5 VPNs הטובים (והבטוחים ביותר) עבור Usenet שעובדים באמת בשנת 2020

האח הגדול של האינטרנט שכולנו מכירים ואוהבים, ל- Usenet עדיין יש חסידים נאמנים רבים.

Usenet היא התפתחות שקטה מאז השקתה בשנת 1979 בחירה פופולרית עבור מיליוני אנשים המחפשים חילופי רעיונות בחינם באמצעות קבוצות דיון, פורומים פתוחים, שיתוף קבצים והורדות ללא הגבלה.

הפלטפורמה המשיכה להתעדכן בשינויים גדולים בטכנולוגיית האינטרנט ונשארת בחירה בטוחה. אבל כמו כל הפלטפורמות המקוונות, ישנם כמה חששות בנושא פרטיות ובטיחות ב- Usenet.

על ידי שילוב Usenet עם VPN. אתה יכול לגשת לכל החלקים הטובים ביותר ב- Usenet, מבלי לדאוג לפרטיות, לדליפות נתונים או לנושאים משפטיים.

מדריך מהיר - VPNs הטובים ביותר עבור Usenet

1.NordVPN:הבחירה הפופולרית ביותר בקרב קוראינו, ו- VPN המדורגת הגבוה ביותר שלנו, NordVPN מציעה את חבילת ה- VPN המלאה ביותר הקיימת.

2. ExpressVPN:ה- VPN המהיר ביותר בשוק, ExpressVPN מתהדר גם בפרטיות ברמה הטובה ביותר, בשילוב עם שרתים ב -160 מיקומים.

3.CyberGhost: כשאתה רוצה להגן על מספר מכשירים, שקול את CyberGhost. זה הופך את התקנת ה- VPN במספר מכשירים לפשוטה ומהירה.

4. Surfshark: הכוכב העולה של עולם ה- VPN, החדש המרשים הזה מציע ערך יוצא דופן וסוויטה מרשימה של כלים VPN הניתנים להתאמה אישית.

5.PrivateVPN: עם התחלויות VPN בחשבון, PrivateVPN מציע פיתרון פשוט, זול ויעיל.

גש ל- Usenet באמצעות NordVPN Now!

מדוע אתה זקוק ל- VPN ל- Usenet

הושק בשנת 1979, ל- Usenet היה פוטנציאל להוביל את עידן האינטרנט. עם זאת, אנשים רבים מצאו שהוא מורכב מדי והאינטרנט - האינטרנט שכולנו משתמשים בו הפך לפופולרי יותר.

גישה ל- Usenet ושימוש בתכונות הרבות שלה דורש שיתוף של מידע אישי רב שניתן לעקוב אחריו בחזרה אליך. Usenet רושם חלק ניכר ממידע זה, יחד עם פעילות החיפוש ב- Usenet, ושומר עליו בתיק ללא הגבלת זמן. 

מכיוון ששיתוף והורדת קבצים בפורמט NZB של Usenet הפך לאחת הפעילויות הפופולריות ביותר ברשת, זה יכול למשוך את תשומת ליבם של הרשויות בגין הפרת זכויות יוצרים ופשעים אחרים. משתמשים המחפשים באופן גלוי אחר הורדות קבצים באתר Usenet מכניסים את עצמם פנימה סכנה משפטית פוטנציאלית רבה.   

אנשים רבים חושבים שהצפנת ה- SSL המובנית של Usenet מספיקה כדי להסתיר את פעילות החיפוש וההורדה שלהם, אך זה לא נכון.

אתרי אינטרנט דיווחו על איתור יומני Usenet ישנים בגוגל, שנמצאים מעל 20 שנה. באותה תקופה, הפרטיות של Usenet הייתה עדכנית. אולם כעת הטכנולוגיה המשיכה ו המידע הפרטי של המשתמשים מלפני עשרות שנים זמין באופן גלוי. 

זו הדוגמא המושלמת לסיבה אתה זקוק ל- VPN ככלי פרטיות נפרד בזמן שאתה עושה הכל ברשת משותפת כמו Usenet או האינטרנט.

על ידי גישה ל- Usenet דרך VPN, במיוחד אחת עם מדיניות קפדנית ללא יומנים, אתה ודא שכל הפעילות שלך מוסתרת ואתה בטוח מפני סכנה חוקית. 

VPN מצפין את כל הנתונים העוברים ברשת שלו, כולל היסטוריות חיפוש והורדות. זה יכול אפילו להסתיר שאתה ניגש ל- Usenet. הפעילות היחידה הגלויה בפני גורמים חיצוניים היא זו התחברת ל- VPN - כל מה שאתה עושה אחרי זה הוא פרטי. 

Usenet גם חסום גיאוגרפי בהרבה מקומות. VPN מאפשר לך לעקוף מגבלות גיאוגרפיות אלה על ידי חיבורך לאינטרנט באמצעות שרתים מאובטחים ברחבי העולם. אם האזור שלך מגביל את Usenet, השתמש ב- VPN כדי לגשת לשרת במדינה אחרת.

