איך לצפות בול עונה 4 חינם ברשת!

כמו תוכניות טלוויזיה אחרות ברשת, בול זמין בחינם עם פרסומות. אבל כדי להזרים את זה בצורה כזו, עליכם להתעדכן בפרקים חדשים ככל שיהיו זמינים באתר CBS.

אם אתה מסתדר בעונה הרביעית או שאתה צריך להדביק את שלוש העונות הראשונות של בול, תצטרך להירשם ל- CBS All Access. ואם תרצו לצפות בתוכנית מחוץ לארצות הברית, תצטרך גם VPN מכיוון ש- CBS All Access חוסם גיאוגרפי לתוכן שלה.

מאמר זה יראה לכם כיצד לצפות בפרקים ישנים וגם חדשים של בול ברשת. זה גם ימליץ על חלק משירותי ה- VPN שבהם תוכלו להשתמש כדי להימנע מחסימות גיאוגרפיים בתכניות זו ואחרות מעולות אחרות.

מדריך מהיר: כיצד לצפות בול בול ברשת

 1. בחר VPN עם מהירויות חיבור ושרתים טובים בארה"ב. אני ממליץ על NordVPN .
 2. הורד את ה- VPN והתקן אותו למחשב או למכשיר שלך.
 3. התחבר לשרת בארה"ב כדי לעקוף חסימות גיאוגרפיים של CBS All Access.
 4. עבור אל CBS.com, לחץ על "מופעים", בחר בקטגוריה "דרמה", ואז לחץ על התמונה עבור "בול". בחר מבין הפרקים הזמינים והתחל להזרים.!

התחל להזרים בול עכשיו!

מדריך מהיר: כיצד להירשם ל- CBS All Access

 1. בפינה השמאלית העליונה של אתר CBS, לחץ על "נסה CBS גישה חופשית." אתה יכול גם ללחוץ על הכפתור "נסה את זה בחינם" שמופיע מעל כל סרטון שאינו זמין..
 2. לחץ שוב על "נסה את זה בחינם" בדף הבא. CBS All Access מציע תקופת ניסיון בחינם לשבוע, אך תצטרך להזין פרטי תשלום כדי לקבלם.
 3. בחר תוכנית. אתה יכול לקבל "פרסומות מוגבלות" או לשלם תוספת תשלום עבור סרטונים "ללא מסחרי".
 4. סמן את התיבה שמתחת לאפשרויות אלה אם ברצונך לחסוך כסף בתעריף המנוי החודשי על ידי תשלום לשנה מראש. אתה עדיין לא תחויב עד שתקופת הניסיון החינמית שלך תסתיים.
 5. לחץ על "המשך" ואז מלא את שמך, כתובת הדוא"ל ותאריך הלידה שלך. הזן מיקוד בארה"ב ובחר סיסמה.
 6. לחץ שוב על "המשך" ומלא את פרטי התשלום שלך. אתה יכול להשתמש בכרטיס אשראי ראשי או ב- PayPal ולא תחויב אם תבטל במהלך תקופת הניסיון של שבוע.

למה אתה צריך VPN כדי לצפות בבול

כאשר CBS מכנה את שירות הסטרימינג שלהם "כל הגישה", זו הגזמה. לא לכל אחד יכול להיות גישה.

רשת הטלוויזיה CBS מורשית לשידור בארצות הברית בלבד, ולכן שירות הסטרימינג הגדול יותר שלהם מוגדר עם אותן הגבלות.

כשאתם נכנסים ל- CBS All Access, האתר יזהה מהיכן מגיעה תנועת השרתים. בדרך כלל, אם אתה נמצא מחוץ לארה"ב, שלך כתובת ה- IP תיחסם מהגישה לסרטון.

אבל כשאתה השתמש ב- VPN ובחר שרת אמריקאי, שירות הסטרימינג יחשוב שמכאן מגיעה הבקשה. הסרטון יישלח לשרת VPN, שיעביר אותו אליך.

תהליך זה יכול גם הימנע מחסימה גיאוגרפית בשירותי סטרימינג אחרים. לפעמים זה ייתן לך גישה לשירותים שאינם זמינים במדינה שלך. ולפעמים זה יאפשר לך לגשת ל- בחירה טובה יותר של סרטונים.

