5 VPNs הטובים ביותר לוונצואלה – לבטיחות, סטרימינג ומהירויות בשנת 2020


בין אם אתה גר בוונצואלה ובין אם אתה תהיה רק ​​באופן זמני, השימוש ב- VPN הפך חיוני בכל פעם שאתה נכנס לשם ברשת. בשנים האחרונות נראו עליות דרמטיות בצנזורה ברשת וריגול על ידי ממשלת ונצואלה.

בעיצומו של משבר לאומי שרואה ונצואלים רבים נאבקים לספק את צרכיהם הבסיסיים כמו אוכל ומי שתייה בטוחים, קל לשכוח מנושאים כמו אבטחה מקוונת. אבל ה סכנות של שימוש באינטרנט בוונצואלה מבלי להגן על עצמך הם אמיתיים מאוד.

גישה לחשבון הבנק הוונצואלי שלך מחו"ל, דיבור דעתך במדיה החברתית או הגנה על השיחות הפרטיות שלך מפני המעקב הקשה של הממשלה אפשרי רק באמצעות VPN (רשת פרטית וירטואלית) שמסתיר לחלוטין את זהותך ומיקומך.

על ידי חיבורך לשרת מרוחק ומסווה של כתובת ה- IP שלך, א VPN אמין מאפשר לך להשתמש בבטחה באתרים ושירותים שנחסמו על ידי הנציבות הארצית לתקשורת (CONATEL).

גם אם רק תרצו הזרם תוכניות פופולריות ב- Netflix בארה"ב או גש לכיסוי הטוב ביותר של לה ליגה משחקי כדורגל, VPN הוא עדיין חובה מוחלטת. בדקנו מאות VPNs כדי למצוא את אלו העובדים הכי טוב לכל מטרה בוונצואלה.

VPNs הטובים ביותר לשימוש בוונצואלה - סיכום מהיר

אם ניקח בחשבון את כל האתגרים הייחודיים של קבלת גישה לאינטרנט בטוחה וחינמית בוונצואלה, הנה חמישה VPNs איכותיים ביותר שאפשר לסמוך עליהם כדי לשמור על בטיחות.

 1. ExpressVPN
  המהירויות של ExpressVPN אינן מתאימות, וזה אחד ממעט מאוד VPN פרמיום עם שרתים בוונצואלה, וזה חיוני לפעילויות כמו בנקאות.
 2. NordVPN
  אולי ה- VPN המאובטח ביותר בעולם, NordVPN משתמש בשני סבבי הצפנה נפרדים כדי לשמור על הנתונים שלך פרטיים ומאובטחים, מבלי להתפשר על המהירות.
 3. VPN של חברת Ivacy
  עם מהירויות חיבור מהירות ועקבית, Ivacy VPN מציע גלישה פרטית, תמיכה בפעילות P2P אנונימית, וביטול חסימת יעילות של אתרים פופולריים כמו Netflix US.
 4. HMA
  בנוסף להציע שני שרתים בוונצואלה, ל- HMA מצב חופש ייחודי המחבר אותך לשרת הקרוב ביותר במדינה עם הגנות מפני דיבור חופשי..
 5. VyprVPN
  VyperVPN, מושלם לעקיפת מגבלות הגישה לאינטרנט של ונצואלה, משתמש בפרוטוקול הזיקית הקנייני שלה כדי לחמוק מתוכנת איתור VPN..

למה אתה צריך VPN עבור ונצואלה

כתוצאה מאי שקט כלכלי ופוליטי עמוק, צנזורה באינטרנט בוונצואלה הסלימה ברציפות בחמש השנים האחרונות. ה יכולת הממשלה למעקב מקוון התרחבה כמו כן, מה שמאפשר לגלוש באינטרנט בחופשיות ללא VPN.

בעקבות הפגנות פוליטיות בשנת 2014 חסמה הממשלה את זלו, אפליקציית מכשירי קשר, וכינתה אותה "אפליקציית טרור" של סטודנטים בוונצואלה. ככל שהמצב החמיר, אתרים רבים נוספים נחסמו באופן שיטתי בין השנים 2015-2016.

אתרים אסורים כוללים שירותי מדיה חדשותית כמו Infobae ו- NTN24, אתרים הקשורים לדולר האמריקני - במיוחד סחר בשוק השחור של הדולר - כמו DolarToday, בלוגים עם תוכן שמתח ביקורת על הוגו צ'אבז, אתרי משחק מקוונים וקזינו ועוד..

