לותר נמצא בנטפליקס! כך תוכלו לצפות בו בשנת 2020

אתה לא צריך להיות בלש כדי להבין איך לצפות בלותר בנטפליקס. המשך לקרוא ו- נראה לך איך.

לותר זמין באתר נטפליקס בריטניה. אם אתה רוצה לצפות בו מארצך, אתה צריך VPN. אמנם נטפליקס מציעה את שירותיה ברוב המדינות, אך סרטים ותוכניות זמינים משתנים על סמך מיקומך.

א VPN יגרום לנטפליקס לחשוב שאתה צופה מבריטניה אז אתה יכול צפה בלותר מכל מקום בעולם.

איך לצפות בלותר ברשת נטפליקס

1. בחר VPN שמתאים לצרכים שלך. אנו ממליצים על NordVPN בזכות מהירות הזרימה המצוינת והאמינות שלה.

2. הורד והתקן את תוכנת ה- VPN שלך.

3. התחבר לשרת במדינת היעד שלך (שתהיה בריטניה אם תרצה לצפות בלותר).

4. עבור אל נטפליקס, התחבר או הירשם, ותהנה!

התחל להזרים את לותר עכשיו!

למה אתה צריך VPN כדי לצפות בלותר

נטפליקס מסנן את ההצגות שתוכלו לראות על סמך היכן נמצאת כתובת ה- IP שלכם. זה נקרא חסימה גיאוגרפית. במדינות שונות יש ספריות שונות, וחסימות גיאוגרפיה פירושן שתוכלו לראות רק מה זמין במדינה שלכם.

VPN יכול לעזור לך לעקוף את החסימה הגיאוגרפית הזו. VPNs מסווים את כתובת ה- IP שלך על ידי ניתוב החיבור שלך דרך שרתים שונים. כאשר שרתים אלה נמצאים במדינה אחרת, למחשב שלך יש כתובת IP מאותה מדינה. ככה VPNs להערים את נטפליקס להאמין שאתה נמצא אחרת מדינה - כמו בריטניה.

מילת זהירות: נטפליקס לא אוהבת VPNs. הוא משתמש בתוכנת אנטי-VPN מורכבת, אז וודאו השתמש ב- VPN שיכול לבטל את חסימת Netflix. אנו בודקים את כל ה- VPN המופיעים כאן באופן קבוע כדי לוודא שהם עדיין יכולים לגשת לנטפליקס.

זה לא הכל ש- VPN יכול לעשות

VPNs יכולים לעשות יותר מסתם גישה לתוכן מוגבל גיאוגרפי. א VPN היא הדרך הטובה והקלה ביותר לשמור על בטחון מקוון. זה בגלל טוב VPN יצפין את הנתונים שנשלחים בין המכשיר שלך לשרת, כלומר אף אחד לא יוכל לראות מה אתה עושה באינטרנט.

ספקי VPN טובים מציעים אבטחה בדרגה צבאית עם הצפנה של 256 סיביות, מתג להרוג אוטומטי ומדיניות ללא יומני קפדנית. פירוש הדבר שיהיה לך את זה ההגנה הטובה ביותר בעת בנקאות, כניסה לאתרים, שיתוף תמונות וכל דבר אחר אתה עושה באינטרנט.

3 VPNs הטובים ביותר לצפייה בלותר

להלן פירוט שלושה VPNs הטובים ביותר לצפייה בלותר ב- Netflix.

1. NordVPN

מכשירי NordVPN

NordVPN הוא שלנו הבחירה העליונה עבור הזרמת נטפליקס והכאת מגבלות גיאוגרפיות. הוא מציע 5,4000+ שרתים סופר מהירים ברחבי העולם, מציע חיבור מהיר ומהיר. זוהי בחירה פופולרית מאוד בקרב משתמשים בזכות המהירות והרוחב הפס הבלתי מוגבל.

של NordVPN תכונת SmartPlay מחברת אותך מייד לשרת הטוב ביותר לצרכים שלך. המשמעות היא שכאשר אתה מתחבר לנטפליקס, הוא ישלח אוטומטית את התנועה שלך דרך שרת שיכול לבטל את חסימתו.

