5 VPNs הטובים ביותר לקובה – לבטיחות, סטרימינג ומהירויות בשנת 2020


קובה צברה מוניטין לאורך השנים כמדינה עם כמה מגישות האינטרנט הגרועות בעולם. אתגרי האינטרנט במדינה נובעים בחלקם מחוסר תשתיות.

עם זאת, גם האקלים הפוליטי של קובה מילא תפקיד גדול. לממשלת קובה היסטוריה ארוכה של צנזורה של אזרחיה והגבלת גישה למידע. האינטרנט אינו יוצא מן הכלל.

החוק הקובני מאפשר רק חופש דיבור כל עוד הוא תואם את יעדי החברה הסוציאליסטית. הממשלה עוקבת מקרוב אחר כל משתמשי האינטרנט שמתחברים דרך שרתים קובניים. אתרים שהם ביקורתיים כלפי קובה או המפלגה הסוציאליסטית חסומים.

מפחיד עוד יותר הוא שעל פי החוק הקובני אתה יכול לקבל עד 20 שנות מאסר אם הממשלה תראה אותך עושה כל פעילות שלדעתם מאיימת על החברה הסוציאליסטית.

עם היוזמה האחרונה של קובה להרחיב את הגישה לאינטרנט, מציאת VPN טוב לשימוש בקובה חשובה מתמיד.

בין אם אתה אזרח קובני או סתם מבקר במדינה, VPN איכותי הוא הדרך היחידה לוודא שחיבור האינטרנט שלך בקובה בטוח, מאובטח ואנונימי. זה יכול גם לאפשר לך לעקוף צנזורה ממשלתית וחסימה גיאוגרפית.

להלן חמש VPNs לבחירה שישחררו אתכם מניטור ממשלתי ויאפשרו לכם גישה לאינטרנט ללא צנזורה בקובה..

VPNs הטובים ביותר לקובה - סיכום קצר

 1. NordVPN בנוסף להיותו קל לשימוש, NordVPN מציע כמה מהאבטחה הטובה ביותר בשוק. ההצפנה מהשורה הראשונה מבטיחה כי פעילות האינטרנט שלך נקייה מניטור ממשלתי.
 2. ExpressVPN בקובה, חשוב לבחור VPN שלא יוסיף פיגור נוסף. VPN אקספרס היא אפשרות נהדרת בגלל המהירות הגבוהה והביטחון המשובח שלה.
 3. CyberGhost עם האבטחה וההצפנה מהמעלה הראשונה, CyberGhost מחויבת לשמור על פרטיותך. הוא מציע ממשק קל לשימוש ויכול לעקוף אפילו את חוסמי ה- VPN הקשים ביותר.
 4. כריש גולש עם מהירויות גבוהות וחוסם מובנה של מודעות ותוכנות זדוניות, Surfshark מציע את כל מה שאתה צריך כדי לגשת לאינטרנט בבטחה בקובה..
 5. PrivateVPN VPN זה יעניק לך את הביטחון והפרטיות החזקים הדרושים לך בכדי לגשת לאינטרנט בקובה מבלי להאט אותך. יש לו גם שירות מרוחק שיעזור לכם בהתקנה.

נסה את NordVPN עכשיו!

מה עליך לחפש ב- VPN לקובה

בחירת VPN לשימוש בקובה שונה ממדינות רבות אחרות. באופן כללי, תרצה למצוא ספק VPN שמארח שרתים במדינה בה אתה נמצא מכיוון שיוביל לחיבור המהיר ביותר. אבל ההפך הוא הנכון למעשה כשאתה ניגש לאינטרנט בקובה.

באמצעות VPN ממדינה מחוץ לקובה יאפשר לך עוקפים את הגאוגרפים של קובה ומשחררים אותך מצנזורה ממשלתית של האינטרנט. לחיבור המהיר והמהימן ביותר, כדאי לחפש VPN עם שרתים מחוץ לקובה אך בקרבת מקום.

אם אינך מכיר את תהליך הגישה לאינטרנט בקובה, נסקור זאת בקצרה.

כל שירותי האינטרנט בקובה ניתנים על ידי ETSECA, חברת טלקום בבעלות המדינה. אינטרנט אלחוטי מוצע תחת שם המותג "Nauta."