בשנת 2017 הוציא הנשיא מדורו צו ביצוע שמאריך את מדינת החירום המוצהרת של ונצואלה, למעשה, חוקי שיטור באינטרנט וצנזורה על תוכן.

מדד זה חיזק את ההגבלות הקיימות, והוביל לחסימות של חנויות חדשות הזרמות כמו VivoPlay ו- El Nacional. באופן כללי, כל מגזין חדשות שמעז לדווח על מציאות המתרחש בוונצואלה נאסר במהירות.

בהמשך חוקים נוספים קבעו תנאים לאיסור על תוכן שלדעת הממשלה הסית אלימות או תרמו ל"חרדה ציבורית ". כל מי שיש לו אתר אינטרנט המכיל אתר התוכן שנמצא מפר את החוקים הללו יש שש שעות להסרת התוכן, תחת קנסות שנעים בין קנסות לעונשי מאסר של 10-20 שנה.

בשנת 2018, ונצואלה ספק שירותי האינטרנט הפופולרי ביותר, CANTV, חסם את הגישה לטור, רשת מאובטחת המאפשרת למשתמשים לגלוש באינטרנט באופן אנונימי מבלי לחשוף את מיקומם. טור היה אחד השקעים האחרונים שהאזרחים בוונצואלה נאלצו לבטא רעיונות בחופשיות ולצרוך תוכן גלובלי.

אתה יכול לגשת למדיה חברתית ופלטפורמות העברת הודעות כמו פייסבוק, טוויטר, WhatsApp ו- Skype בוונצואלה, אך לא בלי הסיכון של ממשלה המשתמשת בתוכנת פריצה או משתפת פעולה עם ספקיות האינטרנט כדי לפקח על השיחות שלך.

למעשה, ידוע שהממשלה ריגשה אחר שיחות פרטיות ובהמשך היא מופיעה בפתח ביתו של אדם באיומים או אפילו באזיקים, כשהיא מאשימה את האדם בבגידה..

מה שכן, לאחרונה הוקם במקום חסימה וירטואלית שהופכת אותו כמעט בלתי אפשרי עבור אזרחי ונצואלה הגרים בחו"ל לגשת לאתרים ושירותים בבית, וההשפעות הן מסיביות.

לדוגמה, אם תנסה לגשת לחשבון הבנק הוונצואלי שלך מכתובת IP זרה, חשבונך ייחסם. לא תוכל לשלוח כסף לחברים ובני משפחה, ואפילו לא לשלם חשבונות שירות או חובות כרטיסי אשראי שיש לך עדיין במדינת מולדתך.

מה עליך לחפש ב- VPN לוונצואלה

אם ניקח בחשבון את כל זה, ישנם מספר תכונות הדרושות לך ב- VPN עבור ונצואלה:

 • יכולת לעקוף חסימות צנזורה: ודא של- VPN שאתה בוחר יכולת לעקוף בצורה חלקה מסנני צנזורה ממשלתית וחומות אש. חפש תכונות כמו VPN כפול, שרתים ערומים ו / או תיעוד מוכח של עבודה במדינות צנזורה כבדות כמו סין.
 • שרתים מקומיים: אם אתה זקוק לגישה לשירותים בתוך ונצואלה, ובמיוחד לשירותי הבנק שלך או לשירותי החשבונות המקוונים, חיוני להשתמש ב- VPN עם שרת במדינה..
 • אבטחת מידע & פרטיות: כל VPN שאתה משתמש בו בוונצואלה צריך להצפין בדרגה צבאית ומדיניות רישום אפס בכדי להבטיח שהפעילות המקוונת שלך תישאר בטוחה ואנונימית..
 • תאימות מכשירים: לפני שאתה נרשם ל- VPN כלשהו, ​​בדוק אם יש לו אפליקציה למערכת ההפעלה של המכשיר שלך.
 • רשת גדולה: ככל שרשת ה- VPN שלך גדולה יותר, כך תוכל לקבל יותר אפשרויות חיבור וכתובות IP.
 • מוניטין חזק: הסיכונים גדולים מדי בוונצואלה בכדי להשתמש ב- VPN שאינך בטוח שאתה יכול לסמוך עליהם. בדוק ביקורות של לקוחות ומומחים כדי ללמוד כמה טוב ה- VPN עבד עבור משתמשים אחרים.

