3 VPNs הטובים ביותר (באמת בחינם) העובדים עם iPlayer של BBC בשנת 2020


קשה למצוא VPN בחינם שיכול לעקוף את חסימות הגיאוגרפיים של BBC iPlayer כך שתוכלו לצפות בו מחוץ לבריטניה. כאן אני נכנס. הרכבתי רשימה סופית של מיטב ה- VPN החינמי הטוב ביותר עבור ה- BBC iPlayer שעדיין עובדים בשנת 2020 כך שתוכלו להתחיל לצפות בחומרים האפלים שלו, Drag Race UK ותכנים מעולים אחרים בחינם.

בדקתי 39 VPNs בחינם עם ה- BBC iPlayer ורק מצאנו שלושה שהם עוצמתיים מספיק כדי לעקוף את המגבלות הגיאוגרפיות הקשות של האתר. כצפוי, רבים מהשירותים החינמיים שבדקתי תוכננו בצורה גרועה, איטית ולא בטיחותית לשימוש.

אבל אפילו VPNs הטובים ביותר בחינם מגיעים עם חסרונות. קצבאות נתונים קטנות ואפשרויות שרת מוגבלות מונעות מכם להזרים יותר מפרק או שניים - אם הם מאפשרים סטרימינג בכלל.

אפילו גרוע יותר, כמה VPNs בחינם מהווים למעשה איום על בטיחותך ופרטיותך עם שיטות איסוף נתונים מוצלות, תוכנות פרסום או תוכנות זדוניות מסוכנות.

זו הסיבה ההמלצה העיקרית שלי היא שירות VPN פרמיום בעלות נמוכה כמו NordVPN כך שתוכל לבטל לצפות בתכניות המועדפות עליך בבטל ה- BBC עם BBC במהירויות מעולות ונתונים בלתי מוגבלים.

מיטב ה- VPN החינמי הטוב ביותר עבור ה- BBC iPlayer - מדריך מהיר

 1. NordVPN: תיהנה מהירויות בלתי מוגבלות של זרימה ומהירה של ברקים ב- BBC iPlayer, עד חודש ללא סיכון באמצעות אחריות החזר הכסף של NordVPN למשך 30 יום. אתה מקבל גם אבטחה חזקה, אפליקציות ידידותיות למשתמש ושרתי VPN 580+ ומעלה בבריטניה כדי לקבל גישה אמינה לתוכן ה- BBC האהוב עליך..
 2. רישום רוח: גש ל- BBC iPlayer עם שני שרתי בריטניה בחינם באפליקציות המעוצבות של Windscribe ותוספי דפדפן מאובטחים. אתה מקבל 10GB של נתונים בחינם בחודש, וזה מספיק כדי להזרים כשישה סרטים ב- SD.
 3. להאיץ: שרתי בריטניה שיכולים לגשת באופן אמין ל- BBC iPlayer במהירויות הגונות. אבל עם נתונים של 2GB בלבד בחודש, לא תוכל להזרים יותר מכמה פרקים ב- SD.

מה התפיסה עם VPNs בחינם?

יש סיבה ש- VPN הטובים ביותר מגיעים עם תג מחיר. הפעלת רשת VPN טובה זה יקר. VPNs בחינם מורידים עלויות בכך שהם מגבילים אותך בדרכים די משמעותיות.

תאימות

VPNs בחינם מציעים לעיתים רחוקות יישומים שונים כמו שירותי פרימיום. מוטב לך עם שירות פרימיום בעלות נמוכה אם אתה מחפש VPN תואם נתב או שאתה רוצה לצפות ב- BBC iPlayer בטלוויזיה החכמה שלך.

אבטחה

החיסרון המפחיד ביותר בשימוש ב- VPN בחינם הוא זה אתה לא תמיד יכול לסמוך עליהם כדי לשמור על בטיחותך באינטרנט.

