5 VPNs הטובים ביותר לדפדפן אמיץ | נבדק ועדכן בשנת 2020


דפדפן אמיץ הוא דפדפן אינטרנט ממוקד אבטחה זה מבטיח פרטיות שאין שני לה למשתמשים. שלא כמו רוב דפדפני האינטרנט, זה חוסם מעקב אחר משתמשים ואיסוף נתונים, תוך הצעת א מובנה ב- adblocker. 

נוצר על ידי מייסד משותף של מוזילה וממציא Javascript, וקוד פתוח לחלוטין, יש לו תעודות פרטיות רציניות. 

אבל ממש כמו זו התחרות, לדפדפן האמיץ מגבלות משמעותיות. אם אתה באמת רוצה אינטרנט פרטי, מאובטח ואנונימי, דפדפן אמיץ לבד זה לא מספיק. 

שלב דפדפן אמיץ עם VPN, ותקבל את האנונימיות והפרטיות שאתה רוצה. אנו נראה לך את העוצמה והקלות בשימוש בשתי הטכנולוגיות הללו יחד.

מדריך מהיר: ה- VPNs הטובים ביותר לדפדפן אמיץ

1. NordVPN:ה- VPN הכולל בעל הדירוג הגבוה ביותר, NordVPN מכיל מעל 5,700 שרתים מאובטחים ברחבי העולם והוא מועדף על קוראינו..

2. ExpressVPN:עם ה- VPN המהיר ביותר בשוק, תוכלו ליהנות מהירויות במהירות הבזק ואבטחת אטום בכל מקום בעולם.

3. CyberGost:זהו ה- VPN הקל ביותר להתקנה במספר מכשירים בבת אחת, ומגיע עם תקופת ניסיון נדיבה למשתמשים חדשים.

4. Surfshark: עם תכונות הניתנות להתאמה אישית במיוחד וספריית שרתים הצומחת במהירות, Surfshark הוא VPN חדש אך פופולרי להפליא.

5.PrivateVPN: אפשרות ידידותית לתקציב למתחילים ב- VPN, PrivateVPN מספקת שירות לקוחות מעולה ואפליקציות פשוטות לאנשים חדשים ב- VPN..

השתמש בדפדפן אמיץ עם NordVPN!

מדוע אתה זקוק ל- VPN לדפדפן אמיץ

דפדפן אמיץ עושה דרך ארוכה לשמירת הנתונים הפרטיים שלך מוסתרים מפושעי רשת, מפרסמים ואפילו ממשלה. התכונות המוצעות כוללות חסימה מוכללת מובנית, מבטלת מעקב, מחיקה בקלות של נתוני גלישה לאחר כל הפעלה, ועוד ועוד. 

עם זאת, בעוד שכולם מספקים חווית אינטרנט פחות מסיחה ובטוחה יותר, הם לא מספקים פתרון מלא. יש עדיין דרכים רבות שבהן אתה יכול להיות בסכנה אם אתה מסתמך על דפדפן אמיץ בלבד כדי לשמור על ביטחון מקוון.

כאן נכנס VPN. בונה על בסיס איתן של דפדפן אמיץ, VPN רב עוצמה מספק אנונימיות מלאה באופן מקוון, ואפילו ישמור על המיקום הפיזי שלך מוסתר.

בכל פעם שאתה באמצעות רשת או שרת לא מאובטח - בבית, בעבודה או ברשת Wi-Fi ציבורית - אתה יכול להיות במעקב וממוקד על ידי מישהו עם גישה לרשת ההיא. הם יכולים גם להשתמש בשרת שלך כדי לגלות את כתובת ה- IP שלך ואת המיקום המדויק שלך. כך שגם עם דפדפן אמיץ, יש סכנה פוטנציאלית רבה. 

VPN משתמש הצפנה חדישה בדרגה צבאית כדי לארוז את התעבורה באינטרנט במנהרה נסתרת בכל רשת שהיא. בכך שאפשר לך התחבר לאינטרנט באמצעות שרת מאובטח מחוץ לרשת שלך, אתה נהנה מפרטיות מקצה לקצה. עם כלים נוספים כמו מתג הרג אוטומטי, מובטח לך גם אם ה- VPN נתקל בבעיה, אתה תישאר חבוי ובטוח. 

זה רק קצה הקרחון כשמדובר בטכנולוגיית VPN והשימושים בה, נסביר להלן. התקן VPN במכשיר שלך וזה יקרה שפר את כלי הפרטיות המובנים של דפדפן אמיץ מעבר להשוואה. 

השתמש בדפדפן אמיץ עם NordVPN!

זה לא הכל ש- VPN יכול לעשות

לאחר ששילבת דפדפן אמיץ ו- VPN, תעשה זאת ליהנות מאינטרנט מהיר יותר, אנונימי וחסר גבולות.