חמשת ה- VPN הטובים ביותר לוונצואלה & מדוע אנו סומכים עליהם

כל ה- VPN הללו משתמשים ברמות ההצפנה הגבוהות ביותר וכוללים הגנה מפני דליפות ומתג להרוג מובנה. אתה יכול לסמוך על כולם כדי לשמור על בטיחותך כשאתה מקוון לוונצואלה, אך לכל אחד מהם יש תכונות שונות, אז המשך לקרוא כדי ללמוד איזו מהן היא הטובה ביותר עבורך..

1. ExpressVPN

התקני ExpressVPN

ערבות להחזר כספי:

 • 30 יום, לא נשאלו שאלות

ExpressVPN יכול לבטל את החסימה של:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN ו- BBC iPlayer.

תומך בטרנינג:

 • כן, כל השרתים תומכים בפעילות P2P.

ExpressVPN עובד במכשירים אלה:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ו- Firefox. הוא מציע גם אפליקציה לשימוש עם נתבים מסוימים.

ExpressVPN בראש רשימתנו על ידי הצעת א שרת מהיר בוונצואלה, שמעט מאוד ספקי VPN עושים. תוכלו לגשת בקלות לכתובת IP של ונצואלה דרך VPN זה כדי לשלם חשבונות, להעביר כסף ליקיריהם שעדיין נמצאים במדינה ועוד.

ExpressVPN מאבטח את הנתונים שלך על ידי הצעת הגנת דליפות DNS ומתג להרוג אוטומטי, אשר מפסיק את כל העברת הנתונים אם יש הפסקה בחיבור שרת ה- VPN שלך. אלה תכונות בעלות ערך רב בסביבת המעקב הכבדה של ונצואלה.

עם ה מהירויות החיבור המהירות ביותר של כל VPN פרמיום, ExpressVPN אידיאלי למדינה כמו ונצואלה בה קשה למצוא גישה לאינטרנט מהיר. השירות עולה קצת יותר מרוב ה- VPN האחרים, אך משתמשים מרוצים חושבים שהוא שווה את המחיר.

מנוי ל- ExpressVPN ניתן לרכוש משתמשים בוונצואלה באמצעות כרטיס אשראי. החיוב יומר מבוליבררים מוונצואלה לדולר אמריקאי.

5 VPNs הטובים ביותר לוונצואלה - לבטיחות, סטרימינג ומהירויות בשנת 2020

צפה במבצעים של ExpressVPN

2. NordVPN

5 VPNs הטובים ביותר לוונצואלה - לבטיחות, סטרימינג ומהירויות בשנת 2020

ערבות להחזר כספי:

 • 30 ימים

NordVPN יכול לבטל את החסימה:

 • נטפליקס, HBO, הולו, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ו- Sling TV.

תומך בטרנינג:

 • כן, שרתי מומחיות P2P זמינים.

NordVPN עובד במכשירים אלה:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ו- Firefox. זה תואם גם לנתבים.

NordVPN הוא אחד ה- VPN הבטוחים ביותר שבהם תוכלו להשתמש בוונצואלה, עם פרוטוקול VPN כפול ייחודי שאותו מצפין את הנתונים שלך פעמיים כדי להוסיף אבטחה. הוא מציע גם תכונה CyberSec החוסמת אתרים חשודים כדי למנוע תוכנות זדוניות להדביק את המכשיר שלך.

ה- NordVPN רשת היא אחת הגדולות בעולם, עם מעל 5,000 שרתים בכל 62 מדינות שונות - אך למרבה הצער, אף אחד מאותם שרתים לא נמצא בוונצואלה. עם זאת, אם אתם בונצואלה ורוצים לעקוף בבטחה חסימות אתרים, NordVPN הוא בחירה מצוינת.

עם מהירויות מצוינות בכל הרשת ותכונה SmartPlay שמאפשרת בקלות במיוחד להזרים תוכן מוגבל, NordVPN זכתה במקום שלה כ- VPN הגבוה ביותר שלנו.

ניתן לרכוש את NordVPN על ידי משתמשים בוונצואלה באמצעות אפשרות Alipay שלהם.

5 VPNs הטובים ביותר לוונצואלה - לבטיחות, סטרימינג ומהירויות בשנת 2020

צפה במבצעים של NordVPN

3. VPN של חברת Ivacy

מכשירי ivacy

VPN של Ivacy הוא שירות מהיר ואמין נוסף בוורנצואלה. זה פועל 1,000+ שרתים במאה+ מיקומים גלובליים, אז אתה יכול עוקף צנזורה וג'ימבלוקים בקלות.