הדרך היחידה לתיירים ולרוב התושבים להיכנס לרשת היא לנסוע למשרד ETSECA ולרכוש כרטיס שריטה. הכרטיסים כוללים כניסה וסיסמה בהם ניתן להשתמש כדי לגשת למתחם Wi-Fi ציבורי למשך פרק זמן מוגבל. הם עולים כ -2 $ לשעה.

החיבור איטי ביותר, במיוחד בהשוואה למה שרוב התיירים רגילים אליו. אפילו אפליקציות פשוטות יחסית כמו Messenger Messenger עשויות להיות איטיות מנשוא עד 1 מגהביט לשנייה.

זה לא מספיק לשירות מהיר ואמין, במיוחד כשאתה משתף את נקודה חמה Wi-Fi עם אנשים רבים אחרים. לשם השוואה, בארצות הברית ניתן לצפות למהירות חיבור ממוצעת של 18.7 מגהביט לשנייה.

קשה לדעת עד כמה בדיוק מסנן ממשלת קובה את התוכן כי פשוט אין מספיק נתונים בנקודת זמן זו. למרות שקובה לא נראה כי קובה חוסמת או מצנזרת את מרבית האתרים הגדולים, חשוב לזכור זאת הממשלה שומרת לעצמה את הזכות לפקח על כל השימוש באינטרנט.

קובה שומרת לעצמה את הזכות החוקית לצנזר כל מידע הנוגד את הממשלה או את סדר היום הסוציאליסטי. זה לא צחוק. השלטון מאיים באופן קבוע ואף סוהר על אנשים שמדברים פוליטית, לפעמים גם כשהם עשו זאת בלי כוונה.

זו הסיבה שלא מומלץ לאף אחד לגשת לאינטרנט בקובה ללא VPN. בפרט קובה אינה מדינה בה כדאי לנסות להסתדר עם VPN חינמי או באיכות נמוכה.

VPN איכותי יכול לאפשר לך לעשות זאת עקיפת צנזורה ממשלתית על ידי חיבור מאובטח דרך שרת מחוץ לקובה. זו הדרך היחידה לוודא שתוכלו לגשת לאתרים המועדפים עליכם בקובה.

VPN יכול גם להצפין את הנתונים שלך ולוודא שפעילות האינטרנט שלך פרטית ואנונימית. ככה אתה לא צריך לדאוג הממשלה עוקבת אחר דבריך בזמן שאתה מדבר עם חברים ובני משפחה ברשת.

ה- VPNs הטובים ביותר לקובה

1. NordVPN

התקני NordVPN

NordVPN הרוויח מוניטין ראוי היטב בגלל אמצעי האבטחה הקשוחים והיכולת החלקה לעקוף צנזורה וחוסמים גיאוגרפיים. VPN זה ישמור על פעילות האינטרנט שלך מאובטחת ואנונימית על ידי שינוי כתובת ה- IP שלך והצבת הצפנת 2048 סיביות בלתי ניתנות לתנועה שלך.

ה תכונות בטיחות שאין כמוהן של המערכת של NordVPN כוללות מדיניות ללא יומן, מתג להרוג ו- מספר רמות של פרוטוקולי אבטחה לבחירה, כולל VPN כפול ו- Onion Over VPN כדי לשמור עליך אנונימי לחלוטין ובלתי ניתן לזיהוי.

רשת NordVPN מסוגלת לכוון אותך דרך אחד מ -5,100 השרתים שלהם מחוץ לקובה, לשחרר אותך ממחסומים גיאוגרפיים ממשלתיים. הם מארחים 41 שרתים במיאמי, שזה אחד המיקומים הטובים ביותר שאפשר להתחבר אליהם בגלל כמה זה קרוב לקובה.

אתה יכול גם להתחבר עד 6 מכשירים בבת אחת עם מנוי אחד בלבד, מבלי לאבד מהירות. זה יכול להועיל כשאתה מנסה להתחבר במהירות למוקד Wi-Fi ציבורי צפוף בקובה.

אם אתה עדיין לא משוכנע, NordVPN מציע ללא סיכון ערבות 30 יום הכסף בחזרה. זהו אחד מאותם VPN ששווה בהחלט לנסות בכל מצב, אך כדאי במיוחד לקחת בחשבון אם אתם מתכננים להשתמש באינטרנט בקובה. בגלל המצב הפוליטי, אתה באמת רוצה לוודא שאתה מקבל VPN שהוא הטוב מהטוב ביותר כדי להבטיח את פרטיותך ובטיחותך.

NordVPN יכול לבטל את החסימה:

 • נטפליקס, HBO, הולו, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ו- Sling TV.

