איך לצפות בעונה הסופית של מחשבות פליליות בשנת 2020

האם פספסת את התיקון הרגיל שלך לרציחות, ושמעת את המונח "לבטל" כל כמה שניות? ובכן, ההמתנה הסתיימה. ה העונה ה -15 והאחרונה של Criminal Minds נמצאת כאן.

הפרקים ישודרו ב- CBS ובשירות הסטרימינג CBS All Access. למרבה הצער, שניהם כן חסום לצופים מחוץ לארה"ב. אל תיבהל !! אתה יכול להתעדכן בכל החקירות של היחידה לניתוח התנהגות (BAU) מאת באמצעות VPN לגישה ל- CBS All Access מכל מקום.

עם VPN - כגון האהוב עליי # 1, NordVPN - באפשרותך לשנות את המיקום הווירטואלי שלך על ידי חיבור לשרת בארה"ב. ואז יש לך את כתובת ה- IP של ארה"ב עליך לביטול החסימה של CBS מכל מקום שאתה נמצא וצעד לעולמם של מחשבות פליליות.

רוצה לפנות ישר לרשימה של שירותי VPN שאני ממליץ להזרמת עונה 15 של מחשבות פליליות? לחץ כאן.

מדריך מהיר - כיצד לצפות במצוות נפש עונה 15 באתר CBS לכל הגישה

 1. בחר VPN עם רשת אמריקאית הגונה של שרתים מהירים. הבחירה הראשונה שלי היא NordVPN מכיוון שהוא עוקף בקלות תוכן מוגבל גיאוגרפי ומציע תכונות אבטחה מובילות.
 2. הורד והתקן את תוכנת ה- VPN במכשירים שלך.
 3. השתמש ב- VPN שלך כדי להתחבר לשרת בארה"ב.
 4. הירשם / התחבר ל- CBS All Access והתחל להזרים את עונה 15 של מחשבות פליליות.

טיפ PROאם אתה ממתין עד שכל ה- Criminal Minds עונה 15 ישודר, אתה יכול לצפות בו בחינם על ידי הרשמה ל- א ניסיון חינם למשך 7 ימים עם CBS All Access.

התחל להזרים מחשבות פליליות עונה 15 עכשיו!

מדוע אתה זקוק ל- VPN בכדי לצפות במנטלי עבריינים עונה 15

אתה צופה בפלילים נפשיים מאז עונה 1, אבל עכשיו בגלל שאתה מחוץ לארה"ב, חסמת אותך לגשת ל- CBS גישה חופשית לראות את הריצה הסופית. כמה מתסכל! אם האתר רואה את כתובת ה- IP שאינה ארה"ב, אין לך מזל לזרום את עונה 15.

זו הסיבה שאתה צריך VPN. אם אינך נמצא בגבולות ארה"ב, אתה משתמש ב- VPN כדי להגן על כתובת ה- IP שלך בפועל ולקבל כתובת בארה"ב. VPN מסכות את המיקום האמיתי שלך ומטפשת את CBS כל הגישה להאמין שאתה ניגש לאתר מתוך ארה"ב.

עכשיו תוכלו להזרים את העונה האחרונה של Criminal Minds באשר אתם ולגלות איך הסיום של התוכנית, אחרי כל השנים הללו. זה כן קל ובטוח ולוקח מספר דקות בלבד - אז אתה נמצא!

עם זאת, עליכם לדעת זאת לא כל ה- VPN יכולים לנצח את חסימות הגיאוגרפים של שירותי CBS ושירותי סטרימינג אחרים.

אתה משפר את הסיכויים שלך לחיבור אמין ל- CBS All Access ול- BAU כשתבחר VPN עם רשת גדולה של שרתים אמריקאים. שרתים נוספים מעניקים לך גישה למספר גדול יותר של כתובות IP, וככל שתצטרך לבחור יותר כתובות IP, כך סביר יותר שאתה גישה לתוכן חסום גיאוגרפי עולמי. 