ל- VPN יתרונות אחרים, יותר מדי

מלבד הימנעות מחסימה גיאוגרפית, VPN יכול לעזור לך לעשות זאת הישאר בטוח והגן על פרטיותך באינטרנט.

מציעים שירותי VPN איכותיים הצפנה מתקדמת ודבוק ב מדיניות ללא יומנים. זה אומר אף אחד לא יכול לראות מה אתה עושה באופן מקוון או התבונן לאתרים שבהם ביקרת והסרטונים שבהם צפית.

על ידי הסתרת המיקום והזהות שלך, אתה יכול להימנע מרבים מהסכנות והטרדות של האינטרנט.

לדוגמה, ניטור מתמיד מוביל בדרך כלל לפרסום ממוקד. זוהי תזכורת מתמדת לחוסר הפרטיות שלך באינטרנט. וזה גם אזהרה לגבי מה שיכול לקרות אם הנתונים שלך נופלים לידיים הלא נכונות.

כאשר החיבורים שלך אינם מוצפנים, האקרים יכולים ללמוד מספיק על המכשירים שלך ועל ספק שירותי האינטרנט כדי לעצב יעיל מאוד התקפות זדוניות. הם יכולים איסוף מידע לסחוט אותך, או שהם יכולים להשתמש בידע על ההרגלים המקוונים שלך כדי להערים אותך ללחוץ על משהו שאסור לך.

הסכנות מתרבות אם אתה במדינה עם הרבה צנזורה משפטית. אבל בדיוק כמו VPN מאפשר לך לצפות בסרטונים ללא חסימות גיאוגרפים, זה גם מאפשר לך לתקשר באופן מקוון ללא הגבלה.

3 VPNs הטובים ביותר לצפייה בשור

1. NordVPN

איך לצפות בול עונה 4 חינם ברשת!

NordVPN הסתיים 5,600 שרתים ב- 60 מדינות. אך רובם מפוזרים ברחבי ארה"ב. אלה חדשות נהדרות אם ברצונכם להשתמש בשירות כדי להזרים את CBS All Access או ספק אחר של סרטונים לצופים בארה"ב בלבד.

ממשק NordVPN הוא פשוט וידידותי למשתמש. קל לעבור משרת אחד לשני תוך שהייה במדינה שאתה זקוק לה. אתה יכול אפילו לסנן שרתי ארה"ב לפי אזור, מה שעשוי לעזור לך למצוא את קשרים קרובים ואמינים ביותר.

בעוד שמספר השרתים עוזר להבטיח סטרימינג מקוון ללא הפרעה, התכונות האחרות של NordVPN מספקות את האבטחה שכל משתמש VPN היה מצפה לה.

NordVPN מגן על הקשר שלך מאחור הצפנה בדרגה צבאית, ואף אחד מהנתונים שלך לא יירשם על ידי ה- VPN. הגנה זו יכולה גם להימשך כמה שישה מכשירים כשאתה מחבר אותם לחשבון NordVPN יחיד.

NordVPN יכול לבטל את החסימה של:

 • נטפליקס, HBO, הולו, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ו- Sling TV.

תומך בטרנינג:

 • כן, שרתי מומחיות P2P זמינים.

NordVPN עובד במכשירים אלה:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ו- Firefox. זה תואם גם לנתבים.

התחל להזרים עם NordVPN!

2. ExpressVPN

איך לצפות בול עונה 4 חינם ברשת!

ExpressVPN מציע מבחן מהירות בתוך האפליקציה משלו, בו תוכלו להשתמש כדי להשוות בין כל אחת מהן יותר מ -3,000 שרתים. אלה נפרשים על פני 160 מוקדים, מתוכם כ -20 בארצות הברית.

אם אתה משתמש בשירות זה, יש לך בחירה טובה של שרתים לבחירתך כשאתה צופה ב- Bull ב- CBS All Access. אבל מה שעוד יותר טוב זה שאתה אף פעם לא צריך לנחש אם הבחירה טובה מספיק להזרים וידאו בהבחנה גבוהה.

