כיצד לצפות בגביע ATP באופן מקוון מכל מקום בשנת 2020

איזו מדינה תביא הביתה את זכיות גביע ה- ATP? זה מתחיל כשקבוצות מ -24 מדינות מנסות להיות הראשונות להעלות את הגביע וזה מסתיים במנצח קבוצה אחת.

אין סוף להתרגשות הטניס של גביע ה- ATP במשך עשרה ימים באוסטרליה, אבל אם אתם נוסעים מחוץ לאוסטרליה או לארצות אחרות שהן חלק בטורניר, יתכן שלא תוכל לראות את המשחקים ולדעת מי ניצח והמשיך הלאה ומי הפסיד.

הסיבה לכך היא שמגבלות גיאוגרפיות מונעות ממך לצפות בפעולה מבריסביין, פרת 'וסידני. אבל יש דרך להימנע מאותם חסימות לזרם את הטורניר: VPN.

VPN עוזר לך להימנע ממגבלות גיאוגרפיות ולראות את כל מה שקורה בגביע ה- ATP. זה עושה זאת בכך שהוא מאפשר לך בחר מיקום וירטואלי למכשיר שלך. כששירות סטרימינג כלשהו בודק את כתובת ה- IP שלך, הוא רואה שאתה באותה מדינה ו מבטל את חסימת התוכן. השימוש ב- VPN לגישה לאליפות הטניס לוקח זמן רב וזה תהליך פשוט.

מהניסיון שלי כאוהד ספורט, אני חושב ש- NordVPN הוא הטוב ביותר להזרמת ספורט חי ועוקף גיאוגרפים.

להלן רשימת ה- VPN המלאה שאני ממליץ להזרמת גביע ה- ATP.

צפו בגביע ה- ATP עם NordVPN עכשיו!

מדריך מהיר - צפו בשידור באוסטרליה בערוץ 9

 1. בחר ספק VPN עם מהירויות ושרתים גבוהים באוסטרליה. NordVPN יש את הרשת המהירה ביותר לצפייה בטניס ויכולת לעבור בלוקים גיאוגרפיים.
 2. רישום, הורד והתקן את ה- VPN ואז בחר שרת באוסטרליה.
 3. כנסו לאתר www.9now.com.au והירשמו.
 4. כאשר הגיע הזמן להזרים את הגפרורים, היכנס ונהנה!

צפו בגביע ה- ATP עכשיו!

מדריך מהיר - צפו בשידור ספרד ב- TVE

 1. בחר VPN עם שרתים בספרד. NordVPN יכול לגשת בקלות לזרמים חסומים גיאוגרפיים מרחבי העולם ויש לו מהירויות במהירות הבזק.
 2. הירשם ל- VPN שלך ואז התחבר כדי לבחור שרת בספרד.
 3. כנסו לאתר www.rtve.es.
 4. הזרם את הטורניר!

צפו בגביע ה- ATP עכשיו!

למה אתה צריך VPN כדי לצפות בגביע ATP

אתה עלול לחוות קצת תסכול כשמגיע הזמן למשחק גביע ה- ATP הבא, אם אינך יכול לצפות כי אתה במדינה שלא מציגה את הזרמים. זו התוצאה אם שירות סטרימינג חוסם תוכן לאלה שמנסים לזרום מחוץ למדינה.

באמצעות VPN אתה יכול לצפות בכל נקודה בגביע ה- ATP. אתה בוחר מדינה והתנועה שלך עוברת דרך שרת באותו מיקום. השדרן רואה את השרת כמיקום שלך וביטול החסימה של הזרם. אז את \ ה יכול \ ה צפה בכל הטניס שאתה רוצה לא משנה היכן אתה.

חשוב לציין שלא כל VPNs יכולים לגשת לתוכן חסום גיאוגרפי, כך בחר שירות פרימיום לצפות בגביע ה- ATP. ל- VPN פרמיום רשתות שרת גדולות עם הרבה אפשרויות במדינה לביטול נעילת תוכן חסום.

VPNs מעניקים לך חופש באינטרנט. אתה רואה מה אתה רוצה, ממי אתה רוצה, לא משנה לאן אתה הולך. כשאתה נרשם, עולם הספורט הוא שלך.

