כיצד לצפות בוגרים בשנת 2020


זואי נפרדת עם לוקה ומטוסי סילון ללונדון לעבודה הקיצית שלה עם ג'ואי באדה $$, ועכשיו הגיע הזמן לעונה 3 של הבוגרים. לא יכולים לחכות? אם זה מצחיק ועכשווי כמו שתי העונות הראשונות, עונה 3 הולכת להיות מדהימה.

זה משודר בערוץ הטלוויזיה האמריקני, Freeform, אבל אתה יכול לצפות בו ללא מנוי כבלים דרך שירות הסטרימינג, Hulu. למרות זאת, אתה יכול לגשת לחולו רק אם אתה בארה"ב.

הסיבה לכך היא שכמו שירותי סטרימינג רבים, Hulu משתמש בתוכנת geoblocking מה שמונע מהצופים מחוץ לארה"ב לצפות בתכניו. האם זה אומר שתפספס את כל הפעולות המתקרבות?

לא ברור שלא. באמצעות VPN אתה יכול לדלג על ההגבלות הגיאוגרפיות של הולו וצפו בוגרים עונה 3 מכל מקום. כשאתה זורם עם VPN אתה מתחבר לשרת אמריקאי, הולו רואה את כתובת ה- IP החדשה שלך בארה"ב במקום את המיקום האמיתי שלך, והיא מאפשרת להזרים את עונה 3 של מבוגר. קל לשימוש ולהגדירו.

מכל ה- VPN שבדקתי, שלי הבחירה המובילה לצפייה בוגרים היא NordVPN. יש לו את מהירות הזרימה הדרושה לך ללא חציצה והרבה אפשרויות של שרתי ארה"ב.

מדריך מהיר - כיצד לצפות בוגרים על הולו

 1. בחר VPN פרמיום. הבחירה הראשונה שלי היא NordVPN עבור הרשת הרחבה של שרתי ארה"ב ומהירויות מהירות.
 2. הורד והתקן את תוכנת VPN בהתקנים או בנתב שלך, במידת האפשר.
 3. השתמש ב- VPN שלך כדי להתחבר לשרת בארה"ב.
 4. הירשם או היכנס לחולו והזרם מבוגר מכל מקום שאתה נמצא.

טיפ PRO: Hulu דורש מהמשתמשים להירשם באמצעות כרטיס אשראי אמריקני, אבל זה ממש קל לעקוף את זה. פשוט פנה אל MyGiftCardSUPPLY.com ורכש כרטיס מתנה של הולו. על פי הוראות כרטיס המתנה, הוסף את היתרה לחשבון הולו שלך. רכוש את המנוי שלך והתחל מייד להזרים את העונה השלישית של המבוגר.

התחל להזרים מבוגר עכשיו!

זמן קצר?

 • עבור ישירות לשלושת ה- VPN הטובים ביותר לזרמת מבוגר
 • מה עוד יכול VPN לעשות? אני אראה לך כאן!

מדוע אתה זקוק ל- VPN כדי לצפות בבוגרים

אני יודע שאתה מתרגש לראות את זואי כשהיא מנווטת את שנת הלימודים הצעירה שלה בקולג ', אך בגלל רישוי וסיבות אחרות, הולו מציבה גושי חסימת תוכן בתוכן שלה למנוע ממשתמשים שאינם ארה"ב לקבל גישה לתוכנו. אם Hulu מגלה שאתה מנסה להתחבר לאתר עם כתובת IP שאינה בארה"ב, אתה נעול. אין בוגר בשבילך.

זו הסיבה ש- VPN נחוץ. כדי לגשת להולו ולזרום מבוגר מכל מקום, אתה צריך להסתיר את כתובת ה- IP האמיתית שלך ולהחליף אותו בארה"ב. VPN פרמיום יכול לעזור לך לבצע את שני הדברים האלה בקלות.

השתמש ב- VPN שלך כדי להתחבר לשרת בארה"ב ו זה מקצה לך כתובת IP אמריקאית. זה מרפה את הולו להאמין שאתה זורם ממקום בארה"ב. עכשיו אתה יכול הזרם מבוגרים ותוכני הולו אחרים מכל מקום שאתה נמצא.

