כיצד להזרים בקלות את ערוץ 7 אוסטרליה מכל מקום 2020

אם אתה אופי שנוסע לחו"ל או מעריץ של טלוויזיה אוסטרלית נהדרת בכל מקום בעולם, אין דבר יותר מעצבן מאשר להיתקל בהודעת שגיאה כמו לרוע המזל לא ניתן לגשת אל 7plus מחוץ לאוסטרליה.

לערוץ 7 באוסטרליה יש זכויות שידור בלעדיות לחלק מהכי הרבה מופעים אוסטרלים פופולריים, כולל 800 מילים, Home and Away, ואירועי ספורט גדולים כמו טניס פתוח אוסטרלי.

עם זאת, ברגע שהאפליקציה או האתר 7plus מזהים כי שלך כתובת ה- IP נמצאת מחוץ לאוסטרליה, היא תחסום את הגישה שלך לכל שירותי הסטרימינג של הרשת - כולל 7TWO, 7mate, 7flix ו- Racing.com.

כדי לעקוב במהירות ובקלות סביב הגיאבלוק הזה, אתה יכול השתמש ב- VPN שיסתיר את המיקום שלך ולהחליף אותה בכתובת ה- IP של שרת אוסטרלי. לוקח כמה דקות להגיע להגדרה לצפות בערוץ 7 אוסטרליה מכל מקום.

כיצד להזרים את ערוץ 7 אוסטרליה: מדריך מהיר

הנה כל מה שאתה צריך לעשות כדי לצפות בערוץ 7 מחו"ל:

 1. הירשמו לשירות VPN אמין והורידו את האפליקציה למכשיר שלכם. לסטרימינג, NordVPNהוא יוצא מן הכלל, וניתן שתי אפשרויות נוספות להלן.
 2. התחבר לשרת באוסטרליה.
 3. עבור אל 7plus.com.au או קבל את אפליקציית 7plus למכשיר הנייד שלך.
 4. לחץ על מראה א-ת לצפות בהופעות המועדפות עליך, או שידור חי להזרים מופעי שידור ממש באוסטרליה.

התחל לצפות עכשיו!

למה אתה צריך VPN כדי לצפות בערוץ 7 אוסטרליה

התוכן של ערוץ 7 באוסטרליה הוא מוגבלת גיאוגרפית, כלומר זה זמין רק באוסטרליה. חסימת geoblock בדרך כלל להציב בגלל הגבלות רישוי המונעות את השידור של תוכן מסוים מחוץ לאזור המיועד.

במקרה זה, האזור בו מותר לערוץ 7 להציג את תוכנו הוא אוסטרליה. אם אתה מוצא את עצמך במקום אחר - אפילו במדינות קרובות כמו ניו זילנד, איי שלמה, או פפואה גינאה החדשה - זה ייראה כאילו אין לך מזל.

זה מה שרשתות תרצו שתחשבו, בכל מקרה. במציאות, א VPN מהדירוג הראשון יכול לעקוף במהירות ובקלות את חסימות הגיאוגרפיים כדי לתת לך גישה זהה לערוץ 7 כמו מישהו שיושב בבית בסידני.

אך לפני שתוריד רק כל VPN ישן, חשוב לוודא שיש לו את התכונות הדרושות לגישה נוחה וסטרימינג חלק. ראשון, וודא של- VPN יש שרתים מהירים באוסטרליה. כשאתה מתחבר לאחד מאותם שרתים, ה- VPN יסווה את המיקום האמיתי שלך כך ש 7plus יראה רק כתובת IP אוסטרלית.

רוחב פס בלתי מוגבל יעזור לך להימנע מאגר מרגיז או גרוע מכך, ופגע במגבלת השימוש שלך באמצע ההצגה. מכיוון ששירותי סטרימינג משתמשים יותר ויותר בטכנולוגיית אנטי-VPN כדי לחזק חסימות גיאוגרפיים, עדיף להשתמש ב VPN שיכול לגשת לאתרים שמורים בכבדות כמו Netflix.

תכונות האבטחה של Topnotch הן גם חובה, מכיוון שהדברים החשובים ביותר ש- VPN יכול לעשות עבורך הם הגנה על המכשירים שלך ושמירה על פעילותך פרטית ואנונימית.. הצפנת נתונים חזקה ו מתג להרוג אוטומטי - - ידאג בקלות לכל זה בשבילך.

ה- VPN הטובים ביותר לצפייה בערוץ 7 אוסטרליה בכל מקום

להלן הבחירות שלנו ל- VPN המציעות זרימה באיכות גבוהה וגישה נוחה לתכנים המוגבלים הגיאוגרפיים של ערוץ 7 באוסטרליה.

1. NordVPN

מכשירי NordVPN

NordVPN מציע 212 שרתים באוסטרליה כחלק מהרשת הגלובלית העצומה שלה. מנוי יחיד מכסה עד 6 מכשירים בו זמנית.

טכנולוגיית SmartPlay בוחר אוטומטית את השרת הטוב ביותר לצורך הזרמת חלקה של ערוץ 7, כך שתוכלו לצפות ב'בית והתרחק 'מבלי לדאוג להקפאת הסרטון ממש כשקרן עומדת לתת את תשובתה ל דין וקולבי..