3 VPNs הטובים ביותר לצפייה בגביע ATP

1. NordVPN

כיצד לצפות בגביע ATP באופן מקוון מכל מקום בשנת 2020

תכונות המפתח של NordVPN

 • עובד עם: ערוץ 9 (אוסטרליה), TVE, ESPN, Amazon Prime Video, Sling TV, BBC iPlayer, Showtime, Hulu, Netflix, HBO GO
 • תואם: Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Amazon Fire TV, Linux, Chrome, Firefox, routers
 • 5,400 שרתים עולמיים ומעל 250 שרתים באוסטרליה
 • מהירויות רשת מהירות, ללא מגבלות רוחב פס או נתונים
 • תכונות סטרימינג מתקדמות
 • התחבר על עד שישה מכשירים בבת אחת
 • ערבות 30 יום הכסף בחזרה
 • צ'אט חי 24/7 זמין

עם מהירויות הזרימה המהירות ביותר הקיימות, אני ממליץ על NordVPN לצפייה בגביע ה- ATP.

מעל 5,400 שרתים ב 59 מדינות ייתן לך שפע אפשרויות לתיקון הטניס שלך, ואם אתה רוצה שהמיקום הווירטואלי שלך יהיה במקום בו כל הפעולות מתרחשות, יש לך 260 שרתי אוסטרליה בקצות אצבעותיך.

עם ה תכונת SmartPlay, אתה מקבל חיבור חלק לשרת המתאים לזרם שלך, ללא מחשבה, מכיוון שהוא אינו מצריך הגדרות ידניות. זה גם עוקף תוכן מוגבל בו זמנית. אין בעיה.

ממשק מבוסס מפה פשוט מקל כדי למצוא את חיבור גביע ה- ATP שלך. אתה פשוט בוחר מדינה במפה ואתה מחובר. מותר לך גם שישה חיבורים בו זמנית, כך שכל בני הבית יכולים לצפות במכשירים שלהם.

זקוק לזמן מסוים כדי להחליט אם זה מתאים לך? NordVPN מעניק מנויים חדשים ערבות של 30 יום הכסף בחזרה, הזדמנות נטולת סיכון לראות כיצד היא מתפקדת. זו גם הזדמנות לנסות VPN אם אתה זקוק רק לתקופה קצרה, למשל במהלך טיול. אבל אולי פשוט תאהבו את זה ותחליטו להתחייב לטווח הארוך.

רוצים לדעת עוד? ראה סקירת המומחים המעמיקה שלנו ולקבל מבט מלא על הסטרימינג של NordVPN ותכונות אחרות.

צפו בגביע ה- ATP עם NordVPN עכשיו!

2. ExpressVPN

התקני ExpressVPN

תכונות המפתח של ExpressVPN

 • עובד עם: TVE, ערוץ 9 (אוסטרליה), ESPN, Sling TV, Amazon Prime Video, HBO GO, Netflix, Spotify, YouTube TV, NBC
 • תואם: כרום, iOS, Android TV, Windows, Linux, macOS, Firefox, Android, Amazon Fire TV Stick, ספארי, נתבים, קונסולות משחק
 • 3,000 שרתים ב 94 מדינות, כולל שלושת המיקומים של ATP Cup Australia
 • מהירויות בוערות לסטרימינג
 • רוחב פס ללא הגבלה ללא מצערת
 • חמישה חיבורים בו זמנית
 • ערבות 30 יום הכסף בחזרה
 • תמיכה זמינה דרך צ'אט חי 24/7

רשת אמינה עם כמה מהירויות הזרימה הגבוהות ביותר והיכולת המוכחת לפיצוץ באמצעות חסימות גיאוגרפיים, ExpressVPN הוא בחירה מצוינת להתעדכן בכל משחקי הטניס בגביע ATP.

זה יותר מ 3,000 שרתים ב 94 מדינות להבטיח שיש לך שפע של אפשרויות לצפייה במיטב המשחק בטניס. זה אפילו נותן לך חיבורי שרת בכל המיקומים האוסטרלים של גביע ה- ATP - כאילו אתה שם במקום בו הפעולה מתרחשת.

מהירויות הרשת של ExpressVPN ורוחב הפס הבלתי מוגבל מבטיחות לך ראה כל פרט ופרט בזרמי HD, גם אם אתה נמצא בצד השני של העולם.