לפני שתבחר: מה אחרת יכול VPN לעשות?

אתה מקבל יותר עבור כספך באמצעות VPN. כמו גם לאפשר לך לגשת לתוכן מוגבל גיאוגרפי מכל מקום, VPNs גם להגן עליך באופן מקוון על ידי שימוש בפרוטוקולי אבטחה מתקדמים.

הצפנה בדרגה צבאית יוצרת קיר אטום בין זהותך לבין נתונים רגישים וגנבי סייבר לבין ספק שירותי האינטרנט שלך (ISP). אין גניבת נתונים וללא מצערת מהירות.

הצפנה חזקה זו מונע מ- snoops באינטרנט ליירט את הנתונים שלך או מעקב אחר הצעדים המקוונים שלך. זרם ודפדף בבטחה מתוך ידיעה אף אחד לא אוסף את הנתונים שלך או למסור אותו לצדדים שלישיים, כמו מפרסמים.

VPNs גם מגנים עליך כשאתה משתמש באינטרנט בתנועה. עם הספקים הגדולים המציעים אפליקציות סלולריות, שלך אנונימיות ונתונים מוגנים על ידי הגנת דליפת IP כשאתה התחבר לרשתות WiFi ציבוריות לא מאובטחות.

בחר VPN שמפעיל מדיניות ללא יומני קפדנית וההגנה שלך מכל הסביבה הושלמה. מדיניות אפס יומני פירושה ש- VPN שלך לא רושם אף אחד מהמידע שלך בשרתים שלה, ולכן אין לרשויות ממשלתיות שום דבר לשים את היד על.

רשימת ההטבות עדיין לא נפסקת. אתה גם נהנה סטרימינג ללא מודעות - אין מודעות קופצות מעצבנות או בטרם עת כשאתה באמצע החקירה המזעזעת של "נפש פלילית".

שירותי פרימיום גם שמור על ניסיונות תוכנות זדוניות, תוכנות פרסום ודיוג, הגנה על המכשירים שלך מפני תוכן מזיק.

3 VPNs הטובים ביותר לצפייה במוחות נפשיים עונה 15

1. NordVPN

NordVPN

NordVPN הוא ללא ספק הבחירה הראשונה שלי בהזרמת עונה 15 של מחשבות פליליות מכל מקום. עם מרשים רשת אמריקאית המונה מעל 1,600 שרתים, אתה יכול לפרוץ את החסימה הגיאוגרפית של CBS All Access ולהנות חיבור אמין בעת ​​הזרמת מחשבים פליליים.

שירות הפרימיום מעמיד את עצמו בראש הרשימה שלי בזכות טכנולוגיית SmartPlay. עם SmartPlay, אתה מפוצץ בבטחה על ידי מגבלות גיאוגרפיות ו- NordVPN מעניק לך גישה לשרתי סטרימינג מתמחים ללא תצורה ידנית. מעולם לא היה קל כל כך להסתכל על Criminal Minds.

רוצה להזרים ב- HD ללא פיקסלים קפואים או פיגור? כמובן שאתה כן. NordVPN מעניק לך רוחב פס בלתי מוגבל ומהירות בוערת - הכי מהיר שבדקתי בפועל. עם המהירות וכל רוחב הפס שאתה צריך, לא תחמיץ אפילו רגע אחד של פרופיל פלילי משכנע.

NordVPN קשה לנצח בכל מה שקשור לאבטחה. הצפנה AES 256 סיביות בדרגה צבאית מציב את הנתונים והזהות שלך הרחק מהישגיהם של מצותרי האתרים המקוונים.

עם NordVPN, שלך נתונים רגישים מקבלים פעמיים את ההגנה באמצעות תכונת ה- VPN הכפול. הנתונים שלך עוברים שני שרתים מאובטחים לרמה של הצפנה שאפילו המיומנים בהאקרים אינם מסוגלים לפצח.

