8 VPNs הטובים ביותר עבור איומים מקוונים מפחידים + הנחות ליל כל הקדושים!

תעלול או ממתק? כשאתה גולש באינטרנט, קשה לדעת אחד מהשני - וזו מחשבה מפחידה.

כשאתה מגדיר את ג'ק אולפנות שלך כדי להדוף את הרוחות הרעות של ליל כל הקדושים הזה, אל תשכח מהמסוכנים איומים האורבים בצללי האינטרנט. שדים דיגיטליים ממתינים להזדמנות שלהם להחזיק את המכשיר שלך ולרדוף אותך לנצח.

אבל כמו שתלבושות ליל כל הקדושים מסתירות את זהותך מפני מפלצות וזומבים, א VPN יסתיר את המכשיר שלך ו הגן על הקשר שלך מכל הדברים שהולכים בליטה בלילה.

אתה תהיה כמעט בלתי נראים להאקרים מרושעים שרוצים לשחק טריקים מגעילים, וה- VPN שלך יעזור לך גישה לתוכן חסום גיאוגרפי כמו Netflix האמריקנית, כך שלעולם לא תחמיץ פינוק.

ואם תוכנות זדוניות נותנות לכם סיוטים, תוכלו לנוח בשלווה בידיעה שה- VPN שלכם מונע מהמכשפות להטיל לחשים על המכשיר שלכם מבטיחה כי למידע האישי שלך יש מעבר בטוח ליל כל הקדושים הזה.

והכי חשוב, ספקים רבים מציעים כרגע הנחות הוליווד הוליווניות הענקיות המשך לקרוא לקבלת סיכום של כל המבצעים הטובים ביותר!

אנחנו לא רוצים להבהיר אותך, אבל הסכנות המקוונות האלה אינן מפלצות דמיוניות שחיות מתחת למיטה שלך - הן אמיתיות מאוד. קוצרים נתונים, פושעי רשת, מרגלים באינטרנט ותוכנות זדוניות לאיים על הבטיחות המקוונת שלך כל יום.

יצרנו מדריך זה כדי לחייך חיוך על ליל כל הקדושים הזה, אך גם מכיוון שאנו מאמינים בזכותכם לחופש מקוון, בטיחות ואנונימיות. המשך לקרוא לקבלת המלצות ה- VPN הטובות ביותר שלנו בכדי לשמור על בטיחותך באינטרנט.

VPNs הטובים ביותר עבור איומים מקוונים מפחידים - רשימה מהירה

 1. CyberGhost
  רוח אחת שלא תצטרך לפחד מאוקטובר הזה היא CyberGhost, שמפעילה א התייחסות מיוחדת להלולייןעכשיו! עם הצפנה של 256 סיביות ושרתי NoSpy, הנתונים שלך יישמרו בסוד.
 2. NordVPN
  הרחק מהדפדפן שלך טריקים-או-מטפלים מעצבנים והסר את החזקת botnet באמצעות יכולות חסימת המודעות והתוכנות הזדוניות של NordVPN..
 3. ExpressVPN
  ליהנות מהירויות מהפחידות והכיסוי בכל פלטפורמות ההפעלה הגדולות בעזרת האפליקציות המעצבות של ExpressVPN.
 4. Ivacy
  לעולם לא תשוטט ברחובות האינטרנט המפחידים לבד בזכות התמיכה ללקוחות המגיבים, 24 שעות ביממה, של איווסי. ולדבר על פינוק - מנויי ליל כל הקדושים מקבלים 87% הנחהמנוי לשנה!
 5. מנהרת דוב
  פרוטוקול GhostBear של TunnelBear מסתיר את הנתונים שלך מבדיקת מנות עמוקה (DPI), מושלמים לגישה לאתרים ושירותים טעימים אך מוגבלים מאוד..
 6. CactusVPN
  התגנב ליד גובלינים ששומרים על אוצרות כדי לגשת ליותר מ -300 אתרים מוגבלים גיאוגרפיים באמצעות ה- DNS החכם של CactusVPN. דפק על דלת הספק בזמן שליל כל הקדושים יגיע אליו 54% הנחההמנוי שלך!
 7. PureVPN
  בעזרת המנהור המפוצל של PureVPN, אתה יכול להסתיר את עצמך מפני סכנות אינטרנט אך להשתמש בחיבור ספק שירותי האינטרנט שלך לבקר באתרים ידידותיים. אמצעי מיוחד באוקטובר חיסכון של 73%בשקית התיקים שלך עם ליל כל הקדושים!
 8. נתיב רוח רפאים
  הביס שדים עם מיקום גיאוגרפי והסתיר את כתובת ה- IP שלך מפני דפים מקוונים באמצעות הגנת הפרטיות של Ghost Path.