VPNs בחינם מגבילים לעתים קרובות את תכונות האבטחה שלך כדי לשכנע אותך לשדרג. מקובל ש- VPNs בחינם מסתמכים על כסף ממפרסמים של צד שלישי. הם משתמשים תוכנות פרסום ועוקבים שאוספים מידע אודותיך ופוגעים בפרטיותך.

VPN פרמיום מאבטח את הנתונים הפרטיים שלך באמצעות מיסוך IP, הצפנה בדרגת בנק והגנת IP / DNS מתקדמת.

מגבלות

ל- BBC iPlayer יש כמה מה- חסימות גיאוגרפיים מחמירות ביותר מכל אתר סטרימינג, כך מציאת VPN בחינם שיכול לבטל את החסימה של זה נדיר. זה טוב במיוחד בגילוי וחסימה של תנועת VPN.

דרושה טכנולוגיית ערפול מתקדמת ורשת שרת גדולה כדי להערים על מכשיר ה- iPlayer של BBC, ולרוב ה- VPN החינמי החינמי חסר המשאבים לגרום לזה לקרות..

כמעט כל VPNs בחינם מגבילים את כמות הנתונים שאתה יכול להשתמש בהם. זה אולי לא נושא גדול אם אתה רק גולש באינטרנט או מעדכן את המדיה החברתית שלך, אבל לא תוכל לבצע סטרימינג רב גם אם ה- VPN החינמי שלך יכול לגשת ל- BBC iPlayer.

לעיון, 1GB של נתונים בחינם מאפשרים לך להזרים כ -1.5 שעות ב- SD. מרבית ה- VPN החינמי נותנים לך רק כמה GB או פחות בכל חודש.

כיצד לבטל חסימה של

צפו ברני ואלן מראים לכם כיצד לבטל את חסימת ה- BBC iPayer כדי לצפות בכל התוכניות הבריטיות האהובות עליכם!

ה- VPNs החינמיים הטובים ביותר עבור ה- BBC iPlayer בשנת 2020

מצאתי שלושה VPNs בחינם שיכולים לעקוף באופן מהימן את מגבלות הגיאוגרפיה הקשות של BBC iPlayer מבלי לסכן את ביטחונך.

1. NordVPN

NordVPN

 • השג חודש של נתונים ללא הגבלה באמצעות ההחזר הכספי להחזר הכספים של NordVPN למשך 30 יום
 • 580+ שרתי VPN בבריטניה
 • הצפנת AES 256 סיביות, מיסוך IP וחסימת מודעות
 • תמיכה P2P עם מדיניות ללא יומני קפדנית
 • הזרם על עד שישה מכשירים בו זמנית
 • תמיכה בצ'אט חי 24/7
 • עובד עם: BBC iPlayer, Netflix, HBO, Hulu, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, ורבים נוספים
 • תואם: חלונות, macOS, Android, Android TV, Linux, Chrome, Firefox ונתבים

NordVPN מציע את כל מה שאתה צריך לחוויית הזרימה הטובה ביותר עם ה- BBC iPlayer. זהו VPN פרימיום, אבל אתה יכול לנסות וללא סיכונים עם ההבטחה הנדיבה שלה למשך 30 יום.

הרשת הגדולה שלה הכוללת 5,200+ שרתים כוללת 580 שרתים ומעלה בבריטניה. צפיפות שרתים אינה בעיה עם NordVPN אפילו במהלך תקופות בתעבורה גבוהה, כך שלא תצטרך להתמודד עם עיכוב חיץ.

VPN זה מציע נתונים ורוחב פס ללא הגבלה, מה שאומר שאתה יכול לצפות בפרקים רבים ב- HD ב- BBC iPlayer כפי שאתה רוצה בלי להתנתק.

בעזרת טכנולוגיית SmartPlay המותאמת לזרם של NordVPN, אתה יכול לגשת ללא מאמץ לשירותי סטרימינג של יותר מ -400, כולל BBC iPlayer, Netflix, HBO ו- Hulu. כל שעליך לעשות הוא להפעיל את SmartPlay באפליקציה. אינך צריך לדאוג לגבי שום הגדרה ידנית העוקפת את הגיאוגרפים הקשים של BBC iPlayer - גם אם התקנת אותם בנתב שלך.