זה משתמש בכמה מתכונות האבטחה הטובות ביותר שקיימות כדי להבטיח ש- זהות מוסתרת בכל פעם שאתה מתחבר לאינטרנט. זה כולל הצפנה של 256 סיביות, קפדנית אי-יומני מדיניות, אוטומטית מתג כיבוי, DNS מאובטח, ו- הגנת דליפות IPv6.

VPN של חברת Ivacy מפעילה שרתי ונצואלה, מה שהופך אותו לאופציה נהדרת לבנקאות מרחוק ולגישה לתכנים מקומיים במהירות גבוהה. זוהי בחירה פופולרית לכל מטרה, כולל גלישה פרטית, סיקור אנונימי ו- ביטול החסימה של אתרי סטרימינג פופולריים כמו Netflix ארה"ב.

ערבות להחזר כספי: 30 יום על כל התוכניות
ניסיון חינם: 7 ימים

צפה במבצעי VPN של Ivacy

4. HMA VPN

מכשיר hidemyass

השם אולי יצחיק אותך, אך HMA מבין שהגנה על האנונימיות המקוונת שלך במדינה כמו ונצואלה זה עניין רציני מאוד. הרשת הגלובלית העצומה של VPN זה מגיעה כמעט לכל מדינה וכוללת שני שרתים בוונצואלה.

HMA מציע ממשק פשוט עם מצבים קבועים מראש שתוכלו להפעיל בלחיצה אחת. מצב חופש מחבר אותך אוטומטית לשרת הזמין הטוב ביותר במדינה סמוכה בה מוגנים דיבור חופשי, תכונה בעלת ערך רב בוונצואלה.

חשוב לציין כי HMA אכן מתחזק ביומני נתונים מסוימים. עם זאת, המידע המאוחסן כולל רק את זמני החיבור / ניתוק ושימוש בנתונים - שום דבר שיאפשר למרגלים לדעת לאילו אתרים הגשתם או לאן שלחתם הודעות..

למידע נוסף על HMA, עיין באוסף הביקורות שלנו על מומחים ומשתמשים.

ערבות להחזר כספי: 30 ימים
ניסיון חינם: 7 ימים

צפה במבצעים של HMA

5. VyprVPN

5 VPNs הטובים ביותר לוונצואלה - לבטיחות, סטרימינג ומהירויות בשנת 2020

ברשת VyperVPN יש שרתים במספר מדינות הקרובות לונצואלה, כולל קולומביה, ברזיל ופנמה, המסייעת להבטיח חיבורים מהירים. עם זאת, אין ונצואלה אין שרת, לכן אינך יכול להשתמש בו כדי לגשת לחשבונות בנק של ונצואלה.

פרוטוקול זיקית הקניין של VyprVPN הוא כלי רב עוצמה לעקיפת בלוקים שהוטלו על ידי הממשלה ולקבל גישה חופשית לכל האינטרנט בוונצואלה. תכונה זו מאפשרת גם להגיע לשירותים מוגבלים גיאוגרפיים כמו Netflix.

ובניגוד לשאר ספקי ה- VPN ברשימה זו, VyprVPN מחזיקה בבלעדיות בכל 700+ שרתי הרשת שלה, המשתרעים על פני 70 מדינות. אתה לעולם אל תצטרך לדאוג שגורמים שלישיים יקבלו גישה לפעילות האינטרנט שלך.

ערבות להחזר כספי: 30 ימים

צפה במבצעי VyprVPN

סיכום

אף VPN לא יכול לסלק את הכאב שהמשבר בוונצואלה גורם למיליוני אנשים מדי יום. אבל ה שירותי VPN הטובים ביותר מגנים עליך מפני מעקב ממשלתי, מאפשרים לך לעקוף חסימות צנזורה, ולתת לך גישה לשירותים פיננסיים כדי שתוכל תשמור על יקיריך מכל מקום שאתה נמצא.

למידע נוסף על אינטרנט ממשלתי צנזורה והדרכים בהן ספקים כמו ExpressVPN נלחמים בה ברחבי העולם, עיין בדוחות חופש האינטרנט שלנו.

מכיוון שכל כך הרבה ונצואלים סבלו מצוקה כלכלית כתוצאה מכל המהומה, אנו רוצים לעזור לך להשיג VPN אמין במחיר הנמוך ביותר האפשרי. עיין בקודי הקופונים שאספנו מספקים בכדי לראות כמה אתה יכול לחסוך.

הגן על עצמך באמצעות ExpressVPN עכשיו!

אולי גם תאהב:

 • כיצד להשיג כתובת IP של ונצואלה מכל מקום
Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

98 − = 91

map