מכירת ליל כל הקדושים

התחל להרוג ערפדים באינטרנט עכשיו!

למה אתה צריך VPN על ליל כל הקדושים וכל השנה

אינספור סכנות מסתובבות מחוץ לטווח הראייה באינטרנט ומחכות לרגע המושלם אליו הקפץ על משתמשים בלתי נתפסים ועל מכשירים לא מוגנים. להלן מבט קצר על האיומים הגדולים על פרטיותך ואבטחתך, וכיצד VPN נלחם בהם.

7 האיומים המקוונים ביותר

1. עיניים מרגלות. כמו היצור שצופה בך מהארון שלך בלילה, רבים ספקי האינטרנט מרגלים אתכם ובשקט רשום את פעילות הגלישה שלך.

ספק שירותי האינטרנט שלך עשוי למכור את נתוני הגלישה שלך לחברות שיווק, או לספק אותם לרשויות לצורך חקירות פליליות או כחלק מ תוכניות פיקוח ממשלתיות.

2. ערפדי נתונים. ספקי שירותי אינטרנט, מנועי חיפוש ותאגידים כמו פייסבוק ויוטיוב אוספים את המידע האישי שלך ולמכור אותו לצדדים שלישיים.

3. האקרים. פושעי סייבר חוטפים נפש מסתתרים במעמקי האינטרנט ומחפשים קשרים פגיעים לטרף. ברגע שהם ימצאו אחד כזה, הם כן לגנוב את הזהות שלך או הדביק את המכשיר שלך עם נזק זדוני.

4. תוכנות זדוניות. תוכנות ריגול, וירוסים ותוכנות זדוניות אחרות מתפשטות באינטרנט כמו קללת זומבים. הם פלשו למכשיר שלכם ופגעו בהם ללא הסכמתך - ובדרך כלל ללא ידיעתך. ראש בראש: הם אוהבים לארוב VPNs בחינם. 

מכות זומבים אלה מופצות לרוב באמצעות מגע עם אתרים מסוכנים. אם כי תצטרך גם תוכנית אנטי-וירוס באיכות גבוהה להגנה מלאה, VPN טוב מזהה אתרים זדוניים ומתריע בפניכם על הסכנה הממשמשת ובאה.

5. חוטפים. תוכניות עכביש מפחידות זוחלות באינטרנט ומחפשות פערים באבטחתך. הם משתמשים בפערים האלה לפרוץ ולהתקין קוד זה מזמן botnet כדי להחזיק את המכשיר שלך.

Botnet הוא קבוצת התקנים שנדבקו בקוד זדוני זה ונשלטים על ידי מחשב ראשי, או בעלים של Botnet. ישנם חוטפים המשתמשים בבוטנות כדי להרכיב את כוח העיבוד הנחוץ להם בכריית cryptocurrency. אחרים משתמשים בהם לשלוח דואר זבל, לגנוב נתונים ולהפעיל התקפות DDoS.

6. חסימה גיאוגרפית. אתרי אינטרנט ושירותים מקוונים מהווים שדה כוח קסום כדי לשלוט בדברים שאתה רואה באינטרנט. גיאבלוקים הגבל את הגישה של המשתמשים בהתאם למיקומם. זה טריק מרושע שמכחיש ממך הרבה פינוקים באינטרנט.

הכי מפורסם, שירותי סטרימינג כמו נטפליקס משתמש בחסימה גיאוגרפית טכנולוגיה להגבלת תכניות הטלוויזיה והסרטים שבהם תוכלו לצפות באזורכם.

7. צנזורה. זה נושא אחד שלעולם לא היינו מתלוצצים עליו. ממשלות רבות מדכאות דיבור חופשי מאת הגבלת התוכן שאזרחים יכולים לגשת אליו באינטרנט.

לדוגמה, חומת האש הגדולה של סין חוסם אתרי אינטרנט זרים רבים ו מאט את התנועה הבינלאומית. אנו מתנגדים בתוקף לכל צנזורה, ועזרתכם להתגבר עליה באמצעות VPN היא מרכיב מרכזי במשימתנו.

כיצד VPN שומר אותך בטוח בכל פעם שאתה נכנס לרשת

אם כי ליל כל הקדושים הוא הלילה המדהים ביותר בשנה, האיומים הדיגיטליים האלה לא נעלמים ברגע שהלילה נגמר. זו הסיבה ש- VPN צריך להיות בן לוויה המתמיד שלך באינטרנט, כל השנה.