NordVPN מציע שרתי ערפול ייחודי המסווים את תנועת ה- VPN שלך כך שתוכל לעקוף צנזורה וגישה לאתרים מוגבלים בבית הספר או במקום העבודה שלך בלי להיתפס על ידי חסימות VPN.

בין אם אתה זורם, סוחב או בודק את הדוא"ל שלך, NordVPN מגן על המיקום והנתונים הפרטיים שלך בכל עת באמצעות הצפנה חזקה, מיסוך IP ומתג להרוג אוטומטי..

תכונת ה- CyberSec שלה חוסמת מודעות, עוקבים ותוכנות זדוניות. זה מונע ממפרסמים של צדדים שלישיים לאסוף מידע פרטי על פעילות הגלישה שלך. חסימת מודעות יכולה גם לשפר את מהירות הגלישה שלך שכן, ללא מודעות, יש פחות נתונים לטעון בכל אתר שאתה מבקר בו.

עיין בסקירה המעמיקה שלנו למידע נוסף על התכונות והביצועים של NordVPN.

התחל להזרים עם NordVPN!

2. רישום רוח

מכשירי מינוי רוח

 • 10GB של נתונים בחינם בחודש
 • שני שרתים בחינם בבריטניה (כולל אחד עם גישה ל- BBC iPlayer)
 • אין מודעות עם חשבון בחינם
 • הצפנת AES 256 סיביות ומיסוך IP
 • חבר מספר בלתי מוגבל של התקנים סימולטניים
 • עובד עם: BBC iPlayer, HBO GO, YouTube וקודי
 • תואם: Windows, macOS, iOS, Linux, Chrome ו- Firefox

Windscribe נותן לך נדיב 10GB של נתונים בחינם בחודש. לא תוכלו לערוך מספר פעילויות צפייה עם זלילה עם 10 ג'יגה-בתים, אך תוכלו להזרים כשישה סרטים בהגדרה סטנדרטית (SD) בכל חודש. ועוד, אתה יכול לקבל 5GB נוספים בחינם על ידי ציוץ של החברה, כמו כן 1GB נוסף לכל משתמש חדש שתפנה אליו ל- Windscribe.

אתה יכול לבחור מבין 10 מיקומי שרת בחינם, כולל שני שרתים בבריטניה. השרת הראשון שבדקתי לא יכול היה לגשת ל- BBC iPlayer, אך הצלחתי להזרים באופן עקבי BBC iPlayer כשהוא מחובר לשרת התה של לונדון..

שרתי חינם אלה מציעים מהירויות הגון. חוויתי עיכובים באגרוף קצרים כשבדקתי את ה- VPN בתקופות עם תנועה גבוהה, אך בסך הכל, Windscribe מציעה הרבה יותר קשרים אמינים מרוב VPNs בחינם.

אתה יכול גם להשתמש ב- Windscribe כדי להבטיח את פרטיותך בזמן סיקור. יש לה מדיניות ללא יומני קפדנית והיא מציעה תמיכה ב- P2P במספר שרתים.

הגרסה החינמית של Windscribe מגיעה עם אותם תכונות אבטחה חזקות כמו גרסת הפרימיום. זה מגן על פרטיותך ובטיחותך באמצעות מיסוך IP והצפנה מאובטחת. זה אפילו מגן עליך מפני תוכנות זדוניות, עוקבים, תוכנות פרסום ואיומי סייבר אחרים.

Chatbot של Windscribe, גארי, יכול לענות על רוב השאלות, אך אתה יכול גם לשוחח בצ'אט עם נציג שירות לקוחות חי אם השאילתה שלך מסובכת יותר. ל- Windscribe יש גם מערכת כרטיסי תמיכה מקוונים.

למידע נוסף על Windscribe על ידי קריאת הביקורת המלאה שלנו.

קבל מנוי רוח בחינם!