3 VPNs הטובים ביותר לצפייה בבוגרים

1. NordVPN

כיצד לצפות בוגרים בשנת 2020

תכונות המפתח של NordVPN

 • 5,500 שרתים ומעלה ב 59 מדינות, 1,600+ בארה"ב
 • מהירויות זרימה מהבהבות
 • הגדרות DNS של SmartPlay להתגברות על חסימות גיאוגרפיים
 • CyberSec להגנה על מכשירים מפני תוכנות זדוניות
 • ערבות ללא החזר סיכון, 30 יום חזרה
 • עובד עם: Hulu, Netflix, HBO NOW, BBC iPlayer, Amazon Prime Video, Sling TV, Shudder, YouTube TV, Sky TV
 • תואם: Windows, Firefox, Chrome, macOS, iOS, Android, Linux, Android TV, routers

של NordVPN 1,600 שרתי ארה"ב ומעלה מבטיחים לך חיבור יציב ומהירויות מהירות בעת הזרמת המבוגר עונה 3 עם הולו.

למעשה, ל- NordVPN המהירויות המהירות ביותר של כל VPN שבדקתי, ואתה מובטח בלי רוחשת פס. זה מושלם להזרימה חלקה של מבוגרים ב HD - נגיד שלום לחציצה ופיגור.

לעולם לא תתגעגע לאחד הקמוסים האגדיים של ג'וניור, כמו של NordVPN טכנולוגיית SmartPlay מבטיחה שתעבור תמיד דרך חסימת הגאווה של הולו על ידי חיבורך לשרת הטוב ביותר למשימה. בנוסף, זה מקל על המעבר בין שירותי הסטרימינג המועדפים עליך.

המהירות והביטחון נמצאים באיזון מושלם עם NordVPN. הצפנה בדרגה צבאית - עם תמיכה מרובת פלטפורמות עבור OpenVPN - מגן על הנתונים והפעילות המקוונת שלך מצדדים שלישיים המפקחים או אוספים אותו.

הצפנת AES 256 סיביות אי אפשר לפצח אפילו עבור פושעי הסייבר המיומנים ביותר.

ה VPN כפול מספק פעמיים את ההצפנה, על ידי שליחת הנתונים שלך דרך שני שרתים מאובטחים. כשאתה זורם עם NordVPN, אתה עושה זאת בשקט נפשי של הגנה נוספת.

אם פתאום תאבד את הקישור שלך ל- NordVPN, ה- מתג להרוג אוטומטי - - מיד מנתק את החיבור שלך לאינטרנט. זה מונע מהמידע הרגיש שלך להופיע באינטרנט הפתוח.

מכיוון שרשמת NordVPN רשומה בפנמה, היא יכולה לפעול מדיניות אפס יומני קפדנית. לכן, אף לא אחד מהנתונים או יומני הפעילות שלך נשמרים בשרת. המשמעות היא של- NordVPN אין מידע למסור לצדדים שלישיים, כמו סוכנויות ממשלתיות.

האבטחה המובילה של NordVPN משתרעת גם על המכשירים שלך. חבילת CyberSec מונע מהדבקות במכשירים שלך בווירוסים, בתוכנות זדוניות ותכנים מסוכנים אחרים. בנוסף, CyberSec הופכת את אותן מודעות קופצות איומות לנחלת העבר.

מומחה תמיכה בצ'אט חי זמינה 24/7 אם אתה זקוק לייעוץ בנושא הגדרת ה- VPN שלך או שאתה זקוק לעזרה אחרת.

ערבות 30 יום הכסף בחזרה נותן לך מספיק זמן להעמיד למבחן את התכונות והביצועים של NordVPN. שתפו גם את הקשר עם המשפחה, מכיוון שתוכלו להשתמש ב- NordVPN עד שישה מכשירים בו זמנית.

אם תשנה את דעתך תוך 30 הימים, תקבל החזר מלא, ללא שאלות. אבל אם אתה כמוני, אתה באמת תיהנה מהחוויה שלך עם NordVPN - אז אתה יכול לחסוך קצת כסף באמצעות עסקאות מנויים נהדרות.

רוצים לדעת עוד? חקור את שלנו סקירת NordVPN כדי לראות את התוצאות המלאות של המחקר והבדיקות שלנו.

זרם מבוגר עם NordVPN!

2. ExpressVPN

תמונת ספק של אקספרס

תכונות המפתח של ExpressVPN

 • 3,000+ שרתים ב 94 מדינות, כולל ארה"ב
 • הזרם בכל המכשירים עם MediaStreamer
 • מהירויות ברקים
 • אין רוחב פס מצומצם ובלתי מוגבל
 • ערבות 30 יום הכסף בחזרה
 • עובד עם: Hulu, BBC iPlayer, Netflix, Shudder, Amazon Prime Video, ITV Hub, HBO GO, Showtime
 • תואם: אנדרואיד, חלונות, נתבים, טלוויזיות חכמות, iOS, macOS, Chrome, Linux, Firefox, Amazon Fire TV

צחוק מהתמונות המכללות של זואי ב- HD מדהים בזכות ExpressVPN מהירויות במהירות הבזק - אין פיקסלים חוצצים, פיגורים או קפואים, סתם סטרימינג חלק של בוגר.

