5 VPNs הטובים ביותר לטייוואן – המהירים, הבטוחים והזולים ביותר בשנת 2020


אם אתה גר או נופש בטייוואן, אתה צריך VPN אליו הגן על הנתונים שלך ו ביטול נעילת אתרים חסימת גיאוגרפיים מכל רחבי העולם.

משתמשי האינטרנט בטאיוואן נהנים מחופש באופן מקוון, אך זה לא מפסיק עברייני סייבר ממיקוד למכשיר שלך. אם אתה גולש באינטרנט ללא VPN, שלך מידע אישי פגיע להאקרים, עוקבים ומרגלים.

VPNs להצפין ולאנונימי התעבורה שלך באינטרנט. זה עושה את זה בלתי אפשרי להאקרים להשיג את המידע האישי שלך, כמו כרטיס אשראי ופרטי בנקאות. זה גם מונע מאתרים מעקב ומכירה של פעילות הגלישה שלך.

VPN יעניק לך גישה לאתרים חסומים גיאוגרפיים ולשירותי סטרימינג כמו נטפליקס ארה"ב והולו, בין אם אתם בבית בטייוואן או נרגעים בחדר המלון שלכם וצופים בכל התוכניות המועדפות עליכם מהבית.

סיכום ה- VPN הטובים ביותר לטייוואן

  1. NordVPN: משתמש ב- VPN פופולרי זה הצפנה כפולה כדי להבטיח את בטיחותך המקוונת. אתה יכול להשתמש בו כדי לבטל את נעילת חסימת הגיאוגרפיה תוכן מכל מדינה שהיא בעולם.
  2. ExpressVPN:ה הכי מהיר VPN זמין. זה מגן על המידע האישי שלך עם הצפנה מהשיעור הטוב ביותר.
  3. CyberGhost:ידידותי למשתמש יישומים ו ידידותי לתקציב מחירים. זהו VPN נהדר למתחילים.
  4. HMA VPN:הצעות מהירויות מהירות במיוחד, רוחב פס בלתי מוגבל, ופרוטוקולי אבטחה מתקדמים.
  5. VyprVPN: נהדר עבור סטרימינג תוכן חסום גיאוגרפי. הטכנולוגיה הזיקית הקניינית שלה יכולה לעקוף כל הגבלה גיאוגרפית או חסימת VPN.

קבל את NordVPN עכשיו!

מה עליך לחפש ב- VPN לטייוואן

ראשית, בבחירת VPN, עליך ללכת על אחד מה- שירותים מוכחים ואיכותיים ביותר זה יהיה לשמור על בטיחותך, לספק מהירויות גבוהות, ואם אתה מוכן לזה - בטל את נעילת עולם חדש לגמרי של בידור ומידע.

אז בין אם אתה גר בטייוואן או שאתה סתם יוצא לביקור, VPN שלך צריך עקיפה גיאוגרפית ו הגן על הנתונים שלך.

אם אתה רוצה להשתמש בשירותי סטרימינג כמו נטפליקס ארה"ב והולו בטייוואן, ה- VPN שלך יהיה להסוות את ה- IP שלך מיקום כדי שייראה כאילו אתה גולש מארץ אחרת. פעולה זו תפתח את הנעילה של אתרים מוגבלים גיאוגרפיים.

VPN שלך צריך להשתמש הצפנה מהשורה הראשונה כדי להרחיק את המידע האישי שלך מהאקרים, עוקבים ומרגלים. כשאתה מחובר, אף אחד לא יכול לראות את פעילות הגלישה שלך חוץ ממך.

השתמש רק ב- VPN עם הצפנה בדרגה צבאית, קפדנית מדיניות ללא יומנים, ואוטומטי מתג כיבוי. השירות שתבחר אמור להציע חיבורים במהירות גבוהה עם רוחב פס בלתי מוגבל.

זה גם צריך להפעיל רשת שרתים עולמית כך שתוכלו לגשת לתוכן ממדינות אחרות. התחברות לשרתים בטייוואן תעניק לך גישה מהירה לאתרים מקומיים ושירותים.

ה- VPNs הטובים ביותר לטייוואן  

1. NordVPN

nordvpndevices

NordVPN משלב מהירויות גבוהותרוחב פס בלתי מוגבל, ו אבטחה מהשורה הראשונה להביא לך את אחד ה- VPN הטובים ביותר לטייוואן. עם למעלה מ 5,200 שרתים לבחור מבין 62 מדינות, כולל 8 בטייוואן, לעולם לא ייגמר לך המועדפים לצפייה.

VPN זה עושה סטרימינג קל להפליא. תכונת SmartPlay שלו מזהה את השרת שאתה צריך כדי לעקוף את הג'בלוק הגיאוגרפי שעליו אתה פונה, ועושה אוטומטית את המתג.

זה משתמש הצפנה בדרגה צבאית, קפדנית מדיניות ללא יומנים, ואוטומטי מתג כיבוי כדי להגן על הנתונים שלך. כל האפליקציות שלה מגיעות עם מובנה חוסם מודעות ותוכנות זדוניות.