3. Speedify

להאיץ את המכשיר

 • נתונים של 2GB בחינם
 • שישה שרתים בחינם בבריטניה (כולל שניים עם גישה ל- BBC iPlayer)
 • בחר בין הצפנה מבוססת AES או ChaCha לאיזון מהירות ואבטחה
 • אין מודעות עם חשבון בחינם
 • עובד עם: BBC iPlayer, YouTube, HBO GO וקודי
 • תואם: Windows, macOS iOS, Android ו- Linux

מהירות ההצעות נתונים של 2GB בחינם, וזה מספיק רק כדי להזרים ב- SD למשך כשלוש שעות. עם זאת, זו בחירה אמינה אם אתה רק רוצה לצפות במשחק ספורט או בסרט ספציפי הזמין רק ב- BBC iPlayer.

יש לו שרתי VPN ב- 200+ מקומות ברחבי העולם, כולל שישה שרתי בריטניה בחינם. שניים מהשרתים הללו ביטלו את חסימת ה- iPlayer של ה- BBC בהצלחה במהלך הבדיקות שלי. הייתי מסוגל לזרום במינימום חיץ, אבל זה לא היה מספיק מהיר כדי לצפות בשום דבר בהפרדה גבוהה.

טכנולוגיית מליטה הערוצים של Speedify שולחת את הנתונים שלך דרך שני חיבורי אינטרנט או יותר בו זמנית כדי לשפר את מהירויות החיבור שלך. החיסרון הוא זה הוא יכול להשתמש בכפל פי שניים מנתוני ה- Wi-Fi והסלולר שלך.

Speedify משתמש בהצפנת AES 128-GSMn כדי להגן על רוב המכשירים המודרניים. אם יש לך מכשיר ישן יותר, קידוד ההצפנה של צ'יפי של Speedify יכול לשפר את המהירות שלך דרמטית מבלי לפגוע באבטחה.

מיסוך IP יעיל של ה- VPN מסתיר את מיקומך מאתרי האינטרנט שבהם אתה מבקר, בזמן ש מדיניות ללא יומני קפדנית מבטיח שהפעילות שלך תישאר פרטית.

אתה יכול להשתמש ב- Speedify באופן יעיל צנזורה עוקפת ולגשת למגוון רחב של תוכן מוגבל גיאוגרפי באינטרנט.

להאיץ תומך בטרנינג בשרת אמסטרדם שלה, הזמין בחינם ומותאם במיוחד ל- BitTorrent. עם זאת, לא תוכל להוריד קבצים גדולים עם 2GB בלבד.

גלה כיצד ביצעה Speedify בתחומים אחרים על ידי קריאת סקירת המומחים המלאה שלנו.

קבל Speedify בחינם!

המלצות ה- VPN המובחרות שלנו ל- BBC iPlayer

המלצות ה- VPN החינמיות שלי הן בטוחות ויכולות לגשת ל- BBC iPlayer, אך הן לא יכולות לעשות כמו VPN פרמיום. מתסכל להיגמר בנתונים בחינם ממש לפני סיום העונה המרגש. אם אתה רוצה נתונים ללא הגבלה, מהירויות מהירות יותר ואבטחה טובה יותר, אני ממליץ על VPNs אלה המדורגים (והמחירים ביותר!).

דרג מחיר ספק ציון הדירוג שלנו
בחירת העורכים החל מ: 3.49 $/ חודש 5.0
קרא את הביקורת
גלה עוד להתחיל >> בקר באתר
2 החל מ: 6.67 $/ חודש 4.9
קרא את הביקורת
גלה עוד להתחיל >> בקר באתר
3 החל מ: 2.75 דולר/ חודש 4.8
קרא את הביקורת
גלה עוד להתחיל >> בקר באתר
4 החל מ: $ 1.99/ חודש 4.8
קרא את הביקורת
גלה עוד להתחיל >> בקר באתר
5 החל מ: 1.89 $/ חודש 4.7
קרא את הביקורת
גלה עוד להתחיל >> בקר באתר

שאלות נפוצות

אילו תכונות עלי לחפש ב- VPN עבור BBC iPlayer?