זה לא הכל ש- VPN יכול לעשות

יתרונות הפרטיות והביטחון הנוספים ש VPN מביא ל- Usenet חלים על כל מה שאתה עושה באופן מקוון.

בעת השימוש באינטרנט, אתה עומד בפני אינספור איומים ומכשולים שלרוב נשארים מוסתרים, אבל עדיין מסוכן. VPN מגן עליך מפני האיומים ועוזר לך לעקוף את המכשולים.

מעקב אחר הפעילות המקוונת שלך נפוץ בכל הדפדפנים, הפלטפורמות, האפליקציות וספקי שירותי האינטרנט. אפשר להשתמש בזה להונות אותך, לתפעל אותך, לתקוף אותך עם תוכנות זדוניות ועוד הרבה.

VPNs משתמשים בהצפנה בדרגה צבאית ובכלי אבטחה מובילים אחרים בתעשייה כדי לשמור על ביטחון, מוסתר ואנונימי באופן מקוון. אפילו המיקום הפיזי שלך, משהו שניתן לאתר בקלות, הוא פרטי.

זה אומר חוויה מקוונת בטוחה יותר, פרטית יותר ובסופו של דבר מהנה יותר עבור כל משתמש VPN.

עקיפת מגבלות גיאוגרפיות גם לא חל רק על Usenet. על ידי חיבור לאינטרנט באמצעות שרתי VPN מאובטחים, אתה לקבל גישה ל'אינטרנט ללא גבולות '. אתה יכול לגשת להגבלות תוכן באתרים פופולריים כמו Netflix, אך גם כן הימנעות מצנזורה ממשלתית.

גישה לאינטרנט ברשת VPN, בין אם זה Usenet או האינטרנט העולמי, תעשה זאת שפר את כל ההיבטים של חייך המקוונים. רק תזכרו את זה לא כל VPN יכול לספק את היתרונות שמנינו כאן.

אתה זקוק ל- VPN חזק עם אבטחה אטומה ומדיניות פרטיות קפדנית.

חמשת ה- VPN הטובות ביותר עבור Usenet

1.NordVPN

5 VPNs הטובים (והבטוחים ביותר) עבור Usenet שעובדים באמת בשנת 2020

NordVPN הוא ה- VPN הפופולרי ביותר בקרב קוראינו והבחירה המושלמת עבור משתמשי Usenet המודעים לפרטיות.

זה מציע אבטחה מובילה בתעשייה, כולל הצפנת AES-256, תמיכה בפרוטוקולי OpenVPN ו- IKEv2 / IPSec, מדיניות אי-יומני קפדנית., ועוד הרבה. עם למעלה מ 5,700 שרתים ב- 60+ מדינות, NordVPN ישמור אותך בטוח, מוסתר ובטוח בכל מקום בעולם.

NordVPN מגבה את האבטחה הזו ברמה העולמית באמצעות כלים חסרי גיאוגרפיקה ללא תחרות, אפליקציות קלות לשימוש ומהירות גלישה והורדה מהירה של ברקים. נסה זאת בעצמך ללא סיכון, ערבות 30 יום הכסף בחזרה. 

NordVPN יכול לבטל את החסימה של:

 • נטפליקס, HBO, הולו, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ו- Sling TV.

תומך בטרנינג:

 • כן, שרתי מומחיות P2P זמינים.

NordVPN עובד במכשירים אלה:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ו- Firefox. זה תואם גם לנתבים.

גש ל- Usenet באמצעות NordVPN Now!

2. ExpressVPN

התקני ExpressVPN

ה- VPN המהיר ביותר בעולם, ExpressVPN מושלם לשיתוף והורדת קבצים ב- Usenet. עם שרתים המותאמים למהירות ביותר מ -160 מיקומים ברחבי העולם, לעולם לא תצטרך לדאוג שהחיבור שלך יאט כשאתה נמצא ברשת.

מהירות סופר מהירה לא אומרת ש- ExpressVPN הקריב את האבטחה והערך. ספק זה מציע למשתמשים כלי פרטיות אטומים ומודרניים ביותר עד חמישה מכשירים בו זמנית. בשילוב עם נתב VPN מיוחד, מנוי ExpressVPN יחיד יכול להגן על כל הרשת הביתית שלך. 

הקוראים שלנו אוהבים VPN זה בזכות האפליקציות המהירות, האבטחה והקלות לשימוש שלה. משתמשים חדשים מקבלים ערבות 30 יום הכסף בחזרה, כך שתוכלו לבדוק זאת ללא סיכון.

ExpressVPN יכול לבטל את החסימה של:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN ו- BBC iPlayer.

תומך בטרנינג:

 • כן, כל השרתים תומכים בפעילות P2P.

ExpressVPN עובד במכשירים אלה:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ו- Firefox. הוא מציע גם אפליקציה לשימוש עם נתבים מסוימים.

גש ל- Usenet באמצעות ExpressVPN עכשיו!