שירות מסביב מרשים זה זיכה את ביקורות הלקוחות המצוינות של NordVPN. נסה זאת ללא סיכון באמצעות א ערבות 30 יום הכסף בחזרה.

צפה במבצעים של NordVPN

2. ExpressVPN 

התקני ExpressVPN

ExpressVPN הוא ה- VPN המהיר ביותר בשוק, אך זו לא הסיבה היחידה שאנו ממליצים עליה. זה גם מאוד מאובטח, ו קל לשימוש.

כל התוכניות שלה מציעות רוחב פס בלתי מוגבל ויותר מ 2,000 שרתים ב -94 מדינות. יש לו אפילו שרתים בטייוואן, כך שתוכלו להציג אתרים מקומיים במהירויות הגבוהות ביותר.

VPN זה מציע מצטיינים תמיכת לקוחות 24/7 באמצעות צ'אט מקוון אם יש לך בעיות, כמו גם שאלות ללא שאלות, ערבות 30 יום להחזר הכסף ו ניסיון חינם למשך 7 ימים לאפליקציות אנדרואיד ו- iOS.

למידע נוסף, קרא מה אומרים משתמשים אמיתיים על ExpressVPN.

צפה במבצעים של ExpressVPN

3. CyberGhost

התקנים מרובים

CyberGhost הוא א מהיר ובטוח VPN לטייוואן. זה מציע רוחב פס בלתי מוגבל ב 5,700+ שרתים מהירים ברחבי העולם.

VPN זה מציע גם תכונות אבטחה עדכניות להגנה על הנתונים שלך, כמו הצפנה של 256 סיביות, אוטומטית מתג כיבוי, ומחמיר מדיניות ללא יומנים.

אתה יכול נסה את שירותיו ללא סיכון למשך 30 יום ולנצל א ניסיון חינם למשך 7 ימים עבור משתמשי iOS, Android ו- Windows. גלה מדוע הוא מועדף המשתמש לביטחון מקוון.

צפו במבצעי CyberGhost

4. HMA VPN

מכשיר hidemyass

מהירויות חיבור גבוהות ו רוחב פס בלתי מוגבל הן רק שתיים מהתכונות שהופכות את VPN HMA לבחירה נהדרת עבור טייוואן. זה קל ל זרם, דפדף, סיקור, ועוד עם ה- VPN העליון הזה.

זה אמין רשת שרתים ברחבי העולם תפתח נעילה של חסמים גיאוגרפיים ברחבי העולם.

VPN זה תכונות אבטחה מתקדמות הגן על תנועת האינטרנט שלך בזמן שאתה גולש ויש לה אפליקציות ידידותיות למשתמש לכל הפלטפורמות העיקריות.

אתה יכול לנסות HMA! עם ניסיון חינם למשך 7 ימים, או לקפוץ פנימה עם ההגנה על נדיב אחריות להחזר הכסף למשך 45 יום. ראה מדוע המשתמשים שלנו אוהבים את זה

צפה במבצעים של HMA

5. VyprVPN 

מכשיר VyprVPN

טכנולוגיית ה- VPN הקניינית של VyprVPN מושלמת עבור עוקף חסימות גיאוגרפיים. למרות שספק זה הוא חברה קטנה יותר, הוא הבעלים ומתחזק שרתים משלו, ומציע יתרון בולט ב- מהירות ואמינות.

VPN זה מגן על המידע האישי שלך באמצעות הצפנה של 256 סיביות, קפדנית מדיניות ללא יומנים, ואוטומטי מתג כיבוי. יש אפליקציות קלות לשימוש גם עבור כל המכשירים העיקריים.

VyprVPN מאפשר למשתמשים חדשים לנסות את שירותו ללא סיכון, באמצעות א ערבות 30 יום הכסף בחזרה. על סמך ביקורות לקוחות נהדרות, תרצה לשמור על השירות הרבה יותר זמן מזה.

צפה במבצעי VyprVPN

סיכום

VPN איכותי יהיה מבטיחים את החופש המקוון שלך וביטחון כשאתה בטייוואן.

תוכל גם להשתמש בזה גש לתוכן בלעדי עם גיאוגרפים ממדינות אחרות, כמו נטפליקס ו- HBO GO.

אם אתה עדיין לא בטוח איזה VPN מתאים לך, מדוע לא לתת NordVPN? אתה יכול לנסות את זה בחינם!

קבל את NordVPN עכשיו!

לקריאה נוספת 

המומחים שלנו מנוסים בתקציב, ריכזו עבורכם רשימה של מיטב העסקאות והקופונים ל- VPN חוסך לך כסף בשירותך.

מה זה VPN, ולמה אתה צריך כזה? קרא את כל מה שאתה צריך לדעת במדריך ה- VPN המקיף שלנו.

מטיילים ברחבי אסיה? בדוק את ה- VPN הטובים ביותר לסין.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me