תומך בטרנינג:

 • כן, שרתי מומחיות P2P זמינים.

NordVPN עובד במכשירים אלה:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ו- Firefox. זה תואם גם לנתבים.

קבל את NordVPN עכשיו!

2. ExpressVPN

התקני ExpressVPN

ExpressVPN מוביל את הענף ב מהירות. זהו שיקול חשוב במיוחד בעת בחירת VPN לקובה, מכיוון שחיבור האינטרנט שם כבר איטי עד כדי כך שכל הורדת מהירות נוספת תהפוך את חיבור האינטרנט שלך לבלתי שמיש למדי..

סיבה נוספת לבחור ב- ExpressVPN בקובה היא שהממשק הקל לשימוש מאפשר לך לבחור במהירות מיקום שרת על פניו. 94 מדינות נתמכות על ידי עיר ספציפית. זה יאפשר לך להתחבר בקלות לשרת במיאמי, שזו האופציה הטובה ביותר שלך כדי למנוע איבוד מהירות.

מהירות אינה הדבר היחיד שתקבל עם ExpressVPN. VPN זה מציע גם מאפייני אבטחה תחרותיים, כולל מדיניות ללא יומני קפדנית ומתג להרוג שתפסיק את חיבור האינטרנט שלך באופן מיידי אם ה- VPN ינתק. זה בהחלט יהיה מועיל בעת השימוש באינטרנט הלא סדיר של קובה ויבטיח שאתה מוגן מפני פיקוח ממשלתי בכל עת.

ExpressVPN מציע א ערבות 30 יום הכסף בחזרה, ואם אתה משתמש בנייד אתה יכול גם לנצל את ה- ניסיון חינם למשך 7 ימים. יש מגבלת 5 מכשירים למנוי, אך אתה מקבל גם את היתרון של תמיכה בצ'אט חי 24/7 ללא תשלום נוסף. תמיכת לקוחות נהדרת היא רק אחת הסיבות הרבות ש- ExpressVPN הוא מועדף מעריצים עקבי.

ExpressVPN יכול לבטל את החסימה של:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN ו- BBC iPlayer.

תומך בטרנינג:

 • כן, כל השרתים תומכים בפעילות P2P.

ExpressVPN עובד במכשירים אלה:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ו- Firefox. הוא מציע גם אפליקציה לשימוש עם נתבים מסוימים.

קבל ExpressVPN עכשיו!

3. CyberGhost

התקנים מרובים

בעוד השירות של CyberGhost מגיע אפשרויות קבועות מראש קלות לשימוש לבחור מבין, דבר אחד שהופך את זה לבחירה נהדרת לשימוש בקובה הוא מגוון רחב של אפשרויות משתמש מתקדמות. בטיחות ואנונימיות הם דאגה כה גדולה בזמן הגישה לאינטרנט בקובה, כך שהחופש להתאים אישית את פרוטוקולי האבטחה שלך על עד 7 מכשירים הוא יתרון גדול.

CyberGhost מציעה קידוד AES-256 - יחד עם OpenVPN, L2TP / IPsec ו- PPTP - כדי להגן על פעילות האינטרנט שלכם מפני פיקוח ממשלתי. תכונות האבטחה כוללות גם מתג להרוג אוטומטי והגנה מפני דליפות DNS כדי לשמור על כתובת ה- IP שלך מוסתרת לחלוטין בכל עת.

בנוסף לזה מהירויות גבוהות, אבטחה חזקה ו ביקורות משתמשים חיוביות בעקביות, CyberGhost מציעה גם א ניסיון חינם למשך 7 ימים ומרשים אחריות להחזר הכסף למשך 45 יום. מארחי CyberGhost 43 שרתים בעיר מיאמי בלבד, ומקלה עליך לבחור את מיקומך כדי לוודא שאתה משיג את המהירויות האפשריות ביותר תוך כדי שימוש באינטרנט בקובה.

CyberGhost יכול לבטל את החסימה של:

 • פרופיל סטרימינג ייעודי עם שרתים המותאמים ל: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN, ואחרים..

תומך בטרנינג:

 • כן; פרופיל ייעודי מציג מדינות ומספר משתמשים.

CyberGhost עובד במכשירים אלה:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux ו- Chrome.

השג את CyberGhost עכשיו!