עם ExpressVPN, ביטול החסימה של Hulu וכל שירותי הסטרימינג המועדפים שלך לא יהיו בעיה, בזכות רשת גלובלית רחבה של 3,000+ שרתים, עם הרבה מיקומים בארה"ב.

הייחודי תכונת MediaStreamer מאפשרת לך להזרים מבוגר בכל המכשירים, אפילו כאלה שאינם תומכים באפליקציות VPN. צפו בזואי וחבריה בטלוויזיה החכמה שלכם, או זרמו דרך קונסולת המשחקים שלכם.

זואי חווה כמה בעיות במכללה, אך לא תתמודד עם אף אחד ברשת עם ExpressVPN הצפנה מוצקה בדרגה צבאית הגנה על האנונימיות והנתונים הרגישים שלך.

ועוד, הגנת דליפות DNS עוצרת את אובדן הפרטיות משאילתות DNS המופיעות באינטרנט הפתוח בעת החלפת ממשקי רשת.

האבטחה לא נגמרת שם. א מתג הרג אוטומטי ומדיניות רישום אפס מחמירה אומר לך שלא משנה מה, עם ExpressVPN, אתה יודע את שלך הפעילות המקוונת היא פרטית והנתונים שלך לא ינחתו בידיים הלא נכונות.

אם אתה זקוק להצעת שרת, דרוש קצת עזרה בהתקנה, או יש לך שאלות כלליות, מומחה צ'אט חי 24/7 תמיד בהישג יד.

העמידו את ExpressVPN במבחן ונסו את כל תכונות הפרימיום של ה- VPN ללא סיכון באמצעות א ערבות 30 יום הכסף בחזרה. לא משנה באיזו תוכנית תבחרו, מותר לכם לעשות זאת חמישה חיבורי מכשירים בו זמנית. זה גדל בטלפון, בטאבלט, במחשב הנייד ועוד, בבת אחת.

אם ExpressVPN מסמן את כל תיבות דרישת ה- VPN שלך, הקפד לקבל את ה- העסקה הטובה ביותר בתכנית המנויים שלך.

רוצים לדעת עוד? חקור את שלנו סקירת ExpressVPN כדי לראות את התוצאות המלאות של המחקר והבדיקות שלנו.

הזרם מבוגר עם ExpressVPN!

3. CyberGhost

התקני CyberGhost

תכונות המפתח של CyberGhost

 • 5,900 שרתים ומעלה ב -90 מדינות, למעלה מאלף בארה"ב
 • שרתי סטרימינג ייעודיים
 • מהירויות מהירות
 • רוחב פס בלתי מוגבל
 • אחריות להחזר הכסף למשך 45 יום
 • עובד עם: Hulu, Netflix, Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Disney +, CBS All Access, Sling TV
 • תואם: Windows, macOS, Linux, Firefox, Android, iOS, Chrome, נתבים, קונסולות משחקים

עם למעלה מ -1,000 שרתים בארה"ב בלבד, אתה חופשי לבטל את חסימת Hulu מכל מקום באמצעות CyberGhost.

הזרמת שלך למבוגרים עונה 3 תהיה חלקה בהרבה מהמסע של זואי במכללה, בזכות שרתי סטרימינג ממוטבים, מהירויות מהירות ורוחב פס בלתי מוגבל.

אם אתה משתמש ב- VPN כדי לבטל את חסימת התוכן הגלובלי בפעם הראשונה, אתה תעריך ה הגדרה פשוטה ואפליקציות קלות לשימוש של CyberGhost.

זרם מבוגר לחלוטין ללא דאגות בידיעה שגיבוי ממכם הצפנה בדרגה צבאית. קיר ההצפנה הבלתי חדיר שומר על האנונימיות שלך תחת נעילה ומפתח. אף אחד מהסייבר-סייפים לא יכול ללכת בעקבות הדיגיטל שלך.

עם CyberGhost, יש לך הגנה 100% מהזמן, בזכות אפליקציות חסינות דליפות ומתג להרוג אוטומטי. נתונים אלה מונעים מהנתונים הרגישים שלך להיות גלויים באינטרנט הפתוח.

השלמת ההגנה שלך מסביב היא מדיניות קפדנית ללא יומני ותמיכה חוצה פלטפורמות לפרוטוקול ההצפנה הסטנדרטי בתעשייה, OpenVPN.