VPN מסכות את כתובת ה- IP שלך על ידי חיבור המכשיר לשרת מרוחק, ו- מצפין את הנתונים שלך כך שסורקי אתרים מפחידים לא יכולים לעקוב אחר הפעילות שלך.

בנוסף לשינוי המיקום לכאורה שלך, מיטב ה- VPN משתמשים בשיטות ההטה ההיי-טק כדי לתת לך את היכולת לעקוף באופן אנונימי צנזורה וחסימה גיאוגרפית של תוכן מרחבי העולם.

כשאתה מאבטח את החיבור שלך עם VPN, הוא הופך להיות כמעט בלתי אפשרי שערפדי נתונים יגנבו את המידע האישי שלכם כמו הכתובת, הסיסמאות שלך, חשבונות בנק או מספרי כרטיסי אשראי.

בכל הדרכים הללו ורבות אחרות, VPN איכותי יבטיח לכם גישה בטוחה ובלתי מוגבלת לאינטרנט לאורך כל העונה המפחידה ובכל יום אחר בשנה.

שמונה VPNs הטובים ביותר עבור ליל כל הקדושים עם מבצעים מיוחדים!

1. CyberGhost

התקנים מרובים

עם הצפנה ואפליקציות בדרגה צבאית לכל פלטפורמה, רוח הרפאים הידידותית הזו תרגיע את כל הפחדים שלכם בערב All Hallows Eve. ו הנה פינוק: CyberGhost מציע הנחה מדהימה ליל כל הקדושים עכשיו - אתה יכול לקבל שירות מעולה זה תמורת 2.75 דולר ארה"ב בלבד לחודש!!

עם מעל 6,000+ שרתים ברחבי 90+ מדינות, CyberGhost מקל על זה בטל חסימת תוכן מצונזר וחוסם גיאוגרפי כמעט בכל מקום בעולם.

CyberGhost's שרתי NoSpy ו מדיניות ללא יומנים כלומר, נתוני הגלישה שלך לעולם לא יתועדו. למעשה, הספק מקיים מרכז נתונים המיועד למטרות ברומניה במיוחד עבור הימנע ממעקב ממשלתי ולהרחיק את המידע של המשתמשים בהישג ידם של מדינות 14-העיניים.

אתה יכול לראות בעצמך מדוע CyberGhost מומלצת כל כך על ידי המשתמשים שלה עם ניסיון לאפליקציות סלולריות בחינם למשך 7 ימים, ניסיון בחינם של 24 שעות ביממה של Windows, ו אחריות להחזר הכסף למשך 45 יום לכל הפלטפורמות.

מה תאהבו ב- CyberGhost:

 • הגנה על עד 7 מכשירים בו זמנית עם חשבון אחד
 • רוחב פס בלתי מוגבל ומהירויות גבוהות
 • תמיכה בצ'אט חי 24/7

2. NordVPN

התקני NordVPN

של NordVPN רוחב פס בלתי מוגבל ו מהירויות במהירות הבזק הופכים אותה לבחירה העליונה ביותר לאבטחה מקוונת.

הצפנת AES-256 ו- 2048 סיביות ישמור על המידע הפרטי שלך מפני היצורים האורבים בלילה, בעוד א מדיניות ללא יומני קפדנית שומר על פעילות הגלישה שלך בעילום שם.

אתה יכול להרוג חלונות קופצים מעצבנים ולהדוף את החזקת הבוטנט באמצעות CyberSec שלה תוכנות זדוניות וחסימה של מודעות סוויטה. ועם מעל 5,000 שרתים ברחבי 62 מדינות, לעולם לא תחסר לך מיקומים וירטואליים לבחירה.

אתה יכול לקחת את NordVPN לביצוע ניסוי ללא סיכון עם ערבות 30 יום הכסף בחזרה.

מה תאהב ב- NordVPN:

 • מגוון עצום של אפליקציות להגנה על כל המכשירים שלך
 • מתג הרג אוטומטי והגנת דליפות DNS
 • אבטחה נוספת עם הצפנת נתונים כפולה

צפה במבצעים של NordVPN

3. ExpressVPN

התקני ExpressVPN

ExpressVPN's התקנה מהירה וקלה התהליך הופך אותו להתאמה מושלמת למתחילים VPN וותיקים כאחד. זה הכללי שלנו אלוף מבחן המהירות, ועם רוחב פס בלתי מוגבל ו הצפנה בדרגה צבאית, אין ברירה טובה יותר לשמירה על פרטיותך המקוונת.