א מתג הרג אוטומטי מונע את הצגת ה- IP שלך באינטרנט שאינו מאובטח, על ידי ניתוק חיבור האינטרנט שלך אם פתאום תאבד את הקישור שלך ל- NordVPN, גם אם אינך מבין מייד מה קרה.

רישום בפנמה פירושו ש- NordVPN רחוק מלהטריד את חוקי שמירת הנתונים. לכן זה יכול להפעיל מדיניות ללא יומני קפדנית, מה שמבטיח לך שהוא לא יאסוף את הנתונים שלך ולא יאפשר לאיש גישה אליו.

האנונימיות והנתונים שלך מוגנים, אבל מה עם המכשירים שלך? NordVPN דואג גם להם. CyberSec חוסם תוכנות זדוניות ומונע מודעות קופצות מקלקל את חווית הצפייה שלך.

זקוק לעזרה קטנה בהגדרה או יש לך שאלה לגבי תכונות? תמיכה בצ'אט חי מומחה זמינה 24/7.

רוצה לראות אם NordVPN עומד בהייפ? להשתמש הערבות להחזר הכסף בחזרה למשך 30 יום לנסות את כל התכונות ללא סיכון ותוכלו לשתף אותה עם המשפחה בזכות שישה חיבורי מכשירים.

אם אתה אוהב את הזרימה החלקה ואת האבטחה הנוספת ש- NordVPN מספק, בדוק את שלנו דף קופון לקבלת מחיר רב במנוי שלך.

רוצה לדעת יותר על המהירות והביצועים של ה- VPN? לבדוק סקירת NordVPN המומחית שלנו.

תכונות המפתח של NordVPN

 • 5,400 שרתים עולמיים ומעל 1,600 בארה"ב
 • טכנולוגיית SmartPlay כדי להתגבר על חסימות גיאוגרפיים
 • מהירויות בזק ורוחב פס בלתי מוגבל
 • הצפנה חזקה בדרגה צבאית
 • מדיניות קפדנית ללא כניסה
 • ערבות 30 יום הכסף בחזרה
 • שישה חיבורי מכשירים בבת אחת
 • תמיכת לקוחות בצ'אט בשידור חי 24/7
 • עובד עם: CBS All Access, Sling TV, Hulu, Philo, Showtime, BBC iPlayer, Netflix, Amazon Prime Video, Disney+
 • תואם: Windows, Chrome, macOS, iOS, Firefox, Android, Linux, Android TV, Raspberry Pi, routers

צפו במיינדס פלילי עונה 15 עם NordVPN!

2. ExpressVPN

התקני ExpressVPN

טעינה וחציצה אינסופיים יכולים באמת להוציא אותך מהאזור כשאתה מנסה להתבונן במצבי נפש פליליים. למרבה המזל, ל- ExpressVPN מהירויות בוערות ורוחב פס בלתי מוגבל כך שמאגר, העמסת זמן ופיגור הם בעיות שנשכחו מזמן.

חסימות הגיאוגרפיים של CBS All Access אינן תואמות ל- ExpressVPN רשת של שרתי ארה"ב, המתפרשת על פני 25 מיקומים באומה. זה נותן לך אפשרויות בחירה רבות של כתובות IP כדי להחליק את ההגבלות הגיאוגרפיות על כל שירות הזרמת ארה"ב, כולל CBS All Access.

לגבי ביטול החסימה של תכנים מרחבי העולם, יש לך מעל 3,000 שרתים לבחור מ.

הזרם בכל אחד מהמכשירים שלך בין אם הם תומכים ב- VPN או לא MediaStreamer. באמצעות תכונה זו אתה רשאי להזרים כמו טלוויזיות חכמות וקונסולות משחק, שאין להם אפליקציה ל- ExpressVPN. המשיך עם BAU בכל אחד מכלי הצפייה בטלוויזיה המועדפים עליך.