VPN פרמיום מגיעים עם כלים מרשימים רבים לשיפור הפרטיות שלך. אלה לשמור על בטיחותך מפני מעקב אחר מפרסמים, פושעי רשת, מעקב ממשלתי ואפילו ספק שירותי האינטרנט שלך.. על ידי חיבור לשרת מאובטח מחוץ למדינת מולדתך, אתה גם לעקוף כל צנזורה ממשלתית ומגבלות תקשורתיות. 

התחברות לשרת מחוץ למדינתך פירושה גם שאתה יכול עקיפה גיאוגרפית מאת אתרי סטרימינג גדולים כמו נטפליקס. אתה מקבל גישה בלתי מוגבלת לכל האינטרנט, בכל מקום בו אתה נמצא בעולם. 

לבסוף, למרות השימוש ברוחב הפס שלך, VPN טוב למעשה הופך את האינטרנט שלך למהיר יותר. על ידי הסתרת אתרים שאתה מבקר בהם, ספק האינטרנט שלך ייחסם מהאטה מכוונת של חיבור האינטרנט שלך.

זה בעיה נפוצה אם אתה זורם או מוריד תוכן באופן קבוע, או נהנה לשחק במשחקים מרובי משתתפים ברשת. 

לא כל VPN יכול לספק הסטנדרט לפרטיות שאתה מחפש אם אתה משתמש בדפדפן אמיץ. אתה צריך כזה שישאיר אותך מוסתר באופן מקוון מבלי להאט את האינטרנט שלך. בחרנו את 5 הטובים ביותר.

השתמש בדפדפן אמיץ עם NordVPN!

חמשת ה- VPN הטובים ביותר לדפדפן אמיץ

1.NordVPN

nordvpndevices_optimized

NordVPN הוא הכללי ה- VPN הגבוה ביותר בעולם, והפופולרי ביותר בקרב הקוראים שלנו. עם יותר מ -5,700 שרתים ברחבי העולם אתה יכול דפדף באינטרנט עם פרטיות מלאה ומהיר מהיר. 

עם מאפייני אבטחה מובילים בתעשייה, NordVPN שומר עליך מפני פריצות, מעקב וכל סכנה מקוונת אחרת. הצפנת AES-256, מדיניות קפדנית ללא יומני, מתג הרג אוטומטי והגנת דליפות DNS הם רק כמה מהכלים העומדים לרשותך כשאתה נרשם ל- NordVPN.

שלב את תכונות הפרטיות המובנות של הדפדפן האמיץ עם NordVPN, עם ערבות 30 יום ללא כספי ללא סיכון, ותתפלאו מההבדל שהוא עושה.

NordVPN יכול לבטל את החסימה של:

 • נטפליקס, HBO, הולו, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ו- Sling TV.

תומך בטרנינג:

 • כן, שרתי מומחיות P2P זמינים.

NordVPN עובד במכשירים אלה:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ו- Firefox. זה תואם גם לנתבים.

נסה את NordVPN ללא סיכון עכשיו!

2. ExpressVPN

ExpressVPN - vpnMentor

אם המהירות היא הדאגה הגדולה ביותר שלך, ExpressVPN הוא הבחירה המושלמת. זה ה- VPN המהיר ביותר בעולם. לא זו בלבד שתשמור על בטיחותך ברשת, אלא ExpressVPN תעשה זאת לפוצץ אותך כמה מהר זה הופך את חיבור האינטרנט שלך.

כל ExpressVPN שרתים המותאמים למהירות, ביותר מ -160 מיקומים ברחבי העולם, מלאים בכלי אבטחה מהשיעור הטוב ביותר מציעים רוחב פס בלתי מוגבל. אתה יכול להזרים ולהוריד בבטחה תוכן רב ככל שרוצה ליבך, ולבלות שעות במשחקים האהובים עליך.

קל לראות מדוע משתמשים אמיתיים אוהבים VPN זה.  בדוק זאת בעצמך, ללא סיכון, עם א ערבות 30 יום הכסף בחזרה. 

ExpressVPN יכול לבטל את החסימה של:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN ו- BBC iPlayer.

תומך בטרנינג:

 • כן, כל השרתים תומכים בפעילות P2P.

ExpressVPN עובד במכשירים אלה:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ו- Firefox. הוא מציע גם אפליקציה לשימוש עם נתבים מסוימים.

נסה כעת ExpressVPN נטול סיכון!

3. CyberGhost

התקני CyberGhost

מבוסס על ביקורות רבות של קוראים חיוביים, CyberGhost הוא אחד ה- VPN הפופולריים ביותר להגנה על מספר מכשירים בו זמנית. אתה יכול הגן על עד 7 מכשירים בבת אחת, וליצור פרופיל משתמש עבור לחץ על הגדרת לחיצה אחת על כל אחד. זה גורם להתקנת CyberGhost במספר מכשירים מהיר, ללא כאבים ולא מסובך.

לאחר שהתקנת את CyberGhost בכל מכשיר, אתה מקבל את היתרונות של אבטחה אטומית, עדכנית וגישה ל למעלה מ -3,900 שרתים ב- 60+ מדינות. אלה בנויים למהירות, פרטיות ואנונימיות מלאה באינטרנט.

