Wix הוא בונה אתרים DIY עם גרירה אינטואיטיבית & עורך טיפה. עם כל דבר, החל מבלוגים ועד אתרי סחר אלקטרוני, הישארות על כל איום בנושא אבטחת סייבר היא קריטית להמשך הצלחתם..

הוא יהיה מתמתן ה לוח ספקים במהלך יום ענן מושב ביום שני ה- 18 ביוני.


16. נדב קוסטה, ראש מדעי נתונים בטכנולוגיות SafeRide

אל תחמיץ את 20 החדשנים המובילים האלה בשבוע הסייבר 2018נדב קוסטה החל לעבוד איתו רכבים קוגניטיביים בשנת 2014 בזמן שב- GM. משם נסע לתומסון רויטרס שם עבד כחוקר יישום טכניקות למידה עמוקה במכונה לבעיות תחום NLP. עמדתו הנוכחית היא ראש מדעי נתונים בחברת טכנולוגיות SafeRide שם הוא מנהל צוות שעובד עליו פתרונות AI לשיפור אבטחת הסייבר של מכוניות מחוברות.  

SafeRide מפתחת פיתרון אבטחת רשת המגן על מכוניות פרטיות וגם על מסחר מפני האקרים.

קוסטה תשתתף בשני מפגשים. AI- הפרעה מגיעה ו מהירות האור - העברת תחבורה למרחב הסייבר.

17. מרסל וונדט, CTO ומייסד Digidentity

אל תחמיץ את 20 החדשנים המובילים האלה בשבוע הסייבר 2018מרסל וונדט הוא מייסד CTO של Digidentity, חברה המתמחה הגנה על זהותו הדיגיטלית של אדם. הוא עבד גם על פרויקטים ברחבי העולם התייעץ עם סוכנויות ממשלתיות לגבי זהויות דיגיטליות.

תחת הנהגת וונדט התפתח Digidentity מספר פריצות דרך טכנולוגיות כולל eSGNG, דרך ללקוחות לחתום דיגיטלית על מסמכים בסמארטפונים וטאבלטים שלהם.

וונדט תציג את הסדרה BISC 2018 הפעלה בתאריך יום שלישי ה- 19 ביוני עם הפאנל שכותרתו "עסקאות זהות גבוהה בביטחוןבשעה 11:10

18. ד"ר אמיר קוניגסברג, מנכ"ל ומייסד משותף של טוויגל

אל תחמיץ את 20 החדשנים המובילים האלה בשבוע הסייבר 2018ד"ר אמיר קוניגסברג קיבל את שלו דוקטורט מהאוניברסיטה העברית ופרינסטון ברציונליות וקבלת החלטות אינטראקטיביות. לפני שהקים את טוויגל, קניגסברג עבד עליו מכוניות אוטונומיות בג'נרל מוטורס והיה אחד ה חברים מקוריים בישראל של גוגל משרד.

לטוויגל יש פיתח מנוע חיפוש AI למסחר אלקטרוני אתרים המשפרים את חווית הקנייה המקוונת של המשתמשים. קוניגסברג מחזיק כמעט 30 פטנטים ופורסם במספר רב של פרסומים אקדמיים.

הוא יעביר מצגת תחת הכותרת "ידע ועתיד החיפוש" בספר AI - ההפרעה מגיעה הפגישה בשעה 1:05 ביום יום שלישי ה- 19 ביוני.

19. פרד טרוטר, מייסד CTO של CareSet

אל תחמיץ את 20 החדשנים המובילים האלה בשבוע הסייבר 2018לפרד טרוטר יש שיפרו את אבטחת הסייבר בענף הבריאות. הוא כתב מחבר פריצת בריאות, ספר שמספק מדריך כיצד לעשות זאת לשפר את נוהלי ה- IT עבור רופאים ובתי חולים.  

הוא כרגע ה- CTO ב- CareSet Systems שם הוא עובד על פיתוח כלים להגן על הפרטיות של Medicaid / Medicare נהנים ובו בזמן מעקב אחר התקדמות המטופל ומציאת להם את התרופות הנכונות בעלות הנמוכה ביותר.

טרוטר ישתתף ב- הפעלת CyberCure אך סדר היום טרם פורסם.

20. אנדריי אידלמן, אדריכל הביטחון בגט

אל תחמיץ את 20 החדשנים המובילים האלה בשבוע הסייבר 2018לאנדריי אידלמן כמעט יש ניסיון של עשור בענף האבטחה וכעת הוא ה- אדריכל אבטחה בגת. הוא מנהל את מחזור חיי פיתוח מערכות (SDLC), פיתוח מאובטח ו מודעות ביטחונית על R&צוות D.

Gett חולל מהפכה באופן שבו אנו לוקחים מוניות ורוכבים על חלקם ביותר ממאה ערים ברחבי העולם.

איידלמן ייקח חלק ב פאנל יפן-ישראל זה מתמקד בשוק הסייבר היפני.

איפה מתקיים שבוע הסייבר?

שבוע הסייבר יתקיים במרכז לחקר הסייבר הבין תחומי לבלווטניק באוניברסיטת תל אביב בין התאריכים 17 ביוני - 22 ביוני. תוכלו לגלות את כל המידע המפורט ולראות את סדר היום המלא באתר האינטרנט שלהם.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me