עם ביטחון בדרגה צבאית, הצפנה כפולה, א תכונת CyberSec החוסמת תוכנות זדוניות ומודעות, כמו גם מתג להרוג אוטומטי ומדיניות ללא יומני קפדנית, אתה תמיד מוגן. אתה יכול להתחבר אל שישה מכשירים בבת אחת, וזה נהדר אם אתה רוצה לשתף קשרים או להשתמש ביותר ממכשיר אחד.

NordVPN מציע א 30 יום הכסף בחזרה להבטיח.

NordVPN יכול לבטל את החסימה של:

  • נטפליקס, HBO, הולו, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ו- Sling TV.

תומך בטרנינג:

  • כן, שרתי מומחיות P2P זמינים.

NordVPN עובד במכשירים אלה:

  • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ו- Firefox. זה תואם גם לנתבים.

הזרם את לותר עם NordVPN!

2. ExpressVPN

התקני ExpressVPN

ExpressVPN הוא ספק פופולרי עם ביקורות מעולות. למרות המחירים הגבוהים יותר, ExpressVPN מספק את מהירויות החיבור הטובות ביותר, יותר מ -3,000 שרתים במהירות גבוהה ב -190 מיקומים גלובליים, ועזרה לחיות 24/7.

הצפנת AES 256 סיביות, הגנת דליפות DNS / IPv6, קפדנית מדיניות ללא יומנים, ו מתג להרוג אוטומטי - - ישמור על עצמך באופן מקוון בכל עת.

ExpressVPN מאפשר לך להתחבר חמישה מכשירים בבת אחת, כך שתוכלו לצפות ב Luther בכל מקום מכל מכשיר. הוא מציע א ערבות 30 יום הכסף בחזרה וכן א ניסיון חינם למשך 7 ימים עבור אפליקציות iOS ו- Android.

ExpressVPN יכול לבטל את החסימה של:

  • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN ו- BBC iPlayer.

תומך בטרנינג:

  • כן, כל השרתים תומכים בפעילות P2P.

ExpressVPN עובד במכשירים אלה:

  • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ו- Firefox. הוא מציע גם אפליקציה לשימוש עם נתבים מסוימים.

הזרם לותר עם ExpressVPN!

3. CyberGhost

התקני CyberGhost

התכונות החזקות של CyberGhost כוללות 6,000+ שרתים מהירים ואמינים ברחבי העולם. הוא מציע כרטיסיית סטרימינג עם שרתים ייעודיים עבור Netflix UK, כך שתוכל תמיד לצפות ב Luther ב- Netflix.

לקוחות CyberGhost אוהבים את מאפייני האבטחה החזקים של החברה, הכוללים הצפנה בדרגה צבאית, תוכנות זדוניות ו חוסמי מודעות, ומחמיר מדיניות ללא יומנים.

CyberGhost מציעה שבעה חיבורים בו זמנית, כמו גם ערבות 30 יום הכסף בחזרה על תכניות קצרות וא ערבות 45 יום על תוכניות של 6 חודשים ומעלה. הם מציעים גם א ניסיון חינם 24 שעות ביממה כך שתוכלו להחליט אם הם בשבילכם.

CyberGhost יכול לבטל את החסימה של:

  • פרופיל סטרימינג ייעודי עם שרתים המותאמים ל: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN, ואחרים..

תומך בטרנינג:

  • כן; פרופיל ייעודי מציג מדינות ומספר משתמשים.

CyberGhost עובד במכשירים אלה:

  • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux ו- Chrome.

הזרם לותר עם CyberGhost!

סיכום

ואילו העונה האחרונה של יתכן שלותר אינו זמין בנטפליקס במדינה שלך אתה לא צריך להיות בלש צפה בזה. VPN יסייע לך לגשת לנטפליקס בזמן שמירה על האבטחה שלך והסתרת הפעילות המקוונת שלך.

רק וודא שאתה בוחר א VPN אמין ספק מי לעתים קרובות מעדכן את התוכנה שלהם, כמו גם מציע מהירויות טובות וביטחון חזק. NordVPN היא ההמלצה המובילה שלנו עבור נטפליקס.

לקריאה נוספת

אם אתה רוצה לחסוך עוד יותר כסף בשירות VPN, בדוק את כל המבצעים הגדולים וקודי הקופון שלנו!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me