אם אתה חובב גדול של הזרמת טלוויזיה, אתה תעריך מנהרה מפוצלת. אתה בוחר אילו אפליקציות ושירותים להצפין דרך ה- VPN ואילו מהם יכולים לרוץ דרך כתובת ה- IP המקומית שלך. משמעות הדבר היא שאתה יכול לעשות קניות מקוונות ולהזרים מחשבות פליליות ותכנים אחרים בו זמנית. בנוסף, רק על ידי הצפנת חלק מהתנועה שלך, שלך אידוי עשוי להאיץ יותר!

סוכני ה- BAU עשויים ליפול קורבן לעבריינים פושעים רבים, אבל לא תודה בזכות תכונות האבטחה העליונות של ExpressVPN. מוצק הצפנה בדרגה צבאית מונעת גנבי סייבר - או כל אחד אחר - מגניבת הנתונים שלך או מעקב אחר מה שאתה עושה באינטרנט.

פעילות הגלישה, הסטרימינג וההורדה שלך מיועדת לעיניך רק באמצעות ExpressVPN, כפי שהיא פועלת מדיניות אפס רישום רישום. אף אחת מהפעילות המקוונת שלך או מידע רגיש לא נשארת בשרתים. אחרי שאתה מתנתק, הוא נעלם.

תכונות אבטחה מתקדמות נוספות כוללות מתג הרג אוטומטי ואפליקציות חסינות דליפות, שתיהן מונעות מהנתונים או זהותך להופיע באינטרנט הפתוח.

אם אתה זורם מחשבות פליליות באמצע הלילה ומאבד את הקשר שלך, אל תדאג, תמיכה זמינה מסביב לשעון עם צ'אט חי 24/7.

לנצל א ערבות 30 יום הכסף בחזרה לבחון את התכונות והביצועים של ExpressVPN עם הזדמנות ללא סיכון המאפשרת לך החזר כספי מלא, ללא שאלות. במהלך נסיעת המבחן שלך, ובכל זמן, הזרם עד חמישה מכשירים סימולטניים. תן לבני ביתך להתעדכן בחקירות נפש פלילית בזמן שלהם.

אם בחרת להמשיך במינוי, חסוך לעצמך קצת כסף באמצעות הנחה נהדרת על תוכנית ExpressVPN שלך.

רוצה מידע נוסף על ExpressVPN לפני שתתחייב? לבדוק הסקירה המקיפה שלנו.

תכונות המפתח של ExpressVPN

 • מעל 3,000 שרתים ביותר מ 90 מדינות, כולל ארה"ב
 • MediaStreamer לשימוש בכל המכשירים
 • רוחב פס בלתי מוגבל, מהירויות מהירות סופר, ללא מצערת
 • הצפנה חזקה בדרגה צבאית
 • מדיניות אפס יומני קפדנית
 • ערבות 30 יום הכסף בחזרה
 • חמישה חיבורי מכשירים בו זמנית מותרים
 • מומחה צ'אט חי 24/7
 • עובד עם: CBS All Access, Hulu, Philo, Netflix, Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Sky Go, HBO, YouTube
 • תואם: נתבים, טלוויזיות חכמות, אנדרואיד, iOS, Windows, macOS, Linux, Safari, Chrome, Firefox, קונסולות משחקים

זרם מחשבות פליליות עונה 15 עם ExpressVPN!

3. CyberGhost

התקני CyberGhost

CyberGhost אולי לא מהיר כמו NordVPN או ExpressVPN, אבל זה מפצה עם זה שרתי סטרימינג מתמחים לצפייה חלקה במיינדפלילים. יש פרופיל ייעודי לזרמת CBS, לחיבור אמין, והמהירויות שלו עדיין מהירות מספיק כדי לעבור פרק אחר פרק עם אין חיץ.

