גאווה ודעות קדומות קיימות בנטפליקס! הנה איך לצפות בזה בשנת 2020

החביב על כל הזמנים גאווה ודעה קדומה זמינה כעת בנטפליקס. עם זאת, יש מלכוד: תוכל להסתכל רק על מר דארסי אם אתה נמצא באזור בריטניה או יפן.

נטפליקס כוללת קטלוגים שונים של סרטים ותוכניות בהתאם לאזור, וזה תוכן חוסם גיאוגרפי כך שתוכלו לגשת רק לקטלוג הזמין במקום בו אתם נמצאים. 

אם אתה מנסה להזרים גאווה ודעות קדומות מחוץ לבריטניה או ליפן, לא יהיה לך מזל. אל תדאגי, עם ה- VPN הנכון, אתה יכול לבטל את נעילת התוכן החסימה הגיאוגרפית ולהתחמק בגאווה ובדעות קדומות עד הסוף המאושר.

המשך לקרוא כדי ללמוד כיצד להשתמש ב- VPN כדי להזרים גאווה ודעות קדומות ב- Netflix, וכדי לקבל את שלנו המלצות עבור VPNs הטובים ביותר לתפקיד.

מדריך מהיר: כיצד לצפות בגאווה ובדעות קדומות ב- Netflix

  1. בחר VPN - אנו ממליצים על NordVPN לצורך הזרמת Netflix.
  2. הורד והתקן את תוכנת ה- VPN שלך.
  3. התחבר לשרת בבריטניה או ביפן.
  4. עבור אל נטפליקס, היכנס ותיהנה!

צפו בגאווה ודעות קדומות עכשיו!

מדוע אתה זקוק ל- VPN כדי לצפות בגאווה ובדעות קדומות

בשל רשיונות וזכויות יוצרים, נטפליקס מציבה מגבלות גיאוגרפיות על תוכנו. באמצעות כתובת ה- IP שלך, Netflix עוקב בדיוק איפה אתה. אז ברגע שאתה מחוץ לבריטניה או ליפן, לא תוכל לצפות בגאווה ובדעות קדומות.

למרות זאת, עם VPN פרמיום, אתה יכול לפרוץ את החסימות הגיאוגרפיות. אתה יכול אפילו להשהות את זה במדינה אחת ולהרים בדיוק איפה שהפסקת במקום אחר.

VPNs הסתר את כתובת ה- IP שלך על ידי הצפנת הנתונים שלך והעברה דרך מנהרה וירטואלית המסווה את המיקום שלך. אתה יכול להתחבר לשרת VPN ביפן או בבריטניה, ולהטעות את נטפליקס לחשוב ששם אתה נמצא.

בחירת ה- VPN הנכון היא קריטית. כדי להזרים את הטוב ביותר, אתה צריך VPN שמציע מהירויות חיבור מהירות, רוחב פס בלתי מוגבל ורשת שרתים עולמית רחבה.

אמנם ייתכן שתצטרך לשלם עבור VPN כדי ליהנות מתכונות אלה, אך היתרונות עולים בהרבה על הסיכונים של VPN בחינם.

זה לא הכל ש- VPN יכול לעשות

VPNs עושים הרבה יותר מאשר לעקוף מגבלות גיאוגרפיות. בטח, אתה מקבל גישה לתוכניות המועדפות עליך, אך אתה מקבל גם רמה חדשה של אבטחה מקוונת שהיא מכריעה בסביבת האינטרנט של היום..

VPN איכותי מצפין את תנועת האינטרנט שלך ושומר על שלך פעילות מקוונת פרטית. על ידי מיסוך כתובת ה- IP שלך והצפנת הנתונים שלך, VPN מונע ממנועי חיפוש, משווקים, ספק שירותי האינטרנט שלך (ISP) ועיניים חטטניות אחרות להיות מסוגלים לעקוב אחר מה שאתה עושה באינטרנט..

במיוחד כשאתה מחובר לאינטרנט אלחוטי ציבורי, אתה שמור על בטיחות המידע הרגיש שלך והישג ידם של האקרים.

VPN פרמיום בדרך כלל מציעים מדיניות ללא יומנים, כלומר לא נשמר מידע מזהה. זה כאילו לא היית אף פעם - פשוט התחבר, צפה במופע שלך והתנתק. זה פשוט כמו זה.

VPN עשוי גם לחסוך לך כסף, אם אתה משתמש בזה בחוכמה. לדוגמה, כרטיסי טיסה משתנים לעתים קרובות במחיר בהתאם למקום הימצאתכם. אם הספק רואה שכתובת ה- IP שלך היא בארה"ב, ייתכן שתוצג לך מחירים גבוהים יותר מאלו של ברזיל או הודו. אתה יכול לעשות קניות סביב דרך חיבור לשרתים במדינות שונות ולחפש דיל טוב יותר.

3 VPNs הטובים ביותר לצפייה בגאווה ודעות קדומות

1. NordVPN

גאווה ודעות קדומות קיימות בנטפליקס! הנה איך לצפות בזה בשנת 2020

NordVPN הוא אחד ה- VPN הטובים ביותר עבור עוברים על הטכנולוגיה נגד אנטי-VPN של נטפליקס. עם למעלה מ 5,400 שרתים ב- 60+ מיקומים, כולל בריטניה ויפן, NordVPN מציעה רשת מרשימה למשתמשים שלה.

VPN זה משתמש חזק, הצפנה של 256 סיביות כדי לשמור על כתובת ה- IP שלך מוסתרת לחלוטין שלך נתונים בלתי נגישים לכל אחד אחר באינטרנט. תפיק תועלת גם מ- מדיניות ללא כניסה, חסימת מודעות והגנה נוספת על תוכנות זדוניות עם התוסף CyberSec של NordVPN עצמו.