3. CyberGhost

התקני CyberGhost

CyberGhost הוא אחד ה- VPNs האמינים והנוחים ביותר שקיימים, במיוחד עבור הגנה מרובת מכשירים. זה מגן עד שבעה מכשירים בו זמנית, עם חשבון משתמש הניתן להתאמה אישית ל- שתף את הגדרות ה- VPN שלך בכל מכשיר ברשת שלך.

עם 6,000+ שרתים פרוסים ברחבי העולם, CyberGhost מספק פרטיות מלאה בכל מקום בעולם. א מדיניות אי-יומני קפדנית, הצפנה בדרגה צבאית ומתג הרג אוטומטי מבטיחים פרטיות, ביטחון ואנונימיות. CyberGhost שמה את שמו, לא מתגלה אליו עקיפות גיאוגרפים עוקפים, צנזורה, והגבלות אינטרנט אחרות.

נצל את הנדיב של CyberGhost אחריות להחזר הכסף למשך 45 יום לראות מדוע יש לנו כל כך הרבה שבחים על ה- VPN הזה. 

CyberGhost יכול לבטל את החסימה של:

 • פרופיל סטרימינג ייעודי עם שרתים המותאמים ל: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN, ואחרים..

תומך בטרנינג:

 • כן, הפרופיל הייעודי מציג מדינות ומספר המשתמשים.

CyberGhost עובד במכשירים אלה:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux ו- Chrome.

גש ל- Usenet באמצעות CyberGhost Now!

4. Surfshark

מכשירי Surfshark

Surfshark צעיר בהרבה מ- Usenet, אך השניים עובדים יחד בצורה חלקה. מאז ההשקה, Surfshark עלתה במהירות בדירוג שלנו, וגברה 100s של מתחרים מבוגרים להפוך אחד ה- VPN הפופולריים ביותר בעולם.

קל לראות מדוע. לצד החבילה הסטנדרטית של כלי הפרטיות שציפית ב- VPN מובחר, Surfshark מציעה למשתמשים שלל מצבי והגדרות VPN הניתנים להתאמה אישית. אתה יכול לשנות זה כדי להתאים לצרכי ה- VPN המדויקים שלך, מהורדה ושיתוף קבצים, לעקיפת חסימות גיאוגרפיים ו- הזרמת מהיר של ברקים.

אפילו טוב יותר, VPN זה מציע הגנה על מכשירים ללא הגבלה במנוי יחיד. נסה את זה, ללא סיכון, עם א ערבות 30 יום הכסף בחזרה. 

Surfshark יכול לבטל את החסימה:

 • נטפליקס, הולו, CBS, ESPN, Amazon Prime Video, ואחרים.

תומך בטרנינג:

 • כן, כל השרתים תומכים בפעילות P2P.

Surfshark פועל במכשירים אלה:

 • Windows, macOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome ו- Firefox.

גש ל- Usenet עם Surfshark Now!

5.PrivateVPN

התקני PrivateVPN

ספק מתחיל וידידותי לתקציב, PrivateVPN מושלם אם אתה חדש ב- VPN.

PrivateVPN הוא אחד ה- VPN הידידותי למשתמש זמין. אפילו לפני התקנת האפליקציות שלהם, אתה נהנה מכך תמיכה חיה, חיה 24 שעות ביממה. זה מדריך אותך בכל שלב בדרך, מבטיח לך להישאר מוגן באופן מקוון בעת ​​השימוש ב- VPN זה.

פשטות לא אומרת ש- PrivateVPN חסר מהירות או ביטחון. עם שרתים מאובטחים ומותאמים למהירות ב- 50+ מדינות, הקוראים שלנו מספקים ביקורות חיוביות להפליא על PrivateVPN השתמשו ב התחייבות ללא 30 יום להחזר כספים ללא סיכון לראות בעצמך.

PrivateVPN יכול לבטל את החסימה של:

 • נטפליקס, הולו, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video ו- BBC iPlayer.

תומך בטרנינג:

 • כן, כל השרתים תומכים בפעילות P2P; רשימת השרתים המותאמים ל- P2P הזמינים דרך האפליקציה.

PrivateVPN עובד במכשירים אלה:

 • Windows, macOS, Android ו- iOS.

גש ל- Usenet באמצעות PrivateVPN עכשיו!

סיכום

אתה נמצא באתר Usenet מסיבה: אתה רוצה שתף רעיונות ותכנים בסביבה בטוחה, בטוחה ופתוחה.

אבל Usenet בלבד לא יעניק לך פרטיות מלאה ואנונימיות ברשת. כדי להשיג זאת, עליך לגשת ל- Usenet באמצעות VPN. להשתמש30 יום הכסף להחזר הכסף של NordVPN כדי לראות את ההבדל ש- VPN עושה ב- Usenet ובאינטרנט הרחב, ללא סיכונים.

לקריאה נוספת

עדיין אינך בטוח איזה VPN הכי מתאים לך? עקוב אחר המדריך שלנו לבחירת ה- VPN הנכון.

בדקנו ובדקנו 100s VPNs. כדי לעזור לך לבחור נכון, התבונן בעשרת הטובים ביותר.

אם אתה עדיין לא בטוח, בדוק את העסקאות המוחלטות ביותר ב- VPN באופן מקוון.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me