4. גולש

5 VPNs הטובים ביותר לקובה - לבטיחות, סטרימינג ומהירויות בשנת 2020

Surfshark ישמור על פעילות האינטרנט שלך בלתי ניתן לגילוי לחלוטין כשאתה בקובה.

משתמשים מתרשמים בעקביות מפרוטוקולי האבטחה העליונים שלה. VPN זה מבטיח את פרטיותך ובטיחותך באמצעות קידוד 256 סיביות, מתג להרוג ומדיניות ללא יומני קפדנית. זה כולל א חוסם מובנה של מודעות, גשש ותוכנות זדוניות עם כל האפליקציות שלו.

למרות ש- Surfshark מפעילה רשת שרתים קטנה יחסית, היא יכולה בקלות לעקוף חסימות גיאוגרפיים וצנזורה. המינוי כולל חיבורי מכשירים סימולטניים ללא הגבלה. הוא מציע א ערבות 30 יום הכסף בחזרה ו ניסיון חינם למשך 7 ימים למשתמשי אנדרואיד.

Surfshark יכול לבטל את החסימה:

 • נטפליקס, הולו, CBS, ESPN, Amazon Prime Video, ואחרים.

תומך בטרנינג:

 • כן, כל השרתים תומכים בפעילות P2P.

Surfshark פועל במכשירים אלה:

 • Windows, macOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome ו- Firefox.

השג עכשיו את Surfshark!

5. PrivateVPN

מכשירים פרטיים

החשש החשוב ביותר בעת השימוש באינטרנט בקובה הוא הבטיחות, וזו הסיבה שהמחויבות של PrivateVPN אליו שמירה על פרטיותך הופך אותה לבחירה נהדרת עבור קובה. VPN זה מציע הצפנה של 2048 סיביות בהגנה על AES-256, וכולל את כל החשובים תכונות אבטחה שמשתמשים אוהבים, כמו מדיניות ללא יומן, הגנת דליפות IPv6 ומתג להרוג אוטומטי.

תכונה ייחודית של PrivateVPN שעשויה להועיל בקובה היא מערכת התמיכה בלקוחות TeamViewer. אם במקרה נתקלת בבעיות במהלך התקנת VPN זה, שירות זה יסייע לך מרחוק. PrivateVPN מציע גם א ניסיון חינם למשך 7 ימים ו ערבות 30 יום הכסף בחזרה.

מנוי יחיד מגיע עם גישה עבור 6 מכשירים סימולטניים. למרות של PrivateVPN 80+ שרתים יתכן שלא יתחרו בכמה מהשמות הגדולים האחרים, הם מציעים מיקום שרת בעיר מיאמי, וזו בחירה טובה עבור אנשים בקובה לעקוף את חסימות הגאווה של הממשלה מבלי להקריב את המהירות.

PrivateVPN יכול לבטל את החסימה של:

 • נטפליקס, הולו, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video ו- BBC iPlayer.

תומך בטרנינג:

 • כן, כל השרתים תומכים בפעילות P2P; רשימת השרתים המותאמים ל- P2P הזמינים דרך האפליקציה.

PrivateVPN עובד במכשירים אלה:

 • Windows, macOS, Android ו- iOS.

קבל PrivateVPN עכשיו!

סיכום וקריאה נוספת

הממשלה הקובנית שליטה קפדנית בחופש הביטוי ובקרה מתמדת להפוך את ה- VPN למכרחי במדינה זו, ולא רק לאופציה. פשוט לא כדאי להסתכן בכך שאינך מוגן על הפעילות המקוונת שלך.

למרבה המזל, ישנם VPNs באיכות גבוהה שיכולים מבטיחים את פרטיותך, בטיחותך ואנונימיותך. כל השירותים שאנו ממליצים עליהם נבדקים ביסודיות ואמינים במיוחד, כך שתוכלו להיות בטוחים כי הפעילות המקוונת שלכם בקובה היא מאובטחת וחסרת בעיות ככל האפשר. ה- VPN הנכון לצרכים שלך יאפשר לך לעקוף בקלות חסימות גיאוגרפיים וצנזורה ממשלתית בקובה תוך הקפדה על פרטיותך ובטיחותך.

המומחים שלנו מנוסים בתקציב, ריכזו עבורכם רשימה של מיטב העסקאות והקופונים ל- VPN חוסך לך כסף בשירותך.

קבל את NordVPN עכשיו!

אולי גם תאהב:

 • כיצד להשיג כתובת IP של קובה מכל מקום
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me