אף אחד לא רוצה לשבת ולחכות לסרט שיטען, ועם NordVPN לא תצטרך לעשות זאת. מהירויות במהירות הבזק לספק לך זרימה מהירה וללא חציצה. רוחב פס בלתי מוגבל פירושו איכות צפייה מרשימה.

NordVPN מציע תמיכת לקוחות 24/7, וסעיף השאלות הנפוצות נותן עצות כיצד להזרים את נטפליקס. אתה יכול חבר עד 6 מכשירים בבת אחת.

נסה את NordVPN בעצמך באמצעות א ערבות 30 יום להחזר הכסף או ניסיון חינם. תחסוך כסף עיין בדף הקופונים שלנו, גלה מידע נוסף על ידי קריאת הביקורת שלנו.

NordVPN יכול לבטל את החסימה של:

נטפליקס, HBO, הולו, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ו- Sling TV.

תומך בטרנינג:

כן, שרתי מומחיות P2P זמינים.

NordVPN עובד במכשירים אלה:

Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ו- Firefox. זה תואם גם לנתבים.

זרם גאווה ודעות קדומות עם NordVPN!

2. ExpressVPN

התקני ExpressVPN

ExpressVPN מציע מהירויות זרימה מהירות ואמינות והרבה יותר עם 3,000+ שרתים ב -160 מיקומים, כולל יפן ובריטניה. שלה יכולות מרשימות חסימות אומר שאתה יכול בקלות עקיפת גיאוגרפים של תוכן.

VPN זה מציע תכונות אבטחה עוצמתיות, כולל הצפנה בדרגה צבאית, הגנת דליפות DNS, ו מתג הרג אוטומטי. עם כתובת ה- IP שלך, היסטוריית הגלישה, יעד התנועה והמטא נתונים שלך מאובטחים הצפנת AES 256 סיביות ו מדיניות ללא יומנים.

שימושי מנהרה מפוצלת תכונה מאפשרת לך לשלוט באתרי האינטרנט שבהם אתה מבקר דרך ה- VPN שלך, ואילו אתה מעדיף לבקר ללא הצפנה.

אתה יכול לבדוק בעצמך את ExpressVPN באמצעות תקופת הניסיון בחינם, או לנצל את ה- ערבות 30 יום להחזר הכסף. אל תשכח לקרוא את הביקורת המלאה שלנו ולבקר בדף הקופונים שלנו בכדי לחסוך במנוי שלך.

ExpressVPN יכול לבטל את החסימה של:

Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN ו- BBC iPlayer.

תומך בטרנינג:

כן, כל השרתים תומכים בפעילות P2P.

ExpressVPN עובד במכשירים אלה:

Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ו- Firefox. הוא מציע גם אפליקציה לשימוש עם נתבים מסוימים.

הזרם גאווה ודעות קדומות עם ExpressVPN!

3. CyberGhost

גאווה ודעות קדומות קיימות בנטפליקס! הנה איך לצפות בזה בשנת 2020

CyberGhost מציעה כיסוי עולמי, עם 4,600 שרתים ב- 60 מיקומים (כולל בריטניה ויפן), מבטיחים שתוכלו לצפות בגאווה ובדעות קדומות בכל מקום.

תהיה לך חווית סטרימינג מעולה שרתים מותאמים לסטרימינג שונים פלטפורמות. פשוט בחר בנטפליקס, ותהיה מחובר אוטומטית לשרת המהיר ביותר. ה תכונת דחיסת נתונים עוזר גם לספק את המהירויות המהירות ביותר אפשרי.

הצפנת אבטחה מרבית מרחיק את כתובת ה- IP שלך ואת הנתונים שלך הרחק מהאקרים. תכונות אבטחה נוספות כוללות א מדיניות רישום אפס, חוסם מודעות מובנה, ואופציונלי חבילת שרת NoSpy.

CyberGhost מציע תקופת ניסיון בחינם 24 שעות ביממה ערבות 45 יום להחזר כסף, כך שתוכל לנסות את זה ללא סיכון.

חסוך כסף במנוי שלך ל- CyberGhost על ידי שימוש בהנחה הבלעדית שלנו. אם אתה רוצה לדעת יותר על CyberGhost, קרא את הסקירה שלנו.

CyberGhost יכול לבטל את החסימה של:

נטפליקס, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN ואחרים, משתמשים בפרופיל סטרימינג ייעודי עם שרתים מותאמים..

תומך בטרנינג:

כן; פרופיל ייעודי מציג מדינות ומספר משתמשים.

CyberGhost עובד במכשירים אלה:

Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux ו- Chrome.

הזרם גאווה ודעות קדומות עם CyberGhost!

סיכום וקריאה נוספת

גאווה ודעה קדומה היא קלאסית שחובה לראות, ואנחנו מבינים מדוע אינך רוצה לפספס אותה. כדי לוודא שתוכלו לצפות בו מחוץ לבריטניה ויפן, אתה צריך VPN פרמיום.

בחר VPN שיכול לעקוף מגבלות גיאוגרפיות ו יש תכונות אבטחה עוצמתיות שישמור על עצמך באינטרנט.

אנו ממליצים על NordVPN כשלנו בחירה מס '1 עבור סטרימינג חלק ופרטיות.

רוצה לדעת אילו VPNs עוקפים את חסימות הגיאוגרפיים של נטפליקס וטכנולוגיית ה- VPN? קרא את המדריך שלנו לחמשת ה- VPN הטובים ביותר שעדיין עובדים עם נטפליקס.

אם אתה תוהה אילו VPNs הם הטובים ביותר למדיניות ללא יומן, עיין במדריך שלנו לחמשת ה- VPN הטובים ביותר ללא יומן..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me