אם חיבור ה- VPN שלך אי פעם נכשל, ExpressVPN מתג להרוג אוטומטי - - ינתק את המכשיר שלך כך שאף אחד מהנתונים שלך לא יידלף. א מדיניות ללא יומני קפדנית מונע את היסטוריית הגלישה שלך ליפול לידי מכשפה או מלחץ רעים.

לקבלת שליטה נוספת אתה יכול להשתמש ב- פיצול מנהור מפוצל לבחור לאילו אתרים שאתה ניגש דרך ה- VPN שלך ואליו אתה ניגש באמצעות כתובת ה- IP האמיתית שלך.

ExpressVPN מציעה תמיכה ללקוחות 24/7 באמצעות צ'אט חי ו- ערבות 30 יום הכסף בחזרה על כל שירותיה. אתה יכול גם נסה את זה בחינם למשך 7 ימים במכשירי אנדרואיד ו- iOS. בדוק מה יש למשתמשים האמיתיים לומר על ExpressVPN.

מה תאהבו ב- ExpressVPN:

 • מהירויות מובילות בתעשייה
 • הגנה על עד 3 מכשירים בו זמנית
 • מתג הרג אוטומטי

צפה במבצעים של ExpressVPN

4. Ivacy

ליל כל הקדושים של Ivacy

עם שרתים במאה מדינות, Ivacy VPN מעניק לך גישה בטוחה ואנונימית לכל דבר, החל מסרטוני חתלתולים מתוקים ועד הורדות של סרטי ליל כל הקדושים המפחידים בכל רחבי העולם. מתג להרוג מבטיח כי שלך נתונים לעולם לא יהיו גלויים לעובדי האינטרנט, אפילו אם חיבור השרת שלך צונח.

מהירויות מהירות, תמיכה בסיבוב בשרתים ייעודיים ורוחב פס בלתי מוגבל אומר שאתה יכול מלא את שק ליל כל הקדושים שלך בזרמים חיים והורדות. תמיכת הלקוחות של Ivacy היא יוצאת דופן ותמיד זמינה, כך שפנים ידידותיות בחושך נמצאות תמיד במרחק לחיצה.

כל המנויים מקבלים א ערבות להחזר כספי למשך 7 ימים, ולתוכניות של שנה ומעלה, תקופת ההחזר נמשכת ל 30 יום. זה הזמן המושלם לנסות אחת מהתוכניות הללו, בזכות הנחת ליל כל הקדושים של עד 87% הנחה על ההרשמה שלך!

5. TunnelBear

התקני לוברת מנהרה

התנער מרעשיך ושמור על פעילות הגלישה שלך פרטית באמצעות GhostBear, TunnelBear התחמקות DPI תכונה.

יש ממשלות שמשתמשות ב- DPI כדי לזהות נתונים שנסעו דרך VPN וחוסמים אותם מלהגיע ליעדה. GhostBear משתמש Obfsproxy לשנות את חתימת התעבורה שלך ב- VPN כך שתראה כמו תנועה רגילה ולא מוצפנת כאשר היא נמצאת בבדיקה.

TunnelBear עצמו הוא VPN מועדף סביבו, המציע הגנה עוצמתית מכל מיני איומים מפחידים. זה פועל שרתים סופר מהירים ביותר מ- 20 מדינות, וה תמיד פועל התכונה פירושה שהנתונים שלך לעולם לא יישארו ללא הגנה.

אם חיבור ה- VPN שלך מופסק, TunnelBear מתג כיבוי יחסום כל תנועה עד שתתחבר מחדש, ואת שלה מדיניות ללא יומנים פירושו שפעילות הגלישה שלך תיעלם אל תוך הלילה שאתה מתנתק.

החשוב מכל, TunnelBear מציע א תוכנית בחינם בהן תוכלו להשתמש באופן שוטף. זה מוגבל ל רוחב פס 500MB בכל חודש, שלא יאפשר הזרמה או סיבוב רבים, אך עדיין תקבל הגנה נהדרת מפני איומים ברשת.

מה תאהבו ב- TunnelBear:

 • 500MB רוחב פס חופשי לחלוטין מדי חודש בתכנית הדוב הקטן שלה
 • חיבור קל ואוטומטי לשרת הכי קרוב
 • הגדר ושכח עם התכונה 'תמיד מופעל'

צפה במבצעי מנהרות

6. CactusVPN

קקטוס ליל כל הקדושים

סכנות חשוכות במדבר? אל תפחד עם CactusVPN לצידך! SmartDNS מכניס את כל סוגי הפינוקים ברשת בהישג ידך, בעוד א מדיניות ללא יומנים ושרתים ייעודיים עבור P2P מבטיחים סיקור אנונימי.