אם אתה צריך לשמור על חיבור לאינטרנט מקומי, נניח, לעשות קניות באופן מקוון, ExpressVPN מציע שימושי פיצול מנהור מפוצל. זה מאפשר לך להחליט איזה חיבור עובר במנהרת VPN ומי ניגש לאינטרנט באופן רגיל.

אתה יכול להשתמש ב- ExpressVPN עד חמישה מכשירים בו זמנית, מה שמאפשר לך גמישות בבית או בדרכים כשאתה מכוון לזוכים ומפסידות גביע ATP.

כמשתמש לראשונה, אתה יכול לנצל את ExpressVPN ערבות 30 יום הכסף בחזרה. נסה את זה במשך חודש וחקור את כל תכונות הזרימה שלו בזמן שאתה צופה בטורניר הטניס. זו הזדמנות ללא סיכון.

צפו בגביע ה- ATP עם ExpressVPN עכשיו!

3. CyberGhost

התקני CyberGhost

תכונות המפתח של CyberGhost

 • עובד עם: ערוץ 9 (אוסטרליה), TVE, ESPN, Eurosport, Sling TV, DAZN, BBC iPlayer, Hotstar, Netflix, Hulu
 • תואם: Amazon Fire TV, Linux, macOS, Firefox, iOS, Windows, Android TV, Chrome, Android, קונסולות משחק, נתבים
 • 5,900 שרתים ב 90 מדינות, 100+ באוסטרליה
 • שרתים המוקדשים לסטרימינג
 • מהירויות רשת מהירות
 • שבעה חיבורי מכשירים בו זמנית
 • אחריות להחזר הכסף למשך 45 יום
 • צ'אט חי

CyberGhost מעניקה לך עזרה נוספת בסטרימינג על ידי הצעה שרתי סטרימינג מתמחים. כל אחד מהשרתים הללו מותאם אישית לשדרן אחד. כשאתה בוחר את השרת עבור אותו שדרן, אתה מובטח לחיבור איתן לזרם זה.

אפילו אם אינך מצליח למצוא שרת לשדרן שלך, כמו ערוץ 9 אוסטרליה, הרשת של CyberGhost היא עדיין VPN מהיר ואמין לסטרימינג גביע ה- ATP. יש לו את עוצמת השרת ומספרים לפריצת חסימות גיאוגרפיים ולהובלתך לזרם הטניס שלך.

הרשת כוללת מעל 5,900 שרתים ב 90 מדינות, ואם אתה רוצה להתחבר דרך אוסטרליה, לא משנה איפה אתה באמת, יש לך 100 אפשרויות. 

CyberGhost נדיב יותר עם חיבורי המכשירים שלה, כפי שמותר לך להשתמש שבעה מכשירים בבת אחת עבור הזרמת מה שאתה רוצה. אם טניס הוא הדבר שלך, יש לך שפע של גישה.

יש יותר מהנדיבות של CyberGhost. הערבות להחזר הכסף שלה היא 45 יום. קח חודש וחצי כדי לחוות את כל הכוח הזרם שלו - מספיק זמן לכסות אותך במהלך גביע ה- ATP.

צפו בגביע ה- ATP עם CyberGhost עכשיו!

שורה תחתונה

עונה חדשה של טניס מתחילה. זה מתחיל עם טורניר ל גאווה לאומית בגביע ה- ATP. אתה יכול לראות כל הגשה וכדורעף, לא משנה היכן אתה נמצא בין 3 ל 12 בינואר כשאתה נרשם ל- VPN.

אם אתה עדיין לא יכול להחליט איזה שירות לבחור, ל- NordVPN שילוב נהדר של מהירות, תכונות ומחיר. זו גם אחת האפשרויות הטובות ביותר להזרים תוכן מוגבל גיאוגרפי. כל זה הופך את הבחירה המובילה שלי לצפייה בגביע ה- ATP באשר אתה.

הקפד לבדוק דף המבצעים והקופונים שלנו כדי לראות כיצד תוכלו לחסוך במנוי.

האם גם אתם אוהבים הוקי קרח ברמה העליונה? קרא את הפוסט שלנו ב כיצד להזרים את ה- NHL מכל מקום.

האם חישוקי מכללות הם משהו שלא תוכלו להספיק ממנו? התבונן במאמר שלנו בנושא איך לצפות בכדורסל המכללות של הגברים ב- NCAA מכל מקום.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me