אם אתה והטכנולוגיה לא מתערבבים היטב, יש ל- CyberGhost צ'אט חי תמיכת לקוחות כדי להדריך אותך בכל נושא.

קח את CyberGhost לסיבוב עד שבעה מכשירים בו זמנית תוך כדי שימוש נדיב מאוד שלה אחריות להחזר הכסף למשך 45 יום. אם אתה נהנה מהנסיעה וזה ה- VPN עבורך, בדוק את ה- הנחות שוטפות במנויים של CyberGhost.

רוצים לדעת עוד? חקור את שלנו סקירת CyberGhost כדי לראות את התוצאות המלאות של המחקר והבדיקות שלנו.

זרם מבוגר עם CyberGhost!

שאלות נפוצות

מה עוד יכול VPN לעשות?

היכולת לפתוח תוכן מרחבי העולם מהווה יתרון אמיתי של VPNs, אך הם גם לשמור על ביטחון מקוון. על ידי הסתרת כתובת ה- IP האמיתית שלך והצפנת הנתונים שלך, VPN מבטיח כי הפעילות המקוונת שלך ו האנונימיות בטוחה ולא ניתנת למעקב.

הצפנה מוצקה בדרגה צבאית מונע מהאקרים, ספק שירותי האינטרנט שלך, מפרסמים וסנופים מקוונים אחרים ליירט את הנתונים שלך או לעקוב אחר פעילות האינטרנט שלך. על ידי הגנה על המידע הרגיש שלך באמצעות הצפנה בלתי ניתנת לשבירה, הנתונים שלך הם תמיד פרטיים, אפילו כאשר אתה מחובר לרשתות WiFi ציבוריות לא מאובטחות.

ל- VPN הטובים ביותר הגנה מובנית מפני תוכנות זדוניות החוסם תוכנות זדוניות, וירוסים וסכני סייבר אחרים להדביק או לחטוף את המכשירים שלך.

האם VPN יאט את הזרמים שלי?

זה יכול לקחת זמן ל- VPN להצפין את הנתונים שלך, ולכן זה עשוי להשפיע על מהירות האינטרנט שלך, במיוחד אם אתה מתחבר לשרת בצד השני של העולם. עם זאת, אם אתה משתמש ב- VPN איכותי, אסור שתבחין בהבדל במהירות האינטרנט שלך; לאמיתו של דבר, ייתכן שתראה שזה ישתפר באמצעות מניעת התנגשות רוחב פס מצד ספק שירותי האינטרנט שלך.

שלנו מאמר על ה- VPN המהיר ביותר יש הרבה יותר מידע על איך VPN עשוי להשפיע על מהירויות האינטרנט שלך.

האם אוכל לגשת לאתרי סטרימינג אחרים באמצעות ה- VPN שלי?

כן, רוב ה- VPN הפרימיום, כמו אלה ברשימה שלי, יכולים לבטל חסימה של אתרי סטרימינג פופולריים אחרים, כמו Netflix ו- Amazon Prime Video. קיימת רשימה של אתרי סטרימינג אחרים שכל VPN יכול לפתוח לעיל, אך הרשימות מקיפות יותר. יש לך גישה לתכנים אינסופיים כשאתה בוחר שירות פרימיום.

האם VPNs חוקיים בארצי?

VPNs הם חוקיים ברוב המדינות, אך לעולם אסור להשתמש בהם כדי לבצע פעילויות מקוונות לא חוקיות או לא מומלצות. ישנן מדינות - בדרך כלל עם חוקי צנזורה מחמירים - האוסרות על שימוש ב- VPN. אם אתה רוצה לדעת אם השימוש ב- VPNs הוא חוקי במדינה שלך, קרא את ההודעה שלנו ב- VPNs והיכן הם חוקיים.

שורה תחתונה

ראה את כל השאנניגנים של הבוגרים כשאתה מבטל את החסימה של Hulu עם VPN מהדירוג הגבוה ביותר. עם גישה לכתובת IP אמריקאית, אתה יכול להזרים ולהפוך את כל המועדפים שלך ב- Hulu.

תן לי להקל עליך להחליט על VPN לזרם מבוגר. שלי ההמלצה מספר 1 היא NordVPN. עם ביצועים ללא תחרות, רוחב פס בלתי מוגבל ורשת שרתי ארה"ב רחבה, NordVPN אידיאלי לזרם ללא בעיות.

אם אתה רוצה לדעת יותר על הזרמת הולו מכל מקום בעולם, עיין במאמר שלנו בנושא VPNs הטובים ביותר להולו.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map