מבחן המהירות ExpressVPN מאפשר לך השווה בין מהירויות הורדה ושהיית זמן לכל החיבורים הזמינים. בדרך זו תוכלו להימנע או לצפות מצבים בהם סרטון דוכנים או מאגרים באמצע הפרק.

יתכן שאין לך אפשרויות רבות עם ExpressVPN כמו עם NordVPN, אך שתיהן היו נבדק על תאימותם לשירותי סטרימינג פופולריים, כולל CBS גישה חופשית.

ExpressVPN עומד גם אצבעות כף הרגל עם מתחרותיה כאשר משווים בין רמות ההצפנה והמוניטין שלהם להגנה על פרטיות המשתמשים..

ExpressVPN יכול לבטל את החסימה של:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN ו- BBC iPlayer.

תומך בטרנינג:

 • כן, כל השרתים תומכים בפעילות P2P.

ExpressVPN עובד במכשירים אלה:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ו- Firefox. הוא מציע גם אפליקציה לשימוש עם נתבים מסוימים.

התחל להזרים עם ExpressVPN!

3. CyberGhost

איך לצפות בול עונה 4 חינם ברשת!

נגמר ה- VPN הזה 1,300 שרתים בארה"ב והוכיח אמינות לביטול חסימת שירותי סטרימינג כמו CBS All Access.

מה שמעניין ב- CyberGhost זה שתוכל לכוון אותו אליו בחר שרתים המתאימים ביותר למשימות ספציפיות. בדרך זו אתה יכול להשתמש בשרת אחד כשאתה זקוק מהירויות הורדה גבוהות לווידיאו מקוון, ואז לעבור לאחר כשאתה יותר מודאג אליו שמירה על האנונימיות שלך.

תכונה זו מציגה כי מדובר ב- CyberGhost טוב למתחילים ומשתמשי VPN מתקדמים.

CyberGhost יהיה הסתר את מיקומך באופן אוטומטי ולהגן עליך עם הצפנה של 256 סיביות ו מדיניות ללא יומנים. אבל אתה יכול גם לשנות את האפשרויות שלו לקבל הגנה נוספת מפני תוכנות זדוניות ופרסום או ל לנתק את התנועה אם אתה מאבד חיבור ל- VPN.

CyberGhost יכול לבטל את החסימה של:

 • פרופיל סטרימינג ייעודי עם שרתים המותאמים ל: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN, ואחרים..

תומך בטרנינג:

 • כן, הפרופיל הייעודי מציג מדינות ומספר המשתמשים.

CyberGhost עובד במכשירים אלה:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux ו- Chrome.

התחל להזרים עם CyberGhost!

סיכום

מרבית ה- VPNs יביאו אותך לחסימה גיאוגרפית כך שתוכלו לצפות בבול באתר CBS או ב- CBS All Access. אבל אתה צריך חפש תכונות מתקדמות ורבים אפשרויות שרת אם אתה רוצה להיות בטוח שתוכל להמשיך לצפות בכל העונה הרביעית.

NordVPN וההמלצות האחרות שלנו מספקות מהירויות חיבור מהירות יחד עם קידוד מתקדם, כדי לשמור על בטיחותך בין אם אתה זורם וידאו או גולש באינטרנט. כל אחד מציע גם א ערבות להחזר כספי כך שתוכל לבדוק את הפיתרון החסימה הגיאוגרפי שלה ללא סיכון.

נסה לאחד מ- VPN האלה לנסות ולהעריץ כיצד הם יכולים להפוך את האינטרנט למרחב פנוי לכולם, לא משנה היכן אתה גר בעולם.

לקריאה נוספת

זקוק גם לגישה לנטפליקס? השווה את ההמלצות שלעיל עם ה- VPN הטובים ביותר לביטול החסימה של Netflix.

רוצה לראות שתיים מתכונות ההמלצות שלנו זו לצד זו? השווה את ExpressVPN ו- NordVPN.

מתעניינים במשחקי וידאו כמו גם בטלוויזיה? להלן חמשת ה- VPN הטובים ביותר למשחקים.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me