CyberGhost נותן לך אפשרויות בחירה רבות שרתי ארה"ב, יותר מאלף. המשמעות היא שבזמן שעוברים דרך בלוקים גיאוגרפיים, אין חשש להעמיס על שרת אחד. יש המון להסתובב.

ועוד, רוחב פס בלתי מוגבל וללא מצערת מבטיחים הזרמה נטולת טרחה של Criminal Minds או כל תוכן גלובלי אחר.

אתה בידיים בטוחות עם CyberGhost. אינו ניתן לשבירה קידוד AES 256 סיביות בדרגה צבאית שומר על הפעילות המקוונת שלך ועל אנונימיות בטוח ולא ניתן לעקוב אחריו. זרם עם שקט נפשי בידיעה שאיש לא צופה בך. זה רק אתה צופה בעונה האחרונה של מחשבים פליליים.

תכונות אבטחה נוספות מהשורה הראשונה כוללות אוטומטית מתגים להרוג, אפליקציות מוגנות מפני דליפות ומדיניות אי-יומני קפדנית. עם CyberGhost, ההגנה שלך מפני איומים חיצוניים הושלמה.

אם אתה חדש ב- VPN, CyberGhost מאוד קל לשימוש, עם אפליקציות פשוטות ואינטואיטיביות. אבל אם אתה זקוק להדרכה מסוימת, תמיכה בצ'אט חי זמין לדבר איתך בכל נושא.

נסה את תכונות הזרימה המצוינות של CyberGhost עבור 45 יום, ללא סיכון, עם ערבות החזר כספי נדיבה. שתף את המנוי שלך עם משפחה וחברים ובדוק את גבולותיה באמצעות שבעה חיבורי מכשירים בו זמנית.

אם המשוב טוב, אל תשכח להשיג מבצע נהדר במינוי CyberGhost שלך.

יש עוד מידע רב שעשוי לעזור לך לקבל החלטה זמינה באתר שלנו סקירה מפורטת של CyberGhost.

תכונות המפתח של Cyberghost

 • 5,800+ שרתים ב -90 מדינות, מעל 1,000 שרתי ארה"ב
 • שרתים מותאמים לסטרימינג
 • רוחב פס בלתי מוגבל ומהירויות מהירות
 • הצפנת AES 256 סיביות, מתג להרוג
 • מדיניות ללא יומני קפדנית
 • אחריות להחזר הכסף למשך 45 יום
 • שבעה חיבורים בו זמנית
 • תמיכה בצ'אט חי מגיב
 • עובד עם: CBS All Access, Sling TV, Disney +, BBC iPlayer, YouTube TV, Hulu, Netflix, Amazon Prime Video, Hotstar
 • תואם: לינוקס, כרום, macOS, אנדרואיד, Windows, iOS, Firefox, Amazon Fire TV, נתבים, קונסולות משחק

צפו במינימום פלילי עונה 15 עם!

לסיכום

עקוף את ההגבלות הגיאוגרפיות של CBS All Access ו- זרם מחשבות פליליות עונה 15 מכל מקום עם VPN מהדירוג הגבוה ביותר.

שלי הבחירה מספר 1 להזרים מחשבות פליליות היא NordVPN. יש לה רשת שרתים אמריקאית עצומה המציעה מהירויות בוערות, אבטחה חזקה וביצועי פרימיום. וזה אחד השירותים הטובים ביותר עבור פורץ חסימה גיאוגרפית.

השתמש ב- VPN בכל פעם שאתה מתחבר לאינטרנט, מכיוון שתכונות אבטחה מובילות, כגון הצפנה בדרגה צבאית, נותנות לך את הגנה שאתה צריך כדי להגן על פרטיותך.

צריך לבטל את החסימה של יותר תוכן בארה"ב, קרא את שלנו מדריך לקבלת בקלות כתובת IP אמריקאית.

האם אתה רוצה להשיג הבנה מלאה של מתגי הרג? אין בעיה. אנו מסבירים זאת בפירוט רב בספרנו הודעה על מתגי הרג.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me