CyberGhost מציעה גם אחת מתקופות הניסיון הנדיבות ביותר. משתמשים חדשים מקבלים אחריות להחזר הכסף למשך 45 יום כשהם נרשמים, עם ניסויים בחינם למשתמשי iOS ו- Android.

CyberGhost יכול לבטל את החסימה של:

 • פרופיל סטרימינג ייעודי עם שרתים המותאמים ל: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN, ואחרים..

תומך בטרנינג:

 • כן; פרופיל ייעודי מציג מדינות ומספר משתמשים.

CyberGhost עובד במכשירים אלה:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux ו- Chrome.

נסה כעת CyberGhost נטול סיכון!

4. Surfshark

מכשירי Surfshark

עם ספריית שרתים הצומחת במהירות וסוויטה מרשימה ברצינות של כלי פרטיות הניתנים להתאמה אישית, Surfshark הוא VPN קטן שאורז אגרוף ענק.

לצד מאפייני אבטחה סטנדרטיים כמו הצפנת AES-256, מתג להרוג אוטומטי ופרוטוקולי IKEv2 / IPSec, Surfshark מציעה למשתמשים מגוון רחב של כלים נוספים. עם מובנה ב- adblocker, מצבי VPN מותאמים אישית, 'מצב הסוואה', ועוד ועוד, אתה יכול להתאים בקלות את Surfshark לצרכי הפרטיות הספציפיים שלך.

החשוב מכל, מספקת Surfshark הגנה על מכשירים ללא הגבלה בחשבון יחיד. אתה יכול להתקין אותו ללא סיכון, על מכשירים רבים ככל שאתה צריך, עם ערבות 30 יום הכסף בחזרה. קרא את הסקירה המלאה שלנו כדי לראות מדוע אנו חושבים ש- Surfshark אינו נכוןהוא כוכב ה- VPN העולה.

Surfshark יכול לבטל את החסימה:

 • נטפליקס, הולו, CBS, ESPN, Amazon Prime Video, ואחרים.

תומך בטרנינג:

 • כן, כל השרתים תומכים בפעילות P2P.

Surfshark פועל במכשירים אלה:

 • Windows, macOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome ו- Firefox.

נסה כעת Surfshark ללא סיכון!

5.PrivateVPN

התקני PrivateVPN

PrivateVPN הוא בחירה ידידותית לתקציב למתחילים ב- VPN. ספק זה יודע ש- VPNs יכולים להיראות מסובכים ומבלבלים למשתמשים חדשים. אז הם מציעים א פיתרון פשוט עם רמת מדהימה של טיפול ללקוחות 24/7. 

לפני שאתה אפילו מתקין את ה- VPN, אתה יכול לבחור להיות מודרך בכל שלב על ידי סוכן תמיכה חי. אחרי התקנה קלה, 60 שניות, תיהנו מאותה רמה של אבטחה ופרטיות משופרת המוצעת מכל VPN ברשימה זו. ל- PrivateVPN שרתים מאובטחים ב- 60 מדינות, מבטיחים גלישה מהירה בכל מקום בעולם.

השתמשו ב- ערבות 30 יום הכסף בחזרה כדי לראות מדוע PrivateVPN כן פופולרי בקרב קוראינו. 

PrivateVPN יכול לבטל את החסימה של:

 • נטפליקס, הולו, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video ו- BBC iPlayer.

תומך בטרנינג:

 • כן, כל השרתים תומכים בפעילות P2P; רשימת השרתים המותאמים ל- P2P הזמינים דרך האפליקציה.

PrivateVPN עובד במכשירים אלה:

 • Windows, macOS, Android ו- iOS.

נסה כעת PrivateVPN נטול סיכון!

סיכום

המעבר לדפדפן אמיץ הוא צעד גדול וחשוב בהגברת הפרטיות שלך באופן מקוון. למרות זאת, יש לזה מגבלות.

בכל פעם שאתה משתמש ברשת אינטרנט לא מאובטחת אתה נמצא בסיכון, אפילו עם דפדפן מאובטח. 

שילוב VPN עם כלי הפרטיות המובנים של דפדפן אמיץ, הנתונים, התנועה, המיקום והזהות שלך יהיו מוגן על ידי קיר אטום של אבטחה רב שכבתית.  להשתמשאחריות החזר הכספי של NordVPN למשך 30 יום לראות בעצמך.

נסה את NordVPN ללא סיכון עכשיו!

לקריאה נוספת

כדי לעזור לך להחליט איזה VPN מתאים לך, בחרנו את העסקאות והקופונים הטובים ביותר ב- VPN שקיימים.

גישה לנטפליקס היא אחד השימושים הפופולריים ביותר עבור VPN. אבל רק הטובים ביותר יעבדו, אז בדוק תחילה את ההמלצות שלנו.

אם אתה חובב משחקים ברשת, אתה זקוק ל- VPN חזק ומהיר כדי לשמור על בטיחותך. בחרנו את החמישייה המובילה. 

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me