ל- NordVPN יש מערך מרשים של תכונות אבטחה. הצפנה בדרגה צבאית, AES 256 סיביות מגן על כל הנתונים, ואפשרות DoubleVPN מוסיפה שכבת הצפנה שנייה כדי להבטיח שתישאר חבוי לחלוטין מרגלים באינטרנט.

הכי טוב מכולם, תכונת CyberSec מגלה וחוסמת אוטומטית מודעות קופצות מעצבנות ואתרים חשודים, קצת הגנה נוספת שמשתמשים אוהבים. נסה בחינם את סיכון השירות ערבות 30 יום הכסף בחזרה.

NordVPN יכול לבטל את החסימה:

 • נטפליקס, HBO, הולו, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ו- Sling TV.

תומך בטרנינג:

 • כן, שרתי מומחיות P2P זמינים.

NordVPN עובד במכשירים אלה:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ו- Firefox. זה תואם גם לנתבים.

צפו עם NordVPN עכשיו!

2. CyberGhost

התקנים מרובים

הפרופילים הייחודיים של CyberGhost שהוגדרו מראש עבור שימושים שונים ב- VPN הופכים את זה ל החלום של מתחיל ה- VPN. בחר את בטל את החסימה של פרופיל הזרמה להתחברות אוטומטית לשרת האופטימלי לגישה לערוץ 7 אוסטרליה, עם כל ההגדרות הנכונות לסטרימינג באיכות גבוהה.

פרופילים נוספים כמו טורנט בעילום שם, הגן על הרשת, ו בחר בשרת שלי הפוך את ה- VPN הזה למגוון כמו קל לשימוש. מחויבות עמוקה לשיפורי שירות קבועים סייעה גם ל- CyberGhost להיות אחד ה- VPN המובילים שלנו.

תוכל התחבר לעד 7 מכשירים בו זמנית, כך שמשפחתך תוכל לצפות בתכניות של ערוץ 7 בטאבלט, בסמארטפון, במחשב הנייד, בטלוויזיה החכמה ועוד כדי להבטיח שלעולם לא נלחמים על מסך אחד.

ליהנות מתכונות אלה לעצמך באמצעות א אחריות להחזר הכסף למשך 45 יום או ניסיון חינם למשך 7 ימים במכשיר הנייד שלך.

CyberGhost יכול לבטל את החסימה של:

 • פרופיל סטרימינג ייעודי עם שרתים המותאמים ל: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN, ואחרים..

תומך בטרנינג:

 • כן; פרופיל ייעודי מציג מדינות ומספר משתמשים.

CyberGhost עובד במכשירים אלה:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux ו- Chrome.

צפו עם CyberGhost עכשיו!

3. ExpressVPN

הטבות ExpressVPN

מהירויות גבוהות חיוניות לחוויית הצפייה הטובה ביותר, ושירות אחר אינו מספק שירותים טובים יותר מ- ExpressVPN, שלנו אלוף מבחן המהירות של VPN.

בנוסף לאותם מהירויות ברקים, ExpressVPN מציע מנהור מפוצל, תכונה נדירה המאפשרת לך להזרים את ערוץ 7 מחו"ל תוך גישה ישירה לאתרים כמו הבנק שלך שקל יותר להשתמש מכתובת ה- IP המקומית שלך..

אתה יכול להיות סמוך ובטוח כי הנתונים האישיים שלך בטוחים ומאובטחים באמצעות ExpressVPN הצפנה של 256 סיביות, הגנת דליפות DNS, ו מתג להרוג אוטומטי - -.

על ידי סיבוב קבוע של כתובות IP, ExpressVPN מתגבר על מרבית אמצעי ה- VPN בקלות. כך שגם אם ערוץ 7 מעצים את חסימותיו, תוכלו להפליג דרך. למידע נוסף על התכונות הייחודיות של VPN זה, עיין בסקירה המעמיקה שלנו.

חווה את הביצועים המרשימים של ExpressVPN לעצמך באמצעות ערבות 30 יום הכסף בחזרה ו ניסיון חינם למשך 7 ימים למשתמשים ניידים.

ExpressVPN יכול לבטל את החסימה של:

 • Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN ו- BBC iPlayer.

תומך בטרנינג:

 • כן, כל השרתים תומכים בפעילות P2P.

ExpressVPN עובד במכשירים אלה:

 • Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ו- Firefox. הוא מציע גם אפליקציה לשימוש עם נתבים מסוימים.

צפו באמצעות ExpressVPN עכשיו!

סיכום

כתובת ה- IP הזרה שלך לא צריכה לעבור בינך לבין מופעי הערוץ 7 המועדפים עליך. פשוט על ידי התקנת VPN מהדרגה הגבוהה ביותר, תוכלו להזרים את ערוץ 7, 7TWO, 7mate, 7flix ו- Racing.com ללא בעיות, לא משנה היכן אתם נמצאים בעולם.

עדיין אינך בטוח איזה VPN הכי מתאים לך? יש לנו הרבה יותר מידע ממומחי ה- VPN שלנו על הביצועים המובילים שלנו בכל קטגוריות VPN. ומכיוון שהספקים הטובים ביותר מציעים ניסיונות בחינם והתחייבויות להחזר הכסף, אינך מסתכן בכלום על ידי ניסיון.

כשתהיה מוכן להיכנס לתכנית לטווח ארוך, הקפד לבדוק את דף המבצעים וההנחות של VPN שלנו כדי לתפוס את המבצעים החמים ביותר!

קבל את NordVPN עכשיו!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me