רשת VPN שלך צריכה להיות שרתים מרובים בבריטניה כדי להגדיל את הסיכויים שתוכלו למצוא שרת שמסוגל לבטל את חסימת ה- BBC iPlayer. רשת שרת גדולה יותר גם משפרת את מהירויות חיבור ה- VPN שלך על ידי צמצום התנועה וצפיפות השרתים.

בנוסף למהירויות מהירות אתה צריך נתונים ורוחב פס ללא הגבלה כך שלא ייגמר לך הנתונים באמצע הפרק.

תכונות שימושיות אחרות שיש להיזהר מהן הן תאימות מכשירים כך שתוכלו לצפות ב- BBC iPlayer בפלטפורמות המועדפות עליכם, ו- שירות לקוחות מגיב כדי לעזור לך לפתור בעיות אם אתה מתקשה להזרים תוכן ב- BBC iPlayer.

איך אני צופה ב- BBC iPlayer עם VPN?

קל לצפות ב- BBC iPlayer עם VPN איכותי. לאחר שתוריד את ה- VPN למכשיר שלך, פתח את אפליקציית VPN והתחבר לשרת בבריטניה. כעת אתה אמור להיות מסוגל לצפות ב- BBC iPlayer ללא צעדים נוספים.

אם אתה עדיין לא יכול לגשת ל- BBC iPlayer, נסה להתחבר לשרתי בריטניה שונים ברשת ה- VPN שלך עד שתמצא אחד שעובד.

תהיה בטוח ש רענן את ה- BBC לאחר התחברות לשרת חדש. בהתאם להגדרות הדפדפן שלך, הפעלה מחדש של הדפדפן עשויה גם לעזור.

האם אוכל גם להשתמש ב- VPN ברשימה זו לצפייה בנטפליקס?

אם אתם מחפשים VPN שעובד עם אתרי סטרימינג מרובים, כולל BBC iPlayer ו- Netflix, VPN פרמיום כמו NordVPN הוא האפשרות הטובה ביותר שלך. Windscribe עובד גם עם נטפליקס, אך רק אם תשדרג לחשבון פרמיום. Speedify לא עובד כרגע עם Netflix.

האם VPNs חוקיים?

באופן כללי כן, אבל זה תלוי איפה אתה גר. VPNs הם חוקיים ברוב המדינות, אך מעטים מגבילים או אוסרים לחלוטין את השימוש ב- VPNs. כדי לבדוק אם VPNs חוקיים היכן שאתה גר, אתה יכול קרא את המדריך המלא שלנו כאן.

סיכום:

ה- VPNs החינמיים ברשימה זו יכולים לגשת ל- BBC iPlayer, אך אתה יכול להזרים כמות מוגבלת בלבד בגלל מגבלות הנתונים שלהם.

ה- iPlayer של BBC ממשיך להפסיק את השימוש ב- VPNs בחינם. אין אחריות כי VPN חופשי תמיד יוכל לגשת לתוכן הרצוי לך בעתיד.

VPN פרמיום בעלות נמוכה הוא האפשרות הטובה ביותר שלך לגישה אמינה לטווח ארוך ל- BBC iPlayer. אני ממליץ על NordVPN עבור מחירים ידידותיים לתקציב, רשת שרת גדולה, מהירויות מהירות, אבטחה מהשורה הראשונה ותכונות סטרימינג ידידותיות למשתמש.

עם NordVPN, אתה יכול לבטל את חסימת התוכן במאות אתרי סטרימינג פופולריים, כולל BBC iPlayer, Netflix, HBO, ורבים נוספים. אתה יכול לבדוק את NordVPN ללא סיכון באמצעות 30 ימי ההחזר הכספי שלו. 

הבט ב דף העסקאות שלנו ב- VPN (מתעדכן מדי שבוע) לקבלת הנחות גדולות ב- VPN המדורגים המובילים.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me