CactusVPN תומך בשישה פרוטוקולי מנהרה, כולל OpenVPN, IKEv2 ו- SSTP. אפליקציות לכל הפלטפורמות העיקריות, כולל אנדרואיד ו- iOS, אומר שאתה יכול להביא איתך את ההגנה מפני VPN לכל מקום שאתה הולך בליל ליל כל הקדושים.

שירות ה- VPN מגיע עם תקופת ניסיון בחינם של 24 שעות (7 ימים עבור ה- SmartDNS) והתחייבות להחזר הכסף עבור 30 יום, ותשלום לספק לספק ביקור ליל כל הקדושים יביא אותך חיסכון של עד 54%!

7. PureVPN

8 VPNs הטובים ביותר עבור איומים מקוונים מפחידים + הנחות ליל כל הקדושים!

PureVPN משתרע על פני הגלובוס עם שרתים ביותר מ -140 מדינות, ומתייחס אליכם שק מלא בתכונות מתקדמות.

לפעמים בחג ליל כל הקדושים אתה רוצה להסוות את זהותך חלק מהזמן אבל לחשוף אותה בפני בני לוויה אמינים כמו משפחתך. עם ספקים רבים, מעבר בין גלישה אנונימית לנורמלית דורש ניתוק ה- VPN, אך PureVPN מצליח פשוט עם מנהור מפוצל.

PureVPN מציע הגנה מיוחדת מפני שדים מקוונים מפחידים עם שרתים מוכנים לאוזון לחסום אוטומטית אתרים וקופצים מסוכנים זה יכול להזיק למכשירים שלך, לאפשר לך לגלוש ללא חשש.

כמו שמתאים לחודש אוקטובר, PureVPN ממיטב את מרבית המתחרות על ידי הוספת יום נוסף למדיניות ההחזר שלה, ומציעה ערבות להחזר הכסף למשך 31 יום. ליל כל הקדושים הזה הוא הזמן המושלם להירשם, כאשר הספק מציע הצעה ענקית 73% הנחה על HALLOWEEN עבור התוכנית השנתית שלה.

8. מסלול רוח רפאים

8 VPNs הטובים ביותר עבור איומים מקוונים מפחידים + הנחות ליל כל הקדושים!

נתיב רפאים מציע לך כמה ההגנה המקוונת הטובה ביותר אפשרי עם זה VPN Multi-Hop Multi-Hop. נאמן לשמו, VPN זה מציע לך כמעט בלתי נראה שלם ברשת.

חיבור דרך שער של Plex יקפיץ את הנתונים שלך ברשת של Ghost Path ודרך לפחות שרת נוסף אחד לפני שהוא ישוחרר לאינטרנט הציבורי. זה עושה את זה בלתי אפשרי לאף אחד לעקוב אחר הפעילות שלך.

עם 142 שרתים ברחבי 49 מדינות, הרשת של Ghost Path אינה גדולה כמו זו של CyberGhost ו- NordVPN, אך היא חזקה כמעט כמוהה. והחבילות שלו נמצאות בצד הזול יותר, מה שהופך אותה ל בחירה ידידותית לתקציב.

עם נתיב רפאים תיהנו מהירויות מהבהבות, רוחב פס בלתי מוגבל, והיכולת חבר עד 5 מכשירים באותו הזמן.

תיהנו מהפינוק של א ערבות 30 יום הכסף בחזרה כדי לראות מדוע כל כך הרבה משתמשים אוהבים את Ghost Path.

מה תאהבו בנתיב הרפאים:

 • אפליקציות כמעט לכל מכשיר
 • חבילות ידידותיות לתקציב

צפה במבצעי נתיב רפאים

סיכום

קבל פינוק - לא טריק - כשאתה הגן על הנתונים שלך עם VPN ליל כל הקדושים הזה. הקשר שלך יהיה בלתי חדיר לכל כוחות הרשע, בין אם מדובר בערפדים, מכשפות, פושעי רשת או שילוב של שלושתם!

VPN גם יעניק לך גישה למגוון עצום של אתרי אינטרנט ומדיה, כולל שירותי הסטרימינג המועדפים עליך, מאת עוקף עקיפה גיאוגרפית וצנזורה.

לאחר שתלבש את מסכת ה- VPN שלך, אתה יכול לשוטט בבטחה ברחובות הדיגיטליים כדי לקבל פינוקים של ליל כל הקדושים שלך!

כדי לוודא שאתה משתמש בכל כלי זמין כדי להדוף רוחות רפאים וסטודי אינטרנט, בדוק את ההמלצות שלנו לתוספי VPN הטובים ביותר עבור Chrome.

התחל את ניסיון ה- CyberGhost שלך בחינם עכשיו

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me